Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

martinano
4. júl 2009

pink a co ma ten tvoj manzle za ochorenie ak chcem vediet lebo ak ma nejake ochorenie kosti,tak na uzv to neuvidia pokila babo rastie ako ma.len newviem o co ide, ale myslim,ze bude maly v poriadku lebo ak by ti vysli zle rvne testy poslali by ta na amniocentezu a kedze si asi nebola, tak to bolo v poriadku.tak sa neboj
a to,ze je maly otoceny zadockom vobec nevadi nikot ta neprinuti rodit zadockom a chlapcov teraz pokial su kv rodia cisarskym, neboj bude dobre

pink_lady
4. júl 2009

martinano ma poskodeny a rozpadnuty bedrovy klb /ja tomu presne nerozumiem - do karty ma nedal pozriet ze by som vedela presnu diagnozu - cislo, je na to dost haklivy - nasledkom coho ma nohu o hodne kratsiu a chudsiu o polovicu od druhej ...co sa samozrejme podpisalo i na inych problemoch - s chrbticou a podobne ale to uz je ako "vedlajsi produkt"...udajne ze je to vrodena vada, a ze porodom KP sa to len zhorsilo...nehovorim ze nemoze normalne pracovat i ked je uznany invalid - nemoze fyzicky, pracuje hlavou len ked si predstavim ze by to malo mat i malinke tak sa toho desim, kolko on stravil mesiacov v nemocnici, na operaciach...a ze ho to i dost poznacilo...aj ked v dnesnej dobe su uz asi ine metody liecby a cela medicina je popredu...myslis ze to by nebolo na uzv vidiet keby ma nozicku kratsiu? alebo by sa to prejavilo az po porode? a ze by to bolo vidiet aj na tych skriningovych testoch na downa? Ako urcite by som si nedala malicke zobrat keby zistim ze je postihnute ale rozmyslat nad tym co a ako bude... 😕 V noci som hladala udaje tych rozmerov, naslasom nejaku tabulku a trochu sa mi to vymyka - ale uz na to radsej nepozeram a idem daco robit som sama doma tak nech pridem na ine myslienky ...

pink_lady
4. júl 2009

ozaj juli na tu porodnicu idete o kolkej sa pozriet? trcohu ma to laka aj ked sa bojim trosku to vidiet ako to na tych salach vyzera v skutocnosti 😅

a ozaj ked som pisala ze "svekrusa" tomu dopomohla - to mi ona povedala, ze prisla neskoro do porodnice, ze uz sa nedala robit seckcia, ze jej za to vynadali, ale vraj co ona vedela, ale co je na tom pravdy... 😒

pink_lady
4. júl 2009

sivka super ze malinky spinkal v noci tak dobre a drzim palce aj ja aby dnesok bol lepsi ako vcerajsok 😉

solmi
4. júl 2009

Ahojte tak konečne som sa dostala aj ku koniku.Emka včera skoro cely den vobec nespala bola nejaka mrzuta, zato dneska to dobieha tak uvidime co bude v noci.
Mimii, tak ja mam to iste doma s Veronikou.Prve dva dni boli snou hrozne.malu nechcela ani vidiet,plakala,že ju nikto nelubi,Emku budila atd.skratka tiež žiarli.A ty ivell nemas stym problém?A aky zazitok myslis?Tu tvoju užasnu spolubyvajucu a moje sprchovanie? 🙂 🙂 🙂

ivella
4. júl 2009

ahojte
pink,juuj,verim ze stresujes,aj ja by som...ale na to sme tu my aby sme ta rozptylili 😉 😉
a ako pise martinano,uz by to dnes urcite vsetko zistili,ver tomu,ze babatenko bude chutnucke a zdravucke,uvidis,v septembri sa tomu len zasmejeme,ked ti budem kukat do kocika 😀
my sme boli dnes dve hodky vonku,malinky ani nemukol,aj ked po kamienkoch sa mu moc nechcelo,je zvyknuty spinkat v klude 😅
no Marek ziarlivec,mne je z neho do placu...nehcem aby si dala babatkovi papat,nechcem aby si dala babatkovi plienku,nedavaj mu pusinku---nic ine cely den nepocuvam---az mi niekedy pride na rozum,ze ho nelubim a keby som mala len Tobiaska,ako by mi bolo dobre ☹ 😢 som hrozna mater,,,vyuziva to proti mne,vidi ze mu urobime vsetko po voli 😨
ano solmi,ten zazitok 😀 aka som rada ze som uz vo svojej vani 😅 😅
sivka,boli ste vonku?
no baby musime dat niekedy stretko 😉

sivka
4. júl 2009

ahoooooj ivell, hej, aj my sme boli vonku prejst sa po hradzi a Matkovi sa asi pacilo, lebo cely cas krasne buvinkal 😵
ale teda bol riadny hic, som prisla uplne hotova domov. ved po 2 tyzdnoch prvy raz vonku, ako keby ma vypustili po 20 rokoch odniekial 😀
chapem, ze mas take pocity ohladne Marecka, je to tazke obdobie pre vas vsetkych. ale preboha ty si URCITE SUPER MAMINKA!!! ta najlepsia pre svojich dvoch bubakov. len Mareckovi chvilu potrva, kym na to pride 😅
vsetko zvladas perfektne, neboj, tiez sa o par tyzdnov len zasmejes nad tym, co ta teraz trapi. drzim palcek, vela trpezlivosti mamco!
a to stretko, tak to vrelo suhlasiiiim! ked uz sme sa teda nestretli v porodke...aj tak to bude prijemnejsie niekde inde 😉

solmi
4. júl 2009

🙂Ivell ja dufam,že ich to prejde.Veronka ide zajtra k svokre na prazdniny tak hadam jej budeme trocha chybat a ked sa vrati bude jej Emka vzacna. 🙂
Ani mi nehovor ja som sa tiez nemohla dockat mojej kupelne a hlavne vane.Tak na ten uzasny zazitok urcite nezbudnem.Ivell mala na izbe uzasnu spolubyvajucu.Sla som sa osprchovat a ked som otvorila dvere tak sa pri sprchach pokakala a utierala to prave z hnusnou pouzitou vlozkou.hned som sa otocila a uz ma tam nebolo,zaludok mi dvihalo tak som sestricke povedala nech ta zotru podlahu,tak bolo po sprchovani taksom sa sla az v noci osprchovat ked tam nebol smrad.Užasny zažitok, neprajem nikomu.A vobec som ivell nezavidela taku kolegynu na izbe. 😒

sivka
4. júl 2009

jeezisi solmi, tak teda chuda moje, asi tak rychlo na takuto traumu nezabudnes co? 😲 😝 😲
no to az tazko verit aki su niektori ludia humusaci. brrr
ivell, ty si tiez vies vybrat spolubyvajuce 😀 😀 😀
no ale uz je to za vami nastastie. dakujeme, ze ste sa podelili o zazitok 😀 to sa hned tak nevidi
inak, prihodili sme foto z dneskajska 😉

giza
4. júl 2009

ahojte,ospravedlnte moje zaneprazdnenie z nastupu po 12.r. MD +RD do prace - nestihacka, posledne som odpisala ozaj v takej rychlost,i ze som si nevsimla dalsiu stranu vysvietenu, ze ste take sikulky a napisali dalej aj Ivella svoj porod...nestihla som si to po sebe ani precitat, ale teraz som aspon zbezne kukla a uz padam dolu hubou, tak drzim palceky ..inak iba takto pozeram 😕 😕 😕 😕 co tu pisete, velmi dobre sa to cita,lepsie ako premierovy film na HBO co som chcela pozerat... 😉
solmi aj ja by som mohla pisat romany o spolubyvajucich na izbach...ale toto bola fakt "taka sila" co opisujes.... 😖

pink_lady
4. júl 2009

pocuj sivka vy mate to dieta ozaj ze nadherne 😵 😵 😵 teda aj ivella aj solmi aj vsetky mate nadherne vecicky ale tie Maťkove vlasky 😵 😵 😵 a inak mate pekny kocik a pristane ti 😵

fuuu ivella to si mala fakt ze spolubyvajucu, solmi, no, nemzavidim zazitok---mne sa zaludok dvihol len ked som to citala...
a inak ivella - si pre obe deti ta najlepsia mamina jasne? 😠 😵 a niekedy sa pridte ukazat niekde pobliz nech mozem nakukat do kocika a obdivovat 😵

my mame teraz v brusku diskoteku 😀

giza a kde si zacala potakej velkej materskej pracovat?

sivka
4. júl 2009

pink, moc dakujeme za pochvalu 🙂 no sak ho tato dnes po kupani riadne vycesal 😀 😀
som strasne zvedava, ci mu toto haro zostane, alebo zlezie a narastie nove 😉
no musime fakt dat nejake stretko, ved sme sa tu zisli tusim super particka 😵 a detuse by boli kamoskovia 😵
uz sa tesim, ked aj ostatne babule budu maminy a budeme mat taky maminec 😵
mali by sme potom spravit nejaku novu temu, lebo uz sem obcas piseme aj mimo temu porodnica v TNi 😨

dannynka
4. júl 2009

ahojte mamulky 🙂

ivella-vidim ze uz doma riesis maleho ziarlivca,veru toho som sa bala aj ja 😅 ale nastastie u Gabiky je to celkom oki aj ked teda mame starsie deti rovnakeho veku,Dominika velmi lubi a rozdeli sa s nim o vsetko 😵 teda zatial a dufam ze to tak aj ostane 😅 😉 Tak aj Tebe prajem aby sa Marek zmenil,neboj ono sa to otoci....a urcite ho bude mooc lubit 😉 len ho netreba zanedbavat aj keed viem ze pri drobcovi malom sa to lahko hovori 🙄 😅 .Moja Gabika vyuziva kazdu chvilku ked Domi spi a je hned pri mne a vymysla so mnou,napr dnes u nasich mi malinkjy spinkal ukazkovo tak som si oddychla a zaroven som sa mohla povenovat aj Gabike 😵 😵

dannynka
4. júl 2009

sivka kludne sa pridajte do temy trencin je tu,hodim link 😉

stut
4. júl 2009

zastavme protipravne hromadnne viziti ktore hrubo porusuju ludske prava

stut
4. júl 2009

zastavme protipravnehromadne viziti na sestonedeli

sivka
5. júl 2009

danny, dakujeme za pozvanie 😵 😵 😵

pink_lady
5. júl 2009

pekne nedelne ranko 😵 my mame asi od siestej neutichajucu diskoteku v brusku 😵 😵 😵 Aspon ma drobatko zvnutra pomasiruje 😀
no dufam ze ked budeme uz aj my maminy ze aj nas zoberiete na stretko a do maminca 😅 Bolo by to super, deti vlastne rovnako stare mozno to raz budu spoluziaci 😅

pink_lady
5. júl 2009

stutu - ked uz tak vizity nie viziti 😀 🤐 😀 ...a myslim si inak, ze nem to protipravne a aj ked to neni urcite prijemne, da sa to vydrztat 😉

ivella
5. júl 2009

ahojte 😉
solmi,no Veruska ide na prazky...nas sa od tial vratil taky aky je,boli nanho moc dobri vsetci,ziaden respekt...dnesna noc katastrofa,Marek vrieskal,ani o sebe nevedel,len mame na ruky,az vo mne nieco ruplo(dufam nie steh)samozrejme zobudil maleho(mame jednoizbak 😠 )nechcel ma k nemu pustit a tato si nevedel sam rady,nechcelo mu mlieko tiect 😀
najhorsie ze rano sa musim tvarit akoby nic ☹
-moja spolubyvajuca robila aj ine veci,ako lyzicu hladala v babatkovskych plienkach,druhe jedlo prelozila do polievky a opytala sa,ci to budem jest 🤐 🤐
do detskeho pradla vyhadzovala smeti a po mne sestra kukala co to ma znamenat,nech jej to vysvetliiim..no mohli by sme roman napisat,cela porodnica sa o nej bavila a na nasu izbu sa chodili pozerat ze co to je za exota 😀 😀 😀 (aspon som nemusela navstevovat ja 😝 )
dany,obavam sa ze ste na tej stranke uz moc zohrateeee 😅

martinano
5. júl 2009

ivella a ostatne kocky vsetci su na tej atranke vitane aj tento tyzden sa tam pridala nejaka kocka tak sup tam 😉
cakame 😉

dannynka
5. júl 2009

ivlla-kludne sa tam pridajte,uz sa tam na vas tesime 😉 .Inak ivella aj my mame jednoizbak,je to vesele vsak 😅,takze mame dalsi spolocny dovod na debatu 😅

martinano-uz som zohnala lehatko vyzera to tak,v tyzdni by malo prist uz sa neviem dockat 😵

pink_lady
5. júl 2009

ivella no to si mala tusim este horsu spolubydlici ako ja 😕

sivka
5. júl 2009

ivi, teda taku spolubyvajucu 😲 😲 😲 😲
inak, uz som zabludila aj na trenciansku temu, tak fcul budem nakukat aj sem aj tam 😉
pink, jasne, ze pockame aj na vas a pridate sa 😉 to by bolo super, keby fakt nasi drobci boli kamoskovia 😵 😵

ivella
5. júl 2009

kamoskovia budu,len neviem ako na stretkoo vytiahnem toho starsieho,uz sa len modlim,nech dostaneme skolku..
baby vy co mate tak stare deti ako ja,mate skolku?dany,minka

momo0703
5. júl 2009

Ahoj Pink lady, pozerám, že Julianka99 Ti ešte neodpísala čo sa týka tej návštevy v nemocnici... Takže ide sa v pondelok o 15.00 hod. na novorodenecké oddelenie /2. poschodie/ je to tam, kde je aj pôrodnica, ale tá je na 4. poschodí. Ak budeš skúšať ísť výťahom, tak choď tým veľkým, lebo ten menší ide iba na kľúčik, čo som ja nevedela a keď som doň nastúpila aj s polovičkou, keď sme išli pozerať pôrodné sály, tak sme si mysleli, že keď je na kľúčik malý výťah, tak bude aj ten veľký a šlapali sme na 4. poschodie 😝
O tej návšteve v nemocici viem preto, lebo na cvičenie s Julianou chodím aj ja 🙂, aj keď som bola teraz v stredu naposledy, lebo v júli sa necvičí a ja mám už potom termín. Pekný deň 🙂

pink_lady
5. júl 2009

momo dakujem za infosku 😉 myslim ze pojdem, ak nebudem moc spuchnuta - vcera vecer som nohy ani do zabiek nenatrepala 😕 ale dnes som vypila pol litra zihlavoveho caju tak cakam na efekt 😅 co sa tyka toho vytahu - tak v tom velkom som sa uz par krat zasekla 😀 😀 a parkrat bol zaseknuty ked som s nim chcela ist, takze pekne som si tie 4 poschodia odkracala 😕 😝

giza
5. júl 2009

pink -nenahnevaj sa, ale mozem si to nechat pre seba? 🙂 😉
tam kde som skoncila tak tam mi nahodne v den narodenin mojej poslednej (Alexii) zavolali (v piatok na poludnie), ze mozem v pondelok nastupit i ked dovtedy pre mna nebolo miesta vobec (ved kriza robi svoje) a ja som velmi stastna, ze mam aspon nieco a v kancli( i ked to prislo totalne necakane )...tak aj preto by som nerada prezradzala....dnes by mohol kde kto zavidiet uz len ten samotny fakt, ze so 4.detmi mam takyto job.... 🤐 😵 ...

julianka99
5. júl 2009

Pinky ano ano... je to presne tak ako pisala Momo.... aj my sa chystáme ísť... :DD aj ked dúfam, že to nebude dlho trvat lebo o štvrtej som objednaná na sono... ked tak by som išla skôr ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre