Aké máte skúsenosti so starou nemocnicou v Prešove?

tanulik...
13. mar 2009

caute baby bolo b y som vam vdacna keby ste mi napisali aky mate nazor na staru nemocnicu.Kedze som prvorodicka tak mam aj obavy rada by som vedela ci nemate nejake odporucanie na nejakeho lekara vdaka

ivulik2
14. mar 2009

ja tiež uvažujem kde budem rodiť či v novej alebo v starej a niesom ešte rozhodnuta ale všetko nasvedčuje zatial že skončím nakoniec v starej... ale ak by si chcela sa poradiť s odborníkom tak každu stredu o 15:30 na sekčove v pastorizačnom centre (to je ta žlta budova pri kostole krista krala) je kurz pre buduce mamičky s porodnou asistentkou so starej a ona nam všetko hovorí čo a ako v ktorej nemocnici kde je čo lepšie a tak... je to spojene s tehotenským cvičením a velmi si to všetky čo tam chodíme pochvalujeme naozaj ta pani vie o čom hovorí a konzultujeme s nou upne všetko čo sa týka porodu a nemocnic 🙂 možem len odporučiť

sanik
14. mar 2009

baby, vrele odporucam staru porodnicu. ja som tam bola v septembri min.roku a nelutujem. ked prizmurite oci na tie stare priestory, tak vsetko je tam inak super. personal je tam velmi mily, ci uz na sestonedeli alebo na novorodeneckom. maleho som mohla vzdy ukazat, ked prisli nasi. je tam cisto, upratovacka poctivo urpatuje kazdy den, sestricky su vzdy ochotne poradit. my sme sa este stretli aj velmi zlate baby na izbe a ked som odchadzala domov, bolo mi az luto, lebo fakt tam bolo dobre. a keby som isla este raz do porodnice, tak bez vahania si vyberiem opat staru.

andrea12737
14. mar 2009

Ahojte ja som rodila v starej porodnici pred troma rokmi, a bolo tam super..nemozem sa stazovat- taka normalka, vraj v novej nemocnici je priserny pristup porodnych asistentiek. No , sice jedna je tiez preslavena v starej....
Ale porodnika som si na nahodu nenechala, radsej som si vybavila svojeho, a bola som stoperc.spokojna...

tanulik...
autor
31. mar 2009

andrea a ako sa vola ta preslavena sestricka?

andrea12737
31. mar 2009

Ahoj tanulik, to ti neviem ani nahodou povedat, ale mala taku silnejsiu postavu, cierne vlasy nakratko ostrihane a popolniky na ociach...ale bola priserna, zobrala ma na prijem, ale prisamveru, keby som nebola uz predchadzajucich 24hodin v bolestivych kontrakciach, tak jej na to ako ku mne pristupovala aj nieco poviem...a bola tam este jedna taka vtirka, ta bola tiez dost nesympaticka,a vraj pristupuje k tehu dobre iba ak dostane uplatok, kt.som mimochodom cistou nahodou videla, ako ho zobrala... ale s tou som osobne nic nemala..

tanulik...
autor
1. apr 2009

dakujem andrea ...vies ja len ze som prvorodicka a mam troska take obavy ake to tam bude a vlastne,ako to vsetko dopadne

andrea12737
1. apr 2009

ale tanulik, toho sa neboj....no hovori sa mi to ked to uz raz mam za sebou, mala som rovnake obavy,ale tie pominuly, ja ti odporucam na zaklade vlastnej skusenosti zaobstarat si doktora. Ani by si neverila ake boli odrazu porodne asistentky mile ku mne, ked videli koho mam ako porodnika...juj dokonca ma jedna sama od seba zacala masirovat ked som bola uz na porodnej sale... s usmevom na tvari odrazu so mnou komunikovali, s usmevom na tvari mi pomahali..teraz si uz setrim zasa na doktora, stoji to sice nejaky ten peniaz ale mne to zato stoji..

zuzickah
1. apr 2009

Ahoje baby, neviete je v starej porodnici aj rooming-in (tj dietatko moze byt s vami na izbe po cely cas a nemusite ho kojit iba kazde 3 hodiny?)

andrea12737
1. apr 2009

Ahoj zuzickah, ano je to tam, len je tam natresk, pred troma rokmi mali na to vyhradene 2izby, a boli na nej 2zeny.Nie si tam sama, jedine ak o to nebude mat nik zaujem.

vikuska
2. apr 2009

ahoj zuzuckah,ja som pred 3 rokmi,bola na tej roomingovej izbe,este s jednou holkou,ale deturence sme nemali pri sebe a ani sa nas nikdo nepytal,ci ich chceme,alebo nie.A teraz co som rodila v januari,tak tie 2 izby roomingove ostali,kazda ma 2 postele,ale nevsimla som si,zeby mali deti mamicky pri sebe.Snad ked popytas sestricky tak mozno,ti drobca daju k sebe a prave si spominam,ze bola tam jedna mamicka a ta popytala sestricky a mala drobca potom pri sebe.A kedy mas termin???? 🙂

andrea12737
2. apr 2009

Suhlasim s vikuskou, jedna mamicka s kt.som tam kecala bola na roomigovke, a jej davali malu v podstate na poziadanie, ale zasa ze vraj aj ked si ju tam chcela trosku dlhsie nechat tak to velmi nepovolili...

djevcatqo
25. feb 2011

@zuzickah hej maju .. teda spon to oni tak volaju .... ze maju to ... ale ja som cakala dva dni kym mi doniesli postielku na izbu a s malou som sa delila o jednu postel a ked som ju isla odnies na novorodenecke oddelenie este sa namna vyvrieskali ze preco ju nemam na izbe.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre