Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

lulu723
2. okt 2009

Ahojte tak ja ked som porodila co bolo cisarskym tak som bola asi 4 dni v izbe sama to bolo asi pooperacne.no a potom ma dali na izbu kde boli len 2 lozka a zrovna tam bola jedna z Noveho Mesta takze sem tam sa aj stretneme.poviem Vam,ze tam bolo super a uz len koly tomu,lebo sme nemali babetka pri sebe 😀 jej maly mal silnu zltacku a bol pod modrym svetlom a moja mala mala nizku porodnu hmotnost tak tiez bola na novorodeneckom.ale aj ked sme uz maly babetka pri sebe bolo to super,lebo sme boli viac oddychnute a nie jak tie co boli na inych izbach tam stale plakali babetka a vyspat sa pri tom hluku to bol zazrak

vanitka
2. okt 2009

bebel, ja som zazila pred dvomi rokmi, ze sa narodilo v jeden den 11 deti a bolo to tam dost huste 😉 potom prepustali maminy so zdravymi babuliatkami co najskor domov, aby sa to tam trosku uvolnilo
a 4-postelovku plne obsadenu som tusim zazila oba razy, tusim len na jednu-dve noci, bola to srandu, kazdu chvilu plakal iny drobec 😀 ale vydrzali sme a v pripade potreby vydrzime opat, nie? 😉

lulu723
3. okt 2009

vanitka mas pravdu vydrzime ved je to len par dni a kazdu chvilku mas na izbe inu maminu a ine babetko tak sa mozeme vynadivat na tie ruzove batozky 😀 😀 😀

cipuska_
9. okt 2009

ahojte, čože sa prestalo v tn rodiť ked je tut ak mrtvo?

tak ja už pre istotu pobalená, hádam mám všetko.... 🙂

minkak
9. okt 2009

Cipuska asi prave rodia 😅 🙂
a ja uz som pre istotu- 😅 este nieco tam dohodim no vsak uvidime ,uz len cakat 😉 😵

vanitka
9. okt 2009

cipuska, minkak, ja vam normalne trosicku zavidim... aj ja by som uz balila tasku, len sa mi to vidi este skoro 😉 este by mi z nej deti vynosili polovicu veci 😀

cipuska_
11. okt 2009

😀 asi naozaj rodia
minkak teba doktor poslala aj na nejaké vyšetrenia do nemocnice?
ja mám ísť teraz v utorok na poradnu tak som zvedavá...
vanitka uvidíš že ti totak rýchlo ujde že ani nebudeš nakoniec stíhať baliť...ja som balila v 35tt a to ani neviem ako ubehlo od 20 do 35...

minkak
11. okt 2009

Cipuska ano ja uz chodim tam kazdy tyzden-teraz tam pojdem 3x 😉
tak uvidime co bude 😉
ja uz som si tu tasku vcera slavnostne dobalila 😀 ja mam casuuuuu 😀
veru vanitka ani sa nenazdas...ako to rychlo zbehne 😉

cipuska_
11. okt 2009

minkak a to ta tam poslal tvoj doktor alebo si tam išla sama? lebo akosi v tom nemám prax 😅

giza
11. okt 2009

minkak, ozaj ? mne sa nezda ze by si az tak vela casu mala, prave ze pozeram ze ty este tu v celku??? 😕 ale fandim nech ste co najdlhsie pokope 😉 🙂 ....stavim sa ze vyzerate stale tak skvelo ako ked sme sa videli posledne, este by ta fotili dalsi sikmooky spoluobcania? 😨

minkak
11. okt 2009

cipuska ak mas vsetko OK-tak budes chodit len k svojmu dr.,ale ja cakam dvojicky,tak preto uz chodim tam ako do rizikovej poradne 😉 poslala ma tam majo dr. 😉
giza no pridala som aktualnu fotecku tak mozes kuk ci som este na fotenie aj pre sikmookych 😀 😀 😀
no jasne,ze sa mi to krati,to je jasne,v stredu mam poradnu tak uvidime ako sa rozhodnu,co dalej 😉
a dakujeeem 🙂

vanitka
15. okt 2009

minkak, ako bolo vcera na poradni? este si vcelku? 😉

giza
16. okt 2009

Minkak - no hezkyyy!! 😕 😕 😕 tak to uz je paradne brusko, ale si aj tak na fotenie hodna (a nielen sikmookymi) 😉 , kedze krasne uz sa crtaju za tym bruskom dvojicky 😵 😵 😵 ....dufam ze si ta uz rovno nechali v porodnici po vysetreni tvojim dr. a ze si to tam uzivas plnymi duskami.... 😖 - hlavne nech to vsetko ide ako po masle a ste domka cim prv, budem sa tesit na spravy ako je to s vami .....

miroslava72
16. okt 2009

minkak uz vcera porodila...kuk Trencin alebo facebook...krasne dievcatka Vierku a Sonicku

vanitka
16. okt 2009

minkak, srdecne blahozelam!!! 🙂 🙂 🙂 nech ste vsetky tri zdrave a cim skor doma 😉

giza
16. okt 2009

akurat som to docitala na tn...tak gratulko - pekneeee miery! sa to ozaj nezdalo.... 😉 idem kuknut na fb...

lulu723
19. okt 2009

jeee teda minkak velke gratulko k dievcatkam babatkam 😀 😀 😀
ja cakam mrchu a ona mrcha nechodi 😀 zeby sa podarilo na prvy krat babatko 😉

renuskacool
19. okt 2009

Moja sestra dnes rodí v TN..Držím jej veeeelmi silno palce aj všetko ostatne....tuk tuk!!!Nech to dobre dopadne!! 🙂 🙂 🙂

giza
19. okt 2009

lulu - tak uvidime -daj vediet 😉 🙂

renuskacool - tak dufam ze uz je to za nou a vsetko v pohode - vela zdravicka! 😎

lulu723
20. okt 2009

giza ja to vidim asi na mimi 😀

bebel
20. okt 2009

Ahojte,
ja už začínam mať z toho pôrodu bobky....ale snáď po Vianociach prejdem do štádia, že už toho všetkého budem mať tak plné kecky, že mi bude 1 ako, len aby som malú dostala zo seba ASAP von. 😀
Držím palce mamičkám čoskoročakateľkám, nech máte len samé pozitívne správy pre nás v poradí . 🙂

bebel
21. okt 2009

Baby je možné už podľa nejakého oficiálneho cenníka zazmluvniť si pôrodníka?

lulu723
22. okt 2009

cavte baby potrebujem vediet na 100% ci ked som mala prvy cisarsky tak aj druhy bude?zevraj v Trencine sa to tak nerobi a druhy by som mala normalny,ale ja sa sice nebojim jak to bude boliet,ale strasne sa bojim,ze mi ta jazva na maternici praskne pocas kontrakcii 😒

mucilienka
22. okt 2009

lulu, so mnou lezali kocky z PB, co mali prvy cisarsky a druhy chceli mat normalny - v PB robia automaticky aj druhy cisarsky... tu v trencine respektuju normalny porod pokial je to len mozne... takze urcite by do rizika neisli, ak by to nemalo vydrzat...

lulu723
22. okt 2009

dakujem macilienka dufam,ze to potom dobre dopadne a ziadne komplikacie nenastanu 😉

vanitka
22. okt 2009

lulu, pokial bude jazva v poriadku a nemala si nejake pooperacne komplikacie, mozes druhe babo porodit prirodzene 😉 ked som prisla na prijem do nemocky (prenasala som), pytal sa ma Dr. na prijme, ci chcem rodit normalne 😎 nakoniec to sice aj tak nevyslo, ale ak je vsetko OK, daju ti moznost rodit normalne
a min. tyzden som bola na sone, tak som sa pytala, ake je riziko ruptury pri kontrakciach po dvoch cisarskych (ak by sa mi porod rozbehol pred naplanovanym SC) a Dr. ma ubezpecil, ze za svoju karieru si spomina iba na jednu rupturu, aj to boli patologicke podmienky 😅 tak sa nestresuj a v pohode si vychutnavaj (nadejne) tehulkovanie 😀

lulu723
22. okt 2009

no to je vsetko pekne,ale ja chcem druhe babo rodit zase cisarskym a tehotna neviem ci som asi aj ano musim spravit test a uvidi sa ci bude mimi 😉

giza
22. okt 2009

vela stastia 😉 Lulu...preco si sa rozhodla radsej opat cisarsky? neboj nebudem o nicom presviedcat, len poznam x mam, ktore si zazili aj aj a vravia, ze je lepsie normalne....aj tak to posudi lekar....

bebel, neviem o tom, ze by sa niekde v statnom zriadeni SR dal oficialne zaplatit lekar -porodnik, ktory by ta aj odrodil 😅 - oficialne by taky asi rychlo skoncil svoju prax 😀 😀 😀 a uz sa taketo tu rozoberalo pozri si spatne v tejto teme uz bolo vsetko o tomto popisane- netreba ti nikoho podplacat, ci platit 😉 vsetci su tu naozaj fajn...

bebel
22. okt 2009

Giza...tak to žiješ asi v inej krajine, v každej nemocnici v BA si môžeš zazmluvniť konkrétneho pôrodníka na to, že bude k dispo na telefóne a potom príde k pôrodu zaplatíš oficiálne do pokladne nemocnice.
Citácia zo stránky http://www.fnspba.sk/Sluzby/platene-sluzby/ps-d...

Cenník nadštandardných služieb
10. Výber pôrodníka
podľa priania pacientky, so súhlasom príslušného lekára a prednostu/primára:
- cena: 232,36 € za pôrod (7 000 SKK)

giza
23. okt 2009

parada, takze viem o cosi viac....Bebel som rada, ze take nieco jestvuje u nas, nakolko mi tod niekto tvrdil z kompetentnych, ze slovo klient u nas nehrozi v tomto ponimani a hla tu to je cierno na bielom - pekne a to ozaj neni ani sukromna klinika ani nic podobne....i ked je toto - nadstandardna sluzba ...

V kazdom pripade na otazku"kde zijem" dodam, ze na Slovensku - nie v inej krajine, kde je vsetko ozaj mozne ale i nemozne(tato stranka s takymto niecim je sice fajn - vyzera, ze je vynovena ak sa nemylim, neviem o viacerych takychto oficialnych)...a asi by som ju mala polozit tebe z doterajsieho mojho(myslim, ze nielen mojho) uhlu pohladu, lebo u nas (nemyslim len na TN) este ozaj taketo oficialne ani nechyrovalo doteraz a ze toto co tu je, jedna z prvych lastoviciek ako je to aj v mnohych nemocniciach v SR s dulami ..... 😉 ...no ak si na nete nenasla oficialny cennik pre vykon porodnikov v TN, tak preco tu kladies takuto otazku - oficialne by to tu uz bolo napisane, ale zial nie je...mne vygenerovalo v googli len BA RUzinov a v PB aj to nie, ze za konkretneho lekara....(ak som to v tom letku neprehliadla)....ale aj tak dakujem za info...zide sa aj mne do buducna 🙂
V kazdom pripade - vela zdravicka prajem....to je predsa to najdolezitejsie.... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre