Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

bublinkajasminka
3. apr 2008

catrin - práveže zase po kojení nič - totálne nič a malá je ešte hladná - musela som jej dať zase nutrilon a je spokojná

dzanka - dakujeeeem za kompliment na to cvičenie - ja som cvičila Zorababy okrem cvikov od Jahnátkovej

catrin1
3. apr 2008

bubli..tak hadam sa ti to znova obnovi...moj maly je dneska nejaky zly..od rana od siedmej je hore...zaspal mi az o jedenstaej aj to len na hodinku...a potom az teraz....ale uz je zase hore..neviem co mu je..mlieko mam...brusko asi neboli lebo mi kakal viackrat dneska...uz som zufala.. ☹

baskaj
3. apr 2008

bubli, vyskusaj si urobit rascovu polievku a kup nejake cajiky pre dojc. matky z lekarne. Sestre to pomahalo.
A aj na nete su nejake receptiky na tvorbu mlieka....
neboj, este sa to vylepsi, bude mliecka dost...drzim palce
(a uz aj ja chcem baabenko!!! ☹ )

bublinkajasminka
4. apr 2008

catrin - moja malá bola taká ale po večeroch a to bola hladná vtedy ale teraz sme kúpili odsávačku elektrickú a skúšala som riadne odsávať a poviem ti supeeeeer - mliečko sa rozbehlo a malinká je spokojná

baskaj - píšem práve catrin že mliečko sa krásne rozbehlo

catrin1
4. apr 2008

super bubli to sa tesim.. 😉

bublinkajasminka
4. apr 2008

catrin - inak dnes sme boli prvý krát na prechádzke - ty si už bola s malým???

catrin1
4. apr 2008

hej hej aj ja som bola uz viackrat..dnes sme boli v tescu.. 🙂

bublinkajasminka
4. apr 2008

catrin - no super - my sme boli včera v tescu ale bez malinkej - babka s dedkom si ju užívali - ale nabudúce ju vezmeme 🙂

catrin1
4. apr 2008

mi ho uz pomalinky ucime nech si zvyka....pekne vydrzal...tak sa tesim..:o))
bubli a ako to riesite s papanim ked ste malu nechali s rodicmi?

bublinkajasminka
4. apr 2008

catrin - však ja nekojím, mliečka bolo málo tak dokrmujem nutrilonom a to dávala maminka....a svoje mliečko odsávam, spájam z viaerých odsávaní a ked je toho dosť tak to jej dávam piť, teda má moje mliečko a dokrmujem s nutriloníkom

catrin1
5. apr 2008

bubli..jaaaj ja ze sa ti to rozbehlo uplne...ja som taka nasrata...na kolenach a na laktiach sa mi porobili take vyrazky,vyzera to na ekzem..svrbi to jak slak..v zivote som to nemala neviem ci som si to nedoniesla s porodnice....tie uzasne sprchy.... 😒

miyya
5. apr 2008

Ahojte maminky a tehulky. Chcem sa spýtať, to je ozaj v tej nitr. nemocnici také strašné. Lebo neviem či mám premýšlať nad Nitrou alebo NZ. Radšej by som brala Nitru, kvôli svojmu lekárovi, ale ak je to tam zlé, tak asi radšej pôjdem inam.
Síce mám ešte čas, ale nikdy nie je neskoro. 😉

delilah1
5. apr 2008

miyya ja ti neviem ale mne každý tvrdí, že v NZ sú otrasné podmienky...

miyya
5. apr 2008

No tak neviem neviem. Tak budem rodiť doma 😀 😀
Snáď to v tej Nitre neni až tak strašne zlé.

delilah1
5. apr 2008

na tvojom mieste sa tam skočím pozrieť.... ale aj veľa vymýšľam a čím ďalej tým viac prichádzam na pravdu slov kamošky podľa ktorej je jedno kde rodíš, len aby si mala doktora ktorému dôveruješ a s ktorým si dohodnutá na konktétnych postupoch.... 🙂

miyya
5. apr 2008

no hej to si vybavím so svojím lekárom. snáď sa to bude dať a bude mi pri pôrode. no ale nato mám ešte čas.

delilah1
5. apr 2008

Odkiaľ si? ja som rozmýšľala aj nad TO....

miyya
5. apr 2008

tak bývam v nitra a rodičou mám v pri šuranoch. takže preto som sa tak rozhodovala.

delilah1
5. apr 2008

aha ja som z NZ....ale sem by som nešla....neviem ale zatial som dostala iba zlé odozvy...a o nitre som ešte nepočula nič...ani sama neviem ale asi topolčany vyhrajú ak bude všetko ok 😒

miyya
5. apr 2008

a či tam stihneš prísť 😉

delilah1
5. apr 2008

no veď hej preto ma každý prehovára ale tu na koníkovi píšu že sa to dá a chodia tam aj z BA tak neviem...ja by som veľmi chcela ísť do vodičky 😀

miyya
5. apr 2008

jáj veď uvidíš, Už musím bežať. Odchádzam domkov z práce. 🙂 konečne

delilah1
5. apr 2008

tak papa 🙂

catrin1
5. apr 2008

miyya.v nitre to vobec neni strasne co sa tyka lekarov a sestriciek..tak super..fakt sa nemozem stazovat....len ako hovorim tie sprchy a wc hroza ale tie nebudu lepsie ani v NZ....tak sa rozhodni... 😉
a TO som chcela aj ja len nakoniec som si to rozmyslela lebo ked je nejakej problem z dietatkom tak rychlo prevazaju do velkeho mesta...cize do nitry lebo tam nemaju pre take babatka vybavenie...

wladka
5. apr 2008

deli, do TO rodit ked chces, tak musis prist tryzden pred terminom tam, a budes lezat az do porodu..

catrin, ekzem sa neprenasa.. 😉 ale vznika zo stresu, alergia na nieco, atd..

catrin1
5. apr 2008

wladka...no super som sa zlakla aby to aj maly nedostal...no ja neviem urcite ci to je ekzem...neviem co to je...budem muset behnut k doktorovi ak to nezmizne...do kelu ale svrbi to jak slak..

wladka
5. apr 2008

catrin, ak si menila mydlo, krem, sampon, alebo nieco nezvycajne zjedla, zrejme nejaka alergia.. 😒 .. skus to aledovat, co a jak kedy.. a ked to svrbi velmi,s trc to pod studenu vodu, a nakremuj to.. klasickou indulonou 😉 , alebo calciova mast.. a ak to neprejde do pondelka, behni k dokimu 😉 .. inak, dobra je tiez aj holtova mast , smrdi jak svina..ale pomoze

catrin1
6. apr 2008

wladka vdaka... 😉 skusim to teda..lebo niekedy to strasne svrbi ale nechcem si to skriabat lebo mi to este aj viac opuchne..

bublinkajasminka
6. apr 2008

catrin - no sila, ak by si to mala z pôrodnice - no to by bol aký humus - inak je to možné - tie sprchy boli fuuuj

delilah1
6. apr 2008

to je fakt pravda , že v NR nedajú epi, iba ak máš známosť???a to už prečo? tak ja to celé odvolávam a idem do TO aj keby som mala rodiť v aute......bolo to jediné záchranné lano ale čo už 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre