Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

malka18
22. jún 2009

giza: no myslím tak že aké by malo byť napr teraz ked som 39tt????

giza
22. jún 2009

kraaaasne si ju okukava ten Matko tu svoju maminu 😵 😵 😵 je sikula, ked takto pekne pozera po porode 😉

giza
22. jún 2009

ako pisem velmi individualne, lebo po vysetreni alebo milovani s partnerom mozes mat aj 3,5 cm a po "ukludneni sa"/ uvolneni/oddychnuti zas menej - meni sa to ....naviac si to sama nezmeras...takze len preto vravim aby si sa tym nezaoberala 😉
Ak smiem vediet....Z coho prameni tvoja zvedavost? Mas z niecoho obavu?

malka18
22. jún 2009

nie nie ja len tak ..doktro mi vždy napíše niečo iné...tak len tak ma to zaujma..ale povedal že je to oki...ale diky

ivella
22. jún 2009

malka,ja mam 1.5cm,polotuhej konzistencie--neviem co to znamena,ale si to mas ok 😅

co je to fundus?

malka18
22. jún 2009

fundus značí ako ti rastie bruško

mimi100
22. jún 2009

fundus je vrchol maternice to čo máš pod rebrami.

ivella
22. jún 2009

jaaaj,sak som si nemohla spomenuuuut,uz mi to fakt lezie na mozog 😠 😠 😠
lebo si tu studujem co mi popisal dokino a rozmyslam co mi to slovo hovori..
este nerozumiem s.s.priecne-kto sa ma v tom vyznat?
inak na porodnici boli neskutocne sladke sestricky-ci mali taky dobry den..dufam ze budu taketo aj pri porode 😀 😀

giza
22. jún 2009

malka -ok 😉 a ako spomina ivella o jeho konzistencii - cize pevnosti - to je tiez podstatne...ked je hrdlo makke a otvara sa, tak to neni moc dobre (nemyslim tyzden pred terminom -to je v pohode 🙄 ) ....

giza
22. jún 2009

to je poloha - teda aspon myslim, ale to si mala este asi davnejsie napisane?

lienka55
22. jún 2009

ivella a preco si bola az hore na porodnici?Ved ked ides do poradne,tak vysetruju dole na prijme,ci nie?

Inak zajtra odchadzam na dva dni prec tak dufam,ze ked prideme domov uz budu deticky na svete. 😉 Notbook si asi nebudem brat,este uvidim.

sivka
22. jún 2009

k tej fotke, aj takato je v reale a este 100 krat ina 🙂 🙂 , niekedy vam sem nahram viac jej fotoa uvidite, ze na kazdej je ina a aj tym je pre mna okrem ineho jedinecna 😉

ivella
22. jún 2009

ocino 😀 😀 😀
my sme vsetky jedinecne(myslim tym vstky zeny) 😀 😀 😀
mne prisla taka,zeby som ju urcite spoznala,no asi sa nestihneme stretnut v nemocke

giza,polohu babatka mam normal hlavickou dole,to napisal ze nalieha na vchod(skor na vychod 😉 )
a tento zapis je hned potom(zapis zo dneska),ale ved to uz je jedno,,nejako porodime 😝

lienka,ked ma monitorovali dole,tak sa ma spytali ci mam aj bolesti brucha,ked som povedala ze take MS bolesti,tak ma poslali preto hore--myslim ze kontrolovali intenzitu alebo co,to mi vysvetli az martinano ked precita 😉

teraz mi pisala solmi: ahoj,tak ja cakam,rano mam ist na salu a pozrie ma primar a povie co dalej,dufam ze mi to vyvolaju,teda mali by,tak mi to povedali dvaja dr....

nechapem naco cakaju,mne kazal stvrtok prist a ideme na to---a mimochodom,nemam prist nalacno,ze aj tak pri cukrovke nesmiem byt hladnaaaa 😉 -takze bude na ranajky zmrzka?? 😝 😀

ivella
22. jún 2009

tak som so solmi teraz dovolala 😉 je trochu vystrasena,pride jej ze to ani neni iste,ci jej zajtra daju vyvolavacku..ale myslim ze daju,preboha to bude 8dni po termine..inak bolo ich na izbe 5,teraz 4,vsetko take co sa este vobec nechystaju rodit...
zajtra sa ozve,co a ako vsetky pozdravuje 😉 😉

pink_lady
22. jún 2009

ked ide rano na salu, kde ju ma pozriet primar tak to uz jej daju aj vyvolavacku - urcite 😉

a suhlasim - my sme vsetky jedinecne 😀 😀 😀

pink_lady
22. jún 2009

a ivella pozdrav od nas solmi ze na nu myslime velmi velmi silno 😉

lienka55
22. jún 2009

Chuda solmi viem sa vzit do jej situacie co preziva,aj ked ja som osobne nic take nezazila.

Ivella pozdravuj ju,a ty sa citis ako?Nieco nove?
sivkin manzel budeme radi ak hodis nejake nove foto,pretoze doteraz ziadne nemala.

Inak holky ako sa volate valstnymi menami?

ivella
22. jún 2009

Lienka,ty si krstnym lienka? 😀 😀 tesi ma,ja som Iveta 😉
a za dievcence,sivka je Zuzka a solmi je Miska--snad ma za to nezabiju ☹ 😉
ostatne pritomne sa musia predstavit same,ak chcu
inak od kedy som doma z nemocky,je to len horsie a horsie,dr.sa ma sice pytal ako druhorodicky ze ci bolesti ktore mam su kontrakcie alebo len take ine,,,ale co som mala povedat,ze mam uz tri tyzdne nepravidelne kontrakcie?
no ale myslim ze dnes uz aj ano,pokial pocitam spravne tak od obeda sa stale stupnuju,teraz tak kazdych 7-8 minut ☹
ale ani sa mi to nechce pisat,lebo rano tu budem urcite este tvrdnut a zase to bude vypadat akoby som ani ziadne nemala,ako s tou vodou 😢
no aspon mate co citat,nie???musime tu z toho trochu hororu spravit,nech je to zaujimavejsie 😀 😀
no ale idem do sprchy a uvidime co bude alebo nebude..
dnes sa vam moc pisat nechce,vsetky spite? 😔

mimi100
23. jún 2009

ahoj ja som tiež Michala, žiadne nové správy ...ved neni čo čítať ☹
my sme zasa od šiestej hore tak ja už som teraz jak mátoha a ešte k tomu to počasie.... 😔 😔 😔
Sivka sa už možno dnes chystá domov, tej sa ale žije 😉

ivella
23. jún 2009

ahoj Miska 🙂
ja som samozrejme tu,klasika.. ☹ vzdy ked zaspim ma to prejde--uz slubujem ze nebudem spat 😀 😀

solmi uz dostala vyvolavacku,tak cakaju ci zaberie,ak nie do 13ej,tak potom dalsiu..som zvedava,ako dlho to potrva a napatie je vacsie,ked tiez nevie co vlastne budu mat 😅 😅

pink_lady
23. jún 2009

mimi - je uz 40 tt 😉
ivella ja uz som si isla sms pisat ci uz si v nemocke 😅
inak ja som Majka 😀

ivella
23. jún 2009

no,stale mi pripadalo ze 30.juna je hrozne daleko,ale preboha to je uz za dverami 😀 😀
boze konecne slniecko vykuklo,zeby sme dnes isli na prechadzku?ale jedine do cukrarne 😅 😅

pink_lady
23. jún 2009

jej az teraz som si vsimla, Ivetka ma nove fotky v albume 😵 Ale je tam uplne ina ako v pase 😅 Malý je uz fakt ze chlap 😉

ivella
23. jún 2009

ivetka tam ma tie fotky uz dobreee 2-3 tyzdne 😀 😀
a menim sa ako chameleon 😉

pink_lady
23. jún 2009

no myslela osm to tak, ze odkedy som pozerala Ivetkin album 😀

hm baby ja tak rozmyslam, vy sa v tej nemocnici fakt nestretnete ani v jednej kombinacii 🤐

jajuska81
23. jún 2009

ahojte, tak ja už že idem rad za radom gratulovať a ešte nič nové 😨 téééda, si dávate na čas kočky,.....dúfam,že keď sem dnes ešte nakuknem, tak už moje gratulácie budú mať komu patriť , držkááám palce 😉

moje meno je Janka 🙂

ivella
23. jún 2009

pink,preco by sme sa nestretli,ved ja sa chystam rodit kazdy den 😀 😀 ale aj keby som nastupovala vo stvrtok,tak solmi este zastihnem,no nie?
akurat mi kamoska hovorila,ze ked mala take bolesti ako ja vcera,zrovna isla na monitor,rovno jej pichli vodu a sup,uz to islo,ze ju nenechali trapit 😅 tak si vravim,ak ma to dnes chyti ako vcera,normalne tam uz zabehnem a uvidime
pisala som rano sivke,este sa neozvala,tak ju snad aj prepustaju,no nechajme sa prekvapit 😉 😉

giza
23. jún 2009

to je dobre citanie Ivella - dakujem ze nas tu tak pekne informujes a nakoniec ako dobre, lebo ked tam prides teraz ty na vymenu so sivkou, tak zas ona nieco sem prihodi kym ty budes v nemocke a tak 😉 😎

Inak ja som ties Miska a uz som to tu pisala...to je pekne uz sme tu 3. ak dobre ratam 😵 ...
Idem este okukat tu Ivetku na fotkach 🙂 ...aj s Mareckom a tiez som zvedava co napise Martinano na to slovicko priecne...

ivella
23. jún 2009

ahoj,no tiez cakam kedy sa marti ozve,ona urcite nakuka,len nema cas pisat 😉
to v TN a okoli sa rodilo tolko Misiek?no pekne
pinky,si tomu dala,teraz vsetci kukuk na moj album,mohlo to byt v tichosti a nikto by ma nepoznal 😀 😀 😀
ale aj tak teraz vypadam uuuplne inak 😉

giza
23. jún 2009

ale ste fesny a ak aj teraz si ako "opuchlina", to sa upravi po porode postupne - vsak to uz poznas nie 😉 ? ...
Inak som potesena, ze si spriaznena dusa aj pehami ako ja (sivka ma mozno par tiez...?)...
Ivella a pre tvoj klud a pohodu( ak sa citis ako "slon v porcelane") ti posielam moje foto (je ich tam aj viac) pre ukludnenie, ze si na tom este ovela lepsie 😅 nez ja na dotycnej fotke spred roka...pehy maskujem ako sa len da, takze neuvidis nikde ...
Dufam, ze sa ti to bude dat prezerat (aj pre ostatne samozrejme):
http://picasaweb.google.com/mikichleba/Vyletnas...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre