Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

mimi100
18. jún 2009

pink ani ja neviem čo sa stalo, bolo ničo v správach?

pink_lady
18. jún 2009

ja neviem - spravy som nepozerala - ale kamoska mi pisala ze nejake dieta sa tam stratilo a nasli ho potom na wc ostrihane a zviazane 😕 ...ale pride mi to nejake divne ... 😕

sivka
18. jún 2009

tak o tom som veru nepocula.... 😕 v spravach o tom nic nebolo, dnes som pozerala.

adamko05
18. jún 2009

... baby, troška vás čítam...

.. to o tom dieťati sa u nás v dedine vraví už asi 3 týždne... niečo na tom pravda možno je, ale isto sa to nestáva každý týžden... teda to môj názor... ale v Tescu isto budem dávať teraz viac pozor na svoje deti... ale šak to som aj tak dávala 😉

adamko05
18. jún 2009

.. ale ved, ja tiež patrím do Trenčianskej porodnice... 😵 .. už som ich "zamestnala" dvakrát 😎

pink_lady
18. jún 2009

ja neviem, logicky mi to nejako nesedi - ale na noc nemam taketo spravy rada, bude ma to matat 😕 ak na tom nieco je pravdy bude to urcite v spravach...

pink_lady
18. jún 2009

jej adamko trocha si ma ukludnila, ona mi to napisala ako nejaku proste cerstvu vec az ma zamrazilo...nieco mozno pravdy je na veci a nieco babky dofarbili 😕 ale iste je ze treba na deti davat pozor 😉

adamko05
18. jún 2009

pink
.. tak asi na tom dačo pravdy bude.... ale nech mi nik nevraví, že sa to stávala mesiac v kuse každý týžden...?? to ťažko...

pink_lady
18. jún 2009

mozno sa to stalo len raz len pokial to pokoluje po vsetkych ...ako nechcem to podcenovat ci a ako sa to naozaj stalo ...ale ...

adamko05
18. jún 2009

jasné, chápeme sa 😉

pink... aké meno vyhráva.. ??.. lebo v pase máš veľmi pekný výber... ja som uvažovala o Oliverovi... ale manžel nechcel... 😉 😉

pink_lady
18. jún 2009

zatial vyhrava oliverko 😵 ale na 100% to este neni 😀

sivka
19. jún 2009

caute baby, tak my asi ideme....od pol druhej som hore a predychavam, teraz mam kontra po 6 minutach...este chvilku pockam a pojdeme....snad to nie su len poslickovia, ked je to v kuse a pravidelne 😕
tak sa aj vy drzte a ja dam vediet...papa

michell13
19. jún 2009

sivka držime palce, a čakame na super spravu 🙂

ivella
19. jún 2009

sivka,nasla som to ako prvaaaa 😀 😀 ,tak ak cosi,ozvi sa ale dufam ze to mas kontrakcie 😉 😉
drzime palceky,nech je Matko cim skor na svete 😅 😅 😅 😅 😅
no vidim ze sa konecne pridavaju aj dalsie babule...co my sme tu len ako pravidelny stlpik v novinach?treba davat aj nejake prispevky 😀 😀 a napatie sa stupnuje

solmi,musime uznat ze podla datumu ma sivka narok byt prva a vyhrat 😀 😀

inak ked ste tu pisali o tom dietati,tehulky...boli aj za vami kriminalisti po tom ako nasli to babatko na juhu?mne zazvonila pevna linka,ci som doma,nech hned vyjdem pred barak..skontrolovali si brucho,ze ta zena bola asi tak v pribliznom stadiu tehotenstva ako ja a ze takto navstevuju vsetky tehulky---no ale jak ma zmrazilo,ked sa v telefone ozvala kriminalna policia--manzel na ceste z blavy,syn u babky..nevedela som komu sa co stalo--takto strasit tehotneee 😠 😠 😠

my sa za chvilu chystame do nemocky na kontrolu,tak budem vykukat sivku--a mozno ju budem pocut aj kricat 😝 dam vediet 😉 😉

ivella
19. jún 2009

mochel,nebola som prva,dlho mi trvalo kym som napisala 😉 😉 😉

ivella
19. jún 2009

no ale som skomolila tvoj nick riadne,prijmi ospravedlnenie michellka 😅 😅
mam spuchnute prsty,zaberie mi to dve klavesy 😀

mimi100
19. jún 2009

tak super Sivka konečne to tu niekto odštartoval, myslím že teraz nastane reťazová reakcia 😉

ivella
19. jún 2009

no idem jej naproti,tak uvidime... 😀 😀

pink_lady
19. jún 2009

dobre ranko 😎 jejeeej ja som sa nemohla skiepit dnes z postele a tu ma aka novina caka 😵 sivka drzim palce nech uz to mate rychlo za sebou - ale myslim ze to uz je take ozajstne - potom snad budu nasledovat vsetky dalsie - ivella, somlmi, mimi ... 😵

pink_lady
19. jún 2009

no ale dnes budem tusim cely den nervozna v ocakavani novych sprav 😅

ivella
19. jún 2009

ahoj,tak ja uz som aj doma..nalez zrely na porod,este ma trochu(teda dost)rozvrtal,nech sa to pohne 😀 😀
esteze tlak som mala len mierne zvyseny,inak by ma tam uz aj nechal

pytala som sa sestricky na sivku,tak bola prijata rovno na salu 😉 😉 😉 😉
normalne mi ochotne isla pozriet do zaznamu 😅 😅

SIVKA NAM UZ RODIIIIIIIIIII 😅 😅 😅 😅 😅 😅

teda snad sa nam tu zase ozve,bud jej manzel,alebo cakam od nej sms ked bude maly Matko medzi nami 😀

michell13
19. jún 2009

ivella ahoj, to je ok, kedze ti prsteky opuchaju 😀 ale nie vsetko ok, za to sa neopsravedlnuj 😉
no to je super ze sivka uz rodi, tak uz len vydržať do super spravy, že to ma za sebou 🙂

giza
19. jún 2009

ahojte, to je super,drzim aj ja vsetky prsty, aj ja cakam retazovku tiez mimi... 🙂

Ivella -to je dobra sprava i ked tam moze byt esteee - ak sla iba na kazdu 6. minutu... 😒 len dufam, ze este kym sa tam dostavila aj s cestou a zbalenim, tak uz boli aspon kazdu 4. min. tie kontrakcie.. 😉 ...
V napati ocakavam kazdou chvilou Ivella ci uz od Vas alebo od kohokolkvek infosku..

pink_lady
19. jún 2009

no ivella za chvilu nam ides ty - potom cakam sms ja 😀 a ked stretnes sivku potom /co predpokladam uz sa neobidete/ tak ze jej gratulujeeeeeem 😵 ...lebo verim ze ak to uz aj nema za sebou tak uz to stastne dobojuje este dnes

ivella
19. jún 2009

gizka,to vypada ze mi vykas 😠 😠 😠 dufam nie 😀 😀
no ja sa citim momentalne po odchode akoze mam hlavicku uz medzi stehnami 😀 😀
ale ak budem prenasat este par dni,tak sa tam stale mozme aj minut--sama som zvedava 😉
a solmi sa nam tiez este neozvala,co dospava ? alebo rodi ? 😔 😅

minkak
19. jún 2009

Juuuuuuj,tak to tu uz v r i e !!!!!!!
no super 😵 sivka drzkaj sa ,myslime na Teba 😉
ivella tak cakame na infosky a kto nam da o tebe potom info?mangel?
drzkam palce aj tebe,snad sa tam stretnete 😉 😉 😉
drzkajte sa babulky 😵 😵 😵

ivella
19. jún 2009

minka,ked som rozmyslala,ze nam to tu ma manzel citat-neverim ze by neprecital 😀 -tak sa mi nechcelo ukazovat ako sa sem dostane 😝
ja mu tiez nelozim na hokejove foooorum 😉 (no dobre ,sem tam ano 🤐 )
pinky som poslala cislo,ma ho aj solmi-ale ta asi zbytocne 😀 😀

giza
19. jún 2009

Momo ako laktacna poradkyna by som nemohla povedat, ze mozete kojit iba do 38,5 teploty...cize dojcenie funguje aj nad tuto teplotu v pohode dalej a viac najdete na tuto temu aj na mamila.sk ( http://sites.google.com/site/vasamamila/Home/ja... )...mozem vediet aky bol uvedeny dovod preco nie? co sa mlieko zgrcne 😖 ci co? ... ak ho chcete plne dojcit, tak nic lepsie dostat aj tak nemoze.... Nie je tam napisana teplota ale slovo horucka aby som bola presnejsia...aj moja osobna skusenost je, ze to ide v totalnych horuckach a zapaloch+aj pocas brusnych viroz, kedy som bola uplne den odstavena a museli mi dieta davat k prsniku, co som ho nevladala drzat na rukach.. ☹

Ivell verim, ze to musel byt riadny sok pre kazdu co takto tehotnu oslovili...
A to si aj siahli ci to brucho je Vase alebo to iba predstierate? Chceli vediet nieco viac?

minkak
19. jún 2009

ivell ahaaaa 😉 😀 no dobre,ja len ze aby sme mali aj o tebe info 😉
sem tam nakuknes 😀 😀 😀

no to je inak sila,ze Vas takto vystrasili,kontrolovali 😕 😕 😕

ivella
19. jún 2009

gizka,ja som sa ho pytala,ci si chce omakat 😀 a on sa zasmial,ze vidi ze tam nemam podusku,ze by som to nestihla--je pravda ze som sa ponahlala dole aby si nieco nemysleli 😀
hovoril,ze uz skontrolovali okolo 300tehotnych-tak mu vravim,ze ona isto ku gyn.nechodila.. ☹
nechcel ani knizku vidiet,len OP.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre