Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

amatula
27. feb 2009

ja preto ze ja mam SAMELA a ani jeden termin mi dobre nevypocital 😕 ze ci ho nahodou nema aj ona 😉

lenca13
27. feb 2009

Ahojte tak clarissa snad coskoro porodi ked si ju uz nechali 😉
Marsela som zvedava ako dopadnes ty?Mna si tam na tretikrat uz nechali 😉

sue13
27. feb 2009

Baby tak Clarissa uz je zase vonku z porodnice 🙂 Urcili jej zly termin tak ju tam chceli nechat a potom zistili ze sa pomylili tak ju prepustili. Ak sa do utorka nic neudeje tak budu vyvolavat 🙂
Ona ma teraz PC v oprave tak Vas pozdravuje a ja Vas budem informovat samozrejme 😉

lienka55
27. feb 2009

Dakujeme sue a pozdravuj ju,a vy ako?

marsela77
27. feb 2009

amatula ano obvodáka má samela aj ja k nemu chodím 😉
Sue no to sú teda veci 😠 si robia prdel alebo čo? chudátko clarissa 😖

amatula
27. feb 2009

ahaaaa tak tam je pes zakopany..on je dobry doktor ja som snim spokojna ale neviem preco,,ani mne ani jeden termin nevypocital presne 😒
aj tak vam nic ine neostava len cakat 😉 😉

marsela77
27. feb 2009

tak nakoniec to ale vyzerá že vyrátal dobre 😕 no nič uvidíme čo povedia zajtra mne a utorok to zrejme istí s vyvolávačkou 😝

kala12
27. feb 2009

ahojte,

tak to je ako v cirkuse v tej nasej nemocmici. chuda clarissa, ja by som uz odtial nesla, by som tam urobilasceny, nech uz nieco so mnou poriesia. 😠

Sue ako si zvykas na rodicovske povinnosti,co malinka, poslucha?

Inak aj Adkag uz ma babenko- Natalku s mierami 2900 a 49 cm, vcera sa narodila. 🙂 🙂 🙂

Ja by som uz tiez rada isla, nech to mam za sebou, ale my mame este cas.

Marsela, Clarissa drzim palce, nech úz co najskor porodite.

marsela77
27. feb 2009

kala dakujeme 😉
no aj Ty to už máš za pár 😀

kala12
27. feb 2009

No veru za par. Tie konce su nekonecne. ☹

sue13
27. feb 2009

Adkag gratulujem k Natalke 😉 Nech ste obe zdravucke a nech mas vela mliecka 😉
Kala12 veru ty to mas tiez uz za par. Ako sa citis? 🙂

No my sa ucime a tusim je to lepsie a lepsie 😵 Akurat s kojenim bojujeme. Mna velmi bolia prisa a tazko si hladame spravne polohy vyhovujuce pre obe. Ale snazime sa 🙂
Karinka vie krasne spinkat hlavne v noci 😉 Asi vie ze som grogy 😝 😀
Dnes sme boli na prvej prechadzke 😵 😎 Aj foto som pridala 😎 Sme si to uzivali 😎

lienka55
27. feb 2009

sue fotecky som videla,su peknucke. 🙂

amatula
27. feb 2009

aj ja videla videla az ty oci ziarili od stastia 🙂 😵 sue
a neboj kojit sa naucite,,,,,,az budes chcet prestat ako ja a furt sa nedaaaa 🙂

lienka55
27. feb 2009

amatula nieco mi hovor o tom odstaveniiiii,ani nam sa nedari.A to uz mame 18mes.

kala12
27. feb 2009

sue no citim sa uz tak vselijako. Bolia ma krize, cely podvozok, uz som si aj myslela, ze som aspon trosku otvorena, no na dnesnej poradni mi doktor povedal, ze mozno to bude este aj neskor. A ja som tak chcela piatok 13-teho. ☹ To kojenie sa rozbehne, ja som zase nikdy nevedela kojit poleziacky.

ja uz aj na jednej strane chcem, aby bol maly vonku, ale ked si predstavim, ze to bude uz uplne ine ako pri Terezke, vtedy som mala taku pohodu, spavali sme spolu aj do 11ked muz odisiel do prace, takze slovo unava som nepoznala. Teraz uz nic take nehrozi, lebo Teri bude urcite najspolahlivejsi budicek. 😀

Amatula ty si ako zvladala zaciatky s dvoma drobcami?

amatula
27. feb 2009

kala ani mi to nespominaj 🙄 😔 😢 😖 😒 😠 asi tak

Dalibor,ten strasi mi strasne trucoval.mi sme boli nauceny stale vonku,na prechadzky ,denodenne niekam a to za zrazu zmenilo..byvam na dedine v RD a prve dva mesiace mi len utekal von a ja som nerobila ine ako lietala von za jednim a vo vnutri okolo druheho 🙄 fakt si nevedel akosi zvyknut aprisposobit sa..ale nejak sme sa to naucili..no este aj teraz vie byt pekne zli.hlavne co sa tika jeho hraciek a ked na neho nemam zrovna cas ked on chce......

a to sa na babätko strasne tesil a nevedel sa dockat...ked bolo v brusku chystal mu vsetky veci co on pouziva ako zubnu kefku,úteracik ze aby malo aj ono....asi tak 🙂

kala12
27. feb 2009

No to nasa Terezka sa nejako extra netesi na babatko. 😒 Ked zacneme o nom hovorit, tak nas zacne ignorovat, ked si hladkam brusko, tak mi hned kaze, aby som ho schovala. Vcera som chystala postielku, tak sa mi tam usalasila a musela som jej pustat kolotoc, lebo vsetko je len,,moje,, Inak male deticky ma rada, tak neviem, ako to nakoniec dopadne. Mozno sa ani od postielky nehne a bude chciet vsetko robit sama -prebalovat, obliekat. Ved uvidim, dufam, ze sa zmeni a nebude trucovat... ☹

Baby a co je pravdy na tom, ze dr. Kascak ma ist robit do Ciech, neviete?

amatula
27. feb 2009

ale ona je este mala ona si skor zvykne,ten rok robi svoje.moj mal presne tri a uz viac chapal...on doslova trucoval

o kascakovi neviem nejak sa uz nazaujmam 😉

sticker
28. feb 2009

Marcelka no ako ste dopadli? Žeby si Ťa tam nechali? Alebo beháte ešte v TN po nákupoch 🙂 😉

s.i.m.k.a1
28. feb 2009

ahojte baby 🙂
tak som dneskaj dosla domov, mala sa narodila 24,02,2009 o 00,03hod 🙂 mala 3850g 51cm 🙂 porod bol tazky, uz uz ma chceli dat na cisarsky ale nastastie nie 🙂 a co vy??

sticker
28. feb 2009

Blahoželám Simka 😵 Riadna baba 🙂 To vás teda skoro pustili domov 😕

amatula
28. feb 2009

simka pridavam sa 🙂 a ako sa vola malinka? 😵

s.i.m.k.a1
28. feb 2009

mala je Lilly 🙂 ale schudla 200g v nemocnici...
sticker pustili nas tak ako sa pusta, po 4 dnoch... ved sme boli obe ok 🙂

amatula
28. feb 2009

dnes uz pustaju skoro,,nikoho tam nebudu zadarmo chovat 🙂 moja mama sa vzdy tomu divi ze ona musela byt tyzden v nemocke......

simaka vsetky schudnu 😉 aj tak je baculka...moj Mato mal 3200 a 49 cm 😀 bol taky vyzlicka 😀

s.i.m.k.a1
28. feb 2009

ja som stastna, ze nas uz pustili domov. ta strava tam to je strasne...

amatula
28. feb 2009

preco ja zboznujem bielu kavu a nemocnicnu cviklu 😉 😀

s.i.m.k.a1
28. feb 2009

nemohla som tam ja jest... a aj niektore sestricky boli vyslovene neprijemne... ale nechcem osocovat vsetky, pretoze niektore som si fakt oblubila... hlavne 2take na porodnici, kt. mi bohuzial neboli pri porode, ale pred nim sme si super pokecali 🙂 a doktori boli tiez super, hl. dr. Lintner a Walenfels

sticker
28. feb 2009

Malinká je krásna 😵 A na Lintnera aj ja len v dobrom.

s.i.m.k.a1
28. feb 2009

dakujem 🙂 najskor som mala na neho iny nazor, ale po tom, co dosiahol na tej porodnej sale klobuk dolu 🙂

amatula
28. feb 2009

sticker,simka kde presne byvate??
a co tie baby uz rodia ci ako ked nepisu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre