Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

vanitka
2. nov 2009

Cipuska, mna krize neskutocne bolia uz teraz a to mam do porodu este daleko. 😀 Aspon dufam... 😨

cipuska_
3. nov 2009

ahojte tak ja stále v celku, kríže trochu povolili, zajtra idem na poradnu tak som zvedavá či bude dole niečo nové 🙂

michell13
3. nov 2009

ahojte ja som bola na krv, tak uvidime aky bude vysledok, ja idem do poradne buduci tyzden, potom na prietoky, mne nohy trpnu niekedy vecer, tak manzel dava masaze o sto sest
cipuska a teba este neposlali na prijem do nemocky? jasom v 40 tt uz bola v nemocke a to som uz tyzden prenasala...

cipuska_
3. nov 2009

no este som v nemocnici nebola lebo termín mám až v pondelok, tak zajtra idem asi este posledný krát k sovjmu a potom už asi do nemocnice budem chodiť, uvidím čo mi zajtra povie...

babula
3. nov 2009

kočky ja idem tiez zajtra na poradnu,tak som zvedava, mala by mi robit prietoky, som zvedava na vahu, lebo v 30tt mal 2150g co je dost 😀

matula01
3. nov 2009

babula, ta vaha by ma celkom zaujimala. Mne budu robit prietoky az v 36 tt, takze to sa este nacakam. A ani neviem, ci mi tam vahu vobec povie.

cipuska_
4. nov 2009

no tak už som z poradne doma, otvorená na jeden prst tak že cez víkend že by to aj mohlo byť, tak uvidíme.... 😉

michell13
4. nov 2009

ahojte ani ja neviem kolko nas maly vazi, az buduci tyzden idem na prietoky, mne len moj doki maleho meral, a zodpovedal tomu tyždnu tehotenstva,
je cipuska super, tak uz pojdes, ozaj co vsetko si beries pre malu do nemocky, uz si to nepametam, co som si brala ja vtedy, vies mi prosim napisat, dik

rimmel
4. nov 2009

baby taka odveci otazka ale ako sa vam zije v trencine? 🙂

cipuska_
4. nov 2009

michell 13: jedno pbalenie pampersiek, vatové tyčinky, vlhčené obrusky, 2-3 klasické plienky(na odgrnutie a tak...)a veci pre malé ked pojde z porodnice tak to mi donesie mm

hádam som na nič nezabudla...

babula
4. nov 2009

ahojte, takze poradna ok, maly sa zacina zavrtavat dolu 😉 , prietoky az na buduce,takze vahu zas az za 2tt budem vediet,ale za posledne 2tt som pribrala 3kg a mam to len v bruchu,tak ratam,ze aj on dost podrastol

cipuska,tak ty uz to budes mat za chvilu za sebou, tak drzime palce a sledujeme vyvoj, tak pis...

baby neviete co je na tom pravdy, v nemocke uz babatka nekupu?

michell13
4. nov 2009

rimmel mne a mojej rodine sa zije v TN vyborne, bysom sa nikdy a nikde inam nestahovala
cipuska dik, na tie vatove tycinky by som asi zabudla, aj na klasicke plienky, a veci domou mi tiez mm prinesie
babula ja som to tiez pocula tusim max.2 x ze ich okupu, mne Michelle kupali kazdy den, ale to bolo aj teplo
no mna tak maly riadne tlaci tam dole, ze niekedy nemozem ani chodit, mam ist utorok k dokimu ale pojdem uz v piatok, zajtra sa mi neda lebo sme s Michelle v BA, sa mi objavil nejaky zapal, tak nechsa radsej na to doki pozrie, vy ste mali tehotenstvo bez problemov?

cipuska_
4. nov 2009

no mmna v 16 tt chytil slepák a ležala som týžden v Tn, ale naštasite to prešlo a nemuseli operovať.....
ale inak som mala bezproblémové som doo siedmeho mesiaca ani pomaly nevedela že som tehotná ale teraz posledné dva mesiace som pribrala cez 10 kg... 😀

matula01
5. nov 2009

Dievcata, a vam robia prietoky vasi dr, alebo chodite niekam specialne? Ja pojdem do Cegysu (uz som tam bola na vysetreni v 20tt). Len by som chcela vediet, ci mi aj tam povedia vahu mimina.

nellye
5. nov 2009

matula01 : mne moj dr. kontroloval prietoky, ale v 36. tyzdni ma poslal do Cegysu...Bol tam dr. Paskala, a ja som sa ho spytala, ze ci mi povie, aky je drobec velky...odmeral mu brusko, a povedal, ze je primerany 36. tyzdnu, cize akurat...Ale konkretnu vahu mi nepovedal...Ale pytaj sa...na vsetko, ked povedia-povedia, ved ti nevynadaju 🙂

matula01
5. nov 2009

nellye vdaka za odpoved 🙂 Ja sa hlavne tesim, ze uvidim dobca. I ked najradsej by som bola, keby som ho uz mohla drzat v naruci.

nellye
5. nov 2009

To ti verim, mati...A sestricka zavolala dnu aj ostatnych, co ma cakali v cakarni, a doktor nam poukazoval srdiecko...aj vajka 🙂 nasho chrustika🙂)) zazitok sme mali🙂

matula01
5. nov 2009

Takze drahy tam moze ist so mnou? Lebo ked som tam bola v tom 20 tt, tak ma cakal v cakarni. Mna ani nenapadlo zavolat ho dovnutra 😕 Aj ked mi to bolo strasne luto.

cipuska_
5. nov 2009

ja so mtiež bola v CEGYSe, a celú dobu som som si opakovala že sa opýtam na váhu malinkej, ale bola som taká užasnutá ked som ju videla že som samozrejme zabudla(+tehudemencia 😀 )

matula01
5. nov 2009

Tak tento pocit (tehudemenciu) velmi dobre poznam 😝 Vzdy mam nejake otazky pripravene a ked sa vratim od doktora a drahy sa ma pyta na odpovede, tak musim vzdy priznat ze som na 90% otazok zabudla. Mna tam jednoducho nikdy nic nenapadne 🙂

michell13
5. nov 2009

ahojte sme sa prave vratili z BA a z nakupov som uplne KO, ale aspon sme nakupili pre dorbcov, mne meral doki drobca, ale est pojdem do cegysu, lebo vahu veru neviem
no ja som toto tehu moc nepribrala, cca 5 az 6 kg

cipuska_
5. nov 2009

no ja somm tiež moc nepribrala do 30tt som mala 7kg ale potom som pribrala ani neviem ako dalších 11kg a teraz mám celkovo +18 kg, a to za posledný týžden som pribrala 2,5 kg a pritom jem normálne ako aj predtým sa to nejako samé na mna leppí 😀

michell13
5. nov 2009

cipus ty si zlata, no sak aj ja stale ladujem nieco do seba, len pri malej som stale v pohybe, tak mozno preto, pri nej som pribrala 13kg, ale boli zachvilu dole, tak uvidim ako po druhom porode to pojde dole

cipuska_
5. nov 2009

mne ani nevadí že som tolko pribrala, len dúfam že nebudem tehu rifle nosiť este pol roka po porode, lebo už som na to alergická že si obliekkam furt to isté... 🙂

michell13
5. nov 2009

cipuska ale neboj nebudes nosit, rychlo to zhodis, no ty mas zachvilu termin, hm? uz si zbalena , pripravena?

cipuska_
5. nov 2009

no som mm dnes premiestnil aj tašku hned vedla dverí, som si robila srandu že hádam tak rýchlo to nebude, že by sme ju nestihli vytiahnúť zo skrine 🙂

matula01
5. nov 2009

cipuska, snad to uz cez vikend bude 🙂 A my budeme tisko zavidiet.

rimmel
6. nov 2009

michell dakujem..rozmyslame ze sa tam s muzom prestahujeme...kraaasne mesto mam odtial babku, ja som s ba...rozmyslame nad okolim BA alebo trencinom...takze hovoris ze sa dobre zije? jedine co sa bojim je praca..ze ak o nu pridem ci nebude velky problem zohnat inu (ako ucitelka anglictiny) lebo v ba by asi nebol problem...
a co ine baby vam sa tiez dobre zije? odporucili by ste mi trencin pred ba? dakujem🙂

sorry ze to sem pisem nepatri to tu ale zvedava som 😎

matula01
6. nov 2009

Ja sice v TN nebyvam, ale chodim tam velmi casto. Mozem len povedat, ze keby si mam vybrat medzi TN a BA, tak by to bol urcite TN. Mesto, ale nie velkomesto. Da sa tam zit celkom kludny zivot.

rimmel
6. nov 2009

matula dakujem 😉 mne sa uponahlany a taky strasne konzumny zivot aky je v ba veru nepaci...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre