Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

matula01
13. dec 2009

michell, srdecne blahozelam!!

vanitka ty sa drz! A daj vediet ako ste dopadli. Teraz ti naozaj zavidim. Uz o malu chvilocku budes to svoje mimi zvierat v naruci 🙂

giza
14. dec 2009

Vanitka, asi to uz mas za sebou tak prajem vela zdravicka a cim skor nabehnutie mliecka a aj nejakeho systemu pri tych 3. ratolestiach 😉 domka....

nellye
15. dec 2009

Babulenky, tak vas chcem pozdravit vsetky aj s vasimi babatkami ...uz z pohodlia domova...Dlho som sa neozvala, ale domka sme sice tyzden,ale pocitac je pre mna momentalne tabu🙂))) noo...a prave sme kakali...tak zase nabuduce🙂)) pa paa...drzte sa vsetky, a nech ste zdravucke...

minkak
15. dec 2009

Nellye este raz velke GRATULKO!!!!! 😵
sa tu smejem,ze PC velke tabu 😀 ,nebojkaj co chvila si najdes cas na vsetko ,zachvilocku budete mat rezim 😉
drzkajte sa 🙂 😵

michell13
16. dec 2009

ahojte kocky a Kika nehnevam sa dik,
Rastík sa narodil 11.12.2009 o 9,2O sekciou, vazil 3400g a 51 cm, a zajtra ideme konecne domouuu, jupii
vsetkým novým maminkám srdečne gratulujeme
natalia, mne tiez prvu rodil Gajdošík, teda asistoval, bol uzasný, sranda bola ked som ho tam zbadala, lebo je to byvaly sused, som ho od strdnej nevidela, a som vôbec nevedela ze je gynekolog, ina sranda 🙂 ale je uzasny 🙂

giza
17. dec 2009

Babeny prepacte ze som to sem nehodila, tak naozaj Vanitke sa narodil (14.12.2009) Jakubko 3530 g a 50 cm dlhy zdravy chalan...obaja su v poriadku 😉

Inak ste ostali tichucko...a pripajam sa GRATULKO aj Michell k Rastikovi...!!

matula01
17. dec 2009

Vanitke mooooc gratulujem!!! Bude mat krasne Vianoce. Ja sa v nedelu stahujem a pomaly ma chyta panika 😖 Balim, balim a balim... Unavena som strasne, brucho ma boli... V noci nemozem spat, lebo stale premyslam, co ma este caka... Som si to tiez dobre naplanovala 😝

giza
17. dec 2009

Matula potesim ta a mozno i povzbudim, mala som teraz jednu maminu, co prisla z porodnice domov do noveho byvania ( este neboli kompletne prestahovani ale to podstatne tam uz na nu cakalo), takze zvladla to bravurne a vtedy som myslela presne na teba, len som sa tak usmievala ako pripecena, ze kolke este ste na tom svete ? 😵

evcam
17. dec 2009

babulky gratulujem vam k babetkam. ja som bola akurat dnes na poradni a doki vravel, ze som na jeden prst otvorena a hlavicka nalieha, ze to vidi dobre a mozno coskoro porodim. myslite, ze ked som otvorena na prst tak sa to rozbehne coskoro? 😨

matula01
17. dec 2009

giza,dakujem za povzbudive slova. Mne je jasne, ze to nakoniec nejako zvladnem, len sa bojim, aby sa maly nerozhodol ist na svet prave pocas tej stahovacky 😝

evcam, ja mam krcok skrateny + som otvorena uz od 18.11. (bola som dokonca v nemocnici) a na poslednej poradni mi lekar povedal, ze to vidi tak na 1. januarovy tyzden. Vsetko asi zalezi na babatku. Ked sa rozhodne, tak pojde 🙂

bebel
17. dec 2009

Ahojte, gratulujem k novým TN prírastkom 🙂
Ja sa v TN objavím 23.12. , kedy idem na prietoky, nejak nič nestíham odkedy som na MD.
Takže na žiadnej príprave som nebola a neviem, či tá v TN bude cez sviatky....pochybujem. Niekto mi bude musieť osviežiť pamäť s tým psíčkovým predýchavaním. 😎

Evca, čakám na tvoje referencie ....a skôr Ti prajem prežiť ešte sviatky v pohode doma s tvojimi chlapcami, ako v nemocke na bielych rožkoch s bielou kávou. 😉

mia.
18. dec 2009

Ahojte, mozem sa k vam pridat? ja som januarovka a uz dost casto nahliadam aj do tejto temy.. ved uz pomaly finisujeme... termin mam sice az koncom januara, ale clovek nikdy nevie, je to moje 2. babo 🙂

mia.
18. dec 2009

Este stihnem 21.12. prietoky a mozem v pokoji sviatkovat - dufam..

matula01
18. dec 2009

ahoj mia 🙂 Ides striedat uz "vypadnute" dievcata? 😝 Vzhladom k tvojmu terminu budes mat snad pokojne sviatky. Tak drzim palce!

giza
18. dec 2009

Evcam, mozes byt aj na 3. a nic sa nemusi rozbehnut...bububu...ja som tak nakoniec prenasala a vyvolali mi porod asi tak, ale pri tom ako si vyzerala na rozpadnutie tomu ozaj verim, ze to bude skor...fuuuu 😕 drzim palceky 😉

Bebel...psickove nieeeee!!!ci to si ako myslela?

Mia - vitaj!a kludne sviatkuj...mas uz napecene? darceky?

bebel
18. dec 2009

Giza: ja sa ešte nechystám rodiť....len prípravu som akosi tentokrát úplne zanedbala 😅
A až 3.januára sa vratime z hôr , no a potom možno stíham 1 alebo 2 lekcie, ak vôbec 😀 ?
Mia vitaj 🙂 vidíme sa v oboch témach aj s Evcou 😉
Evca, myslíme na Teba... posviatkuj ešte pekne s chlapcami doma 😵

evcam
19. dec 2009

Baby ďakujem. Včera mi Asi odišla hlienova zadka a už má začína pobolievat aj podbrusko s krizami A o spodku ani nehovorím tak hádam sa to už čoskoro rozbehne.

bebel
19. dec 2009

Evcam: ideš na vec, drž sa 😉 ...nech ste rýchlo obe fit a čoskoro doma.

vanitka
19. dec 2009

ahojte, kocky! tak sme uz doma, vsetko prebehlo hladko (i napriek straseniu, ktorym ma hojen obdarovaval moj gyn...) dokonca Jakubko zvladol aj zltacku v priebehu jedneho dna 😀
podavam zatial strucne infosky - odd. sestonedelia je takmer non-stop plne, vsade su vyzdobene vianocne stromceky, na porodnych salach drobne vianocne dekoracie (teda aspon na zltej, tam som bola na monitore)
personal celkom v pohode, zavisi od vyspatia sa niektorych jedincov 😉 strava stale klasicky nemocnicna, ale vskutku chutna... neviem, pripadne otazky rada zodpoviem 😎

matula01
19. dec 2009

evcam, tusim ma chces predbehnut 😝 Aj ked aspon by si bola na sviatky doma.

vanitka, este raz blahozelam! Tiez som pocula, ze tam je stale plno. A koho si mala pri porode? A to ta aj tak dost skoro pustili, na to ze si po SC. Budes mat krasne Vianoce 🙂

vanitka
20. dec 2009

matula, Dr. Krkosku, celkom sme si na sale pokecali 😀

giza
20. dec 2009

😀 😀 😀 - to znie ozaj baaajecne Vanitka...ze pokecali 😉 ...moje prve stretnutia s Krkoskom v 2005/06 neboli pre moje problemy prilis prijemne - nespominam na tie pocity pri vysetreniach moc pozitivne ale bol mily....no to mi v tej chvili bolo platne... 😒

mia.
20. dec 2009

Opäť sa hlásim, dievčatá, ďakujem za privítanie 😉 ! Akurát sme sa vrátili od svokrovcov, napiekli sme so svokrou vianoč. koláčiky, zákusky, tak mám pokoj s pečením.. Ešte zajtra pobehám obchody , dokúpim, čo treba, aj keď darčeky už našťastie mám... Evcam, Matula - držím palce, nech všetko vyjde tak, ako má... a Bebel, ty si v pohode uži Vianoce aj pobyt v horách 😉 Vanitka - Tebe aj Kubkovi hlavne veľa zdravíčka!

matula01
22. dec 2009

vanitka, tak to je super, ze ste si pokecali 😀 Ja uz si chcem tiez s niekym takto pokecat.

Inak stahovacka dopadla relativne dobre, ale ked sa pozriem teraz po byte, tak ma chyta zufalstvo 😝 Ale jedna detska izba je uz v podstate hotova, tak uz aspon chlapci maju kde spat. Mna chytaju poslickovia, ale taki priserne silni, ze v noci som myslela, ze uz na isto pojdem....a rano nic 😖 Celu noc som chodila po byte, co som mala take bolesti. Dnes poobede znovu...a zasa to preslo. Maly ma asi skusa 🙂

evcam
23. dec 2009

VESELE VIANOCE A STASTNY NOVY ROK PRAJE EVA, KUBKO, PETO A O CHVILOCKU AJ KAROLINKA

vanitka
23. dec 2009

matula, drz sa! 😉 ale ked si uz vydrzala doteraz, este pockaj par dni, nech si uzijes sviatky 😝

my tiez vsetkym prajeme radostne a pozehnane sviatky! 😵

kolumbia
26. dec 2009

ked citam chvalu na Tn nemocnicu tak sa mi hrnu slzy do oci ked si spomeniem ako som dna 9.6.2009 rodila sama chlapceka na izbe ked som mala mat spraveny cisarsky rez koli mojej chorobe ,chlapcek mi zomrel ...teraz cakam druhe a bojim sa ist do tn aby som nestratila dalsie z mojich deti

matula01
26. dec 2009

dievcata,

pekne sviatky vsetkym prajem. I ked trosku neskoro. Ale ved este Silvester bude 🙂 V stredu mi odisla zatka, odvtedy mam skoro stale take mierne bolesti, hnedoruzovy vytok....a to je vsetko ☹ Som sa tesila jak mala, ze uz to ide a stale nic. Cele noci hore... Poradte, co robit 😉

evcam
27. dec 2009

ahojte babulky. hlasim stav ja zatial 2v1. na poslednej poradni bola mala otocena priecne tak mam riadneho boba. volala som primarovi tak som s nim dohodnuta na utorok mam prist do nemocky pozrie ma a dohodneme sa. dufam, ze dovtedy neporodim aj ked by som to uz mala radsej za sebou.
matula drzim palce nech to mate rychlo za sebou.
kolumbia je mi to luto co sa ti stalo. hlavne drzim palce nech to tentokrat dopadne na vybornu a mozes sa tesit s krasneho babetka, ktore ti aspon trosku vynahradi to, ktore si stratila. kedy mas termin?

giza
27. dec 2009

Kolumbia, mrzi ma ze si si takym presla, drzim palceky aby si uz take nemusela, to sme sa tam minuli len o par tyzdnov (mne sa na konci toho isteho mesiaca tam narodila krasna Alexia a porod bol uzasny, no bol tam so mnou manzel, nebola som sama)...
tie opisovane slzy su pravom...

Matula - bud v klude a hlavne sa snaz pospinkat si co najviac, uz to mas za par a nikdy nevies vlastne kedy, cerpaj sil aby si to potom o to lahsie zvladla.... 😉 Skus hodit relax akoukolvek formou ak sa ti aj neda spat lez...

Evcam - vela stastia...!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre