Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

bublinkajasminka
2. feb 2008

kočky - ja idem z kurzu od Jahnátkovej v pondelok na pôrodnicu tak vás oboznámim s tým ako to tam vyzerá...

bystricanka
2. feb 2008

ja som rodila tiež v marci 2007 ako neo. Môžem len povedať, že doktor bol super-Kellner. Na pôrodné asistentky nemôžem povedať krivé slovo. Boli fakt milé. Som rada že som rodila v NR aj keď som zvažovala aj pôrodnicu v BB. Ale o tej som nepočula nič dobré.
...len som bola trošku sklamaná s oddelenia šestonedelia. Ale ja som to aj čakala,lebo som si už o tomto oddelení prečítala viac názorov
....bubli.Tak nám napíš, ako to tam teraz vyzerá. Som zvedavá ako sa to tam za rok všetko pomenilo.A možnože aj druhé budem rodiť tu v NR 😀

wladka
4. feb 2008

bubli, napiiiis. 😉 nech pospominame 😵 😀

aviril
11. feb 2008

Ahojte.
Rada by som vedela, ako prebieha rekonštrukcia na šestonedelí v NR. Teda či už sa to dokončuje, čo sa práve robí a tak. Keby sa našli nejaké maminy, ktoré tam nedávno rodili a popísali by to... bolo by to fajn vedieť, či to do konca mája stihnú zrekonštruovať 🙂

baskaj
12. feb 2008

ahoj aviril. Ja som bola pred 2 tyzdnami na gynekologickom odd. Co sa tyka rekonstrukcie, tak to je este asi daleko pred nami, kedy sa my zrekonstruovaneho dozijeme, lebo sa nieco preraba, ale az na konci chodieb - je to oddelene stenou. A co som pocula - stale sa tam vyskytuju nejake problemy, co treba riesit. Takze asi nikto nevie povedat, kedy to bude hotove. Zatial sa stale pouzivaju tie stare zachody aj sprchy 😖

lucida
13. feb 2008

Dievcata poradte mi dobreho gynekologa,takeho co mi nepovie ked mam 2 tyzdne mens.ze to mate z tabletiek a pridte ked ich vysadite 😠 Najlepsie na Chrenovej alebo v nemocnici.Dakujem za rady.

catrin1
13. feb 2008

lucida...Ja mam Krjaka je na farskej a je vazne dobry.... 😉

sorscha
13. feb 2008

Ahojte. Ja som rodila tiež v NR v novembri 2007. Mala som dr.Urbana a bol fakt super. A pôrodné asistenky? Kým tam nebol môj manžel tak si ma ani nevšímali, len ma dali asi na 1h na pásy, už som si necítila chrbát a počítala som každú minútu. Ale keď tam prišiel môj muž hneď sa pýtali či nechcem ísť pod sprchu, alebo na fit loptu. Ale inak dalo sa...

nattie
13. feb 2008

aj ja chodim Krjakovi a som s nim spokojna - len sestricka je take motovidlo 😅 ale inac pohodka

bublinkajasminka
14. feb 2008

my sme boli z predpôrodného kurzu na obhlaidke pôrodných sál - je to pekné, nové, myslím tie sály - tam je to poprerábané a čistučké......
len izby na šestonedelí nie sú dokončené, tam je to stále hrúúza, ani nás tam nepustili, lebo sa polka krídla prerába a maminky sú tam natlačené s bábenkami takže to sme nevideli ☹

catrin1
14. feb 2008

nattie no to je fakt ale inak je mila..da sa snou.... 🙂
bubli a to sestonedelie je na ktorom poschodi??

bublinkajasminka
14. feb 2008

catrin - bolo to tuším na druhom

aviril
14. feb 2008

Je to na treťom poschodí, na druhom je gynekológia.
Inak, ja tiež chodím ku Krjakovi, ako lekár je dobrý, len mi nesedí ako človek. Aj minule na poradni ma tak nepríjemne odbil, odchádzala som odtiaľ strašne znechutená, aj manžel /bol vnútri so mnou,keď mi robil sono/. Neviem, mám z neho zmiešané pocity. Naposledy keď som tam bola, manžel nechcel ani so mnou ísť dnu na sono, že po tom minulajšku ani nemá chuť. Ja som predtým chodila k Dr.Čellárovej, s ňou sa dalo aj srandovať, všetko, len ja som odtiaľ odišla, lebo je až v Plastike a nemá sono a aj krv sa od nej musela nosiť do nemocnice a čakať na výsledky...a počula som samé chvály na Dr.Krjaka, tak som zmenila lekára. Len teraz tak trochu aj ľutujem.

catrin1
14. feb 2008

hej on niekedy ma tie svoje nalady ale ako doktor je dobry a nezanedba nic..niekto ho chvali a niekto nadava...ono kazdy doktor ma asi nieco..no co uz... 🙂 😖

bublinkajasminka
14. feb 2008

ja mám Ravingera - aj ma odrodí.....som s ním veľmi spokojná....ale naozaj veľmi

aviril
15. feb 2008

bubli, a on kde má ordináciu? Má tam aj sono?

bublinkajasminka
15. feb 2008

aviril - samozrejme že má sono, ambulanciu má na klokočine priamo na hlavnej ceste oproti kauflandu je budova kde sú aj policajti aj lekáreň, tam v tej budove sú aj lekári aj on je tam.... 😉

aviril
15. feb 2008

Viem kde to je. No ak sa mi tu nebude páčiť, zvážim možnosť prejsť aj k nemu. Uvidím, porozmýšľam.

bublinkajasminka
15. feb 2008

aviril - jasné je vážne skvelý, bude to môj pôrodník - tak sa teším......ale aj tak sa bojím pôrodu 😒

aviril
15. feb 2008

Pôrodu sa bojí asi každá žena. ja idem tretíkrát a aj tak sa bojím.
Mne ide o to, aby som si s mojim gynekologom mohla aj zasrandovať, aby sa s ním dalo riadne porozprávať a aby som sa nemusela báť niečo sa spýtať, že či ma neodbije. Proste prichádzať k nemu s radosťou a odchádzať s úsmevom na tvári a nie znechutene. Aby tam nebolo to, že kto je on a kto som ja.

bublinkajasminka
15. feb 2008

aviril - ano ja to beriem tak isto a som rada že pri svojom to mám

aviril
15. feb 2008

No bubli, zasadila si mi chrobáka do hlavy. Inak, prajem Ti, aby sa Ti narodilo krásne zdravé dieťatko.

micik24
15. feb 2008

ajoj baby,
cem sa spytat, ci tu ma niektora skusenosti s Dr. Juhásom a ci uz p.Jahnátková asistovala dakomu pri porode lebo som nasla na nete, ze taku sluzbu ponuka?
dakujem

bublinkajasminka
15. feb 2008

aviril - dakujem aj ja tebe samozrejme prajem to isté

micik - jahnátková viedla kurz predpôrodnej prípravy na ktorý som chodila dlho v podstate od oktobra, je to úžasná žena a som s ňou veľmi spokojná ale vravela niečo v takom zmysle že k pôrodom už akosi nestíha, že má toho dosť 😉 ale ak chceš sdkús sa spýtať, je to úžasná ženská ktorá ťa určite neodbije ale vysvetlí ti to normálne

luciaakubko
15. feb 2008

Pekny podvecer prajem 🙂 som bola vcera na 4D sone v hlohovci, a kedze som este stale plna dojmov, musim sa pochvalit 🙂 co sa tyka porodnikov v nr. nemocnici, som vela dobreho pocula na Kellnera. Vraj aj Obert je dobry.
Ja osobne chodim k Lajtmanovi, ten ma byt aj pri porode, tak som zvedava, aku skusenost sem potom v juni pridam 🙂 rozmyslam nad epiduralkou, dufam, ze dr. bude suhlasit...
aviril, Urban nema vlastnu ambulanciu?

aviril
16. feb 2008

Luciaakubko, on nie. On je ešte mladý lekár, nemá na to potrebnú prax. Tuším má najviac rokov, len nedávno ukončil medicínu. Ale je dobrý, to viem. Možno ešte nie je "skazený" ako podaktorí, ktorí keď im nedáš niečo do vačku, tak sa na Teba ani nepozrú.

luciaakubko
16. feb 2008

Dobre ranko 🙂 vyzera byt fajn, aj ked moja prva skusenost s nim bola taka vselijaka. najskor ma vystrasil, potom hrozne potesil 🙂 a najlepsie bolo, ze sa tesil so mnou 🙂 oni ti doktori tak akosti zmaknu, ked vidia babatko na monitore 🙂 sestricky aj pacientky na gynde ho tiez chvalili.A ti starsi, akoze skusenejsi...s tymi mas pravdu...maju toho za sebou viac, uz to s tebou tak neprezivaju. ono mamicke velmi pomaha pozitivny pristup doktora, celeho personalu.

majulcek
16. feb 2008

micik24 ja mam Juhasa..ako clovek nie zly,pristup mily,taky az moc sladky mi niekedy pripada...ale to jeho doktorovanie mi pripada take cajove..co ja viem,moj nazor..
bubli aj ja som xcela jahnatkovu,ale ze to uz nerobi...

bublinkajasminka
17. feb 2008

majul - presssne to sa zdalo aj mne, že to už nerobí - nemá času, má stále kurzy 😉

micik24
19. feb 2008

dakujem za odpovede, ja sa do porodnice chystam tak o 6 rokov ale clovek nikdy nevie tak uz zbieram info, dufam ze vtedy sa uz v nemocnici budu dat prenajat sukromne izby inak neviem ako to prezijem 😖
asi si najmem nejaku ukrajinku, aby mi babo vynosila a odrodila 😀 😀 😀 ale nie to by som nasmu krasnemu babu nespravila 😵
ak mate este niektora skusenosti s Juhasom napiste budem vdacna 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre