Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

zuzujan
30. jún 2009

pink a ty budes asi rodit v TN, chystas sa na exkurziu do porodnice? nevies ci sa tam da ist pozriet?
viem, ze keby som chodila na ten predporodny kurz, tak oni robia exkurzie.......ale chodim tu v PB - nechce sa mi cestovat do TN

pink_lady
30. jún 2009

myslim ze sa da ist na exkurziu aj bez toho kurzu - zavolaj a spytaj sa v nemocke priamo; ja uz som si porodnicu okrem porodnych sal obhliadla ked som tam lehnila - tie porodne saly radsej vidiet asi nechcem 😅 😀 tie som videla len na fotkach 😎

zuzujan
30. jún 2009

no mne stacilo ked som videla porodnicu v PB - navrat o 50 rokov nazad, skoda ze prerobili dve izby na nadstandard, radsej za tie peniaze mohli porodny sal - vyzeralo to tam ako v pitevni, no hruza a dva stoly oddelene len takym paravanom -takze ked rodia dve naraz nemaju absolutne ziadne sukromie a to este ked tam maju manzelov, neviem si to predstavit...............

agatkag
30. jún 2009

No to znie strašne, moje nervy, tak tam by som určite rodiť nešla, v TN sú pôrodné sály pekné, vynovené, ale nebolo mi do smiechu, keď som tam bola na exkurzii.

pink_lady
30. jún 2009

zuzujan prave kvoli tomu predpotopnemu vybaveniu nemocnice som radsej odtial odisla /robila som v nemocke/ 😀

zuzujan
30. jún 2009

😀 vazne, tak to potom dobre poznas a na akom oddeleni??

pink_lady
30. jún 2009

na OKB a ked sme mali HIV pozit pacienta tak im bolo vela aj rukavice nam dat...no a tie pristroje ...a hygiena...este teraz citim ten smrad co tam bol... 😀 😒

julianka99
30. jún 2009

No Baby Ďakujem za tipy o plienočkách... 🙂 aj ja sa chystám do pôrodnice na exkurziu, a dúfam že sa to bude dať cez tie tehu cvičenia s p. Duncovou, je milá a ochotná, len ked sa v auguste necvičí tak neviem :((
Pinky... nestraš so žiadnym výtokom... to sa Ti asi len zdalo... nestresuj.... 🙂 Držím palčeky... a tú foto si zabudla 🙂))

julianka99
30. jún 2009

Inak Pinky.... pozerala som tvoj albumček... odkial si objednávla tie vecičky z ČR? Aká stránka? Su peknučke 😀 ozaj a čo zimný fusak máš?

zuzujan
30. jún 2009

no vsak prave hygiena, kamaratka mi dohodila jej sesternicu co robi v porodnici a ona sama ma poslala rodit do TN 😀 ze vraj kvoli hygiene - detaily nejdem radsej pisat

uz len aby som stihla do toho trencina aj dobehnut, uvidme 🙂 🙂

pink_lady
30. jún 2009

Juli - IP 😅

no zuzu, ja som v tej nemocnici mala vdaka "podmienkam" aj pracovny uraz a este nas na obed nakazili pokazenou smotanou - salmoneloza jak vysita... 😝 2 mesiace PN... 😝 neboj, dobehnes do TN ...a keby nie tak potom radsej asi do Ilavy 😀

julianka99
30. jún 2009

Pinky Ďakuejm... už aj idem kuk 🙂

babullka1
30. jún 2009

zuzujan..ja sa tiez bojim ze to do Trencina nestihneme 😒 ale lezala som teraz 4dni v PB a bol to strasny des...hlavne hygiena,strava a aj niektory personal...tam rodit isto nepojdem aj ked to mam najblizsie...ked nebudeme stihat pojdeme do Ilavy

zuzujan
30. jún 2009

ahoj babulka, vidim ze si z puchova, mas to blizsie 🙂 a termin za tyzden
mozem sa aj teba opytat ci chodis teraz do trencina k nejakemu doktorovi, alebo tam pojdes rovno rodit??

babullka1
30. jún 2009

Nie nechodim do TN moj doktor ma tam ani neposielal aj ked som mu povedala ze rodit chcem ist tam...ale fakt sa bojim aby sme to stihli.Ja som si tam nikoho ani nezajednavala k porodu,aj tak si myslim ze najviac casu s tebou stravi porodna asistentka a myslim ze ked tam budem mat manzela tak to niako zvladnem s hociakym doktorom 😀

zuzujan
30. jún 2009

no presne, ja si tiez nikoho nejdem zajednavat, kto bude mat sluzbu, ten ma odrodi - sice je dovolenkove obdobie, snad 1 doktor ostane v sluzbe 🙂
moj doktor je stale chory, tak to nemam ani komu povedat, preto chcem chodit do TN ku gynekologovi...uvidim ci sa mi to podari

a inak ako sa citis v tychto poslednych tyzdnoch, mne sa zda ze uz som totalne nemozna a nemotorna, spat nemozem a to mam este mesiac pred sebou...

babullka1
30. jún 2009

zuzujan,ja sa uz citim fakt priserne ,hlavne posledne dva tyzdne..ale u mna to je aj tou vahou uz som pribrala 21kg 😠 unavena som z kazdej malickosti...a dotoho este tie tepla...to je des ☹ moj manzel ma nastastie od dneska dovolenku tak aspon mi doma pomoze...stale mi vravi ze nemam nic robit,ze mam oddychovat...ale treba aj varit,upratovat....sak to isto poznas 😝

zuzujan
30. jún 2009

no ja mam + 15kg - takze je mozne ze v 39tt budem mat tiez 21kg ako ty 🙂
vsak teraz jem o polovicu menej, ale vaha ide stale hore......no babo rastie

a doma je stale co robit, ja este musim ozehlit male vecicky, je toho riadna kopa
uf prave tu skoncila riadna burka, hnes sa lepsie dycha..........

julianka99
30. jún 2009

Ano ano baby... tu je práve búrka.. super... podme všetky tehotné do okien a dýchajme 🙂)

Pinky kde si? Dúfam že ste ok ???? 😒 Ozvi sa.....
Očujte tehušky.... máte už kúpený monitor dychu? 🙂)

zuzujan
30. jún 2009

julianka ja som ho zdedila po kamaratke, velmi si ho chvalila, ze hned mala kludnejsi spanok ked vedela ze ma mala senzor v postielke.....
a co ty? budes tiez kupovat?

inak ja uz mam pootvarane okna a dyyyyychaaam, konecne 🙂

sivka
30. jún 2009

ahojte babule, snad sa vam uz dycha lepsie po tej burke 🙂

mna dnes skoro porazilo, som nevedela ci sa smiat alebo nadavat...mame s Matkom foto v trencianskych novinach, akoze ok, ale oni tam uviedli meno otca Jan a moj chlap je IVAN!!!!!
No co na to poviete?!?!? Su to tam mantaci, ved si to ta baba zapisovala po foteni....som mala co vysvetlovat doma, ze od akeho Jana to ten Matko je..... 😝 😀

zuzujan
30. jún 2009

ahoj sivka, dycha sa uplne fantasticky

no mne keby skomolili meno manzela tak by ma tiez porazilo, to je fakt sila.........doma to vysvetlis, ale co vsetci co ta poznaju a precitaju si to... 🙂 🙂

sivka
30. jún 2009

zuzujan, no ved to ma stve....jasne, ze doma to vysvetlim, aj sme sa na tom zasmiali, teraz len dufat, ze moc nasich znamych necita trencianky... 😒 😠
no co sa mam stazovat a ziadat verejnu opravu na prvej strane??? v amerike by sme z toho mozno aj vysudili pekny majland za taky preklep... 😀 😀

momo0703
30. jún 2009

Julianka99, my tiež rozmýšľame nad monitorom dychu, ale ešte sme ho nekupovali, počula som, že sa dá zapožičať aj v nemocnici, myslím, že cena bola cca 200 sk/mesiac. Ideš zajtra cvičiť? Ja by som chcela, len ma trošku bolí brucho dolu, tak uvidíme čo mi povie zajtra doktorka, idem do poradne.

dzina
30. jún 2009

sivka: tak na takúto situáciu by som ja zaregovala určite telefonátom do redakcie a žiadala opravu a ospravedlnenie v najbližšom vydaní Tr.novín v rubrike, kde sa fotky s menami dávajú.Možno by ma to tiež pobavilo,ale pre pokoj duše a okolia,....

giza
30. jún 2009

dzina, je to bezne a najviac chyb sme vzdy nasli aj tak v infe, co je tiez taky interny TN letak (Trencanky poznate isto)....😉
inak pinky myslim na teba a dufam, ze sa to naozaj nezvrhlo s tym vytokom ?!???? 😕 😕 😕 😕
daj vediet ...som ako na ihlach...

zuzujan ten opis (co treba preto aby ste v klude z ineho mesta rodili v TN porodnici) nebol len pre teba (ja viem ze som ti to napisala), ale hlavne pre ostatne...i ked ako pise babulka, tak aj tak sa to da...(drzim ti palce!!! babulka a som sama zvedava ako ti to vide 😉)...

S tym vzduchom stacilo aj mne do chvile nez som nastupila do toho super noveho autobusu MHD-cky ....som myslela ze odpodnem....kedysi aspon za jazdy nechal pootvorene dvere aby sa ten vzduch dostal dnu, teraz ma klimatizaciu a setri ju ja neviem pre koho ten dedo za volantom 😠 😠 😠 - asi nevedel, kde sa to pusta alebo co 😒 😖

babullka1
30. jún 2009

Giza aj ja som velmi zvedava ako nam to vida..ci to stihneme....tak rada by som porodila do toho 11.7 lebo manzel ma dovolenku...bolo by to bezproblemove...osobne uz sa porodu neviem dockat...zajtra chcem ist aj na velky nakup aby mal co papat keby som v porodnici 😀 .....Sivka...aj ja by som ziadala opravu za ten preklep v najblizsom cisle 😉

ivella
30. jún 2009

ahojte,som vcera tak odpadla,ze uz som sa sem nedostala..este sme aj fofrovali detskej dr.,lebo zacina dovolenku.No a dnes po vsetkych uradoch,nech to mam z krku. 😅 😅
ani neviem co mam skor pisat. maly Tobik je absolutne skvely,stale len spinka,ked sa prebalujeme,len vykuka na svet a najradsej by mi nieco povedal 😀 😀 zaplacka len ked sa snazi zachytit bradavku 😝
-dufam ze to nezarieknem 😅 😅 😅 🤐 🤐
len so starsim su trochu problemy,chvilu krici ze ma nechce,lebo sa ma boji,potom sa chce muckat,no ma v tom este chaos

dievcence dakujeeeeeeem 😉 😉 😉 ze ste na mna tolko mysleli,zabralo to 😅 😅
dakujem za vsetky gratulacie,za vsetky smsky co sme dostali
a minkek ze podavala info,aj ked tu najhlavnejsiu dala najneskor a to som jej ju poslala len par minutiek po narodeniiiiiiiiiiiiii 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivella
30. jún 2009

o porode stihnem mozno zajtra,lebo uz som sama-muzik pred chvilou uz musel odcestovat.. ☹

sivka,mne pri Marekovi napisali do novin nieco take,ze...Marek sa narodil....dievcatko vazilo...tiez ma skoro slahlo,hlavne kvoli tomu ze inde chybu neurobili,len mne!
no a inak nas vobec neprisli fotit,asi chodia niekedy v strede tyzdna,tak smola..

baby chodte jednoznacne rodit do TRENCINA,vsetci su uplne fantasticki,blizsie popisem ked bude viac casu .. 😀
idem skusit hodit nejake foto

minkak
30. jún 2009

Ivella no stale chodim nakukat,ci uz si si nasla cas.... 😉
ale ja som sa ospravedlnila fakt ma to mrzi-fnuk 😢 😢 😢 este raz prepac!!!

tesim sa s Tebou,ze to takpekne zvladate,ze je malinky taky spokojny 😉 😵 tak nech Vam to len vydrzi 😉
Tak Ty si teda sikulka vsetko vybavene,no super 🙂
sivka no pekne,pekne tak to je teda.....mi to pripomenula,ako mne tesne po porode v sale pobehovala matrikarka ,aby si hned poznacila malu,este si z mojej asky vytahovala-hladala obcianku.....ja este "hore"na posteli fakt to nebolo vela po porode....
a ked muz isli vybavovat veci na matriku,tak malu tam vobec nemali a dalsie deti po nas tam uz boli....tak manzel tam robil poriadky... volalo sa do nemocnice....tak v ten den uz nic nevybavil,hlavne ,ze na to mal aj dovcu...tak na druhy den musel ist znova....
chyby sa robia vsade,no....

ivell no teda tak tiez vesele,ze dievcatko.... 😅
mne malu ani nefotili,lebo bola este u sestriciek.... ☹

momo aj ja idem zajtra do poradne,uz sa tesiiiiiim 😵 som zvedava co sa dozviem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre