Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

meggietn
8. dec 2008

martinano nie nie som Rybanská. 🙂

sue13
8. dec 2008

Megie k Laurinke gratulujem 😉 Takze si si "uzila" aj to aj to. Partnera si mala pri porode? A pri cisarskom si bola uplne v spanku alebo lokalne umrtvena??? To si potom Laurinku videla az neskor asi, vsak??? 🙂

martinano
8. dec 2008

dakujem, strasne sa mi na niekoho podobate, nevidela som ich velmi dlho, som sa netisala, nevadi, gratulujem k malinkej a drzte sa ste krasna rodinka a kto robi cisarsky, dufam, ze sa vsetko hoji pekne a bez problemov a ze boli na teba vsetci dobri

martinano
8. dec 2008

kedze nas drobec mi pomaha pisat, mam tam preklep, ze som sa nepotesila to malo byt
kocky neviete nieco o anke, este v piatok mi pisala, ze ma bolesti a od piatku nic, asi je uz mala na svete, dufam ak by ste s nou boli niektora v kontakte pozdravte ju.pa

anka77
8. dec 2008

Nie Martinka, stále som 2 v 1 a jediné čo sa dozviem pri vyšetrení je veta "už to bude každým dňom" lenže to počúvam už 3 týždne...Bolesti v piatok prešli...Dr. dnes odmietol vyvolanie, že to máme ešte nechať tak, že podľa neho už to naozaj bude...Len kedy 😒 Už nevládzem ani stáť na nohách ☹

mojkamirka
8. dec 2008

anka nezávidím ti tvoju situáciu. Budem držať palčeky nech to príde každú chvíľu. Nechápem, že ta ešte neposlali na vyvolanie, myslela som, že sa môže prenášať len týždeň.

siska_br
8. dec 2008

anicka, moja, a ty este tu? ja som si tiez uz myslela, ze ste uz s emkou rozdvojene... no dava si na cas, baba tvoja

meggietn
8. dec 2008

sue13 bola som od pása dole - spinal tuším . manžel bol pri porode a potom ked ma brali na operáciu pozeral sa cez sklo.Malinkú mi hned ukázali. pri porode bol Kaščák a Paškala, ale operovali ma nejakí mladí 2 doktori, ani neviem ako sa volali. 😕

sisa.b
8. dec 2008

anka 😨 😨 😨 😨 ako je mozne, ze ta takto este nechavaju? ved 43tt uz nie je normalne 😕 drzim palce, nech uz to mas za sebou.

sue13
8. dec 2008

Anka ty este stale cakas??? 😕 Boze to uz musi byt hrozne takto dlho cakat....
Preco si nepytas vyvolavacku? Ci nechcu Ti dat? Len sa pytam, lebo vobec neviem ako to funguje 😅
Ja som pocula ze nechavaju prenasat maximalne 9 dni a na desiaty davaju vyvolavacku...
Aj ja velmi drzim palceky 😉
Megie dakujem za info. 🙂

anka77
9. dec 2008

Ešte raz upresňujem, že prvý termín som mala 25.11. a nejaký druhý (zapísaný ako UZV ale určený nejako neskoro, nie na začiatku...) som mala 5.12. takže "normy spĺňam" len v pase to nejde zmeniť. Tam to vyráta podľa poslednej MS ja som 41 týždeň...Už som to písala pred tým.Mrzí ma to, že vás tu takto straším, ale neviem ako to prepísať...

lienka55
9. dec 2008

Anka lutujem ta strasne ,bola by som rada keby si to mala uz za sebou.Jedna moja kamoska lezala este ako tehotna/s nejakymi problemami/ v TN porodnici a ta spominala ze tam maju nejaku co prenasala 3tyz.Neviem ci je to mozne takto dlho nechat trapit zenu?Ale to je asi rok dozadu.Drzim palce!!!Kedy ides zase na kontrolu?

anka77
9. dec 2008

Kontrolu mám vo štvrtok, ale nakoľko som pri mojej smole ešte ochorela od muža a malého (mám úplne zapálené mandle a hrdlo a horúčku ☹ ) tak dokimu poviem, že neodídem z ambulancie, kým mi nepustí vodu 😀 Teraz tu píšem srandičky, ale už som úplne HOTOVÁ

anka77
10. dec 2008

Babenky ahojte, trošku odbočím od témy, lebo tá moja "téma" ma už deptá 🙂 Tie čo máte dievčatká, prosím ako je to s prepichnutím ušiek ešte v pôrodnici? Robia to tak aj tu v TN? A ak áno platí sa niečo?

lienka55
10. dec 2008

anka ja mam teda chlapca ale boli na izbe so mnou baby ktore mali aj dievcatka a co viem tak to tam nerobili,asi az u svojej pediatricky.

lenca13
10. dec 2008

Anka urobi to tvoja pediatricka ja mam dve baby a ked mali asi tak 4 tyzdne tak som im to dala robit 🙂
Inak uz aby si ci najskor porodila ja som tiez prenasala tyzden a nebolo mi vsetko jedno tak sa drz a nech to mas cim skor za sebou

lenca13
10. dec 2008

A stoji to tusim 200Sk 😉

miriamkac
10. dec 2008

anka...my sme tiez pichali uska az u pediatricky, ked mala cca 2mesiace. Sestricka to nechcela robit skor, lebo sa dierky lubia vytahat....to je zase moja skusenost 😉

miroslava72
10. dec 2008

Nam tiez uska prepichovala az pediatricka,ked sme mali 2,5 mes.,skor nechcela a platili sme 300Sk.
Vsade je to inak.

sisa.b
10. dec 2008

nam prepichovala usi sestricka v 4. tyzdnoch. teraz este nemame nastartovane nausnice 😀 tak to trochu odkladam

lienka55
11. dec 2008

Dnes mala ist anka k dr.,tak som zvedava ci s nou uz konecne nieco budu robit. 😠

anka77
11. dec 2008

Ahojte babenky ☹ furt som tu a furt vcelku...Bola som ráno na kontrole, bol tam MUDr. Hlaváčik (alebo Hlaváček, nie som si istá) a po tom ako som na neho hodila "psie oči" a povedala mu, že som chorá a už fakt nevládzem, mi urobil Hamiltona...Ale zatiaľ ma len poriadne bolí brucho, špiním a krvácam,ale to býva...No a ak neporodím do soboty, nastupujem do nemocky a vyvolajú mi to najneskôr vraj v nedeľu...Baby ja mám pocit, že už nevydržím ani deň ☹ Toto tehotenstvo som si chcela užiť, ale mám pocit, že už som tehotná rok 🙂 Ďakujem vám všetkým, že máte o mňa starosť. Ahojky a dík za rady s tými naušničkami...

siska_br
11. dec 2008

ahoj anicka,

no myslime na teba myslim ze vsetky. vsetky si pamatame velke bruska a to neeeekonecne cakanie, takze ti velmi drzime palceky, nech to uz mas za sebou.

ak ti spravili hamiltona, tak aspon uvidis. ak je uz tvoje telo pripravene na porod, malo by to rozsoupnout, ak nie, aspon vies, ze nedela to istiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... drzkaj sa

lenca13
11. dec 2008

Anka tak sa drz myslim na teba aj mne nakoniec porod vyvolavali ☹

lienka55
11. dec 2008

anka tak to si mam moc nepotesila ze si este doma.Mne den pred porodom dr.Jankovsky tiez urobil nejaky hmat asi to bol ten Hamilton,nebolo to moc prijemne ale na druhy den som uz aj utekala.Si tu asi jedina ktora sa tak dlho trapi,skoda ze si ho nemozes /to tehotenstvo/ vychutnat tak ako si si vysnivala. ☹
Ako si znasala ten Hamilton,nebolelo ta to?

minkak
11. dec 2008

anka drz sa 😉 aj mne robil Lintner nieco take....a nezabralo a to som pocula ,ze ked uz on vystri ,tak sa ide hned rodit dal mi aj vyvolavacku po 8 hodinach dalsiu a nic....po dalsych 6hodinach ma poslali zo vzdycharne po celom dni na izbu a potom po 2a pol hod.mi na izbe odtiekla voda....do pol hodinky prisli 5min.kotrakcie po 2hod.som bola som na 4prsty otvorena....celkom sa to dalo....
drzkaj sa 🙂 😉
k tym nausnickam ja som daval ked mala 3tyzdne 😉 tiez sme tusim platili okolo 300,-

meggietn
12. dec 2008

ahojte aj mne robil Lintner toho Hamiltona a strašne to bolelo s tými jeho velkými rukami...až som sa tam rozplakala .Fakt strašná bolesť a do 24 hodín som porodila. Anka držím palce. 😉

anka77
12. dec 2008

No mne to robil ten MUDr. Hlaváčik, bolo to nepríjemné, ale nemôžem vyslovene povedať, že to bolelo...Ešte sa ma pri tom pýtal, či sa to dá vydržať... Zajtra teda nastupujem do nemocky a dúfam, že ma tam nenechajú len tak ležať a čakať až do neviem kedy 😒 Dnes ma dosť bolí brucho, pretože som "zvrtla" vianočné upratovanie, nákupy a ešte som rýchlo napiekla medovníčky...Tak možno sa ešte niečo udeje. Síce pochybujem, pri mojej smole, ale keď už toľko čakám, tak 12.12. je krásny dátum...Alebo to bude malá "bosorka" narodená na Luciu? Môžete babenky uzatvárať stávky a potom to niekde spolu prepijeme 😀 Džúsom samozrejme 😉 Ahojky

lenca13
12. dec 2008

Anka tak bodaj by to uz bolo aj dnes ale je ozaj pekny datum 🙂

siska_br
12. dec 2008

anka, drzime palce!!!! dame si potom do nosa tolko vinei, kolko len znesieme!!! nech to uz mas rychlo za sebou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre