Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

sloto
19. feb 2009

Ahojte no tak hlásim ze este furt so mnou nič nerobia tak uz neviem.takto fakt porodim až niekedy o týždeň chi chi.ved ja sa dosmejem čo?

lienka55
19. feb 2009

sloto tak uz to bude coskoro,ked uz si tam.Neboj sa si pod kontrolou lekarov,lepsie ako by si mala trpnut sama doma.Tak to je super ze mas so sebou aj PC.Aspon nas cerstvo informujes. 😉

keiko
19. feb 2009

Cauky sloto, držím palčeky nech je to už dnes, teším sa na infošky 😀

sloto
19. feb 2009

No tak práve bol za mnou doktor a ze zajtra mám ist na predporodnu kontrolu a ze podľa nálezu sa uvidí či mi dajú vyvolávackú.tak nechapem prečo mi ju už dnes nedali.inak píšem z mobilu kde mám net tak vás budem informovať chi chi.

amatula
19. feb 2009

no sloto ved uz by bolo na case 🙂 42tt to uz je dost aj na kona 😀 😀 to ti nezavidim.....

drzim palce nech ste cim skor dvaja 😉 😉

a clarissa????????????????

lienka55
19. feb 2009

sloto tk potom naco ta tam volali uz dnes,ved to cakanie je na nervy.

clarissa?Uz je tam asi tiez,inak by sa ozvala.Sloto zisti to ak sa da?

lenca13
19. feb 2009

Sloto tak ani so mnou prvy den nic nerobili ☹

sue13
19. feb 2009

Ahojte. 😵 Poslusne hlasime ze uz sme s Karinkou zdravucke pekne domka. 😵 Dnes nas pustili 😵
Takze porod bol sice dost dlhy, ale stalo to za to. Rodil nas Walenfels, bol uplne perfektny.
Karinka mala silnu zltacku ale vsetko je uz ok a my si od dnes zaciname zvykat ze sme uz doma konecne traja 😵
Dakujeme vsetkym za gratulacie 🙂 Ideme spinkat, neviem sa dockat svojej postielky 😵

Sloto tak sme sa obisli v tej porodnici ale nevadi. Drzim palceky aby vsetko dopadlo super 🙂

amatula
19. feb 2009

ahoj sue
hned mi padla Karinka do oka len som otvorila kona
krasne babatko 😉 😉 tak sa drzte a rychlo sa nucte papat a vsetko ostatne 😉 😉

lienka55
19. feb 2009

Sue tak si to krasne uzivajte,ja tiez spomnam rada na tie prve chvile s malym doma aj ked boli velmi tazke. 🙂 Hlavne je ze to mas stastne za sebou.A ako to vnimas teraz ked uz mas porod za sebou?

lenca13
19. feb 2009

ahoj sue hlavne ze ste uz doma 🙂 mala je krasna

s.i.m.k.a1
19. feb 2009

marsella7,
ja som isla na osmu rano. dnes tam bol Hlavacik, no hroza. najlepsie na tom bolo, ze som ete dnes vecer letela do nemocnice s pravidelnymi kontrakciami (no konecne, ved uz ma po termine) a poslali ma domov, ze som ani zdaleka neni pripravena na porod. mam prist vraj az ked mi odtecie plodova voda. tak sa teraz zvyjam doma v bolestiach. dufam, ze sa vyspim, kontrakcie, ktore su vraj falosne (a velmi silne) mam kazdych 7-10min :(

miriam8
20. feb 2009

ahoj simka 1
Ako sa citis? Kontrakcie trosku ustupili? Vidim, ze si toho v noci moc nenaspala.
Ja som mala tiez silne kontrakcie, voda mi sice odtiekla no neotvarala som sa. Vytrpepa som si tak dvanast hodin po odteceni vody a nakoniec mi museli dat infuziu na vyvolanie porodu. Malinka bola dost vysoko a tym padom som sa neotvarala no kontrakcie boli kazdych 5 minut. Napis, ci ti to trosku ustupilo

miriam8
20. feb 2009

Neviete mi poradit nieco proti vypadavaniu vlasov? Som z toho zufala.
Zevraj pri kojeni je to dost normalne ale ak to takto pojde dalej, namiesto hrebena budem pouzivat prachovku.
Kamaratka brala kalciove inekcie, no nepomohlo to

marsela77
20. feb 2009

Simka dúfam,že všetko dobre dopadlo a už to máš aj za sebou 😉

lenca13
20. feb 2009

Miriam aj mne padali vlasy skus sa spytat v lekarni na nejake vitaminy ja som brala zinok a este volaco len si napamatam nazov a urcite sa nedaj ukecat na tie najdrahsie ja som mala lacnejsie a splnia taky isty ucel ako tie drahe 🙂

marsela77
20. feb 2009

Baby viete mi niekto poradiť kedy alebo dokedy treba prísť do nemocnice na ambulanciu ked idem na kontrolu.Ked tam prídem okolo9.30 bude to neskoro?

lenca13
20. feb 2009

Marsela nebude uplne staci 🙂 nevola sa tvoj muz Martin?

marsela77
20. feb 2009

Lenca volá,poznáme sa? a dík 😉

lenca13
20. feb 2009

Chodila som s nim na strednu ze ho pozdravujem a drz sa 🙂

marsela77
20. feb 2009

aha 🙂 dakujeme 😉

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

miriam8,
mne je uplne hrozne. od vcera od rana mam bolesti a neviem uz, co mam robit. dnes som si dala magne B6 a tym mi trochu kontrakcie zoslabli, ani ich nemam tak casto. no ked ma tam nechcu tak sa nehrniem. aj ja mam male moc vysoko, porodne cesty vraj nepripravene... vraj to na skory porod nevypada. ja sa snad zblaznim.
pomaly sa strasne zacinam bat porodu, ale vcera cestou do nemocnice som sa smiala na priatelovi a otcovi ako sa stresuju 🙂 teraz to uz dolahlo aj na mna... booooooze...

sloto
20. feb 2009

Ahojte.tak včera vecer mi odišla zátka.dnes ráno o 7.00 mi dali prvú tabletku na vyvolanie a zatiaľ nič necítim.tak som zvedavá ze či mi to zaberie.ak nie,tak zase o 15tej na tabletku. Moje nervy ja budem asi tehotná večne

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

marsela77, dakujem, ale ete nie :( moznoze sa v tej nemocnici ete aj stretneme 🙂

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

sloto
drz sa. vcera som tam bola a otocili ma domov. ale v nedelu tam mam prist zas. drzim palce.

sloto
20. feb 2009

Simka ďakujem.uz mi to pripadá ako večnosť.inak ja neviem ako zvládnem pôrod lebo uz len vyšetrenie ma boli tak ze si idem z nohy mäso vytrhnúť.normálne začínam rozmýšľať nad epi.ja totiž bolesti znášan velmi zle

sloto
20. feb 2009

Inak tak to sa tu aj Stretneme ak ta tu v nedeľu uz nechajú.potom ma pohľadás?

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

sloto jasne, ze ta pohladam 🙂 neprechadzala si sa vcera vecer po chodbe na porodnici??
ozaj, je mozne, ze ked sa male nehybe tak len spinka?? lebo mam naozaj strach...

kacenka83
20. feb 2009

sloto ja som mala tiez taketo stavy, ked ma vysetrovali tak som videla vsetky hviezdicky a hovorila som si, ze porod je horsi ako vysetrenie, ze to nemam sancu zvladnut, ale ked to prislo tak mi to az take strasne neprislo... samotne tlacenie mi prislo menej bolestive ako vysetrenie...

simka do mna tlacili magnezko este tyzden pred porodom ked som lezala s tlakom v nemocnici, nebrala som kazdu davku a aj tak som bola pri porode stiahnuta a trvalo to dlhsie ako bez toho magnezia, ono to totiz nejako posobi na svalstvo, ze sa tak neuvolni... to mi povedali po porode... tak radsej to s nim neprehanaj, alebo sa porad s dr.

a aky je stav v porodnici, je plna? 😉

drzte sa 🙂

s.i.m.k.a1
20. feb 2009

inac, ani mi nehovor o znasani bolesti. ja sa stale bojim, ze porod nezvladnem... vravi sa, ze cim mladsia, tym sa jej lepsie rodi, ale ja mam pocit, ze to tak neni. aky je tam teraz doktor? rano tam bol hlavacik, som myslela ze mu na tej koze umrem a az po vysetreni mi zacali bolesti. ale vecer som povedala sestrickam, ze ho nechcem na vysetreni a zavolali mi krkosku ci ako sa vola, ani som nevedela, ze ma vysetruje. takze to zalezi aj podla doktora.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre