Aké skúsenosti máte s pôrodnicou v Humennom?

janeette
4. feb 2007

Ak ste niektorá babenka rodila v Humennom,môžte mi Napísať,či je tam zhovievavý a milý personál,či sa to tam dá vydržať a aký majú prístup k mamičkám a ich bábetkám?Ďakujem moc 😵 😵 😵

marikac
7. mar 2012

@gemini2 tiez som rodila v HE, iba som zabehla precitat nieco nove...iba ma zaujima,ci si rodila prirodzene, lebo potom co som si precitala to asi tak vyzera...odivujem ta, ked si vytlacila dve deti...ja som mala co robit s jednou 😀

gemini2
8. mar 2012

@marikac ano prirodzene.....

marikac
8. mar 2012

@gemini2 😕 😕 😕 😕 mas moj obdiv 😉

domusinka2010
18. júl 2012

ja som rodila v Humennom obe moje baby cisarskym a som spokojna 🙂

majkak99
14. aug 2012

ja sa chcem podelit o svoju skusenost ani nie tak s porodnicou ako s doktorom. chodila som ku dr Dronnovi, kym som neotehotnela. podla krvi mu vyslo ze som tehotna no na sone este nebolo nic vidno a on namiesto toho aby este pockal 1-2tyzne a sono urobil znova mi povedal ze to je mimomaternicove tehotenstvo. samozrejme som z toho bola v soku a plakala som. okamzite som od neho odisla a sla som do sniny ku dr Magdolinicovi. ten ma prezrel a povedal ze som ok a plod je tam kde ma byt. rodila som v snine pri dr Lukacovi a dr Kubalikovi.som na 100% spokojna. a keby som mala rodit raz tak len v snine a ak by som tam nestihala tak radsej porodim v aute ako ve HE. proste humenskym doktorom neverim aj ked cest vynimkam. je to skor o pocite ako o skusenosti ale tolko moj nazor. btw aj moja mama bola tehotna so mnou pri dr Droninovi a kedze bola tehotna vo vyssom veku (38) povedal jej aby isla na potrat lebo sa mozem narodit postihnuta. a presviedcal ju do poslednej chvile kym sa dalo. no maja zlata mamka ho neposluchla a mna si nechala. ja som uplne zdrava aj ked mi obcas hrabe ale nie v tom zmysle ako to hovoril on 😀
a co sa tyka dr Pavlovcina tak moja sesternica pri nom skoro prisla o zivot a spolu so svojim synom lebo nezistil banalnu a predsa dolezitu vec ktora ich takmer stala oboch zivot. a novy dr jej povedal ze nechape ako na to nemohol prist ked sa to zistuje pri kazdom sone a je to vidno. mam taky pocit ze islo o zlu placentu ale nepamatam si presne lebo je tomu uz 4.5roka. maly ma naslednky doteraz....

tinki
24. sep 2012

Dr. Dronin nerobí na pôrodnici..

fatia
20. okt 2012

Ahojte. Podelim sa o svoju skúsenosť. Rodila som pred rokom v He pri Dr. Fockovi. Je nielenže super lekár, porodnik, ale aj človek. V prvom rade treba lekárovi veriť a potom aj pôrod je ľahší. A súdiť podľa jedného lekára celu porodnicu, všetkých hodiť do jedného vreca mi príde nesprávne. Stať sa moze všeličo a nemusí to byt hneď chybou lekára. Humensku porodnicu môžem odporucat, bola som veľmi spokojná, tak ako so sestrickami, tak aj s ostatnymi lekármi.

zigzag
20. okt 2012

cafte, niekto z kamenice pri HE?

1stefi121
5. nov 2012

Ahojte chcem sa opytať ako to je He nemocnici ja mam za sebou už jeden porod cisarskyxm rezom a chcela by som rodiť v HE tiež sekciou ako to je v rodia automaticky sekciou ak mam už jednu za sebou alebo spontanne. Dakujem a za kym sa oplati isť dajte vedieť aky je dobry porodnik.

tetapetra
30. dec 2012

@1stefi121 pokial viem, tak hoci bola sekcia pokusaju sa, aby porod prebehol normalne, samozrejme ak vsetko prebieha tak ako ma. Podla mna Focko je uzasny, ale aj doktorocky su zlate

diane87
11. jan 2013

@tetapetra
@fatia Ahojte baby, a mali ste pana doktora zajednaneho...alebo ako to je.....neviem ci sa to vlastne oficialne da...ci len dohodnut ustne....on je moj doktor gynekolog...zatial sme sa o tom nebavili...ale ja by som ho chcela mat pri porode 🙂 dakujem

tetapetra
11. jan 2013

@diane87 pokiaľ viem, nedá. Ale skús sa opýtať či by k tebe došiel.

fatia
13. jan 2013

@diane87 ja som sa ho opytala, či by bol taký laskavy a odrodil ma🙂 no a uz som len čakala na odpoved. Držím palce

fatia
13. jan 2013

@diane87 ja som sa ho opytala, či by bol taký laskavy a odrodil ma🙂 no a uz som len čakala na odpoved. Držím palce

diane87
13. jan 2013

@fatia a on je aj tvoj gynekolog? a mali ste aj zmluvu, ci len ustne ste sa dohodli? ak ti to nevadi, napises mi (mozes do IP) ze kolko si mu zaplatila? dakujem krasne 🙂

fatia
15. jan 2013

@diane87 áno, je aj môj gynekolog. Nemali sme žiadnu zmluvu. Proste, ak bude môcť príde🙂 a úplatok som nedala žiadny. Počula som, že uplatky neberie.

diane87
15. jan 2013

@fatia nemyslela som uplatky ..mala som hlavne na mysli zazmluvnenie 🙂 joj, a to by bolo super keby mohol dojst k porodu... aj mne pride taky ze by ani nezobral peniaze len tak do vrecka...len ma to zazmluvnenie zaujimalo, lebo niekde sa to da riadne....na papieri to mas ze ten a ten doktor ta ma odrodit 🙂 to uz nie je uplatok ale sluzba 🙂 ale to asi len vo vacsich nemocniciach tak bezi 🙂

fatia
15. jan 2013

@diane87 neviem, či vo väčších, ale zdá sa mi, že vo VT sa to dá. 🙂 skús sa ho opýtať a uvidis. Potom daj vedieť, ako si dopadla😉

tetapetra
15. jan 2013

@diane87 v HE určite nie. A aj keby bolo, nikdy nemáš istotu, že dojde zazmluvneny. Môže byť preč alebo si len vypne mobil 😠

petuliik
18. jan 2013

ahojte ja som sa rozhodla rodit v humennom a je to moj 1 porod a zatial co som tam bola som sa nestretla s neprijemnym personalom ale iba s ochotou...Ak to mam porovnat s nasou porodnicou v Michalovciach taak je to ovela lepsie miesto....a neriesim lekara co bude pri mne lebo ci mu date alebo nedate peniaze odrodit vas musi tak ci tak....

maminka76
24. jan 2013

keď tak čítam niektoré príspevky, z niektorých žien mám pocit, že si myslia, že za nich na sále odrodí lekár. POZOR! rodiť budete len a len vy...je na vás ako sa psychicky na pôrod pripravíte a ako budete spolupracovať a či budete robiť to čo treba. ja som asi ani pri jednom pôrode v HE lekára nedohadovala a bola som maximálne spokojná....a nikomu som sa nemusela zavďačovať. Aj tak som to porodiť musela JA!!!!!

nikaraga
25. jan 2013

caute, tie co uz mate skusenosti s rodenim v humennom, dajte prosim tipy na prakticke veci, ktore su do porodnice naozaj potrebne...lebo niektore siahodlhe zoznamy sa mi nepozdavaju...a v niektorych mi nejake veci chybaju 🙂 nech sa mozeme pomaly pripravit na ten velky tresk 😀 caka nas to v maji 🙂

petuliik
29. jan 2013

v humennom v porodnici mas na dverach vyveseny krasny kratky zoznam toho co potrebujes..ked pojdes do poradne v 36t tak si to tam najdes a precitas nie je toho vela

mirka178
31. jan 2013

ja som rodila pri dr. Pisakovi cisarskym rezom , maly bol KP, a uplna spokojnost, so sebou si zober zupan, papuce na chodenie, ja som mala aj jedny gumove do sprchy, vlozky, tampony do podprsenky, mne od 3 dna strasne tieklo mlieko a stale som bola mokra, tak mi polovicka kazdy den nosila nove pyzamy a vacsie tricka, tak to ako uznas za vhodne, zober si svoj pohar aj pribor, hygienicke pomocky ako zubna pasta, kefka, hreben, gumicka do vlasov, uteraky, pre babatko ti treba len plienky, masticku na ritku a utierky, saty nech ti donesie polovicka az pri odchode z porodnice. no neviem ci som este nieco nezabudla, ale tak priblizne toto ti bude treba.

petuliik
3. feb 2013

@mirka178 O dakujem pekne ale ja uz mam vsetko pobalene.. bolo to tam velmi pekne napisane na nastenke...a aj sestricky mi povedali co som chcela vediet.....no neviem pri kom budem rodit ale rada by som rodila prave pri Pisakovi lebo stale som na poradni natrafila prave na neho a je strasne prijemny a aj sa posmejeme....ale velmi pekne ti dakujem za radu....

nikaraga
13. feb 2013

aj ja dakujem krasne za rady a tipy 🙂 este mame chvilku cas na pripravu..inac drzim prsty vsetkym "kolegyniam" 🙂

zuzanka999
1. máj 2013

Neviete mi niekto povedať koľko stojí epi v humennskej pôrodnici? Diky 😀

mashka
1. máj 2013

@zuzanka999 v roku 2010 to bolo 100 eur. Myslim, ze sa to velmi od vtedy nemenilo. 😉

zuzanka999
1. máj 2013

@mashka uff tak to je dosť teda, ďakujem :o)

tetapetra
7. jún 2013

@zuzanka999 ale musis si EPI zajednat dopredu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre