Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

momo0703
28. jún 2009

Ahoj Klya1, ja chodím cvičiť, ale nie do nemocnice, ale na Dlhé Hony, býva to vždy v stredu o 17.00 hod. do 18.45-19.00, podľa toho ako sa zakecáme 🙂 🙂 🙂 teraz v stredu /1.7./ bude určite, ale čo bude s ďalším cvičením nám má p. Duncová oznámiť, ale určite ďalšie cvičenia majú byť v DRUŽBE, v bývalých priestoroch drogérie.

minkak
28. jún 2009

ahojte pink sa Ti smeje 😀 no nieje to sranda nooo 😀 pink a coze to tak???drzkaj sa 😉
sivka kraaaaasna fotecka,si tam velka kocica 🙂

volala som s Ivell,tak idu zajtra domkov 😵tak ak bude stihat ,sa tu snad aj ukaze 🙂
maju sa dobre vsetko v poriadku 🙂 aj som ju od vas pozdravovala 😉

solmi aj mimi su nakoniec este stale tam,ale mimi mozno zajtra tiez pustia aj s Ivell 😉

lienka55
28. jún 2009

Ahoj kalya,mas krasny datum terminu,aj ja som mala presne taky isty,ale maly sa trosku poponahlal a narodil sa 29.8.

sivka,si na tej fotke opat uplne ina,ako spominal tm,ze na kazdej fotke vyzeras inak. 😉

julianka99
29. jún 2009

Ahojte kočky... tak víkendík za nami 🙂)
Sivka drž sa to sú začiatky.... :o))
Kyla ano ano tento týžden posledný krát a potom uvidíme... 🙂)) ved prídi a uvidíš.... 😎

zuzujan
29. jún 2009

ahojte, ja som z PB a urcite chcem rodit v trencine
giza mi tu na fore uz pisala, ze posledny mesiac sa chodi do TN kazdy tyzden na kontroly..........
problem je, ze sa nemozem vobec dovolat MUDr. Jankovskemu, ku ktoremu som chcela chodit, volam mu do nemocnice, cislo ma na internete
dovolala som sa do nemocnice vrchnej sestre a ta mi tvrdila, ze sa k nim posledny mesiac nechodi, ze to je blbost a mam prist az ked budem po termine - vtedy sa chodia kazde 3 dni.....
tak som z toho jelen
Mam este jeden problem, moj gynekolog je uz vyse mesiaca chory, zastupovanie mesiac nebolo, teraz tam chodi iny doktor na par hodin v tyzdni.....je to onicom, preto som sa tesila ze budem chodit do TN - ja som rizikova tehulka a chcem mat babo pod kontrolou, hrozne sa bojim

Viete mi dat niekto info, ako teda mam postupovat ked som z ineho mesta ako TN a moj gynekolog je v PB???
Myslela som, ci by nestacilo do TN nemocnice proste rano prist s tehotenskou knizkou, viem ze v pondelok by mal mat sluzbu dr. Jankovsky a priamo sa u neho nahlasit?
dakujem

pink_lady
29. jún 2009

ahojte 🙂

zuzu, je mozne ze dr ma dovolenku, ked sa mu neda dovolat...ale tiez som pocula ze posledne 4 tyzdne sa nechodi do nemocnice, mozno to zalezi od dr, neviem....
ale inak...dr. sa je niekedy opravdu tazko dovolat 😅

julianka, ako zvladas teplo? ja uz dychcim ako lokomotiva 😀

momo0703
29. jún 2009

Ahoj zuzujan, skús zavolať Dr. Jankovskému do jeho súkromnej ambulancie, stránka je www.gyneka.sk je tam všetko: kontakt aj ordinačné hodiny... 😉

pink_lady
29. jún 2009

aha, ja som si az teraz vsimla ze mu volala do nemocnice... 🙂 ale aj na mobilne cislo sa je niekedy mu tazko dovolat...treba skusat 😎

zuzujan
29. jún 2009

no dakujem baby, tak skusim - dnes tam je az poobede......
momo ty mas tiez 4 tyzdne do porodu, ako casto chodis teraz k lekarovi? a chodis do nemocnice, alebo k svojmu gyndosovi...

momo0703
29. jún 2009

zuzujan, ja som chodila najskôr 1x za mesiac, teraz každé 3 týždne, /ináč dnes idem akurát na prietoky/ a v stredu idem do poradne, chodím zatial len k svojej lekárke, ale od stredy sa to asi zmení, asi už budem chodiť častejšie, v stredu Ti napíšem aký je ďalší postup 😉

zuzujan
29. jún 2009

dobre dakujem, vsak dufam ze do stredy sa mi podari zistit aj info od dr. Jankovskeho, dakujem 😉

babullka1
29. jún 2009

Baby a moze byt manzel pri vas v porodnici uz na vzdycharni?lebo ja by som ho tam velmi chcela ako psychicku podporu 😉 Dakujem.

ivella
29. jún 2009

Ahojte dievcata 😅 😅 😅 😅 😅 sme doma 😀 😀 😀 😀

ivella
29. jún 2009

mam co robit kym vas precitam,tak snad az vecer...
pustili ma nakoniec ako jedinu,malej mimi sa trosku zhorsili vysledky,tak este ju tam drzkaju...
boze som taka unavena,ale happy ze sme uz domka,malinky sa musi najprv zorientovat 😕 😵

lienka55
29. jún 2009

babulka uz sa tu o tom pisalo,ak ides rodit do TN,tak ak su na vzdycharni nejake mamicky ,ktore cakaju na porod tak nie, ale ak by si tam bola sama tak ano. 😉 Drzim palce.

sivka
29. jún 2009

vitaaaaaaaaajteeeeee!!!!! 😵 😵 😵
este raz velikanske GRATULUJEM!!!!!tak uz si budete uzivat babatko domka, to je super, tak zelam, aby ste boli zdravucki, dobre spinkali, papali a rastli. a tebe ivell prajem, nech si rychlo fit a zahojena.
ak budes mat cas, popis ako to prebiehalo, ved co to uz vieme, ale ak ta napadne este nieco, prihod 😉

lienka55
29. jún 2009

Takze maminy co uz ste dama,vitajte.Ja som si vas vsetky dnes popozerala v Trenc.novinach/sivka,mimi,solimi/ a ivell bude na buduce.Inak ak odoberate noviny podporte mojho synceka v sutazi c. 12.,dakujeme.

solmi,si my trosku znama ksichtikom. 😀

sivka
29. jún 2009

ach jo, no na tej fotke v novinach vyzeram ozaj strasne...no ale co uz. aj som im hovorila, nech odfotia len matka, ale ma ukecali 😒
nedali ani minutku na aspon aku taku upravu 😖 😝

lienka55
29. jún 2009

ja ked som bola v porodnici tak fotili iba deticky,to teraz je novinka s maminkami. 😉

minkak
29. jún 2009

Ivellka VITAJTE DOMENKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

pink_lady
29. jún 2009

Ivella aj ja viiitam domka a tiez este raz gratulujeeem 😵 😵 😵 😵

aj ja som si veru obzerala babatka a maminy v novinach - sivka ze vyzeras strasne co blaznis? 😠 vsak vyzeras uplne fajn a matko je zlatulinky 😵

a ivella ked budes mat cas aj ty hod nejake foto 😉

solmi je aj mne trocha znami ksichtik 😀

giza
29. jún 2009

lienky 55 ...ja som rodila pred 3. rokmi a tiez ma ukecavali ze aj s babom mamina sa ma fotit do TN novin 😉 ...neni to ze len teraz...

Co sa tyka toho porodu v inej porodnici - tak som opisovala konkretny pripad svojej znamej (rodila v maji tohto roku), ktora pochadza od Zvolena a chcela rodit tu, tak jej povedali, ze je najlepsie ak si zozenie gynekologa tu pred porodom - vraj meranie prietokov uz by malo byt absolvovane v tej nemocnici, v ktorej bude rodit....Jasne, ze odrodia aj v "Hornej -dolnej" ked uz to pride na niektoru ..😉 😀

zuzujan
29. jún 2009

ahoj giza, ano viem ze si mi to uz pisala a ja som pochopila ze musim chodit priamo do nemocnice ku gynekologovi,
ale v nemocnici mi povedali, ze k nim sa nechodi.....
preto som kontaktovala teraz dr. jankovskeho, ktory robi aj v nemocnici aj ma svoju sukromnu prax........stale sa mi nepodarilo mu dovolat, tak som mu napisala mail.....no uvidim ci bude mat na mna cas, ak nie tak skusim ineho
no je to trosku komplikovane....

ale dakujem za info 🙂

a samozrejme aj ja gratulujem Ivelle k zdravemu babatku a budem rada ak prispeje aky bol porod a ako to prebiehalo...

dzina
29. jún 2009

ivella: ešte raz obrovská gratulácia a vitajte domka 😉 nech ste zdraví a rastiete do krásy /jajuska81/

julianka99
30. jún 2009

Ahojte mamulky aj tehulky...
Ivell vitaj domka.... veru zorientujte sa doma , oddýchnite a potom sem šupni priebeh.... toho Vášho vytúženého príchodu na svet 🙂))
Pinky, ja dychčím jak taká ťava... mám aj pociť že sa mi zrýchluje tep... myslíte že je to normálne? Zadýcham sa a tep mi skáče jak šlak.... dúfam že je to ok...
Ozajte, baby kde si kupovali v TN plienky, tie klasické bavlnené? 🙂)) Vôbec neviem čo je dobrá plienka, kvalitná a čo len taká handra.... hm? 😉

pink_lady
30. jún 2009

dobre ranko
Juli ja som plienky si kupila v takom obchodiku za CSOB /vedla je zmrzlina/ - boli sice drahsie ako tie sietky z tesca ale kupovala som 10 kusov, myslim ze by to mohlo stacit...inak tam su take mile tetusky a textil tam balia este do takych papierov ako kedysi 😅

mna trosku chyta strach, lebo rano som mala krvavy vytok 😕 tak snad je vsetko v poriadku, ak sa to zopakuje poobede asi klusam k dr.. 😕

inak s tym tepom je to myslim ok...ja som mala s tym problem aj pred tehu /som staly "navstevnik" kardio/, takze teraz je to dakedy o drzku ... 😝

zuzujan
30. jún 2009

dobre ranko
aj ja odporucam ten obchod za CSOB - vola sa Tabat, ten isty mame aj tu v PB a kupovala som tam vela veci pre babo, oni maju kvalitne vyrobky, vacsinou vyrobene na slovensku.......brala som 20 ks plienok, a 2 ks velkych, postolky, kojaciu podprsenku, oblecko, zavinovacku.........ale v TN je ten obchodik mensi, tak neviem aky tam maju vyber

inak aj mne sa hrozne zle dycha, ale ja si myslim ze to hlavne kvoli pocasiu, vsak je strasne dusno

pink_lady
30. jún 2009

zuzu a kde je ten obchodik v PB? inak aj postolky aj osusky som si tiez tam kupila - tie postolky take klasicke ..aj zavinovacky tam mali ale tie sa mi zdali tam dost drahe, tie kupim v CR 😅

zuzujan
30. jún 2009

pink v PB je ten obchod v byvalom scokine 🙂 no v centre mesta nad potravinami Jednota a nad drogeriou DM v pravom rohu - kusovy textil Tabat
neviem ako poznas PB

pink_lady
30. jún 2009

dakujem zuzu, robila som tam tak to tam poznam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre