Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

neli26
23. okt 2016

ahojte, chcela by som sa opýtať ako to teraz funguje v rizikovej poradni...od koľkej tam asi treba byť aby som sa dostala medzi prvými na rad??

luucciaa
23. okt 2016

@neli26 od rana 😉

nivea777
23. okt 2016

@neli26 rizikova sama o sebe zacina o 10.. ale predtym chodite na sono,nie? a tam byva velmi vela zien

neli26
23. okt 2016

@luucciaa
@nivea777 ked som tam chodila pred tromi rokmi, tak viem, že tam bolo treba sedieť pomaly od 6-tej rána aby som bola medzi prvými. Ja len či sa niečo nezmenilo...

nivea777
23. okt 2016

@neli26 minule ked som tam bola,tak lekar na sono prisiel az o 10 a cakalo tam uz hojne zien takze ani neviem kedy sa vybavila posledna.. ja som cakala do inych dveri..

neli26
23. okt 2016

neviete kedy to tam vlastne otvárajú?? potrebujem sa zajtra vybaviť medzi prvými... 😒

nivea777
23. okt 2016

@neli26 kedysi ked som chodila skoro,tak okolo 6:30-6:40 som bola tam a uz tam boli ludia takze asi o 6 otvaraju budovu

iritka
3. dec 2016

baby funguje v NR nemocnici možnosť prísť si pred pôrodom pozrieť pôrodnicu? majú na to určený deň a robia to v skupinkách? ďakujem

airambe
11. dec 2016

Musim pridat prispevok... Rodila dom v NR porodnici pred par dnami. A som nad mieru spokojna, musim pochvalit primara,ktory ma odrodil, fakt bol uzasny pri porode, jemny, citlivy, no super a porodne asistentky tiez, pomahali mi zvladnut cely porod, pri kontrakciach masirovali krize. Proste starostlivost o mna pri porode na jednotku s hviezdickou.

carie32
26. jún 2017

Ahojte kočky, som v 36 tt, a môj lekár ma už posiela na kontroly do nemocnice. Viem že sa tam chodí do rizikovej poradne a predtým ešte sono. Ale nie som si istá, či treba absolvovať aj pásy. Neviete mi prosím poradiť? Ďakujem.

triumka
26. jún 2017

@carie32 prvykrat ta dr na poradni posle na pasy a potom uz budes chodit vzdy v termine uz napr pred poradnou. Cize najprv chod na poradnu a tam ta uz dr alebo sestricka "ponaviguju" 🙂

nivea777
26. jún 2017

@carie32 choď najprv na pásy,potom sono a potom rizikovka.tak či tak ťa pošlú na pásy tak aby si nečakala zbytočne na rizikovku a potom zas znovu keď sa vrátiš z pásov

carie32
27. jún 2017

@nivea777
@triumka
Ďakujem za radu. Skúsim tam aj zavolať, čo povie sestrička. Už sa len obrniť trpezlivosťou, lebo tam to bude určite na dlhooo 😃

niny299
5. júl 2017

Prosim Vas,tie co ste rodili v Nr sekciou co vsetko je potrebne pobalit? Tak aby som nic nezabudla,rodinu mam v zahranici a nemal by mi kto veci priniest... Dakujem za rady

triumka
5. júl 2017

@niny299 vodu so sosacikom-lepsie sa pije,kedze hlava sa nedviha,vlozky,podlozky aspon 5ks,sietove gatky,kojenecku podprdu+vlozky,toaletak,nocne kosele aspon 2ks,osusku,uterak,hyg.potreby,prezuvky-prip.aj do sprchy,nabijacka na fon 🙂 pre drobca plienky,vlhcene ut.,cumel,teplomer. (do rezervy nejake kosielky v pripade alergie na ich vecicky,prip.bodynka)

niny299
5. júl 2017

@triumka dakujem velmi pekne :*

nezabudka01
9. jan 2020

Rodil niekto teraz niekedy prosim? Co vsetko si treba priniest pre seba a pre babatko? Je zoznam tu na stranke aktualny? Ďakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre