Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

janus32
5. nov 2012

@mary86 ahoj,su dve,takze v pohode si vyberies🙂inak mozes sa tam ist kludne pozriet🙂popozerat🙂

janus32
5. nov 2012

@mary86 inak mame skoro rovnako termin,tak mozno sa stretneme🙂nechces sa pridat k nam do januaroviek?sukromna tema🙂dokiho ak chces si mozes zajednat vopred,aj ked osobne si myslim,ze je jedno kto tam bude🙂väcsinu prace okolo teba urobia por.asistentky,epidural treba taktiez dopredu.A co sa tyka nadstandard...no nebolo by ti lepsie na izbe s mamnkou nejakou?Predsa len si mozte vymienat skusenosti,poradit atd...

janus32
5. nov 2012

@kacena85 Katus v Nr nemocnici sa nevari,strava sa dovaza 😖 no a co sa tyka veberu jedal-vsade na kazdom odd.je to rovnake-bohuzial.len ked mas dietu z nejakeho dovodu dostanes ine.Podla mna strava je celkom v pohode,da sa..Kazdu druhu stredu byva kapusta knedla ,mäso-tak vynechas kapustu🙂inak aj ranajky su v poho🙂

kacena85
5. nov 2012

@zuziq ano ano presne tak,joj ty uz mas super tt, to ja budem vytesena ked tolko vydrzime 3v1 ;) chcela by som este vianoce doma byt, dr vravel,ze mi naplanuje cisarsky dva tyzdne dopredu,termin mam 13.1 tak som zvedava ako to tam chce ku koncu roka natlacit, a mozno uz nebude ani treba hehe

kacena85
5. nov 2012

@janus32 hej tak som myslela,ze ako donesu stravu, verim,ze sa da zjest daco aj z toho ale uz vidim,ako budem drahemu volat,ze nech mi nieco donesie ;)

janus32
5. nov 2012

@kacena85 vies co,mne vzdy stacilo co sme mali-a teda ja som riadny zruuut😀ved aj vidno na mne🙂

zuziq
5. nov 2012

@kacena85 kamoska tiez nedavno rodila dvojicky 🙂 Ale prirodzene. Sa jej zacal rozbiehat porod uz v nejakom 32 tt a nakoniec pekne potiahli skoro do konca 😉

mary86
5. nov 2012

@janus32 ahoj, hej máme podobné termíny, veru možno sa tam aj stretneme... a veľmi rada by som sa pridala do tej témy, kde ju nájdem a ako sa tam dostanem? k tým doktorom - ja už som tam ležala pár dní v 16 tt - na gynekológií a mala som tú česť ich pár spoznať, tak preto by som si zajednala jedného konkrétneho... no a k tým izbám, hej môže to byť výhoda, ale ja som taká háklivka 😀 mňa láka tá vlastná sprcha a záchod, to je pre mňa na nezaplatenie, tak preto zvažujem ten nadštandard, ale uvidíme, ešte máme do pôrodu dosť času, možno zmením názor 🙂

poisonblu
5. nov 2012

@mary86 ja som tiez povodne chcela nadstandard, hlavne kvoli tomu, aby ma nedali na izbu s nejakou romkou..ale baby pisali, ze nezvyknu tak davat....a predsa len, ten nadstandard vyjde dost, za to mozem malej nieco pekne kupit..a 4 dni to nejak vydrzim aj v spolocnych sprchach

mary86
5. nov 2012

@poisonblu no toho som sa bála aj ja, a veru aj to bol jeden z dôvodov prečo uvažujem o tom nadštandarde, ale tak uvidíme, ako sa to vyvinie... 😉

poisonblu
5. nov 2012

@mary86 no ak by nebolo miesto a bola by som s nejakou romkou, tak by som mozno volila nadstandard, ak by bol volny...ale inak nie....

dada432
5. nov 2012

@janus32 a ako si prisla na to, ze v nr nemocnici sa nevari? Moj svokor tam robi sofera a rozvaza jedlo z kuchyne na jednotlive oddelenia, takze urcite varia 🙂

janus32
5. nov 2012

@mary86
@poisonblu tak to chapem,ze sprcha,zachod-to uz fakt mohli nejak doriesit☹s rmkou by ta urcite nedali do izby-dokonca sa snazia maminky delit tak,ze na jednej starne chodby su tie trosku ine maminky a na druhej ine 😉

janus32
5. nov 2012

@mary86 januarovky 2013-tam poziadaj zakladatelku temy,aby ta zaradila do sukromnej🙂

janus32
5. nov 2012

@dada432 🙂🙂nevari moja-v kuchyni sa len deli jedlo do nadob a tie potom rozvazaju🙂

mary86
5. nov 2012

@janus32 a môžem ťa poprosiť, kde by som tú tému našla resp. ako ju nájdem, vďaka 🙂

janus32
5. nov 2012

@mary86 napis do vyhladavaca na fore-januarovky 2013,zakladatelka je cristi,napis jej a ona ta vsunie do sukromnej temy.Ked ti napise,ze si tam pridana,tak len kliknes na sukromne a cmarkas s nami ostatnymi🙂

mary86
5. nov 2012

@janus32 no mne to nejak nejde, dala som to do vyhľadávača a vyhodilo všetko možné aj nemožné len nie túto tému, mohla by si mi prosím poslať link, kde by som si na to iba klikla, budem ti vďačná 🙂

kacena85
5. nov 2012

@zuziq ja sa bojim prirodzeneho s dvojkami
@mary86 ja som tu cez mobil tak mi link nejde poslat, skus si vyhladat Januarcatka 2013 alebo rovno napis cristi, aj uzivatel sa da vyhladat

bumibo
5. nov 2012

ahojte baby.. tak aj ja budem robit v nitre? aj tam sa robieva den otvorenych dveri? neviete? je to tam v pohode?

siposova
5. nov 2012

@poisonblu no rizikova je na gynekologii dole .... no a je to tam an enrvy odporucam ist aj o pol 8 uz lebo tma byva strasne vela zien .... a dneska nas tam bolo teda hodne .... a nakoniec mi ma prijmu ze az v nedelu ked sa dovtedy nic nezmeni ... a poradna tam zase stvrtok ...

janus32
5. nov 2012

@siposova ty si este tu????aky tam bol doki dnes?

nelinka0401
5. nov 2012

@siposova no a ja,že už si ťa tam nechali... 😉 inak to čakanie je tam strašné...

siposova
5. nov 2012

@nelinka0401
@janus32 tak baby ešte stále sme 2v1 ... dneska tma bol ten isty Urban ... zase ma nepozeral z vnutra iba sa opýtal ci ma nieco boli a to bolo vsetko ... štvrtok mám prist pre istotu z vecami a ked nic sa nebude diat tak pojdem domov a na prijem pojdem az v nedleu tkaze krasa cim dalej tym sa to viac predlzuje ...

janus32
5. nov 2012

@siposova tak ak dovtedy neporodis,tak sa tam stretneme,bo ja ak idem vo stvrtok,Urbanova svagrinka mi ho vybavila🙂nejak to prezijem🙂

siposova
5. nov 2012

@janus32 no ty kokos ... už tam nechcem isť ... neste sa mi tam čakať je to tam na nervy ... a dneska ešteže som tam mala super spoločníčku aj so synčekom tak mi čas išiel rýchlejšie ... lebo moj chlap nemohol ist uz z roboty ... a inak ked mam taky pocit ...taký že ma picha az v šušure to čo može byť ?

janus32
5. nov 2012

@siposova fuuu moja neviem veru☹este ma pockaj stvrtok tam🙂

tinal
5. nov 2012

@siposova Ja som si to tamt tiež odchodila, ale niekedy som čakala dlhšie, niekedy kratšie a prenášala som 2 týždne, až potom ma vzali na príjem. 🙂

siposova
5. nov 2012

@tinal tyyy kokos to mi ani nehovor lebo sa zblaznim s tohoto cakania :D... no dr. povedal ze nedelu ma prijmaju tak ked dovtedy neporodim idem im tam vyklopkavat mna to nezaujima :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre