• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

3. decembra 2016 
ahojte, chcela by som sa opýtať ako to teraz funguje v rizikovej poradni...od koľkej tam asi treba byť aby som sa dostala medzi prvými na rad??
23. okt o 17:32  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@neli26 od rana :wink:
23. okt o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@neli26 rizikova sama o sebe zacina o 10.. ale predtym chodite na sono,nie? a tam byva velmi vela zien
23. okt o 17:50  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (24. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luucciaa
@nivea777 ked som tam chodila pred tromi rokmi, tak viem, že tam bolo treba sedieť pomaly od 6-tej rána aby som bola medzi prvými. Ja len či sa niečo nezmenilo...
23. okt o 17:56  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@neli26 minule ked som tam bola,tak lekar na sono prisiel az o 10 a cakalo tam uz hojne zien takze ani neviem kedy sa vybavila posledna.. ja som cakala do inych dveri..
23. okt o 17:59  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (24. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviete kedy to tam vlastne otvárajú?? potrebujem sa zajtra vybaviť medzi prvými... :unamused:
23. okt o 18:55  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@neli26 kedysi ked som chodila skoro,tak okolo 6:30-6:40 som bola tam a uz tam boli ludia takze asi o 6 otvaraju budovu
23. okt o 18:56  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (24. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby funguje v NR nemocnici možnosť prísť si pred pôrodom pozrieť pôrodnicu? majú na to určený deň a robia to v skupinkách? ďakujem
3. dec o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok