• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

5. júla 2017 
@mary86 ahoj,su dve,takze v pohode si vyberies:slight_smile:inak mozes sa tam ist kludne pozriet:slight_smile:popozerat:slight_smile:
5. nov 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mary86 inak mame skoro rovnako termin,tak mozno sa stretneme:slight_smile:nechces sa pridat k nam do januaroviek?sukromna tema:slight_smile:dokiho ak chces si mozes zajednat vopred,aj ked osobne si myslim,ze je jedno kto tam bude:slight_smile:väcsinu prace okolo teba urobia por.asistentky,epidural treba taktiez dopredu.A co sa tyka nadstandard...no nebolo by ti lepsie na izbe s mamnkou nejakou?Predsa len si mozte vymienat skusenosti,poradit atd...
5. nov 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 Katus v Nr nemocnici sa nevari,strava sa dovaza :confounded: no a co sa tyka veberu jedal-vsade na kazdom odd.je to rovnake-bohuzial.len ked mas dietu z nejakeho dovodu dostanes ine.Podla mna strava je celkom v pohode,da sa..Kazdu druhu stredu byva kapusta knedla ,mäso-tak vynechas kapustu:slight_smile:inak aj ranajky su v poho:slight_smile:
5. nov 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq ano ano presne tak,joj ty uz mas super tt, to ja budem vytesena ked tolko vydrzime 3v1 ;) chcela by som este vianoce doma byt, dr vravel,ze mi naplanuje cisarsky dva tyzdne dopredu,termin mam 13.1 tak som zvedava ako to tam chce ku koncu roka natlacit, a mozno uz nebude ani treba hehe
5. nov 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 hej tak som myslela,ze ako donesu stravu, verim,ze sa da zjest daco aj z toho ale uz vidim,ako budem drahemu volat,ze nech mi nieco donesie ;)
5. nov 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena85 vies co,mne vzdy stacilo co sme mali-a teda ja som riadny zruuut:grinning:ved aj vidno na mne:slight_smile:
5. nov 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacena85 kamoska tiez nedavno rodila dvojicky :slight_smile: Ale prirodzene. Sa jej zacal rozbiehat porod uz v nejakom 32 tt a nakoniec pekne potiahli skoro do konca :wink:
5. nov 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 ahoj, hej máme podobné termíny, veru možno sa tam aj stretneme... a veľmi rada by som sa pridala do tej témy, kde ju nájdem a ako sa tam dostanem? k tým doktorom - ja už som tam ležala pár dní v 16 tt - na gynekológií a mala som tú česť ich pár spoznať, tak preto by som si zajednala jedného konkrétneho... no a k tým izbám, hej môže to byť výhoda, ale ja som taká háklivka :grinning: mňa láka tá vlastná sprcha a záchod, to je pre mňa na nezaplatenie, tak preto zvažujem ten nadštandard, ale uvidíme, ešte máme do pôrodu dosť času, možno zmením názor :slight_smile:
5. nov 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mary86 ja som tiez povodne chcela nadstandard, hlavne kvoli tomu, aby ma nedali na izbu s nejakou romkou..ale baby pisali, ze nezvyknu tak davat....a predsa len, ten nadstandard vyjde dost, za to mozem malej nieco pekne kupit..a 4 dni to nejak vydrzim aj v spolocnych sprchach
5. nov 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu no toho som sa bála aj ja, a veru aj to bol jeden z dôvodov prečo uvažujem o tom nadštandarde, ale tak uvidíme, ako sa to vyvinie... :wink:
5. nov 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mary86 no ak by nebolo miesto a bola by som s nejakou romkou, tak by som mozno volila nadstandard, ak by bol volny...ale inak nie....
5. nov 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janus32 a ako si prisla na to, ze v nr nemocnici sa nevari? Moj svokor tam robi sofera a rozvaza jedlo z kuchyne na jednotlive oddelenia, takze urcite varia :slight_smile:
5. nov 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mary86
@poisonblu tak to chapem,ze sprcha,zachod-to uz fakt mohli nejak doriesit:frowning2:s rmkou by ta urcite nedali do izby-dokonca sa snazia maminky delit tak,ze na jednej starne chodby su tie trosku ine maminky a na druhej ine :wink:
5. nov 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mary86 januarovky 2013-tam poziadaj zakladatelku temy,aby ta zaradila do sukromnej:slight_smile:
5. nov 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada432 :slight_smile::slight_smile:nevari moja-v kuchyni sa len deli jedlo do nadob a tie potom rozvazaju:slight_smile:
5. nov 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 a môžem ťa poprosiť, kde by som tú tému našla resp. ako ju nájdem, vďaka :slight_smile:
5. nov 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mary86 napis do vyhladavaca na fore-januarovky 2013,zakladatelka je cristi,napis jej a ona ta vsunie do sukromnej temy.Ked ti napise,ze si tam pridana,tak len kliknes na sukromne a cmarkas s nami ostatnymi:slight_smile:
5. nov 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janus32 no mne to nejak nejde, dala som to do vyhľadávača a vyhodilo všetko možné aj nemožné len nie túto tému, mohla by si mi prosím poslať link, kde by som si na to iba klikla, budem ti vďačná :slight_smile:
5. nov 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq ja sa bojim prirodzeneho s dvojkami
@mary86 ja som tu cez mobil tak mi link nejde poslat, skus si vyhladat Januarcatka 2013 alebo rovno napis cristi, aj uzivatel sa da vyhladat
5. nov 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby.. tak aj ja budem robit v nitre? aj tam sa robieva den otvorenych dveri? neviete? je to tam v pohode?
5. nov 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu no rizikova je na gynekologii dole .... no a je to tam an enrvy odporucam ist aj o pol 8 uz lebo tma byva strasne vela zien .... a dneska nas tam bolo teda hodne .... a nakoniec mi ma prijmu ze az v nedelu ked sa dovtedy nic nezmeni ... a poradna tam zase stvrtok ...
5. nov 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siposova ty si este tu????aky tam bol doki dnes?
5. nov 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siposova no a ja,že už si ťa tam nechali... :wink: inak to čakanie je tam strašné...
5. nov 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelinka0401
@janus32 tak baby ešte stále sme 2v1 ... dneska tma bol ten isty Urban ... zase ma nepozeral z vnutra iba sa opýtal ci ma nieco boli a to bolo vsetko ... štvrtok mám prist pre istotu z vecami a ked nic sa nebude diat tak pojdem domov a na prijem pojdem az v nedleu tkaze krasa cim dalej tym sa to viac predlzuje ...
5. nov 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siposova tak ak dovtedy neporodis,tak sa tam stretneme,bo ja ak idem vo stvrtok,Urbanova svagrinka mi ho vybavila:slight_smile:nejak to prezijem:slight_smile:
5. nov 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janus32 no ty kokos ... už tam nechcem isť ... neste sa mi tam čakať je to tam na nervy ... a dneska ešteže som tam mala super spoločníčku aj so synčekom tak mi čas išiel rýchlejšie ... lebo moj chlap nemohol ist uz z roboty ... a inak ked mam taky pocit ...taký že ma picha az v šušure to čo može byť ?
5. nov 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siposova fuuu moja neviem veru:frowning2:este ma pockaj stvrtok tam:slight_smile:
5. nov 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siposova Ja som si to tamt tiež odchodila, ale niekedy som čakala dlhšie, niekedy kratšie a prenášala som 2 týždne, až potom ma vzali na príjem. :slight_smile:
5. nov 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinal tyyy kokos to mi ani nehovor lebo sa zblaznim s tohoto cakania :D... no dr. povedal ze nedelu ma prijmaju tak ked dovtedy neporodim idem im tam vyklopkavat mna to nezaujima :D
5. nov 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok