• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

11. decembra 2016 
Ako to tam vlastne funguje? Môj gynekológ mi dá odporúčanie na sekciu a na rizikovej ambulancii ma objednajú na termín. Je to teda len o šťastí, ktorí z nich bude mať službu?
5. jan 2016 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanaapeter aha..sekciou nie, o tom rozhoduje jedine profesor, kto bude koho operovať, on tvorí operačný program.
5. jan 2016 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam termin 5.5. :slight_smile:
5. jan 2016 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakubko7 ja mam termin 5.5. :slight_smile:
5. jan 2016 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanaapeter Lajtman ma v utorok tam ambulanciu detskej gynekologie takze by tam asimal byt a ak nie na oddeleni ho najdes urcite
5. jan 2016 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanaapeter Mlynček je už stary on už dlho nerodi , robi asi len par sekcii, to je uz iny level on, špecializuje sa na operacie nadorov, hysterektomie, ku klasickemu porodu uz nechodi a osobne by som ho ani nechcela ved uz ma blizko 70
5. jan 2016 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, ďakujem za rady, postrehy. Najprv som bola pevne rozhodnutá pre Piešťany, ale aj prvé som rodila v Nitre a bola som spokojná. A opäť tie isté problémy vysoký tlak a ktomu ešte táto druhá je uložená priečne. Neviem ako sa otočí síce má ešte cca 2 mesiace, ale pohyby sú také slabšie nakoľko je veľká. Takže som sa rozhodla opäť pre Nitru.
6. jan 2016 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzulik280 nedávno oslávil 60-tku:sweat_smile:
6. jan 2016 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Má presne 63 rokov:wink:
6. jan 2016 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@111misha111 Ahoj mozno sa tam stretnem :slight_smile:
8. jan 2016 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Profesor Mlynček k pôrodom chodí, keď slúži... :slight_smile: stále ešte slúžieva. A je skvelý, nič nepodcení :slight_smile:
11. jan 2016 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzanaapeter Na rizikovú prídeš, pred tým treba ísť na sono. Na rizikovej ja som viac krát bola u Dr.Lukáčovej. Aj ma po pôrode chodila pozerať. Na rizikovej dostaneš termín a budeš tam chodiť na kontroly keď bude treba.
11. jan 2016 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanaapeter podľa mňa bude stačiť, keď sa na rizikovej spýtaš, oni s tým nerobia vedu, poriadia ti
11. jan 2016 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja na prof. Mlynceka nedam dopustit. Vlani ma rodil cisarom a bol perfektny. Navyse dnes pomali nieje vidno ani jazvu.
11. jan 2016 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Teda v maji 2014 :wink:
11. jan 2016 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanaapeter sekciu Ti daji i termin vybrat z niekolko datumov a nemyslim ze by bol problem ked sa pekne opytas ci by Ti nedali termin v den kedy sluzi prof. Urcite sa dohodnut da. Viem z vlastnej skusenosti ;)
11. jan 2016 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá ešte mám jednu otázočku. Keď som rodila cca pred 3 rokmi sekciou tak mi urobia aj druhú alebo?
11. jan 2016 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanaapeter mas ju doporucenu ale ked budes chciet a bude sa dat rodit normalne tak mozes
11. jan 2016 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuskamagic prosim Vas ked ste boli na nadstardatnej izbe, navstevy mozu aj na tu najlacnejsiu z tych nadstardatnych, kde je len sprcha? dakujem za odpoved
11. jan 2016 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanaapeter skus zavolat do rizikovej ambulancie a povedz, ze sa chces dohodnut s dr. Lajtmanom. Sestricka povie, ze kedy treba prist...teda kefy bude v nemocnici. Co sa tyka Oberta, mozno cez jeho sukromnu ambulanciu...a profesora neviem.
11. jan 2016 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzulik280 ja som rodila uz pred viac ako troma rokmi a vtedy to bolo tak, ze navstevy mohli ist na vsetky nadstandardne izby.... ale ci sa od vtedy nieco nezmenilo, to naozaj neviem
11. jan 2016 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanaapeter Lajtman mava plny diar, takze na vyber nemusi byt...myslim termin.
11. jan 2016 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som rodila minuly rok v aprily, mala som planovanu sekciu a robil mi ju Dr.Lajtman. Termin na vyber mi nedal, on rozhodol kedy ju spravi takze v podstate datum narodenia nasej dcerky vybral on :grinning: Ale celkom pekny... 28.4.. Inak termin porodu som mala 3.5.
12. jan 2016 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzulik280 ja som na tej izbe bola v júni a mohli prísť kedykoľvek. Samozrejme, dbali na hygienu, ak išli predným vchodom, cez celé odd., mali nivleky a nečumeli do izieb, ale väčšinou išli zadným vchodom priamo do izby. Buď zvonili sestričke, tá len vykukla, alebo som otvorila ja, keď bolo odomknuté.
27. jan 2016 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prepáčte, že tak odveci - sono bedrových kĺbikov v nemocnici je v utorky al. v stredy? Lebo na stránke nemocnice majú, že v utorky, ale v jednej téme baba písala, že v stredy, tak aby sme sa zbytočne neprehnali. Ďakujem.
4. mar 2016 o 17:35  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baskaj utorky a stvrtky
7. mar 2016 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte mamicky..pred tyzdnom som sa vratila z porodnice...ako nemocnicu vreli odporucam
11. máj 2016 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky pred tyzdnom som sa vratila z porodnice....mozem vrelo odporucit kazdej maminke...max spokojnost...peesonal...sestry...doktory proste vsetko top....bola som velmi spokojna aj so starostlivostou ci uz o mna ako aj o babetko....mozem len a len odporucit. :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:
11. máj 2016 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakubko7 na akých doktorov si mala šťastie?
1. jún 2016 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usmiateslniecko ahoj,prosim ta kolko stalo zazmluvnenie dr.Lajtmana.dakujem :slight_smile:
20. sep 2016 o 15:00  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok