Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

daniela1974
18. jan 2011

@mim111 fuha to je nechutne. Asi malokto Ti povie ze si citliva, akoze sorry, to uz co je za zenu ktorej by to nevadilo. Ja som tiez raz mala spat v nemocke ked som mala chore dieta na izbe mamiciek s olaskou ale ver tomu ze teda som nespala. A je mi uplne jedno, ci si niekto o mne nieco mysli ci pomyslel.

mim111
19. jan 2011

@daniela1974 - moja skúsenosť s detskou nemocnicou
ja som vola s mojou staršou dcérou na Kramaroch, keď mala 8 mesiacov, už so mju nekojila, takže som nemala nárok na posteľ na izbe matiek....boli tam asi 4 postele...a stále obsadené...takže som presedela deň na stoličke, večer som rozložila karimatku a spacák...a ráno o piatej sme to zase každý deň pobalili, aby nás akože nevideli lekári....a zase šup na stoličku...
vtedy to bola hrôza teraz sa na tom smejem, že čo som si s ňou užila 😀
len som bol mladšia som mala viac energie na tekéto veci...

alexis13
20. jan 2011

kočky ja len že mna sestrička ubezpečila že pre romky maju vyhradene dve izby nemože sa stat zeby ste ju teda aj ja dostali na izbu.....možno len v pripade ked by bolo fakt plno ale tak to sa hadam nestane

lenok
20. jan 2011

@alexis13 tak to by si sa cudovala, aka plnka tam bola, ked nefungovala nemocka v TO a LV... cista katastrofa... vsetko islo do NR. v auguste, ked som sa otvarala v predtermine, ma dali hned na sestonedelie medzi rodicky, lebo nemali na gynde miesto 😕

cukruska1920
20. jan 2011

@alexis13 to mozem potvrdit...teda neviem ci aj na sestonedeli ale na gynekologii to je tak... mali separe 😀

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baskaj
22. jan 2011

@katustek na rizikovej sa doktori striedajú. ktorý môže, ten príde. meszároš tam už nerobí.

katja78
22. jan 2011

@mim111 - myslím, že vôbec nitko by sa Ti nečudoval, ja by som nevydržala ani 5 minút. Čo mi sestričky zo šestonedelia vraveli, tak nezvyknú miešať rómky s nerómkami, tak sa aj čudujem ako sa to mohlo stať.

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenok
23. jan 2011

@katustek aj ja som chodila do rizikovky kvoli gestacnemu diabetu. Doktori su v pohode, trosku polistuj par stran dozadu, babenky tu pisali aj o CR 😉 A Meszarosa je skoda, mala som s nim tu cest. Okrem toho, ze sa na neho bozsky pozeralo, bol to clovek s velkym Č... 🙂

baskaj
23. jan 2011

@katustek ja som tam chodila, lebo som už prenášala. doktori sú úplne v pohode, nemáš sa čoho báť! 😉 a je tam aj moc fajná sestrička! 🙂

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katustek
23. jan 2011

@baskaj ďakujem za odpoveď 😉

helenkasabinka
23. jan 2011

ahojte chcem sa spytat,ked ste mali sekciu,mohol byt manzel aspon na chodbe a cakat kedy prinesu cerstvo narodene dietatko na osetrovnu aby mohol fotit? dakujem 😉

helenkasabinka
23. jan 2011

@lenok Mesaros uz nie je v nitrianskej porodnici? 😕

cukruska1920
23. jan 2011

@helenkasabinka mesaros odisiel uz davno...ma sukromnu ambulanciu

cukruska1920
23. jan 2011

@cukruska1920 ja som mala sekciu v oktobri... moj muz tam mohol byt len zato ze mamina je zdravotacka... tak cakal v tej miestonosti ale odfotit nemohol ist nepustili ho..ale mamina fotila

helenkasabinka
23. jan 2011

@cukruska1920 aha ale robi este porodnika u nas nie? 😕

cukruska1920
23. jan 2011

@helenkasabinka nie... uz tam nechodi vobec ani k porodom ...ale skoda ho je..on bol fajn

helenkasabinka
23. jan 2011

@cukruska1920 aha no pekne,je pravda,ze ho je skoda,bol fajn a sympaticky a teraz kto robi v rizikovej ? a chcem sa este spytat kto je teraz primar ? 😕

cukruska1920
23. jan 2011

@helenkasabinka v rizikovej sa striedaju, ja ked som chodila tak tam bol Dlugos a Chladekova... primar je Uharcek...

helenkasabinka
23. jan 2011

@cukruska1920 no radsej by som tam stretla Chladekovu ako dlugosa 😅 😉

cukruska1920
23. jan 2011

@helenkasabinka ona je dobre... Dlugos je kus suverena... 😝

helenkasabinka
23. jan 2011

@cukruska1920 ved hej pocula som,ze je dobra ale dlugosa som mala na prijme,ked ma prijali s tym,ze krvacam a letela som na kyret a teda nebol dva krat prijemny 😅 😅 😅

cukruska1920
23. jan 2011

@helenkasabinka ja som ho mala aj v rizikovke... sa tvaril jak Pan Boh...a 100x sa ma pytal to iste

helenkasabinka
23. jan 2011

@cukruska1920 do rizikovej asi pojdem,ked sa dozviem,ze je tam chladekova radsej 😅 😀 lebo ja s nim najlepsiu skusenost tiez nemam a je mi taky divny hrozne,nad neho nie je ako aj ty pises 😉

cukruska1920
23. jan 2011

@helenkasabinka no inak nemali by sme ohovarat lebo lekari na nocnej citaju a podaktori aj prispievaju akoze su pacientky 😀 😝

helenkasabinka
23. jan 2011

@cukruska1920 coze??? to vazne? to vies odkial? ved kto cita -cita len na seba 😀 😀 aspon vedia,co si o nich myslime 😉 😉

zdravim panov doktorov 😀 😀

cukruska1920
23. jan 2011

@helenkasabinka tak vies...ked lezis v nemocke skoro mesiac tak sa toho vela dozvies 😀

helenkasabinka
23. jan 2011

@cukruska1920 aj ja som pocula uz od mojho gynekologa,ze cita MK ,ze vselico sa tam dozvedia 😀 😀 😉 a pocula som aj od inej osoby,ze gynekologovia citaju,ved nech si precitaju je to ako telenovela 😀 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre