Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

miskadusko
19. apr 2013

@babucika Ty si rodila KP ? no tak to klobúk dole, ja som tiež mala KP ale vyžiadala som si cisársky lebo som to odmietla normálne porodiť. kolko vážila pri narodení ?

babucika
19. apr 2013

@miskadusko ano rodila. Malu odhadli na 3300gr. Ale mala iba 2950gr. U mna o cisarsjom nepadlo ani slovo,povedlali mi na poslednych prehliadkach ze to bude ok, a brala som to ako fakt. Pravdupovediac aj som chcela rodit prirodzene.co mi ale nepovedali (akoze ich chapem) ze to bude dlhsi porod resp. pomalsie sa ro rozbehne lebo na porodne cesty netlaci kost-teda hlavicka ale zadok-makka tkanivo.ja som prenasala a od piatku som tam lezala s bolestami a porodila som v nedelu. Sledovali ma dokladne,velmi casto som bola na pasoch.kebyze nemam bolesti 2dni tal kp je ok. Rodil ma primar.

miskadusko
21. apr 2013

@babucika tak klobúk dole, ja by som to určite nechcela normálne a tiež by som sa asi nedala rodiť primárom. ja s ním nemám dobré skúsenosti a ani ako človek mi nesedí. ale je hlavné že si bola ty spokojná a všetko je ok... 😉

mimus265
21. apr 2013

Baby kto je zastupca primara teraz? neviete?

lebo5
21. apr 2013

@mimus265 myslím že Jankovský

molka
21. apr 2013

@mimus265 mne sa zdá, že zástupca je MUDr. Kopčan.

fely
21. apr 2013

@mimus265 jak píše @molka zástupca je Kopčan

monika060
24. apr 2013

Ahojte, neviete mi niektorá povedať koľko stojí epidural v Trenčíne?

sijust
24. apr 2013

@squishy @babucika dievcata citam,ze ste mali problem s placentou...tak mne nechcela ist von hodinu...uz ma isli uspavat,ked mi ju dr.vytiahla...vtedy som bola cela stastna,lebo vytlacit "malu" ktora vazila 4280g s mojimi klbami bola fuska...tak som to neriesila...a za dva mesiace som tam bola spat lebo dr.Jankovsky mi zistil,ze sa placenta odtrhla pretoze bola prirastena so stenou maternice a ostal mi tam riadny kus...a co som si podstupila radsej nejdem opisovat...ale porod bol veru lahsi 😝 no zabudla som...a na tn porodnicu mam len pekne spomienky a chcem aby to tak ostalo 🙂

mimus265
24. apr 2013

@monika060 na stranke nemocnice som sa docitala ze 120e

monika060
24. apr 2013

@mimus265 Ďakujem, tie ceny sú všade iné. V Piešťanoch teraz kamoška pkatila 85 eur.

mimus265
24. apr 2013

@monika060 ale docitala som sa ze maju v ponuke aj rajsky plyn ten stoji 60e, mozno sa tie ceny menia neviem kedy naposledy aktualizovali cennik, kedysi bola lacnejsia neviem, ides rodit do TN?

squishy
24. apr 2013

@sijust fuuuu, tak to ma mrzi. mne toto nastastie nehrozilo, kedze som bola operovana a pred prepustenim som absolvovala 2x sono, ci je vsetko ok. som rada, ze napriek tomu Ti zostali pekne spomienky 🙂

mirkap79
24. apr 2013

S porodnicou v TN mam celkom dobru skusenost hoci kp skoncil sekciou-cisarsky rez. Ked som potom videla nasho maleho bola som rada,ze je to za nami a obaja sme v poriadku. Moja nie celkom dobra skusenost nastala s novorodeneckym odd. ked maly dostal zltacku a bol pod lampou,kde ho bolo treba kazde 3hod. kojit a mliecka bolo malo.Este k tomu sa mi nechcel prisat a z kazdej strany bolo od sestriciek pocut,ze to musi ist. U nas to vsak neslo.

monika060
24. apr 2013

@mimus265 Ano,idem rodiť do Trenčína. Ty tiež?

mimus265
24. apr 2013

@monika060 Ano tiez chcem rodit v TN

lupape
24. apr 2013

môj malý má 5 týždňov a rodila som v Tn. a bola som veľmi spokojná s lekármi aj sestričkami. boli veľmi milý.

monika060
24. apr 2013

@mimus265 Možno sa tam stretneme 😀

mimus265
24. apr 2013

@monika060 mozne je vsetko 🙂 ak by si mala skor nejake skusenosti tak sup sem potom s nimi, aj si das epi? ja rozmyslam ze ano...

monika060
25. apr 2013

@mimus265 Aj ja chcem epi, len že musíš mať urobené krvné testy a podpísané vyhlásenie. Neviem čo je na tom pravdy. Pri najhoršom si dám rajský plyn.

mimus265
25. apr 2013

@monika060 ja som sa pytala svojho doktora a on mi povedal ze netreba nic, ze ked pojdem rodit mam povedat ze chcem epi, ze tam je nato doktor pripraveny a urceny vyhradne len k epi, takze asi v kazdej nemocnici je to inka, tiez pri najhorsom ten plyn 🙂 je zalozny plan 🙂 uvidime

sijust
25. apr 2013

@monika060 ja som platila v júni min.rok 100€...

monika060
25. apr 2013

@mimus265 Keď porodím skôr, určire ti dám vedieť čo a ako, už by som to mala radšej za sebou 😀

monika060
25. apr 2013

@sijust Všade je to inak, len nechápem, prečo je cena všade iná. Kamoška teraz za epi platila v Piešťanoch 85 eur.

monika060
25. apr 2013

@sijust A pomohla ti tá epi? Mala si pôrod ľahší?

mimus265
25. apr 2013

@monika060 to ti verim, ja tiez 🙂 clovek neustale nato mysli nevie do coho ide, ale tak stoji to zato 🙂))

penelope111
26. apr 2013

Baby prosím vás neviete ktorý, Dr. v TN je najlepší na cisársky? Vraj v TN nechcú moc cisárske robiť, ale ja to mám zo zdravotných dôvodov :-/

mirkap79
26. apr 2013

@penelope111pred 14mes.keď som rodila ja,tak naplánované cisárske rezy robili ráno a za prítomnosti primára...skús sa informovať na pôrodnickom odd. ,možno si budeš môcť pôrodníka vybrať

penelope111
26. apr 2013

@mirkap79 Ďakujem za odpoveď 🙂

monika060
27. apr 2013

Baby zachvilu pojdem rodiť a nikto mi nedal zoznam do pôrodnice. Vy ho máte?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre