Aké skúsenosti máte s pôrodnicou v Humennom?

janeette
4. feb 2007

Ak ste niektorá babenka rodila v Humennom,môžte mi Napísať,či je tam zhovievavý a milý personál,či sa to tam dá vydržať a aký majú prístup k mamičkám a ich bábetkám?Ďakujem moc 😵 😵 😵

marikac
12. okt 2013

Humencanky, je jednopostelova nadstandardna izba na noc drahsia ako dvojpostelova???

franca1
14. okt 2013

@marikac Jednopostelova je drahsia a krajsia a stoji16e na noc. Dvoka je po 10e.

marikac
18. okt 2013

@franca1 ďakujem,na dvojke som bola pred 2 rokmi,už by som chcela ešte viac súkromia.

marikac
26. okt 2013

@franca1 ahoj, prosim ta pamatas si este v ake dni su poradne? pred porodom? ja uz totiz presne neviem, a este cas...dakujem

ja1985
26. nov 2013

Ahoojte, neviem sa dostat do skuiny Humenne, neviem ako sa tam pridat 😠 😒 tak sa skusim spytat tu ohladom predporodneho kurzu...robi ho porodnica??? kolko stoji??? termin mam v marci... budem vam vdacna za rady 🙂

00terezka00
14. feb 2014

prosím Vás, prepichujú v humenskej pôrodnici ušká ? koľko to asi stojí ? Ďakujem

cetera
16. feb 2014

@00terezka00 ved ked tam budes sa spytaj, osobne nepoznam nikoho co daval novorodencovi hned po narodeni prepichovat uska, isto to nestoji viac ako 10 euro ani tolko nie mozno tak 5 e

nela0123
9. mar 2014

@00terezka00 prepichuju v den, ked odchadzas domov s malou, stoji to 8 euro.

emajana
28. mar 2014

Može sa stať že ti v Humennom na dvojku izbu za 10€ dajú aj rómku?

cetera
30. mar 2014

@emajana podla mna nie

emajana
31. mar 2014

Mne sa to stalo na oddelení URL v Humennom, ale to som bola s dcérou 1 noc- koncom roka 2013, bola som prekvapená, ale čo už. Na pôrodnici je človek oveľa dlhšie, nechcela by som to tam zažiť. Ale dakujem za odpoveď. Ak máte skúsenosti s nejakým lekárom pôrrodníkom, ku ktorému môžem prísť z iného okresu, je dobrý a ústretový aj v prípade osobnej účasti na pôrode mimo služby, poradte mi prosím.

emajana
31. mar 2014

@cetera Mne sa to stalo na oddelení URL v Humennom, ale to som bola s dcérou 1 noc- koncom roka 2013, bola som prekvapená, ale čo už. Na pôrodnici je človek oveľa dlhšie, nechcela by som to tam zažiť. Ale dakujem za odpoveď. Ak máte skúsenosti s nejakým lekárom pôrrodníkom, ku ktorému môžem prísť z iného okresu, je dobrý a ústretový aj v prípade osobnej účasti na pôrode mimo služby, poradte mi prosím.

cetera
31. mar 2014

My sme boli tiez pred mesiacom na orl na noc ale romsky spoluobcania boli inde. No neviem ved sa spytaj ked tam budes. Ja som tam rodila 2x a tito spoluobcania boli mimo ostatnych izieb ;)

cetera
31. mar 2014

@emajana Kludne sa mozes obratit na primara alebo zastupcu Pisaka, v pohode pripadne doktorka taka cierna uz si nepamatam presne myslim Palova velmi prijemna, ale taketo sluzby isto niesu zadara.

emajana
1. apr 2014

Dakujem za odpoved.

misa107
30. jún 2014

Najde sa niejaka diabetička ktora rodila v Humennom

emajana
10. aug 2014

Aj Pavlova je mila. Ale Hrinko na mna nespravil dobry dojem.

icejane
8. okt 2014

da sa v humennom rodit aj v inej polohe ako v leze? 😖

karanka83
8. jan 2015

@emajana Dr. Hrinko nespravil vooobec dobry dojem ani na mna. BOla som sice len na pohotovosti , ale tak arogantneho lekara som v zivote nezazila !!!

emajana
8. jan 2015

Ležala som tam 7 dni a vystriedalo sa pri mne pár žien čo malo skúsenosti s Dr. Hrinkom. Prvý dojem potvrdilo viacero z nich ale počula som aj že je ozaj vynikajúci pôrodník a vtedy sa vraj sprava dobre.

karanka83
14. jan 2015

@emajana To ze je vynikajuci porodnik, neviem , nemam skusenost, ale to mu nedava dovod aby sa spraval ku pacientkam jak k poslednym cigankam.

mishelmamka
23. feb 2015

@tinusska ahoj chcela by som sa ťa opýtať chcem rodiť v humennom poradíš mi doktora??? a ako to prebieha ked si ho chcem zaplatiť aby ma odrodil a kolko sa platí za vip izby diky

mishelmamka
23. feb 2015

@majka84 ahoj ja budem rodiť v humennom chcem sa opýtať na cenu vip izby a na to ako si dohovori doktora ku pôrodu???

emajana
3. mar 2015

@karanka83 to mas samozrejme pravdu

karkulka111
12. mar 2015

@mishelmamka ahoj 15 eur na den. 🙂

lucia243
22. mar 2015

Mali ste niektorá pri pôrode aj manžela ?? Platí sa za to (koľko)? Ďakujem !!!

mishelmamka
8. okt 2015

@marcelka123 ahoj čitam že si rodila v Humennom môžem sa opýta rodila si pri pisákovi??? diky

maja1728
12. nov 2015

@mishelmamka ja som rodila pri Dr. Pisakovi ( sice cisarskym) a bol super

chirabell
21. nov 2015

@mishelmamka vip izba zalezi od toho ci chces jednotku alebo si ochotna ist aj na dvojku....jednotka cize si tam uplne sama je 15e na den....dvojka je 10e na den....ja som v he rodila 2x oba razy som bola na vip lebo som sla cisarskym a chela som mat moznost aby manzelprisiel kedykolvek a aj viac sukromia....priprvom sme boli dve na izbe a nasli sme sa take ze uz su to 3,5rokaa stale sme v kontakte,bolo to super aj v tom ze ked sme sli do sprchy napr tak sme si navzajom postrazili babatka...druhy krat som ta bola sice na dvojke ale cely pobyt v porodnici sama a poviem ti ze to bolo riadne na psychiku....ta samota uplna ked nebola navsteva tak ani slovo bnebolo s kym prehodit...takze za mna dvojka lepsie a aj lacnejsie 🙂

zuza246
14. aug 2016

ahojte pochadzam z humenneho a som rodila 23 juna 2014 sestriky su super starostlive a rodila som kolo Pisaka a Hinka na cisarsky kolektiv je perfektny odporucam vam humensku nemocnicu nemam na sesricky ani na doktorochh krive slovo druhe tiez chcem mat v humenskej nemocnici

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre