Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

ivella
30. jún 2009

minka,musela som ti to pripomenut 😀 😀 😀 😀 😀 chi chi 😀 😀 😀
inak s tymi menami co som tu citala,ti nezaaavidim-nieco podobne sme riesili ked mama cakala dvojky 😉
deti mi buvaju od 20.00,kazdu chvilu cakam kto bude skor hore,kozy mi uz idu vybuchnut 😅 😅

minkak
30. jún 2009

Ty jedna,ja som nezabudla 😒 oochhtak uz sa nehnevaj 😉
ty mas surodencov dvojicky?ako sa volaju? 😀
no ze vybuchnut 😀 tak na to si tiez spominam,ochhhh,to sa tak cloveku vsetko vracia,pomalinky uz aj zabudam na vsetko mozne..... 😅 no kde su tie fotecky?

ivella
30. jún 2009

fotecky pridane,zatim len par 😉
meno pre dvojcence sme vyberali so sestrou a dopadlo to ze Radka a Tomáš--nestazuju si 😀
boze take ich mam naliate,sak uz v porodke som mala na rozdavanie a sestricky boli patricne vdacneee 😅 😅
maly stale odfukuje,neviem ci si mam ist lahnut,ci co bude..

martinano
30. jún 2009

ahojte ja tu este strasim
ivella odsavaj nenechavaj to tam a zamrazuj, ja som bola na tom tak isto plny mrazak mlieka bol, kedze vecny student ja este som si dorabala skolu, tak ked som frcala z domu a maly zostaval pri tattinovi,alebo babke mal moje mliecko 😵
a krasne fotecky 😵

minkak
30. jún 2009

Ivell kraaaaasne fotecky 😵 Tobinko je riadny macko,strasne je chutnucky 😵 A aj Marek je velmi podareny ako si ho pekne drzi-juuuj 😵
Aj Ty si kocka na fotecke-taka spokojnucka 🙂

matka zase sme tu klasika my 2 co tu strasime 😀 co nove?

martinano
30. jún 2009

minka no klasicky 😀
ani nic vsetko po starom horka stale 😉

minkak
30. jún 2009

😀
aspon,ze mate teplucko 😎 len si to uzivaj 😵

julianka99
1. júl 2009

AHojky...
Momo, hej idem dnes na to tehu cvičko, len dúfam že nebude moc dusno 😉 S tým monitorom dychu určite rátam aj ja.. len je to dosť drahá záležitosť aspon tu u nás...
Pinky je asi v nemocke.. ked sa neozvýa.... neviete niečo o nej? ☹

zuzujan
1. júl 2009

ahojky tehulky a maminy
tak som sa dohodla s Dr. Jankovskym a zajtra idem na poradnu - super som taka stastna, lebo kedze mam mojho doktora dlhodobo PN tak som sa trochu bala.........

potrebovala by som este poradit ohladom porodnice v TN. Ked sa babo narodi tak ho oblecu do akeho oblecka? Ma nemocnica nejake svoje? alebo je nutne si doniest? Viem ze je zvyk nosit si aspon ciapocku a rukavicky ale teraz neviem ako to funguje v TN..........dakujem

ivella
1. júl 2009

ahojte 😉
zuzujan,oblecu ho neboj,nemusis si nic nosit 😅 aj ked ja som si potom nechala doniest bodiky,lebo v tych kosielkach co im davaju,no hroza,stale sa mu rucicka vyzliekala...
noc bola skvela,maly spinkal 5hodin a potom az do rana 😅 😅 😅
idem napisat pinky,ked sa neozyva..

sivka
1. júl 2009

ahojte, ivell, naaaadeherne babuliatko 😵
to je super, ako krasne ti spinka, drzim prsteky, nech mu to vydrzi 😉
a ako si na tom ty? ja este stale nesedim ☹ no holt asi prvy porod je najtazsi aj na hojenie ran mam taky pocit.
tiez som uz nedockava, co je s pinky....snad je ok. myslim na nu.
zuzujan, to je super, ze si sa dohodla s dr., je strasne fajn 😉
minkak, to s tou matrikarkou - to myslis vazne? no ta sa asi fakt necitila.... 😠
julianka, momo, tak si dobre zacvickajte, aj ked v tomto hice - fuj, no vela vody a opatrne.. 😝
dnes nevarim, idem objednat pizzu 😎 manzo siel po uradoch, mimco zatial buva, pracka perie, ach, ,ako by mi bolo fantasticky, keby uz tych bolaciek nebolo... ☹ uj, ale som netrpezliva...no len uz by som aj von sla, ale sa mi este neda...vcera mi uz konecne krvacanie ustalo a dnes znova ... boze, kedy bude koniec??? ☹ ☹

ivella
1. júl 2009

sivka,ahooooj 😅 😅 😅
ved aj tvoj chrobacik je naaadherny,len ziram kolko vlaskov ma,no som zvedava ked mu zacnu zliezat dole--ci vobec zacnu,ake bude mat potom 😅 😅
pink zatial neodpisuje,dam vediet..
tak my sme mali vcera pizzu,dne vari babka 😀 😀
ja sediiiiiiiiiim 😀 😀 a sedela som uz hned po porode,ako sa tu spominalo,ze baby aj same presli na izbu z porodnej saly,tak by som bola schopna 😀 😀 dakujem za to primarovi,popisem to v porode ked dam deti do hajan.Pri prvom som nesedela skoro mesiac,ani nechcem pomysliet,ze by sa to malo opakovat-brrrrrr 😠 😠
len trosku problemy s Marekom,chvilu vrieska na cely barak ze ma nechce,ze sa ma boji 😢 😢 a za chvilu dolezie nech sa s nim pomuckam...som z neho hotova,sleduje ma ked idem malinkemu co i len privonat k hlavicke 😨
ale musime vydrzat,viem ze to ma aj on tazkeee chudatko moje zavisle na maminke--babo musi byt pre neho nieco ako votrelec 🙄

sivka
1. júl 2009

ivell, no to je parada, ze mozes sedkat a citis sa dobre, ale ty si to fakt zasluzis, po tolkych tyzdnoch poslickov 😉
a neboj, Marecek si isto co chvilka zvykne a neda na mladsieho brachu dopustit. ale predsa len, dlho bol od teba prec, tak teraz si ta potrebuje trosku uzurpovat pre seba, musi mat z toho v hlavicke zmatok, co sa to teraz okolo neho deje. cas to vsetko spravi 😉
no a nas babuliek je zlaty, je to taka maska, tie grimasy, co vie vystruhat, no mame dost, ked ho sledujeme 🙂
a je to cely tato 😵
tiez som zvedava, ci mu vlasky zostanu alebo vypadnu a ako budu vyzerat potom 😵
teraz mame troska problem s ockami, hnisaju mu chudatkovi, tak osetrujeme, len sa mu to moc nepaci a silno ich stiska, aby som mu ani kvapky nemohla dat ☹

minkak
1. júl 2009

ahojte kocky tak ja uz som domka od dr.,stretli sme sa aj s momo 🙂 len teda ja som ju hned nespoznala....

mame vsetko v poriadku-deturence klasika diskovali 😉 vypit ale tu glukozu 😒 .....ale zvladla som,idem haji,lebo mam dsot,ked som tak skoro rano vstavala 😅

sivka veru vazne,nuuuz co uz.....
a nebojkaj to sa da zachvilocku vsetko do poriadku 😉 🙂

Ivell no daj vediet potom co ta pink 😉

ivella
1. júl 2009

minka no a vysledky ok?

pink_lady
1. júl 2009

ahojte, este som Vas nestihla precitat cele - ale tak len tak na rychlo pisem ...sorry baby ze vas tu plasim, vcera mi bolo zle a uz som potom k pc nesedela, len som polihovala a dost skoro zaspala...vcera do obeda ten vytok presiel, ale malasom hrozny tlak, krutila sa mi hlava a bolelo ma brucho..dnes som zapala pc az teraz - rano som musela ist nieco surne vybavit, a mobil som nechala doma na nabijacke, ale boli ma kazdy pohyb /moj/, neviem co sa deje - tak dole brusko ma boli a prehana ma ale myslim to by bolo OK len od rana cakam ci sa maly pohne ale zatial nic 😕

...no a teraz vas idem precitat

lienka55
1. júl 2009

Ivell no vitaj opat medzi nami uz som nedockava na ten roman o porode. 😀

minkak
1. júl 2009

ivella z tej glukozy?to bude az zajtra alebo pozajtra 😉

pink no tak vsetko v poriadku aspon ze tak,tak len pekne odpocivaj nech Ti je lepsie 😉

pink_lady
1. júl 2009

ivella maly je nadherny 😉 😵

no baby idem si ja lahnut nech ma to brucho prestane boliet, nejak ho mam nizsie, aj by som sa isla dat pozriet k dr ale dnes neordinuje a nechcem zas zbytocne plasit...a maly dufam len sa mu v tom teple nechce hybat... 😕
v pondelok mam ist do poradne ale mozno uz pojdem zajtra alebo pozajtra nech sa mi lahsie dycha ze je vsetko ok

julianka99
1. júl 2009

PINKY no hurááááá.... už som myslela že si ma v tom nechala samú 🙂))
Neboj uvidíš všetko bude ok... aj naše mimi nieje žiadny fotbalista... kope ako sa mu zachce... a najviac ma znervoznuje članky, že teraz by malo byť bábo najaktívnejšie :/
Držím palčeky oddychuj....

cumliatko
1. júl 2009

Ahojte kinderka :o), hladam sparing partnerku co bude so mnou lezat v TN nemocnici :o). Nechcem tam byt sama, tento piatok idem Dr. Jankovskemu na kontrolne prietoky (38. t.t.), ci mala pribera, naposledy v 36 t.t. mala 2541 gramov, ale ja som od zaciatku tehotenstva pribrala len 4 kila, tak pre istotu. Uz by som chcela mat malinku na svete, s tatinkom sa na nu mooooc tesime, ale sa aj bojim, tak si chcem najst spriaznenu dusu. TAK SA HLASTE. Ja mam oficialny termin 15. jula, no uvidime, hlavicka zatial neklesa, zajtra idem na gyndu na KO, tak som zvedava ake budem mat CS.

cumliatko
1. júl 2009

To tu nie je ziadna mamina, ktora ma na plane najblizsie tyzdne rodit v TN? 😠

julianka99
1. júl 2009

NO ja nie... ibaže by si počkala do septembra 🙂)))
Inak Ty kokšo... len 4kg.... to je neuveritelné 😲 😲 😲
Tak ešte sa možno niekde nájde neboj 🙂))

pink_lady
1. júl 2009

no nejak som dlho nevydrzala v polohe lezmo, hompalam sa na fit lopte 😎
cumliatko neboj sa, najde sa niekto ...alebo potom pockaj na nas s juli do septembra 😲 😀
mas moju poklonu ze 4 kg...Juli ty si na tom ako? ja sa aj hanbim povedat, dnes som sa vazila 🤐

cumliatko
1. júl 2009

baby dajte pokoj, ze do septembra, ja uz nevladzem teraz, hlavne tie tepla a ked sedis v preplnenej cakarni u dokiho, a vsetci zazeraju ked pride baba s bruchom, hned pocujem : VY ste posledna, a ked sa dozvedia, ze uz mam len dva tyzdne do porodu, tak potom, aaach, keby sme vedeli, tak vas pustime, a podobne hovadiny. Chcem vas ukludnit, ja som vazila vela pred otehotnenim, takze moja Nelly ma asi so mnou sucit, aby som po porode nemala vela roboty so zhadzovanim :o)

julianka99
1. júl 2009

Ja som natom podobne.... 🙂)))) no pribrala som 13kg 😝 a teraz Ty? A Ty nerobíš? Ja ešte zarezávam v práci 🙂))

pink_lady
1. júl 2009

julianka si zlata ze ma v tom nenechavas samu 😀 ja som presne tolko isto totiz 😝 teraz cerpam dovolenku - uz asi az do MD - nastastie, lebo ja mam do roboty 80 km takze to bolo uz o drzku 😝

cumliatko no uprimne ti zavidim ze ty uz len tak max 3-4 tyzdne 😎

pink_lady
1. júl 2009

jejoooo maly sa pohol 😵 😵 som si vydychla az sa buky ohli 😀

cumliatko
1. júl 2009

pink_lady - tie kopance poznam, mala teraz tak bolestivo kopne, ze mam pocit, ci mi tam creva neprehadzuje 😀
a to zevraj v poslednych tyzdnoch sa babatko menej pohybuje, to urcite. ale aspon viem, ze tam je a ze je v poriadku. 😎

sivka
1. júl 2009

pink, super, tak sa drzkaj a nech je vsetko ok. a pre lepsi pocit mozno behni k dokimu uz zajtra 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre