Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

klba
5. máj 2011

@pami2 ahojky, 🙂 hela je ok, pozdrav som odovzdala, 🙂 ak chces kuk do sukromky, tam som sa rozpisala. 😉 😀
a co ti povedali na prijme,stihli sme to vobec prebrat, uz ani neviem 😅 a ze kto v tehu zabuda, hm? 😉 😀
no verim ze ten stvrtok plati, myslim ze to este stiham 😉 a hadam aj ty. 🙂

@kitu jeeej tak gratulka mamina, 😵 😵 😵 nech sa vam dari 🙂 a pamatam si ta este ako tehulku, ked si sem prispievala a super ze uz to mas za sebou, 😉 som rada ze si spokojna, aj napriek tym problemom, ale to asi suviselo s tym porodom a vycerpanim.

zuzanakarolinka
5. máj 2011

@malinovka333 aj druhý vyjadrili iba svoj názor..... 😉

anieli_1
6. máj 2011

@klba ja viem ze musim do rizikovky ja len kvoli tomu ze keby som sa dohodla s jednym dr ci mu to primar musi odsuhlasit......aj ked mam pepirere na cisarak ale viem ze pre primara nic neznamenaju

klba
6. máj 2011

@anieli_1 tak drzim palce nech ti to odsuhlasi, verim ze to schvali, 🙂 potom daj vediet ako si pochodila. 😉

anieli_1
6. máj 2011

@klba dakujem🙂buduci piatok idem na poradnu skusim sa este opytat mojho ze co a a ako.......

helenkasabinka
6. máj 2011

ahojte ja som lezala na gynde tento tyzden a chcem len napisat moju skusenost na nemocnicu

mozem uprimne napisat,ze sestricky su tam velmi zlate a zodpovedne a ochotne hned pomoct ak treba aj pekne vsetko vysvetlia,nenatrafila som ani na jednu sestricku neprijemnu a to neprehanam,gynekologia je pekne cela prerobena ,vsetko je tam nove a ciste a lekari si dovolim napisat,ze su vazne perfektni ,najviac komu dakujem za super pristup a starostlivost bol doktor LAJTMAN ,je to uzasny clovek 🙂 bol nas izbovy lekar ,na kazdu otazku nam krasne odpovedal a vysvetlil,co sme chceli vediet 🙂

aj prednosta Mlyncek je velmi mily clovek ,zodpovedny a vazne perfektny odbornik ,klobuk dole pred nim

dalej mozem napisat,ze na sone som mala aj doktora s menom šalko a bol velmi mily ,krasne urobil sono,vsetko pomeral ,no neviem aky je porodnik ale na sone bol velmi zlaty 🙂

takze celkovy dojem je vazne skvely 🙂 nemozem im nic vytknut lebo vazne sa skvelo starali zodpovedne 🙂

lenok
8. máj 2011

@helenkasabinka no, len trosku rozdiel je gynekologia a porodnicke odd... 😉 niektore baby idu rovno na porodnicu 😉 A MuDr. Salko? Ten clovek ma svojim super humorom dostal po porode ihned k rozumu 😀 skoda, ze ma nerodil, bola by ina svanda 😀

helenkasabinka
8. máj 2011

@lenok hej ja viem,to mas pravdu ,ze je tam maly rozdiel 🙂 ale bola som tam spokojna a citila som sa tam vazne super a doktor šALKO vazne zlaty doktorko 🙂

cukruska1920
8. máj 2011

@helenkasabinka mozem potvrdit...doktor Salko je super... bol mi ako druhy doktor pri sekcii

baby213
9. máj 2011

Ahojte! mozete mi prosim napisat ci niektora rozmyslate o zazmluvneni porodnika? hrozne sa bojim porodu a na oktober je nas este k tomu strane vela. Mam to nechat na sluzbukonajuceho lekara? ja sa bojim ze ked tam budeme 3 ci 4 tak nas vsetky odflakne... ☹

tamtamka26
9. máj 2011

dá sa to v NR urobiť aj tak, že manžel bude pri mne len na vzdychárni a už keď pôjde do tuhého, tak počká na chodbe??? dosť by mi to pomohlo, potom už zvyšok nemusí vidieť, resp. ani nemá na to žalúdok.... 😉

imis
9. máj 2011

@tamtamka26 dá a je len a len na tebe,ake mas poziadavky,len si ich treba vediet presadit 😉
Druha vec je,ze ak je v NR na vzdycharni viac zien,nepustia tam manzela s tebou.

tamtamka26
9. máj 2011

@imis no úchvat a prečo to vadí, keď sú tam aj iné ženy??? ja keď som bola na vzdychárni, bol tam aj manžel jednej z nich... potom ak ide otecko aj k pôrodu, tak kde čaká, keď na vzdychárni nie?? 😒

tamtamka26
9. máj 2011

@baby213 na október.... veď sa tam nestretnete všetky v 1 deň.... a pôrodník tam nie je len 1. , ja som to zvažovala, ale nevyjde nám to finančne..... 😒

zajo79
9. máj 2011

@tamtamka26 vonku 😔
nie kazdej zene by to bolo prijemne, ak by tam bol cudzi muz.. osobne mm tam chcem, preto dufam, ze do porodnice ked prideme tak pojdeme rovno na porodny box.

chodis do sprchy, predychavas.. bohuzial niesu moznosti, aby boli zeny separeee

imis
9. máj 2011

@tamtamka26 je tam miestnost cakacia pre ocinov-s kozenou sedackou,prijemna a pekna miestnost 🙂
Ak ostatne zeny budu suhlasit,pustia ho na vzdycharen.

zajo79
9. máj 2011

mne co vadilo...ked na izbe bola so mnou neaka pani zubarka, tak za nou chodil muz az na izbu.. to lietali sestricky, pani doktorka sem, pani doktorka tam... a ja som s muzom musela stat vonku, bez maleho. 😠 😠 😠 ako na vojne. uz poobede to bolo lepsie, uz sme stali aj s malym za dverami sestonedelia, na chodbe... preto je lepsie navstevy ked pridu poobede co najneskor.

dufam ze sa mi ujde nadstandart. 😔

baby213
9. máj 2011

@tamtamka26 hm tak to hej, nestretneme sa tam vsetky v jeden den 😒 ale ked je tu ta moznost...a nam by to nejako financne asi aj vyslo tak zvazujem a neviem sa rozhodnut 😖

tamtamka26
9. máj 2011

@baby213 keby neprerábame dom a vyjde nám to, tak neváham.... po prvom pôrode a po tom, ako dopadol mám veľké obavy z tohto ďalšieho.... 😒

tamtamka26
9. máj 2011

@zajo79 môjho tiež pustili až na izbu v zelenom habite, keďže tam svokra robila predtým 30 rokov, tak ho poznali... ale samozrejme som sa opýtala spolubývajúcej, či jej to nebude vadiť, či nejde kojiť atď...

zuzinr
10. máj 2011

@baby213 no ja mam termin tiez na oktober uvazujem nad zazmluvnenim si porodnika, naposledy v r.2009 v juny ked som rodila nas bolo tiez strasne vela - neviem ci sa celkovo v ten den nenarodilo cca 8 - 9 deti, dokonca nas maminy po porode museli davat na gynekologiu co bolo sestonedelie plne a az na druhy den ked pustili niektore maminy domov nas prelozili a nemozem teda povedat ze by lekar niekoho odflakolten pocit aspon ja som urcite nemala , ved ked porod postupuje tak ako ma tak lekar je v podstate potrebny az pri samotnom tlaceni a potom pri porode placenty a siti, na ostatne je tam por. sestra.

baby213
10. máj 2011

@zuzinr aha, tak si bola celkom spokojna. To som rada, ze aj ked vas tam bolo tak vela nikto nic neodflakol. A mozem sa spytat preco uvazujes nad zazmluvnenim? 😕 ci chces mat svojho gynekologa pri porode?

zuzinr
10. máj 2011

@baby213 jaaaaaj to bol preklep, chcela som napisat ze neuvazujem nad zazmluvnenim 🙂 to je tak ked mi tu chodi mala 😀

baby213
10. máj 2011

@zuzinr 😀 teraz mi je to jasne 😎 ok dakujem, potesila si ma 🙂

zajo79
11. máj 2011

odmietli ste nieko v NR ockovanie proti TBC? beru to v pohode?

radlinka
11. máj 2011

Kočky, robia uz v NR epidural ? da sa to booknut vopred alebo vas odbiju s tym, ze nie je dostatok anesteziologov, kto by vam to podal 😕

cukruska1920
11. máj 2011

@zajo79 mna sa nikto nepytal ci chcem alebo nechcem dat zaockovat proti TBC a myslim ze sa ani nepytaju...zaockuju a hotovo...

janurka
11. máj 2011

Ahoj maminky... ak sa vám páčia háčkované vecičky, skúste nakuknúť na túto stránku možno sa vám niečo zapáči ... Prajem pekný zbytok dňa so svojimi ratolesťami
http://www.facebook.com/pages/Háčkované-vecičky...

zajo79
11. máj 2011

@cukruska1920 no ked nic nepovies, zaockuju a hotovo..nikto sa nestara. mas narok odmietnut... do 4 dnovych deti pchaju zive vakciny..a od noveho roka sa to ma rusit.

helenkasabinka
11. máj 2011

@radlinka jes tym stale problem ,vraj je malo anesteziologov a ak maju surne operacie tak ti epi nemozu pichnut

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre