Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

kika1111
28. apr 2012

@bambulka1010 Gratulujem! 🙂

edmi
28. apr 2012

@bambulka1010 citala som ze si sa bala kto ta odvezie,no toho sa bojim aj ja ☹

edmi
28. apr 2012

@edmi a gratlujem

edmi
28. apr 2012

@bambulka1010 mam to taku pol hodinu cesty, ale u mna je problem v tom ze vsetci mi robia v zahranici tak preto mam strach a pochybujem ze 112 sa moze volat no neviem

edmi
28. apr 2012

@bambulka1010 a gratkujem

cukruska1920
29. apr 2012

@bambulka1010 gratulujem....a u Dr. Oberta si bola v najlepsich rukach 🙂 mas stastie ...nie kazda ho ma

bambulka1010
29. apr 2012

@edmi ďakujeme 🙂

bambulka1010
29. apr 2012

@cukruska1920 heeej? No ja som ani nevedela, že aký sú tam doktory nič 🙂 Bo to prišlo tak rýchlo. A na poradni rizikovej v NR, som bola len 2 krát viac som už nestihla.

cukruska1920
30. apr 2012

@bambulka1010 ja som bola tiez len 2x 🙂

edmi
1. máj 2012

@bambulka1010 prosim ta kde je v Nitre v nemocnici poradna rizikova?? urcite v budove gynekologie,ked vojdes do budovi tak do lava??

bambulka1010
2. máj 2012

@edmi Ano presne ako hovoríš, no najskôr na sono a potom do poradne, ale ako bola som zhrozená z tých poradní. Pretože ako riziková poradňa a prvý krát som čakala 4,5 hodiny a druhý krát 3 hodiny. Tak som mala veru toho dosť a bola som rada, že už som tam ďalší krát nemusela chodiť a že malá sa vypýtala na svet.

naty1987
2. máj 2012

@bambulka1010 ahoj no ako to vypada s tebou?

ja som z nr nemocnicou bola maximalne skojona 🙂

bambulka1010
2. máj 2012

@naty1987 ahoj tak mi už domka bačujeme 🙂 xixi...malinká je zatiaľ poslušná, máva svoje dníky ale tak dá sa vydržať, len som nejaká unavená ešte. a určite ma ubíja aj toto teplo ☹ tak vždy keď mám príležitosť tak si idem schrúpnuť s nou 🙂 Inak ja som tiež maximálne spokojná s NR nemocnicou. Ako super sestričky, a inak ti blahoželám k Jakubkovi 🙂 ako sa inak máte? A šla si tým cisárskym?

naty1987
2. máj 2012

@bambulka1010 a kedy si rodila??? no teda tak gratulujem k malinkej 🙂
aj ja to tak robim ze si s malym lahnem na chvilku nech naberiem sili 😀 tiez je dobrucky zatial snad to drobcom vydrziiii 🙂
nie nesla som chvala bohu rodila som normalne na cisarsky by aj tak nebol asi cas lebo o pol deviatej mi praskla voda a o 11:45 bol maly vonku 😀 neskutocna rychlost a nastastie nebol velky mal 2910g a 50cm tak sa to dalo 😉 😉 🙂

bambulka1010
2. máj 2012

@naty1987 ja som rodila 22 ...teda rodila som od 20.4. mi začala odtekať plodová voda a vôbec som sa neotvárala ☹ a až v nedeľu ráno mi začali dosť také kontrakcie silné každých 1,5 minúty a potom sa to rozbehlo. No naša mala 3320 g a 51 cm...tak som mala čo robiť. 🙂

naty1987
3. máj 2012

@bambulka1010 no pekne tak mala ta potrapila ale uz ju mas pri sebe a je zabudnute na to zle nie?

bambulka1010
3. máj 2012

@naty1987 no veru potrápila. Ale hej, zabudla som, na pôrod som hneď zabudla ako som ju dostala k sebe. Ale tie bolesti čo mám od toho šitia, no to nie je bohviečo. Hlavne, keď sa dlhšie prechádzame tak to dosť cítim. Ale tak nie som určite jediná 🙂 tak sťažovať sa nemôžem.

poisonblu
4. máj 2012

kocky, dostavaju mamicky ktore rodia v NR aj nejaky balik pre miminko?

esstrella
4. máj 2012

@poisonblu áno tzv. babybag, nájdeš v ňom rôzne vzorky a brožúrky 🙂

nelinka0401
4. máj 2012

@poisonblu ja ked som bola,tak sme dostali.takú tašku,boli tam časopisy,vzorky krémov,nejaká voda...

poisonblu
4. máj 2012

@nelinka0401 jj, casopis vravela aj kamoska, ze dostala v NR...

naty1987
5. máj 2012

@poisonblu ja som v nemocke dostala dostala jeden balicek od nemocnice taky skoro isty ako od gyndosa,potom od dovery a este babybag od mama a ja bola som viac nabalena pri odchode nez ked som dosla

mariynka
8. máj 2012

maminky, gratulujem k babatkam a chcem sa spytat 🙂 mali ste niektora zazmluvneneho Dr.? a ak hej,tak koho? 😅 ved ja ani neviem,kto vsetko robi porodnika v NR 😅 😉 pocula som dobre nazory na Uharceka, Brestanskeho, Kozara.. kto vsetko tam este je? 😅 😉 🙂

naty1987
8. máj 2012

@mariynka v nr sa neda zaplatit dr. aby ti bol pri porode bude tam ten ktory ma prave sluzbu mna rodila dr.Manova skvela dr ludska a vsetko mi povedala ze co sa bude diat ja som bola spokojna velmi

mariynka
8. máj 2012

@naty1987 minule som na prijme videla,ze sa zazmluvnit da 😉

bambulka1010
8. máj 2012

@mariynka ja som tiež nemala zamluvneného ale rodil ma doktor Obert. Bol super a je to srandista 🙂a som mu vďačná že to som mnou vydržal, keď ma šil tak som ho stále posielala preč, že už nech ma toľko nešije 🙂 xixi... Ale tam sú všetci lekári milý a aj lekárky. A aj sestričky sú milé veľmi. Takže ja som sa tam cítila super. A inak majú písané, že sa dá zazmluvniť za poplatok. Myslím že okolo 200 eur, som to pozerala. Ale niektorý to nechcú robiť a väčšinou len tak zazmluvnujú, keď ideš na plánovaný cisársky.

jasmi289
8. máj 2012

@mariynka ja som mala Uharčeka a môžem len chváliť,mala som sekciu asistoval Šalko,ale fakt super....celý tím.

mariynka
8. máj 2012

@bambulka1010 ahoj a vies aj dalsie mena porodnikov? 😅 😉 nech si mam z coho vybrat..alebo to nakoniec necham na nahodu 😉

lenok
8. máj 2012

@mariynka uslo mi nieco??? 😲 😲 😉 ci?
Z porodnikov by som doplnila este Dr. Chladekova /ta rodila mna a je uzasna/ 🙂 mlada, sympaticka, usmievava a som stastna, ze som ju mala.... Este je tam Dr. Urban... teda aspon bol v oktobri 2010 🙂

katka143
9. máj 2012

ahojte.boli ste niektorá na 3D sono v Nitre?nemôžem o tom nikde nič nájsť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre