• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

5. júla 2017 
@bambulka1010 Gratulujem! :slight_smile:
28. apr 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka1010 citala som ze si sa bala kto ta odvezie,no toho sa bojim aj ja :frowning2:
28. apr 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@edmi a gratlujem
28. apr 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka1010 mam to taku pol hodinu cesty, ale u mna je problem v tom ze vsetci mi robia v zahranici tak preto mam strach a pochybujem ze 112 sa moze volat no neviem
28. apr 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka1010 a gratkujem
28. apr 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambulka1010 gratulujem....a u Dr. Oberta si bola v najlepsich rukach :slight_smile: mas stastie ...nie kazda ho ma
29. apr 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@edmi ďakujeme :slight_smile:
29. apr 2012 o 20:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 heeej? No ja som ani nevedela, že aký sú tam doktory nič :slight_smile: Bo to prišlo tak rýchlo. A na poradni rizikovej v NR, som bola len 2 krát viac som už nestihla.
29. apr 2012 o 20:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka1010 ja som bola tiez len 2x :slight_smile:
30. apr 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambulka1010 prosim ta kde je v Nitre v nemocnici poradna rizikova?? urcite v budove gynekologie,ked vojdes do budovi tak do lava??
1. máj 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@edmi Ano presne ako hovoríš, no najskôr na sono a potom do poradne, ale ako bola som zhrozená z tých poradní. Pretože ako riziková poradňa a prvý krát som čakala 4,5 hodiny a druhý krát 3 hodiny. Tak som mala veru toho dosť a bola som rada, že už som tam ďalší krát nemusela chodiť a že malá sa vypýtala na svet.
2. máj 2012 o 07:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka1010 ahoj no ako to vypada s tebou?

ja som z nr nemocnicou bola maximalne skojona :slight_smile:
2. máj 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naty1987 ahoj tak mi už domka bačujeme :slight_smile: xixi...malinká je zatiaľ poslušná, máva svoje dníky ale tak dá sa vydržať, len som nejaká unavená ešte. a určite ma ubíja aj toto teplo :frowning2: tak vždy keď mám príležitosť tak si idem schrúpnuť s nou :slight_smile: Inak ja som tiež maximálne spokojná s NR nemocnicou. Ako super sestričky, a inak ti blahoželám k Jakubkovi :slight_smile: ako sa inak máte? A šla si tým cisárskym?
2. máj 2012 o 16:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka1010 a kedy si rodila??? no teda tak gratulujem k malinkej :slight_smile:
aj ja to tak robim ze si s malym lahnem na chvilku nech naberiem sili :grinning: tiez je dobrucky zatial snad to drobcom vydrziiii :slight_smile:
nie nesla som chvala bohu rodila som normalne na cisarsky by aj tak nebol asi cas lebo o pol deviatej mi praskla voda a o 11:45 bol maly vonku :grinning: neskutocna rychlost a nastastie nebol velky mal 2910g a 50cm tak sa to dalo :wink: :wink: :slight_smile:
2. máj 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naty1987 ja som rodila 22 ...teda rodila som od 20.4. mi začala odtekať plodová voda a vôbec som sa neotvárala :frowning2: a až v nedeľu ráno mi začali dosť také kontrakcie silné každých 1,5 minúty a potom sa to rozbehlo. No naša mala 3320 g a 51 cm...tak som mala čo robiť. :slight_smile:
2. máj 2012 o 20:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bambulka1010 no pekne tak mala ta potrapila ale uz ju mas pri sebe a je zabudnute na to zle nie?
3. máj 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naty1987 no veru potrápila. Ale hej, zabudla som, na pôrod som hneď zabudla ako som ju dostala k sebe. Ale tie bolesti čo mám od toho šitia, no to nie je bohviečo. Hlavne, keď sa dlhšie prechádzame tak to dosť cítim. Ale tak nie som určite jediná :slight_smile: tak sťažovať sa nemôžem.
3. máj 2012 o 19:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, dostavaju mamicky ktore rodia v NR aj nejaky balik pre miminko?
4. máj 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu áno tzv. babybag, nájdeš v ňom rôzne vzorky a brožúrky :slight_smile:
4. máj 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@poisonblu ja ked som bola,tak sme dostali.takú tašku,boli tam časopisy,vzorky krémov,nejaká voda...
4. máj 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelinka0401 jj, casopis vravela aj kamoska, ze dostala v NR...
4. máj 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu ja som v nemocke dostala dostala jeden balicek od nemocnice taky skoro isty ako od gyndosa,potom od dovery a este babybag od mama a ja bola som viac nabalena pri odchode nez ked som dosla
5. máj 2012 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, gratulujem k babatkam a chcem sa spytat :slight_smile: mali ste niektora zazmluvneneho Dr.? a ak hej,tak koho? :sweat_smile: ved ja ani neviem,kto vsetko robi porodnika v NR :sweat_smile: :wink: pocula som dobre nazory na Uharceka, Brestanskeho, Kozara.. kto vsetko tam este je? :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
8. máj 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariynka v nr sa neda zaplatit dr. aby ti bol pri porode bude tam ten ktory ma prave sluzbu mna rodila dr.Manova skvela dr ludska a vsetko mi povedala ze co sa bude diat ja som bola spokojna velmi
8. máj 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@naty1987 minule som na prijme videla,ze sa zazmluvnit da :wink:
8. máj 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariynka ja som tiež nemala zamluvneného ale rodil ma doktor Obert. Bol super a je to srandista :slight_smile:a som mu vďačná že to som mnou vydržal, keď ma šil tak som ho stále posielala preč, že už nech ma toľko nešije :slight_smile: xixi... Ale tam sú všetci lekári milý a aj lekárky. A aj sestričky sú milé veľmi. Takže ja som sa tam cítila super. A inak majú písané, že sa dá zazmluvniť za poplatok. Myslím že okolo 200 eur, som to pozerala. Ale niektorý to nechcú robiť a väčšinou len tak zazmluvnujú, keď ideš na plánovaný cisársky.
8. máj 2012 o 18:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariynka ja som mala Uharčeka a môžem len chváliť,mala som sekciu asistoval Šalko,ale fakt super....celý tím.
8. máj 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka1010 ahoj a vies aj dalsie mena porodnikov? :sweat_smile: :wink: nech si mam z coho vybrat..alebo to nakoniec necham na nahodu :wink:
8. máj 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariynka uslo mi nieco??? :astonished: :astonished: :wink: ci?
Z porodnikov by som doplnila este Dr. Chladekova /ta rodila mna a je uzasna/ :slight_smile: mlada, sympaticka, usmievava a som stastna, ze som ju mala.... Este je tam Dr. Urban... teda aspon bol v oktobri 2010 :slight_smile:
8. máj 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.boli ste niektorá na 3D sono v Nitre?nemôžem o tom nikde nič nájsť.
9. máj 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok