Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

hori
15. máj 2011

@janette4 veru, vyslapala... 🙂 jedine, co dufam, ze ma po druhom "krajsie" zasiju, lebo teraz to mam nejako krizom-krazom...

gaja
16. máj 2011

@betina1984 Peťka - gratulka k dvojíčkam.. tak predsa sa podarilo a hneď dvojmo 😉
budem vám držať pästičky, aby ste to zvládli do konca v zdraví a v relatívnej pohode.. pozdravuj bábenká 😀

betina1984
16. máj 2011

@gaja ďakujem, aj ja dúfam, že pôjde všetko hladko až do konca... 🙂

ewisam
17. máj 2011

Ahojte, chystam sa rodit v TN nemocnici koncom augusta sekciou, takze ako citam mam si pytat iba peknych mladych doktorov? Ozaj, mozem si ich vybrat??? 🙂

miskadusko
17. máj 2011

@ewisam pekný doktori sú tu, ale vybrať si nemôžeš 🙂 a môžem sa spýtať prečo ideš rodiť sekciou? ja som dnes bola na poradni, všetko je v poriadku až na to, že malá stále sedí a nechce sa otočiť hlavičkou dolu tak sa začínam trochu báť či to stihne. lebo rodiť koncom pánvovým sa mi vôbec nechce ☹

gaja
17. máj 2011

@miskadusko nebooooooj, otočí sa... 😀 trocha ťa eš te šteluje...

@ewisam jj.. doktori aj mladí aj pekní aj oboje.. mňa rodila doktorka a úplne perfektná bola.. tiež mladá a pekná 😀

lienka55
17. máj 2011

@ewisam doktori su vsetci mladi,sympaticki,mili, a vybrat si mozes a to tak,ze ak niektoreho poznas alebo aj nepoznas,prides za nim a dohodnete sa. 😉

ewisam
18. máj 2011

@miskadusko no ja si velmi nenavyberam, moj zdravotny stav mi nedovoluje rodit inak, takze sa zacinam citit ako celebrita 😀

ewisam
18. máj 2011

@gaja a ktorá? 🙂

ewisam
18. máj 2011

@lienka55 no nepoznam, ale nebola by som proti, keby moja doktorka sla, len ta ma sukromnu prax tak asi nebude mat cas 🙂

gaja
18. máj 2011

@ewisam myslím že sa volala MUDr. Bašková 🙂

shira_
18. máj 2011

@ewisam juj Bašková je perfektná ale aj doktori, pri mne sa hádam všetky smeny vystriedali, pri pôrode gajdošík - to bolo úplne super, normálne sa teším na další pôrod 🙂 dúfam že aj nabudúce bude tak dobre

paula1234
19. máj 2011

@shira_
@gaja ano DR. Baskova je super, mlada, mila usmiata, aj mna rodila s primarom, boli perfektni, patri im moja neuveritelna, uprimna vdaka, boli neuveritelni, ale aj ostatni doktori su super, vzdy usmiati a v dobrej nalade, ako aj sestricky na porodnici, je tam fajn kolektiv, bolo tam s nimi super ten tyzden....este raz dakujem) 😵 😉

ewisam
19. máj 2011

Babenky, normalne ste ma potesili....zacinam sa tesit, len sa mi do usi dostalo ze je tam aj nejaky frflos, tak dufam ze sa dobre vyspi 🙂

gaja
19. máj 2011

@shira_ mňa gajdošík príjmal.. to bol taký pohoďák.. strašne dobré fluidum z neho išlo.. o tretej v noci - vôbec nebol nevrlý alebo nejaký neviem aký.. úplne všetko tak akože " pohoda klídek tabáček "😀

heh. ja som tam bola neuveriteľnýcn 11 dní.. 😀 teda na dvanásty sme šli konečne domov 🙂

gaja
19. máj 2011

@ewisam podstatné je, že sestričky budú fajn.. doktor ťa príde sem tam skontrolovať a prípadne vodu pustiť a tak.. sestričky si to odmakajú celé.. ale čo som ja mala, tak boli bohovské.. fakt.. 😉

nie ako v pn štýlom čo otravujem aby som spala.. ale fakt sa starali.. tiež nemôžem jedného krkvavého slova povedať...

hori
19. máj 2011

@gaja @shira_ @paula1234 ja som tiez rodila pri Baskovej, ako mila, prijemna, usmievava, ale mne pripadala dost neskusena alebo prilis unavena po nocnej... zasila ma tak, ze som si dva tyzdne nemohla sadnut a dodnes to mam krizom-krazom, tak si myslim, ze som sa jej musela pekne roztrhnut, ked ma nastrihavala, vsak aj mala zo mna vyletela ako tornado... akoze... radsej by som druhykrat chcela frflosa, len nech ma dobre urobi...

hori
19. máj 2011

@ewisam o tom cisarskom si fakt s nejakym tamojsim doktorom dobre pohovor... mam kamaratku, ktora mala ako indikaciu uzku panvu, gynekolog jej povedal, ze viac ako trojkilove dieta prirodzene neporodi a v porodke to nikoho nezaujimalo... nechali ju rodit normalne a az ked to neslo, tak jej spravili urgentny cisarsky... na druhy porod uz isla na istotu - "dohodla" sa s jednym lekarom...

ewisam
19. máj 2011

@hori no, nemam sa s kym extra dohodnut ale skusim sa opytat gynekologicky zlata je.....ze koho by mi odporucila, ale inak mi pride divne este si volat, ze dobry ja som ta a ta a chystam sa za tri mesiace rodit, budete mat sluzbu prave vtedy???? ja som si cisarskym ista, inak sa totiz zo mna drobec nedostane....takze zbieram vsetky infosky aby som bola pripravena na vsetko.... 🙂

hori
19. máj 2011

@ewisam dohodnuty lekar ti cisarsky spravi planovane, teda objedna si ta tesne pred terminom porodu vtedy, kedy ma on prave sluzbu. inak ako budes vediet, kedy mas ist do porodky? ak mas cisarak isty, nebudes predsa cakat na kontrakcie... alebo ti tvoja doktorka povie, kedy tam mas ist? neviem, ako to v takomto pripade byva...

ewisam
19. máj 2011

No, doktorka vravela, ze ma posle v 38tt do nemocnice a tam sa uvidi....tak sa asi necham prekvapit... teraz e dolezite aby drobec nezacal moc vymyslat a nerozhodol sa vyliahnut v juni....

mariro
25. máj 2011

@miskadusko neboj este sa otoci 🙂 ,nasa bambula sedela doteraz tiez, a prave tento tyzden sa otocila a uz je hlavickou dolu 🙂

janislavqa
25. máj 2011

ahojte bambuľky 🙂 nedá mi nezapojiť sa práve do tejto diskusie... pre šiestimi rokmi som rodila práve v TN a bola som nachystaná na cisársky, keďže malý bol otočený koncom panvovým ale čo čert nechcel, tak pán doktor asi zrovna nemal náladu robiť cisársky a nechal ma rodiť normálne ☹ ☹ ☹ nestačilo, že ma nastrihli úplne na maximum ešte aj malý ma fajne aj zvnútra dotrhal ☹ a potom to šitie...môj chlap sa ma nemohol aj dobré tri mesiace ani len chytiť ☹ ☹ ☹ ..... no a teraz teda premýšľam, či ísť zasa do Tn alebo radšej do Ilavy.... 😒

paula1234
26. máj 2011

@janislavqa ja som tiez rodila pred 7-mimi rokmi a teraz pred 3-omi tyzdnami a neda sa to porovnat, teraz to tam bolo uplne super!) 😉

peliroja
26. máj 2011

@janislavqa ahoj, no to si ma velmi nepotesila, akurat som vcera bola u doki a povedala ze malicka je stale ritkou dole a uz sa asi neotoci bo je dost velka, tak tiez to vidi na CR. Chcela som rodit prirodzene ale KP si netrufam a nechcem zbytocne nieco riskovat. No presne tohoto sa bojim, ze nejaky pako si zmysli, ze mi CR nespravi a necha ma trapit sa 😒

miskadusko
26. máj 2011

@mariro díky za optimizmus, a nevieš či sa to nejako rieši alebo by som normálne rodila (prirodzene)?Lebo tie bláboty, že šak pred pôrodom sa otočí mi už moc nejdú do uší. rada by som si v tom prípade vybavila cisarsky, len neviem či to je v tn možné, lebo pri prvom pôrode som problém nemala ale cisárske nechceli robiť "len tak"...

miskadusko
26. máj 2011

@janislavqa ja som počula že v ilave sa dá dohodnúť cisarsky, je to pravda? nevieš o tom niečo?

mariro
26. máj 2011

@miskadusko no zalezi akeho mas lekara,ja idem na cisarsky s odporucanim od lekara,pretoze mam 36 rokov,prvy porod pred 16 rokmi tiez cisarskym a mam zapuchnute nohy a sem tam vysoky tlak,takze ja idem 1.6. do TN do nemocky na konzultaciu a urcenie terminu cisaraku.A teda aj keby sa otocila akoze sa aj otocila ,tak aj tak idem vraj na cisarak.Mam odporucanie od svojho gynekologa,tak skus cez svojho.

miskadusko
26. máj 2011

@mariro díky, v útorok idem na poradnu na uvidím čo povie, hlavne podla toho ako bude otočená. ak hlavičkou dole tak nebudem cisarsky vôbec riešiť, ale ak ešte stále bude sedeť tak musíme hodiť reč že čo a ako 😀

janislavqa
26. máj 2011

@paula1234 no to mi povedali aj kamošky čo tam teraz rodili... tak snáď to bude teraz lepšie🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre