• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

5. júla 2017 
Suzie,nerozmýšľala som nad tým,lebo veď je len jedna tá izba a nevieme,kedy nás to chytí,tak určite nebude voľná práve odvtedy ako ma privezú z pôrodnej sály,mne je to vlastne jedno,len nech to všetko dopadne ok
13. jún 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neila,tak držím päste,nech to máš rýchlo za sebou a všetko dobre dopadne,to ma asi všetky predbehnete :dizzy_face:
13. jún 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka dakujem ti si zlata a ano nekojim :unamused:
14. jún 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helena takze pravda je teda taka ze ten fantasticky Kellner vedel ze placenta nevysla cela a neurobil Ti sono ani kyret?? Nuz ale potom je to cele jeho chyba. Vies trosku sa v tom vyznam, moja sestra je tiez gynekologicka skoda ze robi v Prahe. Ta mi povedala ze pokial doktor nema atestaciu tak si bez povolenia sefa teda primara nemoze ani prdnut. Moze robit len to co mu sef dovoli. v ziadnom pripade nemoze rozhodnut ze treba urobit cisarak. Takze ked bude problem bude musiet niekoho volat a cas moze byt strateny.
14. jún 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luciaa setra mi povedala ze k porodu treba vzdy toho ktoreho volaju ked su nejake komplikacie, ten ktory stoji a usmieva sa na teba ti mozno zabije dietatko
14. jún 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KAMILA no ja neviem,ja sa tomu nerozumiem...proste chybu spravili vsetci,ktory okolo mna chodili....len nechapem na co su podom doktori ked zanedbaju zakladne veci???? preboha k comu sme to dospeli????
to ako keby ja ako kadernicka niekomu pri trvalej uplne spalim vlasy,tak ze mu uz nikdy nenarastu a necham to tak a ani prepacte nepoviem !!!! ved by som sa bala aj po svete chodit !!!

a to su len vlasy da sa povedat a NIE LUDSKY ZIVOT !!!!!!
jednoznacne som sa rozhodla ze do Nitrianskej porodnice nepojdem asi uz nikdy rodit ak by som cakala niekedy druhe babatko.....
¨samozrejme ze som chcela mat 2 deticky ale teraz po tychto skusenostiach to druhe asi tak lahko nebude !!!! :rolling_eyes:
ak sa samozrejme nestane nahodou.... :wink: no dufam ze moj gynekolog s tym nieco spravi lebo mi kazal ze ked pojdem v stredu zo sona z nemocnice,tak mu mam hned zavolat na jeho mobil......no snad nieco planuje kedze aj on bol riadne na nich nastvany :angry:
14. jún 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidim ze to nebude ziadna slast najst spolahliveho porodnika
14. jún 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helena asi je to naozaj o tom ze musis mat niekoho dohodnuteho
14. jún 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KAMILA ja by som si mozno aj vybavila niekoho keby som tych nasich uzasnich porodnikov poznala a moj gynekolog pri porody uz nechodi.... :frowning2:
14. jún 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iste, kamila, len si myslim, ze pokial nie su ziadne komplikacie, a tie, pripustam, mozu prist aj po porode, je velmi fajn, ked je pri tebe niekto mily a trebars i chapajuci to, ze reves ako pavian :slight_smile: ako vravim, kozar odbornik a som velmi rada, ze mal sluzbu prave on. hoci i skvely porodnik moze zlyhat. tiez je len clovek. individualna zalezitost, fakt tieto porody
14. jún 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciaakubko: Aj ty si rodila u Kozára? Ja k nemu chodím aj ako pacientka a aj pri porode som ho mala a som max.spokojná a mám na porod len pekné spomienky aj ked boli trošku komplikácie.
14. jún 2008 o 13:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastastie ano. hoci povodne som ho nechcela :slight_smile: takym prisnym dojmom posobi a pocula som o nom, ze je taky i pri porode. ale bol skvely :slight_smile: som mu velmi vdacna. aj celemu personalu nr nemocnice - vychadzajuc z vlastnej velmi dobrej skusenosti
14. jún 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru on len tak posobí ale podla mna je super, ja mu mozem dakovat za skvelu starostlivost pocas tehotenstva aza skvely porod, a tak isto aj celemu personalu čo sa o nas starali.
14. jún 2008 o 15:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ahoj no so rada ze ta vidim :grinning: dnes som ta videla vonku s malou . uz aby som bola s tebou a zuzkou na prechadzkach. :wink: mi sa dnes stahujeme uz mam nervy nechce sa mi a keby ma tak videl Ravinger tak ma odstreli mala by som sa setrit a ja sa tu vlacim s krabicama :astonished: :confounded: ale ked ja uz tak tesim do noveho :slight_smile:
zuzo ako sa citis ? daj vediet ako si dnes dopadla u miska uz sa tesime na babo :grinning:
14. jún 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja nemam proti kozarovi nic :angry: chodila som k nemu ked som cakala malu bol v pohode pokial ma nezacal tlapkat po zadku :angry: dakujem to nie
14. jún 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Termin mam 24.6. a velmi mi pomohli niektore rady,co som tu citala.Som z opacneho konca republiky,ale od aprila zijem v Nitre.Aj rodit budem tu.Nemam nic vybavene,co ma byt to bude,len dufam,ze maly aj ja budeme vporiadku.Uz sa neviem dockat.Urcite je nas viac s tymto terminom-tak si potom pokecame.Caute.
14. jún 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no Livia už som prišla od Miška,zatiaľ všetko ok,len dúfam,že ma to nechytí budúci týždeň,ide na dovolenku :sunglasses: :astonished: . Už ma začína chytať depka z pôrodu,pomoooooc :angry: :frowning2: . Tak vy sa už sťahujete?
No super abudeš potom ešte chodiť do parku?
14. jún 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadgu-ahooooj! to snad nie je mozne, ja som ten isty pripad, ten isty termin, od aprila som v NR, prisla som zo ZA! mozno sa stretneme, tiez si nic nevybavujem,proste pojdem a uvidim, co uz narobim. a ku komu chodis teraz na kontroly? tak vela zdaru, aj ja si to tu rada citam,papaaa :grinning:
14. jún 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a aky porodnik je Mesaros?? a mate niektora skusenosti s Uharcekom??
15. jún 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som rodila u uharceka dceru a teraz cakam druhe a urcite budem rodit zase u neho :grinning: . bola som velmi spokojna a je to odbornik :wink: . mesaros neviem aky je ale tusim tiez rodi,,,, :sweat_smile:
15. jún 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamila ako som už pisala, mňa odrodil uharček a je to v pohode lekár. mesaroš- chodila som k nemu do poradne a je prijemny, s pôrodom skusenosti nemam
15. jún 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len som pocula ze Uharcek tu teraz nie je
15. jún 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nieje tu je v zahranici pride az v auguste. kedy rodis?
15. jún 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach tak, no ja ma termin v januari, pocula som ze na dlhsi cas ja prec, a myslela som ze to bude naozaj dlhsie
15. jún 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
???????????? Uharcek tam nie je?
a kto je tam teraz prosim vas aj s atestaciami - co moze rodit aj sam a nepotrebuje nikoho este nad sebou????
15. jún 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamila: Ja ked som chodila na zdravotnú chodili sme na prax k pôrodom a bola som pri Mészárošovi, je podla mna velmi dobrý, príjemný.
15. jún 2008 o 17:04  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada028 - Teraz chodim k Dr.Truskovi.Kazdy utorok.Je fantasticky,len skoda,ze nechodi ku porodom.
A Ty?Uz mas vybratu detsku lekarku?Vraj to treba mat dopredu dohodnute.Ja idem zajtra za jednou.Mala by maleho zobrat.Drz sa.Uz sa nam to krati.pa
16. jún 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,no ja stále nič. Dadgu,mne bol dr. Truska pri prvom pôrode,bol perfektnýýýý
Rebiiiii,ako máš?
16. jún 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dagdu-ja chodim kazdy utorok k Dr.Krjakovi... a tiez uz nechodi k porodom, lebo sukromnici :frowning2: detsku lekarku ano mam, informovali sme sa u sestricky,netreba chodit dopredu oznamovat. ako som prehliadla 1x, tak tiez cakas chlapceka ako ja.. no parada, este povedz meno a ked bude aj to rovnake, tak oslavime niekde v meste niekedy :grinning: :grinning: :grinning: a ano, uz sa nam to krati,uz aby to bolo za mnou, nic ine si nezelam, len byt konecne z nemocnice doma v plnom zdravi obaja :sweat_smile: ale to chceme predsa kazda z nas :dizzy_face: vela zdaru,paaa
16. jún 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dragila_ahoooj, neviem, ci som prehliadla, ale, mas vybaveneho porodnika? ci ides cisto prijem a hotovka :sweat_smile: a mas depku z porodu?? a co potom prvorodicky :grinning: drz sa!
16. jún 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok