Aké skúsenosti máte s novým MEDICENTROM HSC?

veveka
22. jún 2009

Ahojte, mate nejake skusenosti, s novootvoreným gynekologickým centrom, poznate lekarov ktori tam robia? Dakujem za odpoved

sedem
29. dec 2010

Ahojte,
pokusam sa ozivit tuto temu, nakolko ma zaujimaju skusenosti tehuliek s tymto centrom a zatial som vela toho nenasla.. 😒 Prosim, ak mate nejake skusenosti, napiste, ci uz sem alebo cez IP, dakujem 😉

sedem
5. jan 2011

Nikto tam nechodil / nechodi pocas tehu? ☹

bosoriak
5. jan 2011

@sedem asi ti nepomozem, ja chodim k dr. Sladicekovej, maju dvere na rovnakej chodbe a ked cakam, tak vidim celkom dost tehotnych tam chodit. Ale tie asi nechodia sem 🙂

adejka
8. jan 2011

boli ste niektorá v tomto centre na operačnom zákroku? aké máte skúsenosti?

tulipanik13
13. jan 2011

Ahoj, ja som bola na kyretazi po potrate a prebehlo to vsetko bez komplikacii, vsetci boli mili a maju tam polohovatelne postele, ciste periny a po zakroku ti spravia cajik, keksiky. potom uz len prides na kontrolu ci je vsetko ok.

sedem
9. mar 2011

Tak znovu, najde sa nejaka tehulka, ktora navstevovala, pripadne este navstevuje toto centrum? Som dnes po poradni a som fakt rozcarovana, tak sa pokusam zistit, ci je to bezny pristup k tehotnym alebo mam fakt take "stastie"... 😒
Budem vdacna za akukolvek reakciu...

nafazulke
20. jún 2011

Ahojte, tiez chodim do HSC medicentra. O par tyzdnov mam ist na laparku, nema tu niekto skusenosti s doktorom Dusanom Stanislavom?

tamburetka
19. nov 2011

@nafazulke Ahoj. toto ma teda zaujíma - ja mám ísť 29.11 tiež na laparku do medicentra, mám cystu na vaječníku. prosím ta, ak môžeš popíš mi ako to tam celé prebehlo, ako si fungovala potom doma, ako ta to bolelo, mám z toho trochu zmiešané pocity, lebo som si prečítala všelijaké príspevky od báb, čo to už absolvovali a neviem si to celé tak nejako predstaviť, kedže to bude robené všetko v rámci tej jednodnovej chirurgie. budem ti veľmi povdačná za info!

sue
16. feb 2012

Žiadne nové skúsenosti s MUDr.Dušanom Stanislavom?

piefunko
11. okt 2012

@sue ahoj vsimla som si ze si sa na neho pytala, uz k nemu chodis? mas s nim nejaku skusenost? vdaka vopred za odpoved 😉

rainee
27. okt 2012

@nafazulke @sedem ahojte, ako ste spokojne s HSC a k akemu lekarovi chodite? treba zaplatit vzdy ten rocny poplatok ci sa da aj jednorazovo?

atevi1
22. nov 2012

Ahojte, bola som v HSC a bola som nadmieru spokojna. Mily personal, izby s WC a s televizorom. Dr. Stanislav je profik. Anesteza trvala 15 min. Po zakroku som bola bez bolesti. Zakrok bol hradeny scasti poistovnou, scasti si zakrok hradi klient sam. Odporucam!

katkaolejka
9. okt 2015

Ahojte, znovu otváram túto tému, v krátkom čas mám ísť na kyretáž maternice kvôli polypom do HSC, absolvovala to tam už niektorá z vás? Prosím napíšte mi, ako to prebiehalo, koľko ste potom boli PN alebo to bolo v pohode? Ďakujem za odpovede 🙂

nemo78
14. okt 2015

Ahojte, ja som bola na kyrete maternice v HSC v auguste, tiez som mala polyp sice na krcku, ale po 35 roku sa robi automaticky aj kyret. Ja som bola velmi spokojna, mili personal od sestriciek po lekarov, anesteza s celym zakrokom trvali do 20 minut. Mala som sice hned po zakroku bolesti, ale pichli mi injekciu a potom uz bolo vsetko ok. Rano som tam prisla na 7.00 a odchadzala okolo 12.30. Asi hodinu po zakroku nas uz "vyhnali" z postele, aby sme sa postavili, spravili nam caj. Mozem HSC len odporucit. Mam momentalne nejake problemy, chodim tam dost casto, cakam max do 10 minut, s MuDr. Stanislavom som tiez spokojna.

katkaolejka
14. okt 2015

@nemo78 ďakujem, hneď sa cítim lepšie, ja čakám na menzes a hneď po ňom tam mám ísť

tamburetka
16. okt 2015

@katkaolejka Ahoj. tak ja ti napíšem sama za seba svoju skúsenost. nechcem nikoho odrádzat ani navádzat. do tohto centra chodim od roku 2011 a tento rok odchádzam, nie som tam spokojná. absolvovala som u nich 2 zákroky,prvý bol polyp, druhý laparka.čo sa týka samotných zákrokov, všetky prebehli vpohode, bez bolesti, bola tam dobrá atmosféra, cena za zákrok prijatelná oproti iným. avšak - tento rok som sa dozvedela že polyp mám na krčku maternice opat a zasa musí ist von, dr mi tvrdil že niektorým ženám sa polypy zvyknu vracat. z iných zdrojov som počula že ak ostane čo i len kusok, vráti sa. je to diskutabilné. netvrdím že je to jeho chyba, ale skus si pozriet cez stranku hodnotenia lekárov /zadaj jeho meno/, kde sú príspevky pacientiek aj s polypmi a s podobnou skusenostou akú mám ja...
voči samotnému zákroku u nich ozaj nič nemám, bolo to na dobrej urovni, mohla by si byt spokojná, ale ja by som tam už nešla.

nemo78
20. okt 2015

@tamburetka. Ahoj, chapem Ta, je to asi neprijemne ked sa vrati polyp, ale to bolo to prve, na co ma moj lekar upozornil, ked ho nasiel (nebol z HSC), ze aj ked mi ho vyberu, tak sa moze hocikedy vratit, tiez som ho mala na krcku. Vela som o tom citala a vsetci lekari sa zhodli na tom, ze sa polypy mozu kedykolvek a kdekolvek vratit, takze to nema nic spolocne s danym lekarom.
Ja tam teraz chodim ako na hodiny klavira, lebo mam problem s menzesom, a je to konecne prvy lekar, ktory ma aj vypocul, dba na vsetky ostatne problemy co mam a lieky co beriem, spravil mi uz niekolko ultrazvukov a naozaj mam pocit, ze je prvy, co riesi moj problem. Mne okrem tohto vyhovuje aj to, ze som nikdy necakala dlhsie ako 10 minut a to sa nemusim ani objednavat, sestricka je tiez v pohode a da sa tam aj dobre parkovat, co je mozno pre soferky tiez podstatna informacia 🙂)

katkaolejka
20. okt 2015

Ahojte, ďakujem za všetky info, áno, aj mňa varovali, že sa polypy môžu objaviť opäť, počula som, že je dobré piť ako prevenciu nejaké bylinkové čaje, nemáte s tým náhodou skúsenosť? Na kyret idem za 10 dní, a nerada by som to absolvovala potom znovu. Ďakujeeem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre