Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

sue13
27. jan 2009

Ahojte 🙂
Este stale nic 😅 Najradsej by som to uz mala za sebou, citim sa uz ako velryba v malom bazene 😀
Bola som na poradni, zatial sa neotvaram ale malinka uz krasne klesa dolu vraj 😵
Dalsiu poradnu mam 2.2. tak som zvedava ci sa nieco zmeni...
Dam Vam samozrejme vediet a dakujem ze nam drzite palce 😉 Budeme to isto potrebovat 😵

lienka55
28. jan 2009

sue urcite informuj,prezivame to s tebou a drzime palce.Inak ja som to tu uz pisala niekolkokrat,ja som bola na poradni u Jankovskeho v utorok,povedal ze este nic,to nebude bola som otvorena asi na 2,a na druhy den som uz aj rodila.Takze to aj moze byt,aj nemusi,ani nebudes vediet ako to na teba pride.

meggietn
28. jan 2009

sue13 držím palce 🙂

clarissa
30. jan 2009

baby,potrebovali ste aj sobasny list ked ste isli do porodky???lebo od kamosky ze ho nepytali tak neviem ci ho brat so sebou ci nie

lienka55
30. jan 2009

clarissa mne sa zda ze ho pytali,radsej si ho zober zo sebou,ved nevazi tonu 😀 .Ja som ho zabudla doma.Ale budes ho potom potrebovat na matriku.Inak aj ja som narodena 24.2. tak dufam ,ze aj malicka sa tak narodi. 😉

pondelok
30. jan 2009

ahoj clarissa, nebudes potrebovat do nemocnice okrem obcianskeho a zdravotneho preukazu nic, sobasny az na matrike, aspon u mna to tak bolo, vela stastia

amatula
30. jan 2009

obcanku,karticku poistenca a tehu knizku 😉

clarissa
30. jan 2009

lienka-to je peknucky datum,juj ked ja by som rada aj skor lebo uz mi je tazkooo..sak to poznas ake to bolo ku koncu..a teba rodil jankovsky ze,,,to by som veru aj ja chcela 😉

dakujem babky,ja si hoteda pre istotu supnem do tasky,veru za to nic nedam 😉
ale uz mam ine strachy...ake boli sestricky,teda tie asistentky porodne???dalo sa???ci ste ich tam ani nevnimali?

meggietn
31. jan 2009

clarissa : ja som mala super asistentky pri porode, všetko mi ukázali aj ako mám dýchať, no boli proste úžasné a velmi milé. 🙂

lienka55
31. jan 2009

clarissa ano ja som mala dr.Janokovkeho,a kde vidis problem ho nemat pri porode?Vydrz to do toho 24teho,budes mat ,,Matejove husa,,. 😀
No a co sa tyka tych sestriciek,boli v pohode,ale ta jedna ma raz tak vytocila,ale potom ma to preslo,muselo. 😠

clarissa
31. jan 2009

meggie-to je super,kamoska co tam rodila v decembri vraj mala take nic moc ale zeaj tak vnimala na sale len doktora nikoho ineho 😉 dufam ze sa postasti...ale v tej chvili mi to bude asi jedno... 😉

lienka-to by bolo pekne 😉 inac ktovie mozno to nakonec potahnem...a ked to bude 24.tak si budeme naraz strngat 😉
a co sa tyka doktora,nechamto na nahodu,uvidime kt.tam bude,ved zevraj su vsetci v pohode

dominka11
31. jan 2009

clarisssa: sobášny pýtali, ja som ho nemohla najst, stačilo nadiktovať údaje. Ani spolubývajúca na izbe nemala a nevadilo to.

amatula
31. jan 2009

clarissa ja som po prvom na sestricku ci porodnu babu nadavala 😠
ale ked som rodila druhe nahodou tam bola ta samá sestra a doki odbehol na obed takze ma musela odrodit lebo mali sa trochu poponahlal a poviem ti fakt jej budem vzdy vdacna 🙂 bola fakt super a ja som si uvedomila ze ten prvy porod bol tazky preto ze som pocuvala seba a nie sestru 😒
urcite su dobré a nechcu ti zle.....drzim palce 😵

dominka11
31. jan 2009

clarissa, aj ja som nechala na náhodu, kto tam bude a bolo super. Aj doktor a aj sestričky, ani som v to nedúfala, že budú všetci taký super 😉

sue13
31. jan 2009

🙂 Ahojte 🙂
Dneska to tu "zije" 😉
Clarissa ja verim ze to zvladneme v pohode, boliet to bude to je jasne ale my to vydrzime 😵
A potom sa budeme uz len tesit 😵 😵 😵
Ja mavam silnych poslickov hlavne na vecer 😒 A mam otazocku... 😅
Ked ste mali tie naozajstne porodne kontrakcie uz tak sa Vam babatko v brusku hybalo??? 😕 Dakujeeeem

lienka55
31. jan 2009

sue,nie nehybalo vobec,neviem o tom nic som necitila. 😉

sue13
31. jan 2009

Lienka dakujem 😉
Pytam sa preto ze ked mavam tych poslickov tak mala akoby chcela vyskocit cez pupk alebo co 😀

amatula
31. jan 2009

sue uz sa nebude hybat v brusku lebo uz bude na ceste 😀

sue13
31. jan 2009

Jaaaj 😀 😀 😀 To dava logiku 😀 😀 😀
Ja som z toho tehotenstva trosku mimo 😀 😀 😀

amatula
31. jan 2009

neboj ani sa nenazdas a bude mimco na svete 😵 nicoho sa nemusis obavat urcite mas okolo seba ludi ktori ti vedia povedat ci uz su to porodne bolesti a ako sa mas v danej chvili zachovat 😉 mamina, svokra napr.....

clarissa
1. feb 2009

juuj babeny dakujem za info 😉 je to taka novota pre nas co to mame pred sebou...sice sme so sue boli na "exurzii po novorodeneckom aj porodnych salach aleto bolo len take akoze 😅 naostro to uz bude ine kafe..

ozaj a babatko vam obliekali na cestu domov sestricky???ja stale rozmyslam ci mu nebudu tie vecicky male co mam nachystane na cestu domov 😀 lebo vsetko je take malinke peknucke 😵
a este somsa vas chcela opytat,uz ste to tu tusim riesili raz ze ked siju po nastrihu ci to umrtvuju??? 😕

amatula
1. feb 2009

ahoj babetka obliekaju sestricky 😉 a ak nebude mat okolo 5kil 😀 urcite mu aj najmensia velkost bude dobra 😉

sitie po porode uz zväcsa neboli.maloktora rodicka to citi,je to uz len slaby odvar po porode 😉
ja som po prvom vobec necitila ze ma siju.doktor bol velmi ohladuplny a po druhom som sita nebola vobec! 😉

lienka55
1. feb 2009

sue a ide aj tm k porodu?

clarissa babatka obliekaju sestricky a to sitie uz necitis,ja som citila len to stahovanie stehov,take stipanie ale to je uz len to najmenej po celom porode.Aj tm ide k porodu?

clarissa
1. feb 2009

fuu..no tak to snad vydrzim.... 😉
ak tm znamena tvoj manzel tak nejde 😔
pri samotnom"akte" ma pocka pred dverami..on nema rad doktorov 😖 ...ak sa bude dat tak pocas 1,porodnej doby bude so mnou 🙂

amatula
1. feb 2009

buduce mamulky 😉 len som zabudla samotne sitie neboli,horsie je to na druhy den ppotom zacnu stehy boliet a niekedy je problem sa aj posadit 😒 ...ale oplachovanie vlaznou vodou to zmiernuje a samozrejme pohlad na mimco 😉

clarissa
1. feb 2009

no..videla som veru kamosku ako kracala chudatko 😖 ale sak prezijeme nejako...

amatula
1. feb 2009

nebojkaj to bude ok!
clarissa mrkla som tvoj album 😀 tvoj muz ma take cervene tricko ako moj..som sa zlakla ze co tam robííí 😀 😀 😀 😀

sue13
1. feb 2009

Lienka ano moj drahy ide k porodu, od prveho dna tehotenstva sa na to tesi ze bude pri tej velkej chvilke s nami 😵 A ja sa tiez moc tesim ze bude pri mne 🙂

Clarissa aj ja si stale hovorim ze "prezili ostatne mamicky prezijem aj ja" 😀
Radsej na to ale nemyslim ak sa da 😅

lienka55
1. feb 2009

sue mm nechel ist zo zaciatku k porodu,nie ze by sa bal ze mu bude zle,jednoducho nechcel.Ja som na tom trvala, ze ho chcem mat pri sebe,lebo som sa bala ,ze budu doktori na mna vrieskat.Teraz z odstupom casu prehovara vsetkych znamych oteckov aby isili k porodu.Nevie zabudnut na ten uzasny okamih a urcite ho to v tom otcovstve posilnilo.Tak neskutocne maleho miluje.Tes sa na ten okamih lebo to sa neda ani opisat.

clarissa
2. feb 2009

amatula 😀 😀 😀

lienka...to je dobry argument..to vyskusam 😉 😉 😉
sue,ked mne uz sa ani cakat nechce,setko ma boliii..a chcem aby sme tamboli spolu..musime to nejako zariadit stymi nasimi deturencami 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre