Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

dupinka
28. nov 2008

baby, dakujem za info! Konecne mam predstavu o tom, co ma v porodnici asi caka...

A boli ste aj na 3D/ 4D ultrazvuk? V kolkom tyzdni sa odporuca?

ajdika
28. nov 2008

Baby, to, ak sa nedostanete na nové izby, z toho si vôbec nič nerobte. Ja som zažila starú aj novú (bez známostí 🙂 ) a nejaký extrémny rozdiel som nepostrehla, okrem farby a možno (ale to som si nejako nevšímala) postielky pre bábätko. Klíma nie je ani v jednej, tak je to úplne zajedno.
Ilduška, ja som mala takého valibuka, že mu tie ich košieľky boli len tak-tak dobré.

Ultrazvuk 3D/4D je najlepsie okolo 20-24 tt

omii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rebi
28. nov 2008

ahojte baby ja sa stale gulam a to dost tazko....
ja som si do porodnice pre maleho pripravila vsetko aj veci ja som aj pri malej chcela aby mi ju od zaciatku obliekli do nasho a nebol v tom problem aj teraz budem rada ked mu daju to co si prinesiem z domu.
ked som bol s malou v porodnici tak tam bola riadna zima aj deky som mala a ja hrube ponozky no dufam ze teraz to uz tak nie je aj kvoli tomu tuzim ist do novj izby najradsej do tej nadstandardnej a iked som pocula ze je obsadena.... uvidime hlavne nech sme zdravy.

omii
28. nov 2008

ahoj rebi
do novych izieb sa da tazko dostat a nadstandardnu teraz prerabali bo potrubie tieklo ale aj tak tak bola mamicka co je tam dlhodobo cize pochybujeem ze je volna a s tymi vecami no co ja viem ti ju budu obliekat do ich kosielky a plienky ale zeby sa dalo do svojho mne ani capicku neceli nechat ked isla na nejake vysetrenie lebo ze vela deti moze sa to zamenit 😖

zuzana76
28. nov 2008

ahoj andrejka 😀 , no teda, my sa aj tu stretame? ma nepoznas? hmmmmmm? 😀 😀

ja som si aj myslela ze si to ty, ale ista som si az teraz, ked si si dala mena deticiek 😵

ako sa mate? my sa pomaly chystame na druhe babo

rebi
28. nov 2008

ommi skusim si to nejak vybavit sak clovek nikdy nevie....
zajtra idem teda idu sa na mna pozriet a uvidim ako dopadnem uz aby to bola za mnou.

ilduska14
28. nov 2008

ajdika 😀 😀 😀

omii
28. nov 2008

REBI
kde ides na prijem co si po termine uz cico tak drzim paste 🙂

ilduska14
28. nov 2008

ajdika,moja malá sa v tom strácala, chcela som pridať fotku,ale musim ju upraviť lebo je veľká,tak neskôr pozri 😉

rebi
29. nov 2008

noved dam vam vediet som zvedava ale mam pocit ze este tyzden som po kope mozno na buduci tyzden , teraz sa idem len dohodnut co a ako:::::: 😀

omii
29. nov 2008

rebi
hm a skym sa idesa dohodnut so svojim gyncom alebo do nemocnice na vysetrenie neboj staci malickost a nechaju si ta tam hned jak mna 🙂 no lenze oni su schopny ta tam nechat aj kvoli malickemu naznaku

vilocka
29. nov 2008

rebi drzime ti palce! 😉 a potom sa ozvi ako si dopadla 😵

ajdika
29. nov 2008

Zuzi, jasné, že Ťa poznám 😀 a poctivo čítam, aj by som napísala, len sa nejak na tom skype nestretávame. Ja som tu vždy len na skok, keď bude čas, pošlem Ti hneď IP.

Ilduška, hoď tam to foto potom, ja si to pozriem. Ja sa tiež chystám pridať nejaké fotky, tak ale ešte som nenaštudovala, ako 😅

Všetkým babám, čo sa chystajú, sa držte a pohodový pôrod prajem.

rebi
29. nov 2008

ahojte tak ja som zase doma este stale nic ... este sa mu nechce na svet tak o tyzden zase a uvidime...
inac citim sa strasne jak casovana bomba nevladzem uz aby to bolo.... prepacte ze sa stale stazujem ☹ ale viete ako to ja na konci 😝

ajdika
30. nov 2008

Rebi, však máš ešte čas, nie? A keby si pretiahla ešte pár dní do nového roku, aspoň máš nárok na príspevok na druhé dieťa, keď si to tá naša vláda "rozmyslela" až od r.2009 😀 😀 😀

rebi
30. nov 2008

termin sa mi na zaklade sona posunul o tyzden do predu tak mam este tyzden a do noveho roka to aj tak pri mojej snahe nestihnem ☹ a uz mi je na prd....
ale hadam to este chvilu vydrzime

ajdika
30. nov 2008

...no veď čo už narobíme 😀 . Hlavne nech všetko dobre dopadne. Potom podaj info.

dragila
30. nov 2008

Lívia,drž sa,stále na teba myslím,neboj,už to budeš mať za chvíľu za sebou

omii
30. nov 2008

rebi, no len si davaj na seba a malinke pozor bo doktorom netreba stale verit niektory ti ani neveria ked ti je na prd ale ani sa nenazdas a budes mat toho drobca na rukach 🙂 ten tizden oproti tolkym mesiacom je uz nic uvidis drzim paste

rebi
30. nov 2008

ja viem baby ste zlate uz sa strasne na toho drobca vsetci tesime a asi som uz aj nedockava 😔 ale to asi k tomu patri. idem dat malu do postele a potom aj ja si dam taky maly kupel prvy krat po tolkych mesiacoch , bohvie ci to nieco spravi ☹ ☹ ☹ ☹
zuzi uz by sa potom patrilo aj stretnut sak nieco vymyslime. kocky dakujem este raz, este vam budem davat priebezne info....

dragila
30. nov 2008

No moja,začala som jazdiť,tak keď sa odhodlám 😒 ,dobehnem ťa kuknúť 😉

dupinka
1. dec 2008

Rebi, drzkajte sa! Myslime na vas!!

rebi
1. dec 2008

dakujem dnes som po stvornozky vydrhla cely dom vcera som umyvala okna vesala zaclony a vecer som si dala horuci kupel a co nic....
dakujem este raz uz sa tesim

zajo79
1. dec 2008

ahoj rebi...este by to chcelo romantikus vecer a mozno sa veci pohnu dopredu 😵

ale pravda asi je, ze pokial sa babatku nechce, mozes skakat aj na svihadle a nic ... 😝

rebi
1. dec 2008

jaj moja tej romantiky uz je tolko ako za poslednych devat mesiacov ano nebolo 😝
ale ako hovoris ked sa mu raz nechce tak co uz. hadam sa raz pohne

zajo79
1. dec 2008

😎 neboj, ved raz vyjst musi

rebi
2. dec 2008

ja viem sak uz si pripadam jak vadna stale sa len stazujem. dnes v noci som do pol tretej nespala bolelo ma vsetko a uz som si myslela ze ideme , ale potom sa mi podarilo okolo tretej zaspat tak nic ale aj dnes sa necitim najlepsie tak uvidime, ved vam dam vediet. inac vsetko v pohode.
ozaj neviete kedy je v meste mikulas?

omii
2. dec 2008

sa mi zda ze v novinach pisali skoro sade ze 5 teho teda vo vecnine predajni a restikach a takychto haluziach

rebi
2. dec 2008

dakujem este by som ho rada absolvovala s malou ak sa zadari

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre