Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

poisonblu
4. feb 2013

@luculinula
@peta268 ano, na prvu noc ho beru prec, nech sa vyspis...ale nosia na kojenie

vejkkka
4. feb 2013

luculinula@ @peta268 Najlepšie na tom je, že si krásne buvkáš unavená po pôrode a oni ti ho o 4 donesú :D ja som si myslela, že ma porazí.

peta268
4. feb 2013

@vejkkka
@poisonblu ale prikazat mi to nemozu, nie? ak bude mozne, uricite ho chem mat pri sebe

vejkkka
4. feb 2013

@peta268 Ak budeš vládať tak ti ho nechajú. No ja som si fakt potrebovala oddýchnuť. Aj tak mi bolo málo. Najhorší je keď ťa to chytí od večera do rána.

peta268
4. feb 2013

@vejkkka no ved, ked budem vladat, za kazdu cenu urcite nie...uvidime podla situacie...prveho som porodila o 11.00 a od 14.30 bol uz stale pri mne 🙂

vejkkka
4. feb 2013

@peta268 Mňa to chytilo okolo 22.00 a 5.43 sa narodil. Strašne som bola unavená a stále aj som. Dúfam, že sa po 3 mesiaci umúdri.

peta268
4. feb 2013

@vejkkka prajem ti, nech unava prejde, ale ci sa maly umudri po 3 mesiaci, no neviem....nas ma 2 roky a 3 mesiace a este sa neumudril, este som od porodu neprespala celu noc 🙂

vejkkka
4. feb 2013

@peta268 hehe ďakujem. To potrebujem ako soľ poriadne sa vyspať.

luculinula
4. feb 2013

Kočeny, tak sa teda dufam uz konecne vyspite..ja sa nemozem stazowat, nas Saminko spawa od babatka celu noc..sice cez den spi dokopy hodinu..resp. 3krat po 20 minut, ale w noci mame pokoj!!!

vejkkka
4. feb 2013

@luculinula :D to také 20 minútové spanie dobre poznám. Aj môj tak zvykne, ja som celá natešená že konečne spí a o pár minút je už hore.

luculinula
4. feb 2013

@vejkkka Tak tak, si nestihnem ani sadnut a uz je hore miláčik..

luculinula
5. feb 2013

A mala som co hovorit, ze prespi celu noc, cil sme mali taku, ze sa v noci aspon hodinku hraaame =P

vejkkka
5. feb 2013

@luculinula A ako ti zvykne dlho v noci spať?

luculinula
5. feb 2013

@vejkkka inak celu noc, od 8-9 do rana do pol7, niekedy aj do pol8..

vejkkka
5. feb 2013

@luculinula jooj závidím, keď už aj môj bude mať toľko možno sa aj ja konečne vyspím 🙂

luculinula
5. feb 2013

@vejkkka
Na aj tebe to prajem , uprimne, si to neviem ani predstavit..inak nas Samko pekne spava od babenka malinkateho, ale cez den vooobec, to bude asi tym..=)

vejkkka
5. feb 2013

@luculinula no niektoré deti sú dobré iné zas nie 😀 asi bude po mne 😀 ale nieee srandujem. Dúfam, že čím bude starší tým sa to zlepší.

luculinula
5. feb 2013

@vejkkka ako nas nie je taky, ze by bol tam, kde ho das, on je uplne hyperaktiwny, cez den si poradne ani nesdnem, ale v noci spi..hadam to tk aj ostane..a wacsinou wekom prespia celu noc, neboooj !!!

vejkkka
5. feb 2013

@luculinula no veď to, že vekom sa to hádam zlepší. Môj nevie vôbec zaspať sám od seba musím ho kočíkovať po kuchyni alebo občas zaspí pri mne keď ho dokojím. 🙂

luculinula
5. feb 2013

@vejkkka Nas praweze, ked bol malinky zaspal sam a teraz ho bud na sebe uspim, abo ho hupem vo vajicku alebo ho necham, nech sa unawi az tak, ze sam zaspi..dnes cez den spla dokopy pol hodinku a momentalne sa este hrame =D

luculinula
5. feb 2013

Ale aby som pridala aj nieco k teme., tak kamosku mam na gynekologickom a v NR nemocnici je karantena kvoli chripke ..

vejkkka
5. feb 2013

@luculinula prasacej??

luculinula
5. feb 2013

@vejkkka =P nie, klasicka chripka..hadam! ale zevraj sa da tam presmyknut, tu kamosku dosiel manzel vecer kuknut..take mam info =P

vejkkka
5. feb 2013

@luculinula ahaa lebo som pozerala správy a zas je na Slovensku prasacia chrípka tak som sa zľakla 😀

luculinula
5. feb 2013

@vejkkka ktovie, mozno je to aj prasacia , ale nie, normalna chripka, aby sa babenky, co idu rodit nezlakli !!!

vejkkka
5. feb 2013

@luculinula A ja sedím a muž varuje tiež nechce spať a ja som už totálne unavená. Dnes som mala náročný deň.

vejkkka
5. feb 2013

@luculinula Ináč vážne sme odbočili od témy. Admin nám dá! 😉

luculinula
5. feb 2013

@vejkkkana pekne, Samik pred minutou zaspal, a ja som dnes uz hladala aj to, co som vobec nestratila..blazinec s tym mojim skreckom, ale nevymenila by so ho za nic na svete ♥

luculinula
5. feb 2013

@vejkkka ale sak som sa kn ej wratila aktualnou info o karantene, tak hadam v pohode =)

janulienka36
7. feb 2013

Ahojte baby, je tu niektora čo má termín apríl-máj? mne to vyzerá na začiatok mája,tiež budem rodiť v Nitre, tak už sledujem čo si treba pripraviť.Inak včera tam porodila známa,10 dní preťahovala a nakoniec jej spravili cisársky....tiež hovorila,že je tam karanténa,ani muža nepustia .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre