Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

bambibam
4. sep 2010

@giza tak to máš pravdu - pôrody sú rôzne môžem povedať otvorená na 3 a rodila som do 10 minút, neviem si predstaviť ked muž nestíhal výťahom ak by to stíhal anesteziológ .... 😝 .A koniec koncov som rada ,že som rodila bez zbytočných pichancov. 🙂
Ale keby som zas stála pred rozhodnutím či rodiť normálne alebo cisárskym - tak normálne 🙂 🙂 🙂
Uvedomujem si čo obnáša operácia a tie pooperačné stavy a pri normálnom pôrode sa žena pozbiera na druhý deň.
No ale je to na zvážení každej ženy osobne.

mata_murkova
4. sep 2010

@giza ahoj pises ze vsetko je na webe o trencianskej nemocnici aj ceny aj fotky a googlujem googlujem a nic som nenasla ..mozes mi pls poslat link? som zvedava🙂

kaktusik007
4. sep 2010

http://mail.fntn.sk/index.php?option=com_conten...

@mata_murkova musis hladat nemocnicu trencin, a tam si to uz preklikas na gynekologicko porodnicku kliniku, no a tu mas link a zisti si, co chces vediet, je tam vsetko 🙂

mata_murkova
4. sep 2010

@kaktusik007 toto som nasla ale niekto tu pisal ze su niekde fotky a ceny za nadstandart a za vsetko co treba a to som nikde nenasla

mata_murkova
4. sep 2010

uz som to tam nasla🙂

kaktusik007
4. sep 2010
bambibam
4. sep 2010

@mata_murkova inak som si cenník všimla v nemocnici na gynde na prímme na tom boku kde sú lavice - je tam súpis lavíc a pod tým cenník výkonov - a poplatkov za služby ktoré poskytujú nad rámec.

mata_murkova
4. sep 2010

@bambibam hehe to mam trosku od ruky teraz🙂 ale uz mi pomohola kaktusik napisala link vyssie🙂

lulu723
5. sep 2010

Baby tak vcera sa maculienke narodil o 17:25 syncek Dominik a miery mal 4100g a 53cm.moc gratulujem.podrobnosti hadam napise ked pride domov 😉

moncika15
5. sep 2010

@lulu723 gratulujeme 🙂 pekny macko 😵

lulu723
5. sep 2010

@moncika15 odkazem,ale ved si to tu potom precita 😉

moncika15
5. sep 2010

@lulu723 som si tak naryxlo nevedela spomenut na jej nick tak som pisla tebe 😝

janette4
5. sep 2010

waaauuuu,krásne miery.Gratulujeme a prajeme hlavne veľa zdravíčka,lásky a mamičkinho mliečka 😉

bambibam
5. sep 2010

Gratulko ,to je pekný bambulko. 😵 Prajeme veľa zdravíčka. 🙂

lulu723
5. sep 2010

@moncika15 ved som pozerala,ze mne gratulujes a ja som stale 2v1 😀 teda poviem vam kebyze macka nedostane epi tak by to asi neprezila 😒 mala velmi tazky porod a malinkeho museli vytahovat zvonom ☹ ale su v poriadku 😉

moncika15
5. sep 2010

@lulu723 ☹ to povzbudi hlavne nas co sa nam to blizi 😝
a ty co? furt nic? 😕 my sa nakoniec este na mestskom jarmoku bruxami narazime 😀

lulu723
5. sep 2010

@moncika15 no dufam,ze tam uz budem kocarovat 😀

giza
5. sep 2010

Pripajam sa ku gratulacii...tesim na info... 😉 ...

lulu723
8. sep 2010

Baby ja som este stale tu 😀

moncika15
8. sep 2010

@lulu723 my ta vidime 😀

hori
8. sep 2010

@maculienka123 ako nechcem strasit, ale neda mi napisat moju skusenost s porodnicou v TN... bola som prvorodicka, takze som netusila, co je to porod a aky bude ten moj, o epiduralke som samozrejme neuvazovala vopred, rodila som v noci a v strasnych bolestiach som o nu priam zobronila, ved este bol cas, bola som len malo otvorena, sestricky mi hovorili, ze uz-uz, len musi to prist pichnut doktorka (o ziadnom anesteziologovi nepadlo ani slovo), zatial mi odobrali krv a dali podpisat papiere (kde som si mala prestudovat poucenie, ale ja som od bolesti ani oci otvorit nevladala), doktorka za celych pat hodin neprisla, lebo mala ine, naliehavejsie pripady, rodila som v noci a na tej nocnej bola jedna doktorka a mala vraj 5 pripadov, z toho jedny dvojicky... takze ja som nebola urgentna... ked konecne prisla, uz som musela tlacit, takze siroky usmev a vraj usetrili ste 100 euro, no nie je to uzasne??? 😒
Rodila som 7 hodin a zacinam si uvedomovat vyznam toho exoticky draheho zazmluvnenia lekara... v TN su sice vsetci dobri, ale lahko sa ti moze stat, ze ta na par hodin hodia pod snimac kontrakcii, kde sa nemozes ani pohnut a nedostanes ziadneho... az na samotny porod... a to uz je zaverecna pol hodinka, ktoru som zvladla najlepsie...
Takze tolko, je to fakt... doteraz som o tom nepisala, ale ked si spomeniem, aka som pred porodom bola naivna, tak sa zlostim sama na seba...

lulu723
8. sep 2010

@hori macka ma uz davno po porode 😉

hori
8. sep 2010

jaaaj, tak mohla by napisat o tej epiduralke, to by som bola zvedava... 🙂

kolumbia
8. sep 2010

🙄 ahoj ,uz som tu dlho nebola ale slubila som par ludom ze tu napisem svoj zazitok z tn nemocnice lebo ten minulorocny bol hrozny a nikdy nan nezabudnem preto som sa bala ist znovu rodit do tn ale teraz nebanujem lebo som bola spokojna s pristupom doktorov ale aj sestriciek .31.7. mi zacali kontrakcie aj ked termin som mala az 14.8. a na poradni v stredu som tvrdila svojmu gynekologovi ze mi odchadza hlienova zatka naco mi on odpovedal ze si este pockam kym porodim ze to tak skoro nebude ale moje telo citilo ze uz to bude a bola to pravda .Do nemocnice som prisla okolo pol 20hod ,hned ma vzal osetrovatel na salu kde ma vysetril doktor Paskal na ktoreho som mala zle spomienky ,potom ma dali na pristroj a tam prisiel doktor Jankovsky ktory somnou prebral akosi predstavujem priebeh pôrodu ,kedze som mala mat cisarsky rez ale interne vysetrenie som nemala tak sme sa dohodli ze skusime normalny pôrod a ked to nepôjde tak spravia cisarsky,neskôr ma odviedli do zltej saly ,sestricky boli tam super chodili ma pozerat kazdu chvilku davali mi instrukcie co mam robit ,neskôr mi doktor Paskal prepichol plodovu vodu a potom to zacalo ,potlacila som asi 4krat a dcera bola nasvete ,kym prisiel doktor Jankovsky tak uz bolo povsetkom ,mala sa narodila o 23.55hod.Na oddeleni to bolo normalne ,kedze som nemala problemy tak som sestricky ani moc nevidela ale zato som dost casu travila na novorodeneckom oddeleni lebo mala dostala infuziu a potom este tri dni antibiotika kôli streptokokovy co som mala ja ,neskôr sme bojovali zo zltackou ,na toto oddelenie nedam dopustit ,sestricky tam boli vyborne ,poradili mi ked som nieco nevedela ,spravali sa kumne milo ,fakt som sa tam citila vyborne a aj doktorky tam boli fajin ,vzdy si nasli cas a odpovedali mi na vsetky moje otazky lebo mala bola predcasne narodena ....ak si to niektora z nich precita tak im dakujem ze sa starali ....co sa tyka vybavenia si doktora k pôrodu tak nikoho som nemala vybaveneho ,ziadna protekcia a tak to bolo asi najlepsie .

naika
8. sep 2010

Ahoj kolumbia.Som rada,že sa to tako krásne skončilo,sem-tam si prečítam čo nové v TN porodnici lebo dcera mi študuje za porodnu asiatentku a chcela by po škole pracovať v Trenčianskej porodnici 😉 .Tvoj príbeh som sledovala troška a som rada,že mášš svoju babmuľku doma zdravučkú Ty že si tiež o.k.Prajem celej rodinke veľa zdravíčka a nech Vám ten malý chrústik robí radosť 🙂

kolumbia
8. sep 2010

@naika ---dakujem .......dcera si vybrala krasne povolanie tak nech sa jej dari nielen v zamestnani ale aj v zivote ... 🙂

naika
8. sep 2010

kolumbia som velmi šťastna,že si vybrala taketo krasne povolanie a snažím sa podporovať ju ako sa dá a som na ňu pyšná 🙂

giza
9. sep 2010

@kolumbia - pekne 😉 - som rada, priala som ti to....po tom vsetkom co si mi opisala 😔

lienka55
10. sep 2010

@lulu723 uz dnes odcestovala do nemocky,odtiekla jej voda,drze im palce!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre