• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

5. júla 2017 
ahojte, chcela by som sa opýtať ako to teraz funguje v rizikovej poradni...od koľkej tam asi treba byť aby som sa dostala medzi prvými na rad??
23. okt 2016 o 17:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neli26 od rana :wink:
23. okt 2016 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neli26 rizikova sama o sebe zacina o 10.. ale predtym chodite na sono,nie? a tam byva velmi vela zien
23. okt 2016 o 17:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luucciaa
@nivea777 ked som tam chodila pred tromi rokmi, tak viem, že tam bolo treba sedieť pomaly od 6-tej rána aby som bola medzi prvými. Ja len či sa niečo nezmenilo...
23. okt 2016 o 17:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neli26 minule ked som tam bola,tak lekar na sono prisiel az o 10 a cakalo tam uz hojne zien takze ani neviem kedy sa vybavila posledna.. ja som cakala do inych dveri..
23. okt 2016 o 17:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete kedy to tam vlastne otvárajú?? potrebujem sa zajtra vybaviť medzi prvými... :unamused:
23. okt 2016 o 18:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neli26 kedysi ked som chodila skoro,tak okolo 6:30-6:40 som bola tam a uz tam boli ludia takze asi o 6 otvaraju budovu
23. okt 2016 o 18:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby funguje v NR nemocnici možnosť prísť si pred pôrodom pozrieť pôrodnicu? majú na to určený deň a robia to v skupinkách? ďakujem
3. dec 2016 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musim pridat prispevok... Rodila dom v NR porodnici pred par dnami. A som nad mieru spokojna, musim pochvalit primara,ktory ma odrodil, fakt bol uzasny pri porode, jemny, citlivy, no super a porodne asistentky tiez, pomahali mi zvladnut cely porod, pri kontrakciach masirovali krize. Proste starostlivost o mna pri porode na jednotku s hviezdickou.
11. dec 2016 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte kočky, som v 36 tt, a môj lekár ma už posiela na kontroly do nemocnice. Viem že sa tam chodí do rizikovej poradne a predtým ešte sono. Ale nie som si istá, či treba absolvovať aj pásy. Neviete mi prosím poradiť? Ďakujem.
26. jún o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 prvykrat ta dr na poradni posle na pasy a potom uz budes chodit vzdy v termine uz napr pred poradnou. Cize najprv chod na poradnu a tam ta uz dr alebo sestricka "ponaviguju" :slight_smile:
26. jún o 10:46  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 choď najprv na pásy,potom sono a potom rizikovka.tak či tak ťa pošlú na pásy tak aby si nečakala zbytočne na rizikovku a potom zas znovu keď sa vrátiš z pásov
26. jún o 11:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nivea777
@triumka
Ďakujem za radu. Skúsim tam aj zavolať, čo povie sestrička. Už sa len obrniť trpezlivosťou, lebo tam to bude určite na dlhooo :smiley:
27. jún o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosim Vas,tie co ste rodili v Nr sekciou co vsetko je potrebne pobalit? Tak aby som nic nezabudla,rodinu mam v zahranici a nemal by mi kto veci priniest... Dakujem za rady
5. júl o 15:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niny299 vodu so sosacikom-lepsie sa pije,kedze hlava sa nedviha,vlozky,podlozky aspon 5ks,sietove gatky,kojenecku podprdu+vlozky,toaletak,nocne kosele aspon 2ks,osusku,uterak,hyg.potreby,prezuvky-prip.aj do sprchy,nabijacka na fon :slight_smile: pre drobca plienky,vlhcene ut.,cumel,teplomer. (do rezervy nejake kosielky v pripade alergie na ich vecicky,prip.bodynka)
5. júl o 17:50  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@triumka dakujem velmi pekne :*
5. júl o 17:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok