Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

giza
19. jún 2009

Ivell, podla noveho vykam kazdej uz z vas 😔 (prejavujem vasm tym nielen uctu)...niekto tu uz naznacil, ze je to tu aj citane a tak sa na mna nehnevajte ale nielen, ze musim ale chcem aj sama pre nielen svoje dobro 😉 ...

Inak to prikladanie bolo dost zaujimave 😕 , nakolko som prezivala virozu (o ktorej som pisala vyssie) naraz s manzelom a srovnakymi priznakmi lezal bezmocny aj on vedla mna a babka okolo nas behala a starala sa o najmensie babo (vtedy 3. rodenu) a boli sme stanstny ked sme sa doplazili do zachodu a neboli sme tam naraz..

giza
19. jún 2009

😀 😀 co mal ronthgenove oci...? ale skor po tolkych bruchach to uz mal fakt v merku 😀 ...fuuu ze 300...kto vie ci na dotycnu pridu? mna to napadlo hned ked som to citala ci pocula (uz neviem) ze na nu nemusia vobec prist ak to dobre tajila i ked uz sa kabaty ani bundy nenosili... 😒

ivella
19. jún 2009

ahaaaaa,tak v tvojom (ci mam pisat vo Vasom?)obore to tak asi ma byt,ja to beriem ze sme vsetky kamosky a basta,nech si cita kto chce 😅
ale ak by bolo treba aby sme vykali tak urcite daj vediet,aby si nahodou nemala problemy 😉 😒
no ja som sa celu dobu kojenia modlila len nech mi nic nie je,neviem si to predstavit.. 😨

ivella
19. jún 2009

nepridu na nu,aj oni to vedia--ale je to ich praca...
ved ked sa to stalo,na mne to skoro nikto nepoznal,lebo som tlstejsia aj normalne 😢 😢 😢 stacilo mi volnejsie triko

lienka55
19. jún 2009

Ahojte,
konecne sa to tu rozbehlo.Drzime palce sivke a Matkovi,dufam,ze to maju uz za sebou.
ivella,nevies nieco nove?

pink_lady
19. jún 2009

kocky - urcite ked Ivella tu uz nebude a posle sms tak hned startujem k pc a dam vam vediet 😉

giza - co sa tyka vykania/tykania, nemyslim si ze je to rozhodujuce co sa tyka prejavu ucty k cloveku... 😉

to s tym dievcatom co porodila a pohodila to dieta je to smutne velmi ☹ ale na druhej strane clovek nevie co ju k tomu viedlo, v akej situacii bola ... ☹ 😢

ivella
19. jún 2009

zatim nic nove,len tu sedi manzel,tazko sa mi ho vyhadzuje... ☹

pink_lady
19. jún 2009

ivella - pozname to - chlapi ... 😒 😝

solmi
19. jún 2009

Ahojte, tak konečne to už niekto začne,držim sivke palce , aby to dopadlo výborne a bola konečne s Matkom.ja stále postarom, nič sa zatial nedeje.Už budem čakať na tu vyvolávačku.Ivell tak ešte ma aj predbehneš do toho pondelka. 🙂

ivella
19. jún 2009

solmi,musis sa hlasit pravidelnejsie,potom clovek nevie co je s tebou,chapes... 😅 😅 chceme to prezivat(myslim tie bolesti-aby si v tom nebola sama) 😀 😀 😀

solmi
19. jún 2009

Dnes som bola od rána u mamy na návšteve,aby som nebola celý den sama doma.Teraz ma akosi začali bolieť kríže,že už nmožem ani 5 minut obsedieť tak idem skúsiť sprchu čo to urobí 😉

ivella
19. jún 2009

ach tie kriiiize,tak mi zacal prvy porod-nieco velmi nepriiijemne..ja mam poslickov odkedy ma dokino prehrabal.. 😕

pink_lady
19. jún 2009

ivella ved to je dobre ci nie ty poslickovia? 😅

giza
19. jún 2009

tak Ivell to uz je ozaj na spadnutie s vami ( a sme kamosky bez pochyb ci uz vykania alebo tykania) ...do toho! 😉
uz si tu pripadam ako na zavodoch, len trpnem co je so sivkou... 😕 😨 zaroven ste ivella jedina nasa spojka tu a este ak aj vy odidete do nemocky, tak je to pestre... 😖 😎

ivella
19. jún 2009

je to dobree,ale preco ich mam uz tri tyzdne?vsade pocujem ze byvaju tak dva t. pred porodom,tak uz neviem
a pri prvom vobec neboli,hned nastupili kontrakcie a bolo,proste taky nezvyk--len si stale opakujem ze kontra uz nebudu take dlheeee,ked som si to vybrala takouto formou 😀 😀 😀 😀 (sama tomu neverim 😉 )

ivella
19. jún 2009

gizula,daj si novy nick,nikto ta nebude poznat a mozes veselo tykat 😀 😀 😀 nam sa to tu neda vykat,ok?nevadi? 😕 😉
inak neviem ci sivka kazala alebo nekazala manzelovi aby dal vediet...no ja od nej cakam sms,uz som jej dva krat pisala za vsetky tu na konovi,nech vie ze na nu mysliiiime a podaktore aj potichu zaaavidime 😉

solmi
19. jún 2009

dufam,že aj u mna to bude začinajuci porod.Pri prvom ma neboleli vobec len brucho mi išlo roztrhať.Dufam, že sa teda sivka ozve a ma už Matka pri sebe 🙂 😀

pink_lady
19. jún 2009

sivka mi pisala raz ze ked bude po manzel hodi info na forum 😉 tak ale uz by sa mohol ozvat ze ako su na tom ...ale on asi oslavuje 😅 a sivka je unavena po porode 😔

lulu723
19. jún 2009

juuuj baby ,ale je to napinave 😀

sivka drzim palceky nech ste zdravi a nech moc netrpis 😉

martinano
19. jún 2009

baby napiste mi ako sa sivka vola ja tam zavolam 😉

sivka
19. jún 2009

Ahoj dievcata, oslavovat budem az zajtra 😉 , aj som unaveny po porode 🙂 .
Hlasim sa Vam za moju Sivku. Mame to stastne za sebou. Nebolo to lahke, ale Sivka to perfektne zvladla.
Matej sa narodil o 18., dlhy je 52 cm a vazi 3800g. Je ho teda kus.

Podrobnosti s vami bude chciet urcite prebrat sivka, tak si na ne trosku pockajte.
Cakatelkam zelam, aby to zvladli tak ako moja skvela manzelka.

martinano
19. jún 2009

gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵
vela vela zdravicka Matejkovi a skore zotavenie maminke

lienka55
19. jún 2009

Huraaaaaaaaa,konecne je Matko na svete!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
Dakujeme tatinovi za info

martinano
19. jún 2009

ja som sem chodila cely den nakukat len som nemala kedy pisat, uz som chytala nervy,ze co sa deje so sivkou reku brnknem tam a v tom sa tatino ohlasil, super este raz gratulujeme super sprava na zaver mojho blbeho dna 😉
velmi sa tesim a dufam,ze vsetko prebiehalo ok 😉

solmi
19. jún 2009

Gratulujem,vela zdravička Matkovi a maminke,ale je to riadny kus chlapa. 🙂 🙂 🙂 🙂

ivella
19. jún 2009

No tak som akurat isla opisat sivkinu smsku,vidim ze muzik bol sikovny 😉 😉
dakuje zaroven vsetkym z konika,ze je vystavena ale stastna 😀 😀 😀 😀 😀 😀
blahozelania maminke,tatinkovi,aj Matkovi 😅 😅

mimi100
19. jún 2009

Ahojte super Sivka , strašne moc gratulujem, prajem vela zdravíčka a skorý návrat domov 🙂
a samozrejme gratulujem aj tatinovi 😉

ivella
19. jún 2009

chudatko,maly ju musel riadne potrapit ☹ ,tolko hodin a este to dusno k tomu,snad bola aspon na oranzovej sale a pustili jej klimu 😉
ked sa z toho vsetkeho spamata a odpocinie si,zoznami sa s malym milacikom,tak jej skusim cink 😅
marti,ako to vidis?v utorok prepustacka,ak budu ok?no neviem neviem ci ju tam nakoniec zastihnem 😉 😉

martinano
19. jún 2009

ivella utorok az streda si myslim,ale ty porodis cez vikend,tak sa potom pytaj na izbu k sivke 😉

sivka
19. jún 2009

Vsetkym Vam moc dakujem za gratulacie aj za zaujem.

Boli sme na oranzovej, ale ci isla klima som veru nepostrehol a neriesil 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre