Aké skúsenosti máte s MUDr. Hrabčákom z Bratislavy?

sofia1
14. júl 2008

aké máte s ním skúsenosti?

tribitka
26. aug 2008

ja odporúčam jednoznačne Hrabčáka, len vdaka nemu máme Sofiu...... je neskutočne ludský, kludne som mu mohla zavolať aj o polnoci, vyšetroval ma aj cez víkend, vždy bol k dispozícii....
aj v kritickej situácii pri pôrode si zachoval chladnú hlavu a našiel si čas aby mi vysvetlil čo sa bude diať a prečo.... a aj po pôrode za mnou chodil aspon raz denne presvedčiť sa či je všetko ok....
som na 100% presvedčená, že aj v druhom tehotenstve budem chodiť k nemu....

caruzo19
27. aug 2008

pisala som to aj do porodov,len tam nikto neodpoveda... 🙂
tribitka prosim ta,ty si ho mala zazmluvneneho?chcela by som vediet ci pocas toho posledneho mesiaca robi aj prietoky a ultrazvuk,ci tam ma vela ludi a vselico co ta napadne,rozmyslam totiz o zazmluvneni,aj ked este mam cas,rozhodujem sa medzi tymto doktorom a dr.drabom.dakujem pekne

smejko1
27. aug 2008

ja som k nemu chodila na sukromne konzultacie a bol velmi mily.... jedine to, ze bol sukromnik a vsetko sa u neho plati ma odradzalo... ale na zaciatku tehu mi strasne pomohol.

tribitka
27. aug 2008

ja som ho zazmluvneného nemala, ale dohodli sme sa, že ked budem rodiť, tak príde.....
a aj prišiel, nečakane v 7 mesiaci ráno o štvrtej..... to je u neho výhoda, že si mobil nevypína a zdvihne ho kedykolvek....
hej, ako písala smejko, je súkromník, ale ja som mu zaplatila raz na začiatku a do konca tehu odo mna nevypýtal ani korunu, ani za pôrod nič....
u neho sa do ambulancie objednáva, takže na chodbe nečakáš, a nemá problém prísť do ambulancie aj cez víkend ked ti to vyhovuje takto..... ja som k nemu chodila aj ráno o siedmej, aj večer o osmej, aj cez víkendy, sviatky.....

zucha
27. aug 2008

ja mam trosku opacnu skusenost s p.Dr. Hrabcakom. Prisla som k nemu, ze nemam menstruaciu a ze asi bude treba vyvolavacku. On ju pichol a bolo. Bez akehokolvek vysetrenia, ci nahodou nie som tehotna. Neurobil nic. Ultrazvuk, krv,.........no proste nic, aby tuto moznost vylucil 😒 A ono som naozaj bola tehotna, ale to uz som na vysetrenia isla k inym odbornikom, lebo som si myslela, ze je mi nieco naozaj zle, ked som po vyvolavacke 15 dni nedostala menstruaciu.
To je moja nechvalna skusenost. Nastastie som porodila zdrave dietatko tuk, tuk, tuk a pana doktora uz nechcem ani vidiet.

Ale na druhej strane, tiez som od mamiciek rodiciek na neho pocula len dobre, takze...............

caruzo19
28. aug 2008

dievcata,dakujem za vsetky nazory,keby este nejake boli,sem s nimi 🙂

elenamarek
28. aug 2008

ahoj babenky 🙂 Tribitka kolko si u neho platila na zaciatku?Ja snim mam skusenosttaku ze bol mili ked som v decembri prisla o babetko,a snazil sa mi este skusit nasadit lieky,ale zial nepomohlo ☹ len je zle ze za vsetko sa u neho plati ale je mili na rozdiel od inych.Ja chodim Dr.Drabovi u neho sa neplati a presne objedna na hodinu tak necakam

caruzo19
29. aug 2008

elenamarek a kam chodis k dr.drabovi?a uvazujes od neho odist ci co?lebo sa neviem rozhodnut medzi tymito dvoma doktormi

sonidlov
29. aug 2008

Ahojte dievčatá tak ja som mala tú česť ked som ležala v nemocnici s obomi doktormi a určite by som sa priklonila k doktorovi Hrabčákovi je ozaj milý a je dobrý odborník. Ke d som ležala v nemocnici tak bola na izbe somnou jedna kočka , ktorá čakala dvojičky a ppraskla jej plodová voda a doktor Dráb mal v tedy službu , ale nejak moc sa o nu nezaujímal. Aspoň ja som to tak vnímala, lebo tam ležala cca 20 min. a nič s nou nerobil. 😖

elenamarek
29. aug 2008

caruzo 🙂 ja chodim k nemu do Ivanky,do porodu zatial budem u neho,len uvidim jak sa snim dohodnem,ja budem mat aj 2porod cisarak,a mam termin 23dec,takze podla toho ci bude na sviatky k volny a nebude mimo,inac si zazmluvnim ineho porodnika

sonulik1
29. aug 2008

ja som rodila tiez u dr.hrabcaka a mam pozitivne skusenosti, boli sme dohodnuti dopredu - mala som planovany cisarsky a vsetko co sme si dohodli splnil a super zariadil, nemam ziadne vyhrady. po porode ma bol tiez viackrat pozriet a osobne on mi aj vybral stichy - co sa tyka jazvy, bala som sa aka bude lebo po zlcniku mam hrozostrasnu jazvu - zle sa mi hoji koza, no jazvu po cisarskom mam priam nadhernu - rok po porode a skoro ju nevidiet, normalne nechaaaaapem.

tribitka
29. aug 2008

sonulik, aj mne vyberal Hrabčák štiky, bála som sa toho asi viac ako pôrodu, ale nakoniec som sa smiala že to vôbec nebolííííííííí.. 😀
ja mám zase jazvu cez celé brucho od bikín až do pupka, museli to urobiť takto.... takže ju je vidieť poriadne .... ale nevadíííííííííííííííí, hlavne že je malá v pohode..... 😀 😀

sonulik1
30. aug 2008

no boliet nebolelo, len mna to potom trosku stipalo - som si predstavovala jak mi to bude hnisat (ta jazva po zlcniku mi hnisala) ale nastastie nic a fakt doteraz nechapem ze mi to tak dobre zasili

alline
1. sep 2008

Ahoj Tribitka, ak sa smiem spýtať kde doktor Hrabčak rodi? Ja by som chcela rodit na Kramaroch a zatial neviem u koho a Ty si ho opisala velmi dobre. A kolko si zaplatila za porod a cele obdobie?
Ďakujem za odpoveď

caruzo19
1. sep 2008

hrabcak rodi v ruzinove,pokial viem,tak zaplatis len tych 7000 ako zmluvu s nemocnicou a on z toho potom ma nejake peniazky 🙂 2500 je epidural,500 otec pri porode potom 500 za kezdu noc na nadstandarde 🙂

sonulik1
1. sep 2008

presne ako pise caruzo, viac platis len ked si ho chces zaplatit na cele tehotenstvo - celu poradnu, ak mas ale svojho gyndosa a hrabcaka chces len na porod tak len to

inga77
8. dec 2008

ahojte, ja chodim k marsikovi, ale ten ma nebude moct odrodit, kedze bude mimo a tak rozmyslam o dohodnuti si na porod hrabcaka. viete mi niektora poradit ako postupovat s vybavenim si hrabcaka, epiduralky, otca pri porode a pripadne nadstandardu? Urcite sa dr. neplati nic okrem poplatku tych 7000 pre nemocnicu? Nadstandard je ozaj 500 Sk za noc? Viete mi povedat ake su obycajne izby v ruzinove a socialne zariadenia? Olpati sa priplatit? Dakujem

caruzo19
9. dec 2008

inga,jednoznacne doporucujem nadstandard,na normalnom oddeleni je jedno wc a jedna sprcha na celu chodbu,nehovoriac o tom,ze ti dieta kupu sestricky.na nadstandarde je vyhodou aj to,ze ti jedlo nosia na izbu,mne to velmi vyhovovalo,lebo zrovna vtedy ak si babo zmysli ze chce papat,trva to niekedy aj hodinu.ale nejaky luxus necakaj.nadsandard stoji 500sk na noc,vopred sa neda rezervovat,treba povedat ked pojdes rodit ze tam chces ist a ked bude volny,daju ta tam.ak nie,daju ta na normalne oddelenie a potom presunu ked sa uvolni.za doktora platis 7000,jemu ide 5 a nemocnici 2 tusim,za niekoho pri porode 500(dobre zaplatit vopred na pokladni,nahlasis tam aj meno sprevadzajuceho),epidural treba tiez zaplatit vopred,pojdes na aro(ti povedia kde to je),maju tam na to vymedzeny cas 2 hodinky denne myslim,daju to precitat nieco o epi,vyplnis dotaznik,teta doktorka sa este nieco popyta a daju ti papierik ze si absolvovala poucenie.bez toho ti epi nedaju,tak si to vybav cim skor.stoji 2500sk
ako si hrabcaka zazmluvnit neviem,mne ho doporucil moj dr a zatial mi nanho kontakt nedal,ja mam este cas

ivush
5. júl 2009

Kočky, neviete mi niektororá povedať, kde má Dr. Hrabčák ambulanciu a prípadne telefónne č. kde sa dá k nemu objednaŤ do poradne ?

petulik29
3. aug 2009

Ahoj ivush ja k nemu chodim do Medissima to je ta nova sukromna poliklinika. Ale mozno ma este niekde nieco ale to neviem. Ja idem k nemu prvy krat 13.augusta.
Tak tiez zhanam info aky je.

byggyt
3. aug 2009

no čítam, že sa pán doktor riadne zmenil za 14 rokov, ale určite musel tým že aj súkromníči s takým prístupom s akým som ho ja zažila a nie raz by k nemu asi isto nikto nechodil

ivush
3. aug 2009

petulik29, tak ja som už u neho medzičasom párkrát bola, ale v jeho súkr. ambulancii ...ak chceš nejaké info napíš mi do IP....

petulik29
3. aug 2009

dakujem ivush idem k nemu do toho medissima tam som uz zapisana. Tak mi snad povie kde ma aj sukromnu.

buggyt a co sa ti prosim ta take stalo s doktorkom? Ak mozes tak napis aby sme boli pripravene. Aj ked zatial tu pisu babule len v dobrom. Ja som u neho este nebola. A pojdes rodit do Ruzinova?

byggyt
3. aug 2009

petulik29- bol dosť nevrlý a arogantný a ani mi nechcel povedať čo čakáme, ale veď ludia sa menia, podla toho čo som tu čítala a to je dobre. Pôjdem do Ružinova na stopro.

ivush
4. aug 2009

Jedine ak v minulosti, teraz je ozaj veľmi spôsobný, trpezlivý a o arogancii sa v súčasnosti v súvislosti s ním vôbec nedá hovoriť...ja osobne mám veľmi fajn pocit z komunikácie s ním, stretla som totiž veľa Dr. ktorí boli oveľa menej komunikatívni a ak mali odpovedať na nejakú moju otázku tak nastúpila nevrlosť a nervozita....

petulik29
4. aug 2009

No uvidime ako to pojde u mna s nim. 😉

bonsai1
19. aug 2009

viete mi povedat kolko stojí u Hrabčáka celéé tehotenstvo??

santana
13. máj 2010

ozivujem temu 🙂
prosim kde teraz ordinuje Mudr Hrabcak a kolko sa u neho plati? Berie nove pacientky? da sa s nim dohodnut len na poradne ku koncu tehu a potom na porod?
Vdaka

gingerale
28. máj 2010

ahoj santana,

MUDr Hrabcak ordinuje pondelky a stvrtky v poliklinike v ruzinove na druhom poschodi, cislo dveri 220. ale musis sa tam objednat na tel cisle 0902 295 842. volaj tam medzi 9-10 hod v pondelok alebo stvrtok. za prvu konzultaciu zaplatis cca 20 eur. viac neviem leboaj ja tam idem len prvy krat.

susi201
28. máj 2010

susi201 (23, okres Zlaté Moravce)
pas užívateľa

Registrovala sa 29. apríla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 5 príspevkov.

susi201 - Dnes o 14:01
Fotoblog - Pošli IP

ahojte. meskala mi menstruacia a bola som u lekara . ten mi robil vysetrenie a aj sono a nic tam nevidel take zeby som bola tehatna . doktor mi zobral aj krv aby zistil ci teda skutocne niesom tehotna . v ten den ked som bola u lekara tak mi prisla aj menstruacia ktora mi meskala 2 tyzdne . ked prisli vysledky boli pozityvne aj negatyvne tak teraz neviem na com som poradi mi niekto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre