Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

martinano
16. dec 2008

no to som strasne rada, ono zalezi aj od toho ktora sestricka ma sluzbu, niekedy sa meria po sediacky, ale niekedy je to fakt problem.kazdopadne som rada, ked pocujem spokojnost, ako to tu citam strasne sa snazim kontrolovat aby som tu nepisala, predsa len tam pracujem,aj ked som na MD, mam pocit, ze by bolo super pre vsetky baby chodit na psychofyzicku pripravu, hrozne to pomaha a vela sa tam dozvedia, ja viem v Tn je to trosku problem a dufam, ze sa to raz zmeni, mozno maly odrastie a zacnem ju robit, uvidime.Hlavne kvoli tomu, ze sa tam naucia co su kontrakcie a ktore su to vlastne tie prave a ake lieky sa davaju a preco.

a vrn drzime palce nech to vsetko dobre dopadne a pekne rychlo porodis a dufam, ze budes potom spokojna, ked si ten maly zazrak urci,ze je cas ist na svet pojde.este raz drzime palce

meggietn
17. dec 2008

vrn : aj mne dali tie čípky den pred porodom a ešte aj nejakú injekciu mi pichli že aby som spala... 😅
Mám taký pocit že už ma v ten den nechceli odrodiť 😒

vrn
17. dec 2008

Ahojte, ano bol to Spasmopan, do 4 hodin bolo po kontrakciach. Dal mi ich sekundarny lekar Gajdosik.
Co som si pozerala na internete tak tie cipky ani nie su vhodne pre tehotne, ale vdaka za vysvetlenie, uz aspon viem preco mi ich dal, ale nabuduce uz vsetko odmietnem ved bolesti som nemala, nechcem umelo zasahovat kym to nebude nutne.

vrn
17. dec 2008

Meggie, presne ten isty pocit som mala aj ja, mali tam plno a chceli ma odsunut......

lienka55
17. dec 2008

Vrn dufam ze ta nenechaju tak dlho trapit ako anku.drzim palce!!!!

martinano a ako dlho si na MD?Ake mas skusenosti s lekarmi na porodnici?/ak sa ti da tak popis kazdeho osobitne/.

sisa.b
17. dec 2008

baby, ale ved martina to pise, ze ak to nemal byt porod, tak to bolest zastavi. len by ste sa boli zbytocne trapili nejakym tvrdnutim bruska ☹ ak by to boli bolesti na porod, tak by vam to tie cipky neukludnili. presne tak to vysvetlili mne. akurat mne ich uz nestihli dat, lebo sa mi intenzita bolesti poriadne zvysila a za chvilu som uz rodila 🙂

vrn, drzim palce, aby si to mala co najskor za sebou 😉 a hlavne nech je to rychlo a lahko 🙂

baby, odkial je ten pan doktor gajdosik? nie nahodou z novych zlatoviec na bavlnarskej ulici? 😕

lenca13
17. dec 2008

Sisa.b neviem odkial je ale je to sympatak ma dlhsie vlasy a nosi cop 😉

vrn
17. dec 2008

Vdaka, v piatok idem na kontrolu tak som zvedava co mi povie. Zatka uz odchadza, tvrdnutie v pravidelnych intervaloch sa uz zasa vratilo tak snad si to malicka coskoro rozmysli, uz je poriadne tazka a dnes ma termin 😀 😀 😀

sisa.b
17. dec 2008

vrn, tak sup sup skakat po schodoch, potom horuca sprcha, po nej horuci sex a nalozit sa do vane 😀 😀 😀
joj, ako ti zavidim, ja by som to este vratila nazad 😵 😵 😵 aj ked som si hovorila, ze tie bolesti uz nikdy viac 😀

lenca - to by som musela vidiet... a ako stary je asi?

martinano
17. dec 2008

Na MD som rok Gajdosik je z Nemsovej, robil pred tym v Cechach, neviem o ktorom lekarovi chcete a co vedeit ja som na porodnici 5rok striedavo, no teraz MD.Ano s tymi cipkami je to presne tak ako to sisa vysvetlila, ono vsetko nozne sa popise a o liekoch vseobecne tehotnym sa nic neodporuca a je to preto lebo na tehotnych farmaceuti nemozu robit pokusy, tak ako aj na babatkach, nas maly mal zapal v oku a doktorka mi dala antibiotika lokalne a tiez bolo pisane,ze sa nesmu malym detom davat,ale povedala mi,ze na ocnej deckej klinike V ba ich davaju a maju s nim super skusenosti aj tak bolo, vyrobcovia sa chrania, ale vrn mas pravdu cim menej zasahov tym lepsie
anka s emkou by mali ist zajtra domov tak drzime palce a tesime sa
viete kazda zena je ina, mate ich na sale sest a kazdy porod je iny, ku kazdemu sa musi pristupovat inak, na toto neexistuje patent, ja viem kazda mate vela skusenosti a kazda ine.pavda je, ze kazda aj vsetko inak vnimame.
vrn drzime palce a sisa super radi, moze ist k nam robit, horuca voda uplne super rozhybe porod

mata35
17. dec 2008

Martinano a aký máš názor na Jankovského? Je to môj lekár a ja som veľmi spokojná.

martinano
17. dec 2008

velmi dobry lekar, odbornik a clovek, vsetko uplne bez problemov

sisa.b
17. dec 2008

pytam sa preto, lebo jeden gajdosik bola moja kratka laska na gymnaziu 😀 😀 😀 kurnik, len neviem, ci bol radovan alebo radoslav 😕 a kamaratka ma strasila, ze to moze byt on a ze by som ho mohla stretnut 😀 tak som si to nevedela dost dobre predstavit, ze by som ho mala pri porode 😀 😀 😀 ale ja som ho tam vobec nestretla. aj tak to asi nebude on 🙂

mata - ja na jankovskeho pocujem len same dobre veci 😉 osobne som sa stretla len s jeho otcom a synom, ked boli u nas vyberat auto. zlaty to clovek, uz som mala brusko, tak sme kecali o synovi 🙂 aj som mu spominala, ze si ho holky tu na MK chvalia 🙂 🙂 🙂 akurat znacku vozidla si vybral inu ☹

martina - musi to byt zaujimava praca, ale neviem, neviem. ked citam, ako tam niektore mamicky vedia vyvadzat 😝 😝 😝 a ja by som asi psychicky neuniesla tie smutne pripady ☹
co sa tyka tych rad - ja som skusila vsetko a mala sa ma aj tak drzala ako kliest 😀 ale tak niekomu to moze pomoct 😉

martinano
17. dec 2008

nie som ssi ista, ale tento ma do 30rokov mozno este to pomoze
a clovek si zvykne na vsetko,ale v tejto praci je vela pekneho

martinano
17. dec 2008

mozem sa opytat, chodili ste na predporodnu pripravu niektora?ako sa vam pacilo?

mata35
17. dec 2008

Ja som nechodila na prípravu.
A prosím ťa, Jankovký má asi koľko rokov? a koľko má detí? Lebo ja keď nad tým rozmýšľam, veď on na rodinu nemôže mať vôbec čas, buď je v nemocnici, alebo v ambulancii, dá na seba mobil s tým, že keby čosi, môžem mu kedykoľvek zavolať. On je úžasný doktor, ale byť jeho ženou, asi to nevydržím. Musí byť veľmi tolerantná.

martinano
17. dec 2008

Presne neviem, do styridsiatky , ma dvoch chlapcov uz vatsich, no ja by som nechcela byt manzelka ani jedneko lekara, je to strasne, ale Jankovsky je fakt ochotny, takze ked dal na seba cislo,ze mas volat keby sa nieco dialo, tak sa mozes spolahnut.Budes spokojna uvidis, ja som kamosky k nemu posielala, ked isli rodit a zaroven chceli prejst k inemu lekarovi a co viem vsetky k nemu chodia aj po porode.Budes spokojna uvidis a sympatak, ze 😉

martinano
17. dec 2008

a mata kedy mas termin?

mata35
17. dec 2008

Ja som už porodila cca pred 3 mesiacmi a chodím k nemu. Aj pri pôrode som ho mala. Bol super.

martinano
17. dec 2008

Aha to som nepostrehla prepac, necitala som vsetko dozadu.Je jednoducho dobry.

meggietn
18. dec 2008

Baby aj mne sa strašne páčil ten Dr.Gajdošík, no oni sú tam všetci fešáci...radosť rodiť. 😀 😀 😀

mata35
18. dec 2008

No zas až taká radosť to nie je, hlavne tie bolesti, ale je zvláštne, že hneď ako to dieťa vyjde, nás nebolí takmer nič, len blažene pozeráme na bábo.
A za pár hodín už cupotáme po chodbe. Tá príroda..... to má zariadené, že to nechala na ženy. 🙂

lenca13
18. dec 2008

Martinano ja som chodila na predporodnu pripravu ked som cakala Radku a to je 8 rokov dozadu ale bolo my to nakoniec na nic ked som rodila cisarskym ale druhu som mala klasicky porod ale ja sa nemozem na nikoho a na nic stazovat 😉
Gajdosika som mala pri porode 🙂

vrn
18. dec 2008

Sisa skusili sme 😉 Aj dnes sa hlasim vcelku aj ked som uz v noci myslela ze pofrcime...... od polnoci sa k stahom pridali aj take MS bolesti co som musela rozdychavat, ale potom som od unavy zaspala a teraz su uz len nepravidelne, slabsie, aj ked mam trosku po kazdom stahu krvavy vodovy vytok. Akurat mi v noci este viac vytlacila zlatu zilu ☹ Takze asi vydrzim do zajtrajsej kontroly.....

miriamkac
18. dec 2008

vrn....neviem, ale mam pocit, ze zajtra kontrola asi uz nebude.....myslim, ze dnes este pofrcis. Drzim palce aby to bolo bez problemov a co najrychlejsie. 😵

sisa.b
18. dec 2008

a ako sa vola ten pan doktor menom? on bol velky fesak na gympli a kopec dievcat mi ho zavidelo 😀 😀 😀 akurat ja som este nevedela poriadne o co ide 😝 bola som cerstva 14-rocna prvacka a on druhak. takze by mal mat cca 30 rokov. skoda, ze som ho nestretla aspon na chodbe po porode. aj ked dlhe vlasy si neviem predstavit 😨

sisa.b
18. dec 2008

tak vrn, ja by som tiez povedala, ze uz dnes ides. skus to este trosku rozchodit, ja som tiez pochodovala na vzdycharni, ked mi doktor povedal, ze z tych bolesti porod nebude a nakoniec bol 😎 😀

sisa.b
18. dec 2008

baby, zas ma chyta smutok, ze uz to nezazijem ☹ hned by som to vratila aspon o 6 tyzdnov dozadu... 😔

martinano
18. dec 2008

gajdosik je Radovan
a vrn povedala by som aj ja,ze zajtrajsiu kontrolu nestihnes, vytlacila ti mala zlatu zilu lebo sa tlaci von, eset sa dnes sprchuj teplu vodu na podbrusko a krize a pojdes
lenca no to bola smola nie vzdy to vide,ale pokial si pamatam tak druha dcera bola rychlo a prirozdeny porod
a baby meggie ma pravdu poviem vam vsetci fesaci radost pracovat
dnes mali anku pustit domov zatial sa neozvala uvvdime

lenca13
18. dec 2008

Martinano nie si nahodou z NMnV?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre