Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

sticker
28. feb 2009

No ja bývam priamo v NMnV 🙂
Clarissa má pokazený comp, ale keby rodí, tak sú tu nejaké informátorky 🙂
A Marcelka....no neviem.....Snáď jej manžel dá vedieť, keby niečo.

s.i.m.k.a1
28. feb 2009

ja som priamo z TN... neviem kde su baby, odkedy som sla rodit o nikom neviem :(

marsela77
28. feb 2009

Ahojte 😀 tak ešte sme doma,ale už mám slabé kontrakcie,takže uvidíme čo z toho bude,Dr.povedal že sa možno ešte dnes uvidíme....ja tomu moc neverím 😨 ale keby nič tak v utorok nastupujem na vyvolávačku 😔

Simka moc gratulujem🙂
Ináč mám krásny zážitok 🙂 kým mi natáčali ctg,tak porodila baba, ktorá prišla zarovno nami do nemocnice,taká rýchlovka 😵 a ked som počula malé plakať až mi srdce stislo,že aj chceeeem 🙂 🙂 🙂

lenca13
28. feb 2009

ahojte macka tak ty si este doma bodaj by to bolo uz dnes 😉 nech da potom tm vediet

marsela77
28. feb 2009

lenca dik,keby si mala pravdu 😉 🙂 jasné že dáme vedieť 😉

sticker
28. feb 2009

Marcelka aj Ti dal "hmat" 😅 Možno malinká počula to bábätko a povedala si, že aj ona už pôjde von.... 🙂 😉
Nevieš, čo je s Clarissou ?

marsela77
28. feb 2009

Myslím že hmat mi nedal,aspoň mi to nepovedal 😨 No ja by som nebola proti,keby už išla 😀
clarissa je na tom zatial asi o.k. máme dohodu,že keby niečo píše sms,tak asi nič zatial,lebo nepísala a inak má PC v oprave

sticker
28. feb 2009

A ako sa cítiš, keď máš tie slabé kontrakcie? Asi sa už moc tešíš, takže ani bolesť nevnímaš..... Bojíš sa?
Teda mňa začala chytať mierna panika, keď som mala tie bolesti 8 hodín a sestrička mi povedala,že choďte spať, to nič nie je... 😅 Joj,naozaj buď rada, že si doma a nemusíš tam ležať..... Inak, tá teplá sprcha je fakt super. Mne povedali, že keď ma to neprestane v sprche bolieť, tak je to pôrod - dve hodiny som tam stále - o polnoci sama a fakt ma chytalo zúfalstvo.... 😝

marsela77
28. feb 2009

ja ani neviem,bruško mi tvrdne,ale nie je to zatial bolestivé ani nejako pravidelné 😨 Aj som si dala horúcu sprchu,tak uvidím či sa niečo zmení...
doma je len doma 😉

sue13
28. feb 2009

Ahojte. 🙂
Simka gratulujeeeem 😉 Zelam vela zdravicka a mliecka 🙂
Marsella tak konecne sa "lady pohli"? 😵 To by bolo super. Ja si velmi zelam aby ste uz mali aj s Clarissou babatka pri sebe 😉
Clarissa slubila ze keby nieco tak napise sms. Takze iste Vas budem informovat keby cosi 🙂 Hned ako mi to Karinka dovoli 😵

marsela77
28. feb 2009

Ahoj Sue no myslím že najneskôr v utorok,stredu už budeme mať baby pri sebe 😉 ale nebolo by zlé aj skôr 🙂 😵
Inak Karinka je krásna a vy ste aký hrdí rodičia 😉

sue13
28. feb 2009

To teda sme. Je to uzastny pocit. Zrazu sa nam zmenil zivot a vsetko sa toci iba okolo Karinky 😵
Moj manzel je z nej uplne na mäko a velmi mi pomaha stale. Bez neho by som to nezvladla asi 😅
Ved za chvilku aj vy uvidite ake je to uzastneeeee 😵 😵 😵
Takze najneskor v stredu cakam Vase sms!!!!!! 😉 Bude haluz ked budete rodit naraz 😀

amatula
28. feb 2009

baby tak ma napadlo odrodte a ked sa otepli a babulatka odrastu dáme sterko 😉 🙂 v TN 😀

marsela dufam ze uz to je na isto a ziadny falosny poslickovia 😉

marsela77
28. feb 2009

Sue už sa na to nesmierne teším 😵 😵 😵 a aj moj mužík 😵 😵 😵 no ináč zatial to vyzerá, že budeme spolu rodiť,to bude švanda 😀 😀 😀

amatula to dúfam aj ja 😀

s.i.m.k.a1
1. mar 2009

ahojte 🙂
marsela ja som stale cakala, ze kedy ta v porodnici uvidim a ty nic 🙂 drzim palce a lahsi porod ako som mala ja 😉

sue13
1. mar 2009

To stretko by bolo super 😉 Niekde na slniecku 😎
Marsella ako???? Dufam ze uz nie si doma 🙂
Ja zehlim 😝 A vobec sa mi nechce. Tak som si odbehla za Vami 😀 😀 😀

sticker
1. mar 2009

Sue tak kašli na žehlenie 😅 😝
Tiež čakám, kde je Marcelka, ale skôr tipujem, že si "odbehli" na nedeľný obed.....ale jasné, že by bolo lepšie, keby je v pôrodnici 😉 🙂
Ja som dnes umyla okná, ale iba z vnútornej strany. Potrebovali by aj z vonkajšej, ale to ešte nejaký týždeň počká 😝 . Mladšia spí a staršiu som šupla k babine. Je to len o poschodie nižšie, tak nie je moc ďaleko...a idem si dať kávu, lebo to slniečko ma normálne uspáva

marsela77
1. mar 2009

simka no nechceli ma tam 😉 a dakujem 😉

Sue som domka 😖 po tej sprche sa to akosi upokojilo...no nič,ja hovorím že utorok to istí 😔

marsela77
1. mar 2009

som tu 😀 😀 😀

sticker
1. mar 2009

Tebe sa musí neskutočne štikútať 😀 😀 😀

marsela77
1. mar 2009

to skôr malej ... 😖 😀

sticker
1. mar 2009

Tak nech sa jej len štikúta......a ide pekne von 🙂 Takže nekoniec predsa len marcové 😵 Marec a apríl sú najkrajšie mesiace - teda aspoň pre mňa 😅 😀 😉

marsela77
1. mar 2009

no ved marec sa aj mne páči 😵 to už tak trochu dýcha jarou 😵

sticker
1. mar 2009

No jarou...ale aj jarnou únavou 😝 Trochu som ju premohla a umývala som o dušu, ešte povrchovo spracem a keď sa Julka zobudí pôjdeme sa vyvetrať. Vonku sa bude Julke aj lepšie dýchať
Ahojky zatiaľ 🙂

marsela77
1. mar 2009

A ja si idem veru zdriemnuť 😉 ahoj 😀 a peknú prechádzku

s.i.m.k.a1
1. mar 2009

marsi, len si pekne pospi kym este nerodis 🙂 mne sice mala nastastie prespi skoro celu noc, ale v nemocnici boli aj mamicky, kt. deti plakali deti aj nonstop... tak som si naucila malu tak, ze ju budim kazde 2hodiny a v noci sa mi zobudi iba raz... napapat a znova buvat 🙂

amatula
1. mar 2009

baby celi den som bola prec a dufala ze vy uz orodili 😀

a vy nic??????????,, 😕 😕 😨 co to co to 🙂

marsela77
2. mar 2009

Ahojte 🙂
clarissa je oddnes v nemocnici,zajtra už budú vyvolávať,tak jej držte palce 😵
Ja nastupujem zajtra a ešte neviem kedy začnú vyvolávať,ale určite vám dáme vedieť po mm alebo sue 😉
Tak nan nás myslite a držte palce 😀 😀 😀 Dakujeme 😀

lenca13
2. mar 2009

Macka tak na vas myslime ale ked tam zajtra ostanes na druhy den budu s tebou nieco robit , drzte a dajte o sebe vediet 😉 😉 😉

marsela77
2. mar 2009

lenca dakujeme,ja si tiež myslím že až v stredu budú so mnou niečo robiť 😖 ale ved jeden deň už hore dole,uvidíme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre