Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

giza
28. nov 2010

@bambibam - drzim palceky 🙂 😉

@zuzanka.h - no ono dieta zvacsa nezostupi,ak matka neciti kontrakcie a tym padom ani netusi ako spolupracovat s dietatom pri tlaceni pocas kontrakcie (co sa zakazuje robit skor ako si spravne otvorena co na 8. je az az!) a pri podani EPi je to este horsie, lebo sa iba meraju dane kontrakcie a podla toho kazu mame tlacit - co ale tie merania som este ani pri jednej mamine ( a ani sebe) nezazila zeby boli vierohodne 😉

bubulka722
28. nov 2010

@bambibam Ahojky! Možno si na mňa ešte spomínaš z iných smutnejších tém. Gretulujem ku krásnemu dievčatku a držím palce, aby bola cesta za 3. chrobáčikom oveľa jednoduchšia!!! 😉 Ako si užívaš maminkovanie?

pancake
28. nov 2010

ahojte. baby mam si do nemocky nabalit aj rychlovarnu spiralu s carom a cajom??? ci to tam bude nonstop???? vdaka. uz som pobalena komplet, nech uz je rychlo januar. 😵 😵 😵

pancake
28. nov 2010

a gratulka novym mamickam... 😵 😵 😵

bambibam
29. nov 2010

@bubulka722 no ako mamina sa cítim dlho ,ale až teraz som ozaj aj spokojná a šťastná. Dúfam,že tento pocit mi nič na najbližšie obdobie nepokazí. 😎 .Pozerám, že už len pár dní do pôrodu. Moja maličká je fakt super,teda zatiaľ sa vieme dohodnúť 😀 😀 😀 . Má tiež svoje dni ,ale kto ich nemá? Je spokojná a usmievavá až sa čudujem pokom zdedila taký klud. Dúfam ,že tiež ten tvoj malý škriatok v brušku bude dokonalý,teším sa s tebou a prajem bezproblémový príchod na svet drobčekovi ,no a mamina tebe len pevné nervy.

@giza ahoj ahoj. No cesta po kojení sa stráca.....neviem čo sa zas deje ale 2x som posebe odpadla ,a najnovšie v autobuse do tesca. Tak mám zakázanú námahu v akomkolvek zmysle. Objednaná som na január na všetky interné vyšetrenia, a začína ma oplantávať strach čo zas ponachádzajú.Teraz som mala všetky krvné výsledky aj moč úplne v poriadku ,čo som strašne spokojná. Dúfam, že ked mi dajú ako tatino vraví "posilovač riadenia na srdce" tak aj tieto debiliny odpadávania,točenia hlavy a sem tam slabosť ustúpia. Nevieš o nejakom dobrom očnom lekárovi? pre dospelých.

kaktusik007
29. nov 2010

@pancake na oddeleni je kanvica, takze spiralu moc nepotrebujes, ale to caro a cas potesia 😀

giza
29. nov 2010

@bambibam - ocna pre dospelych Činčalova - pozri tu: http://www.azet.sk/firma/98386/mudr-gabriela-ci...
zial vsetci su vytazeni a vsade mi to pride velmi podobne ... ale som rada ze so sebou nemusim aspon tam - toto obehava od detstva manzel... 😉 - jeho posledna skusenost ani mesiac stara je s touto pani Dr. - odporucal i ked je tam ako vsade vela ludi a objednaj sa isto...
Si ma riadne vylakala s tym odpadavanim - daj si to srdiecko najskor dokopy nie aby si hned vhupla do dalsieho tehulkovania a sama si sa ani poriadne nedala dokopy 😕 😨 !!!! Dudlik dorazil dufam v pohode...(?)

bambibam
29. nov 2010

@giza jasné dorazil ďakujeméééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Stellka ho drží v ruke a hrká odušu a najnovšie nemusí sa držať za prst ked ide spať stačí dudel v ruke a spí. Volala som do BA či by mi nespravili tú seminalplazmu a tam ma objednali na január tiež a v super dátumoch hned s kardiocentra idem tam.Mám jedno šťastie ,že v BA býva otec tak aj malú ,muža a Veju berem so sebou. Budú moja psych.podpora.

shira_
29. nov 2010

@zahrika rodíš či čo??

zahrika
30. nov 2010

@shira_ ahooj.. aaaaale kde ze 🙂
Uz som 2 dni po termine a nist... len sedim a cakam 🙄
Monik uz pustia a aj Gaja stihne ujst a ja budem este stale doma asi 😝

giza
30. nov 2010

@bambibam - jej super ti to sadlo - drzim palceky 😉 - tesimsa ze vyuzijete hrkanie je fajn a hlavne ked ho nemozes najst a zahrka 😉

@zahrika - skusas porodne spustace?

zahrika
30. nov 2010

@giza teply kupel kazdy den.. chodim kolko sa mi da, ale teda moc nie...uznavam.. tonic si nedam, je mi luto maleho 😝 a neviem co este... malinu pijem furt..

zahrika
30. nov 2010

@giza a dnes pojdem este schody slapat..

shira_
30. nov 2010

@zahrika ja by som si na schodoch privolala skor infarkt ako porod 😀 mám uplne super kondičku 😝

zahrika
30. nov 2010

@shira_ sak to este uvidime ci aj ja nie 😀
videm jedno schodiste a funim jak slon 😀

zahrika
30. nov 2010

Babule co mate viac skusenosti.... neviete ako to chodi v cakarni v nemocnici??? byva tam vela ludi? ako dlho sa caka??

@shira_ vy ste boli okolo 9 len dve baby, ze?

@giza nevies poradit? kedy sa oplati ist ? rano na 7 alebo radsej tak neskor....ale na 9-10 😕

shira_
30. nov 2010

@zahrika ja neviem, chcela som ísť ráno ale sme zaspali, a kým sme sa najedli a vymotali z domu došli sme o 9.30. tam len jedna baba v čakárni, dr. akurát boli všetci na v. vizite ale potom jeden prišiel, zobral tú babu, už len vyhodnotili ctg čo bola hore a napísali správu. potom musel ísť operovať, ale prišiel asi za 15min druhý, tak celkom v pohode, 10,00 som bola dnu. bol tam taký pokoj aj nejaké praktikantky sestričky, tie boli ešte také milé, plné prac. elánu. tak som celkom dobre obišla. ale myslím že je to náhoda. uvidím čo tento týždeň.
som zvedavá, či tam neostaneš.

zahrika
30. nov 2010

@shira_ hmm no to znie fakt tak ze si mala asi stastie...
a nevies do kedy budu primat iba taketo bezne kontroly? potom asi len porody pobede.. dokedy je bezny ordinacny cas?

shira_
30. nov 2010

@zahrika mne sa zdá že na stránke majú do 14.30.

zahrika
30. nov 2010

@shira_ no tak dakujem za infosky.... ak sa vratim zajtra domov, tak budem informovat co a ako.. ak sa nevratim, tak vam da info Monik, ktora uz je asi doma... napisem jej sms 😀

giza
30. nov 2010

@zahrika 😉 no vybavene aj bezo mna ako citam vyssie 🙂
V IP mas odo mna spustace 😉

shira_
30. nov 2010

@zahrika tak po týchto tajných spúšťačoch tam zostaneš určite 😎

zahrika
1. dec 2010

@giza diky moc 😉

@shira_ tak ja sa uz chystam... drz palce...som zvedava co povedia, ale zrejme som pobede naspat doma 🙂

Tak caute zatial...

shira_
1. dec 2010

@zahrika no asi nie si naspäť doma...

zahrika
2. dec 2010

bre raaaanko 🙂
@shira_ ako vidis som doma.. Vcera mi povedal ze som zavreta furt, tak co uz mam na to dodat.... Ze sice sa to moze zmenit behom par hodin, ale momentalne nic z toho....... Ak neporodim do piatku, mam dojst a ak ani vtedy nic, tak v nedelu hospitalizuju a vyvolaju hned rano. Cize je sice pekne ze viem svoj najneskorsi termin, ale aj tak by som bola radsej keby to slo same.....
Takze moja, este cakam na teba, nakoniec to budeme mat aj na rovnako takymto tempom 😎
Inac vsetko ok, UTZ ok, srdiecko OK, .... proste mu je u mna dobre..... 🙄

shira_
2. dec 2010

@zahrika no ma porazí z teba... tak už si v decembrovkách. myslela som že už rodíš. ja som bola dnes na kontrole s rovnakým výsledkom. malému je super, krčok zavretý. o týždeň kontrola.... a tiež mi dr. hovoril že sa to môže kedykoľvek zmeniť, ale ja tomu neverím. moja kamarátka včera porodila, prenášala 10 dní, ani vyvolávačka nepomohla, takže nakoniec SC. hlavne že sú obe ok, ale vyvolávali od utorka a cisársky až v stredu 8.00 😒 bože ja by som chcela aby sa to spustilo normálne samo...do kelu 😒

zahrika
2. dec 2010

@shira_ no vidis... ja uz decembrovka veru budem 🙂
a jej robili sekciu preto lebo vyvolavacka nezabrala??

shira_
2. dec 2010

@zahrika detaily neviem, lebo včera sme nechceli otravovať s podrobnými telefonátmi.. v utorok jej začali vyvolávať pôrod, mala rodiť normálne. ešte mi hovorila, že v martine nechcú robiť cisárske, že nechávajú dosť dlho a snažia sa normálnou cestou, tak asi to fakt nešlo... neviem či nezabrala, alebo nemohla vytlačiť, alebo čo... ty už budeš mať v nedeľu malého pri sebe 🙂 nech je akokoľvek. držím palce... možno sa ti to dovtedy rozbehne, to by bolo super.

zahrika
2. dec 2010

@shira_ tak ma napadlo moja mama tak bola.... jej odtiekla plodova voda okolo polnoci.....kontrakcie mala, bolesti jak svina a nic... proste ona sa neotvarala...davalijej aj podporu na otvaranie a nic....a tak o 18tej vecer spravili sekciu...
po tolkych hodinach...

shira_
2. dec 2010

@zahrika no zbohom. to prečo sa telo nespráva tak ako treba? ja sa na to spolieham, že všetko pojde tak ako má 😒 že príroda vie, čo treba...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre