Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

dannynka
2. apr 2009

ahojte 🙂

lubica ty uz si asi v porodnici ked ta tu niet 😅 😅 😅

dannynka
3. apr 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

chymenitta33
3. apr 2009

dannynka--ajoj🙂

Inak fakt čo je s tou Lubicou?

chymenitta33
3. apr 2009

Ja si myslím že je v nemocke už ved už nie je daleko termín 10 mala nie?

dannynka
3. apr 2009

no veru tusim bud 10-teho alebo 14-nasteho...ale tiez si myslim ze ked sa neozyva uz asi bude tam..skoda ze sme si telefonne cisla nevymenili 😅

inak chym-nic si si nevsimla? 😀 😀 😀 😀 mam nieco nove v pase 😀 😀 😀 😀

chymenitta33
3. apr 2009

jej super🙂micka gratulujem🙂parádička chceli ste kluka nie?!

dannynka
3. apr 2009

chym-nam to bolo v podstate jedno hlavne nech je zdravucke a teda zatial je vsetko oki,aj prietoky dopadli ok.... 😉

oki idem ja do mhajan,pa pa

giza
3. apr 2009

dannynka gratulujem k pariku 😵 - vzdy som tuzila mat parik a dost, ale....nestazujem si 😀

chymenitta33
3. apr 2009

no super sa teškám s tebou🙂

Aj ja idem cicka dobrú nocku Vám prajem🙂

lienka55
4. apr 2009

dannynka tak to je superky,vyslo vam to!!! 🙂 Aj ja by som to tak chcela.
Ale musela si byt v riadnom ocakavani ze co to bude,ked ti to vlastne zistili az teraz?Ja osobne by som to nevydrzala nedat si zistit ze co to bude? 😉

nana78
4. apr 2009

Jee, Giza cau, no kde Ta clovek nenajde!
Pozrela som Tvoj pas a bolo mi to nejake povedome, podla fotky by som Ta normalne nespoznala.. 🙂
Chystas sa na dalsie tehulkovanie?

dannynka
4. apr 2009

baby dakujem,len aby som nakoniec nesla s porodnice s dievcatkom iste to bude na 100pro az ked budem drzat mimi na rukach 😀 😀 😀 😀

lienka-my sme chceli od zaciatku vediet ale mimi sa schovavalo.....a na 4D sono ist mi prislo zbytocne vyhodene peniaze,kedze je mimi oki 😉 ,a tak som sa na to spytala teraz dr na prietokoch a ten povedal ze asi chlapcek... 😵 😀

dannynka
5. apr 2009

lubica uz asi vazne porodila ked sa tu nehlasi 😉 som veru zvedava na info co a ako v porodnici 😅 😉

lubica33
6. apr 2009

Ahojte kocky!!!Dannynka, mala si pravdu, mam to za sebou, 1.4. o 1.54h po 12h od prvych kontrakcii sa nam narodila spontannym porodom Adelka, 3250g a 48cm, velky hlados, mam co robit, aby som ju nakojila!!! Malo mlieka stale!!! 😢 A vy ako? Ako po kontrolach?Inak, porodny personal skvely, vlastne som prisla uz uplne otvorena do porodnice, ale az o hodinu a pol bola mala na svete, neboli tlaky na konecnik...ale podarilo sa...Rodil ma Sucansky, velmi sympaticky a mily, ale cele to v podstate odrodila porodna asistentka.
Vsetci boli fajn, sestry aj doktori...takze sa nebojte a rodte!!!

lulu723
6. apr 2009

juuuj baby ako sa tesim s vami,ze mate zdrave deticky a nebojite sa porodu.ja chcem mat este jedno babo,ale sa bojim,lebo malu som rodila cisarskym tak sa bojim,ze ked budem mat druhe tak uz to mojde normalnou cestou 😨

dannynka
6. apr 2009

jeeeej lubica gratulujem moooc k dcerke,vela zdravicka Vam obom prajeme a neboj mliecko sa rozbehne,drzim palceky 🙂 😉
u mna nove iba to ze uz asi vieme co cakame 😵 ,a som rada ze si bola spokojna v porodnici,hned som kludnejsia...ozaj aj mna prvykrat rodil sucansky a bol v pohode 😉

lienka55
6. apr 2009

Lubi srdecne gratulujeme,prajeme vela zdravicka,trpezlivosti a radosti.Krasny datum narodenia. 😀
Zmen si to aj v pase,ze uz mas dve deturence. 😉

lubica33
7. apr 2009

Dakujeme, zienky,

Dannynka, co cakate? Dievcatko ci chlapca? Ako sa citis?

Lienka, dobry napad s tym pasom, vdaka...mala sa poponahlala na svet, aby stihla ten specialny datum!

Lulu, aj ja som mala prvu dcerku cisarskym pre nepostupujuci porod a vidis, druha sa podarila normal cestou, i ked to vyzeralo pri tlaceni vselijako, hlavicka nie a nie zist dolu...ale vyslo to, tak sa neboj! A rana ma pri kontrakciach vobec nebolela!

dannynka
7. apr 2009

lubica-mam to v pase napisane chlapca 🙂 😉 citim sa tak vselijako,chvilku dobre chvilku horsie ale uz to mamza par tak nejako vydrzime 😉

lubica33
7. apr 2009

Baby, inak vsetky izby boli plne, bolo 19 babatiek na izbach plus nejake v inkubatoroch...vela sa rodi, ja som sice bola na porodnych salach sama, ale lezala so mnou kocka, ktora takmer odrodila mimo saly, vsetky tri boli obsadene, lekar a sestricky len len ze sa stihali o rodicky postarat!

lienka55
7. apr 2009

Lubi,co je nejaky boom 😀 ked sa tolko rodi a nestihaju?To musi byt sila skoro porodit na chodbe.

dannynka
7. apr 2009

lubica-no tiez som pocula ze je vela tehuliek....uvidime ci aj ja nebudem rodit na chodbe 😅 😅 😅

lubica33
7. apr 2009

Hehe, nejaka postel sa pre kazdu najde, neboj, dannynka a ostatne tehulky, ale rodia silne rocniky, takze aj deti je viac..................
☹ nezohnala som Tn noviny, nemali v stanku, mam tam odfotenu Adelku! skusim zajtra...
Este musim pochvalit aj sestricky z novorodeneckeho, lebo sestricky citaju veci na internete, tak aby neboli smutne, lebo sa o nas celkom dobre starali 😉 a veru boli ovela milsie ako tie, co som spoznala v porodnici Trstena...

dannynka
7. apr 2009

lubica-oki,tak ako pises nemam sa coho obavat... 😉 ,uz len aby to na mna prislo 😅 😅
Vidis tak trencianky zajtra kpim a pokocham sa tvojou malinkou 🙂

dannynka
7. apr 2009

lubi a zmen si pas.....uz niesi tehulka a mas dve deticky 😵 😵 😵 😵

dannynka
8. apr 2009

kde ste kto? 😅

lienka55
8. apr 2009

dannynka ako sa mas,nieco nove?Dominik,kopka?

chymenitta33
8. apr 2009

Ahojte🙂)

Jej Lubica--Tak mi sme mali oredsa pravdu s Dannynkou sme si nateba mysleli cicka🙂Srdečne Gratulujem Všetko len to najlepšie... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dannynka
9. apr 2009

lienka-zatial ani nie,asi sa mu v brusku paci 😅 ,najblizsia poradna v utorok po velkej noci tak uvidime co nam povie dr. 😉 ale uz neda mamine spavat...to su teda noci 😒 😅 uz aby bol tu 😉

s.i.m.k.a1
9. apr 2009

lubica gratulujem, na akej izbe si rodila?? ja na oranzovej. ja ked som sla rodit, tak som si mohla z tych troch izieb vybrat ze na ktoru chcem ist...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre