• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

5. júla 2017 
@siposova aj ja to tam dobre poznám,mala som od vás spolužiačku a tak.... :grinning:
3. nov 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja vám všetkým držím palce... Ja bábo nečakám, ale na nitrianskej pôrodnici som mala dosť dlhú prax , bola som pri asi 12 tich pôrodoch (sekcia aj klasika) tak viem asi o čo sa jedná .. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

3. nov 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmarr10 a tvoje dojmy?
3. nov 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmarr10 pri porodoch som bola aj ja:slight_smile:prax,ale ked mam rodit ja,je to ineeeee :dizzy_face:
4. nov 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32
@nelinka0401 hláááááásim sa , že sa ešte stále somnou nič nedeje :slight_smile:) zobudili sme sa v celosti :D
4. nov 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siposova no teeeda:slight_smile:som uz myslela,ze budes v nemocke:slight_smile:
4. nov 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 no vidiš to ja som to hvoorila :slight_smile: moj syn je lenivec lenivy ....
4. nov 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@siposova :grinning: :grinning: a ja,že už napíšeš z nemocnici :grinning: no pekne,aj môj bol taký lenivý
4. nov 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale enmá už na výber bud pojde sám od seba , alebo nam cez týžden k tomu pomožu :slight_smile:
4. nov 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siposova nám tiež pomáhali ale vytrvalo sa držal :grinning: :grinning: až na tretí pokus to vzdal :sweat_smile:
4. nov 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siposova kde sa v nr nemocnici nachadza rizikova poradna? A preco ti budu vyvolavat tak skoro? Ved mozes mat zle vypocitany termin. No ja dufam, ze do terminu sa to u mna pohne, aj ked tomu moc neverim...nerada by som sla do tej rizikovky
4. nov 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu rizikovka je dole na prizemi,ako sa vchadza na gynekologiu:slight_smile:ja som z toho cisto na prasky,ze tam mam chodit :cry: skusim este dokiho spracovat,ci je to nutne,lebo to cakanie ma tam zabije :angry:
5. nov 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu
@janus32 ahojte zienky no aj vas som tu nasla, 180 str asi nebudem citat,mozmo par dozadu,nasli ste nieco zaujimave??uz sa nam to krati super
5. nov 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 v podstate to co preberame aj v skromnej:slight_smile:myslim,ze som aj tam pisala ako to v nr chodi-mala som tam par tyzdnov prax:slight_smile:
5. nov 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 ano??nezachytila som, mne odporuca vela bab rodit v To,dokonca tam rodi aj moj gyndos ale ja tu nr risknem,aky je tvoj nazor?aj tam maju oddelenie pre predcasniatka ze?
5. nov 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 ano Kati,aj tu v Nr sa uz vedia pekne postarat o predcasniatka:slight_smile:ja myslim,ze starostlisvost je uz v nr na urovni,ked si porovnam z TT,tak Nitra je na tom ovela lepsie..aj na odd.sesto je prijemne,vynovene,sestricky su zlate,vela pomozu,poradia,pre miminko nepotrebujes nic,len plienky,vlh.utierky a pre seba vsetko-kosele aj porodne,vlozky,vsetko.No ale myslim,ze im mozes doverovat:slight_smile:
5. nov 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 sestra rodila v januari, sekciou, keby tam nema znamu sestricku tak ju tam nechaju trapit,segra je krpata, neterka ked sa narodila 4kg a dr ze sak to vytlaci,v tomto som pocula viacero ohlasov,ze to tak bolo.a ked sa sla umyt prvy krat po sekcii tak opat mala stastie na sestricku, sla km pred nou a ze nech si pohne,ze nema na nu cely den,no krasa
Ale viem,ze zalezi na koho natrafime,tak sa uvidi, dufam,ze mna nenechaju rodit dvojky prirodzene,citala som vselico o rizikach a aj moj gyndos mi planuje sekciu tak hadam vydrzia do terminu ;)
5. nov 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85
@janus32 no na sestricky som pocula uz aj ja vselico...a aj na stravu...ale tak 4 dni to tam nejak prezijeme....
5. nov 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 v kazdej nemocke natrafis aj na arogantnych somarov :confounded: alebo somarice :confounded: ja som rodila syna v Ga-nikdy viac stacilo,dva kar som potratila a cistili ma v TT,raz som potratila-lezala som v Nr,rodila som v Nr,praxovala som v Nr:slight_smile:ked to vsetko porovnam,ci uz vybavenie,sestry,doktorov,tak pre man osobne vyhrava NR:slight_smile:ale samozrejme to je moj nazor:slight_smile:
5. nov 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu :grinning:tak ta strava je asi vsade rovnaka:slight_smile:nezabudnem,ked mi po porode v Ga doniesli orechove spagety a este k tomu otras studene-grc:grinning:a orechy,ked mas kojit :confounded:
5. nov 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je tu sukromna tema o nitrianskej porodnici? mozem si pridat? idem tam rodit prvy krat, tak ma zaujimaju vsetky info :slight_smile:
5. nov 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq sukromna pokial viem,nie:slight_smile:kludne pis aj sem...ale my mame januarovku sukromnu,tak sa tam stretavame s niektorymi babenkami:slight_smile:
5. nov 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 jaaaaj oki :slight_smile: len som zahliadla tu spravu o sukromnej tak preto sa pytam :slight_smile: tak budem smirovat tu :grinning:
5. nov 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janus32 ja som bola v NR na kyrete a nemozem sa vobec stazovat....ani na dr. ani na sestricky, dokonca aj strava bola super, len malo :D ak to takto bude aj na sestonedeli, tak budem v pohode....
5. nov 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janus32 môžem sa spýtať, mňa tiež čaká pôrod v januári a zvažujem NR pôrodnicu, no chcela by som vedieť, či je tam už nejaká nadštandardná izba a ako to prebieha keby som si chcela zajednať určitého lekára - ako to prebieha, koľko dopredu to treba a kde nahlásiť... viete mi povedať? Vďaka :slight_smile:
5. nov 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja som bola tiez na kyrete v NR a tiez musim povedat ze uplne v pohode. Sestricky mile,jedna taka mladucka bola uplne super. Ked ma prebrali z narkozy tak som jej v tom narkozovom opojeni povedala, ze sa citim ako v tabore, aky su tu vsetci mily :grinning:
5. nov 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babulky davaju v NR porodnici aj Epiduralku? Ako to je vobec ked si chcem zajednat nejakeho porodnika? Dakujem
5. nov 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zankaj epiduralku nedavaju, a porodnika si mozes zajednat, ale neviem ci oficialne...kamoska si zajednavala neoficialne za 300 eur tusim...
5. nov 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janus32
@poisonblu
@mary86
@zuziq inak ta strava fakt,sestre doniesli kapus.fliacky,potom ze sosovicova polievka,no hadam nebudu varit pre mamicky osobitne ;) uz vidim,ze potom tam budem mat este aj potraviny
Aj mne robili kyret v nr,okrem toho,ze mi to cele pokafrali, boli vsetci mili, ale som tam pobudla dlhsie,lebo nebolo toho dr co by ma prepustil ;)
5. nov 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 ja som prveho rodila na kramaroch a so stravou to tam bolo rovnake. Sestricky nam to vysvetlovali tak, ze v nemocnici sa proste vari podla tabuliek a diagnoz - maju niekolko tipov tabuliek/jedalnickov pre rozne diety a obmedzenia v strave ale pre mamicky po porode nic take neexistuje, takze im proste nevaria zvlast ale musia jest to, co davaju pacientom, ktory nemaju v jedlach ziadne obmedzenia :confused:
5. nov 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok