• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

11. decembra 2016 
lucrezii,aj ostatným nastávajúcim mamičkám prajem pôrod bez komplikácií a perfekt.lekárov a sestričky.som tiež zdravotník a veľmi dobre viem,aká je profesionalita a LUDSKOST pre pacienta a samozrejme aj pre rodičku veľmi dôležitá.
20. máj 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helka, ja podobne :grinning: inak spominala si tie tvoje problemy :frowning2: viem co sa ti stalo :frowning2: dobre, ze uz ste v poriadku, ty aj Sabinka :dizzy_face:
20. máj 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa spýtať, či v nitrianskej pôrodnici prepichujú ušká dievčatkám hneď po pôrode alebo je to lepšie nechať na neskôr. :slight_smile:
20. máj 2009 o 17:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumire prepichujú aj v nemocnici,ale nie vždy.nie všetky sestry to robia.ja som tiež chcela dať malej prepichnúť v nemocnici,tak mi sestričky povedali že to robia v deň odchodu domov a mám si dať naušnice na 24 hod.do liehu.a keď som potom šla za nimi aby tie ušká prepichli tak mi povedali že je víkend a nie je tam nikto kto to robí.tak mala dcérka naušničky na druhej poradni u pediatričky.ale na neskôr by som to potom nenechávala,podľa mňa čím skôr tým lepšie.ale som chúďatko ľutovala,lebo dosť plačkala :frowning2: ,ale to s tým chodí,tak čo už. ináč som tam ani nemohla byť pri nej poslali ma na chodbu.tebe sa to lumire kráti,už to máš len za pár.držím palce. :slight_smile:
20. máj 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem. :wink:
20. máj 2009 o 18:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano prepichuju uska v porodnici,v den odchodu a ako pisala ilduska tak musis mat namocene nausnicky v liehu aspon tych 24 hodin......a je pravda ze cez vikend nikto neprepichuje uska detickam len v tyzdni

aj nas prepustali z porodnice v nedelu a kedze bol vikend tak nam ani nemohli uska prepichnut a musela som ist s malou na druhy den k pediatricke aby uska prepichla malej kedze som to chcela cim skor :wink:
20. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domyyy joj ha veru vytrpela som si az dost a hlavne ze mam zdravu a krasnu Sabínku a ze sme sa z toho nestastia dostali napokon
20. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helka...ja som taka rada, ze ste sa z toho dostali, po porode si to fakt mala tazke :pensive: ale viem, ze Sabinka ti to teraz vsetko vynahradza :dizzy_face:
20. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenkasabinka aj pri Tvojom pôrode ten lekár čo bol pri Tebe urobil chybu a nemyslím si že by ho bolo treba vyhodiť z roboty
21. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucrezia len tak pre zaujímavosť stránka nemeckej lekárskej komory vlani odobrali licenciu 2 (až dvom lekárom) rok predtým jednému, na to že Nemcov je 82 mil. majú lekárov na tisíc ovyvateľov o polovicu viac ako u nás, je to skutočne úctyhodný počet a naozaj je velmi jednoduché prísť o licenciu...
http://www.bundesaerztekammer.de/page.asp?his=0.1
21. máj 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamini chcela by som sa spýtať ako to vyzerá teraz v nemocnici chystám sa rodiť za nejaký mesiac a trošku sa toho bojim a ešte by som sa chcela spýtať ktorí doktor je podľa vás najlepší v nitrianskej nemocnici? a odporučili by ste mi klistir alebo radsej ani nie za odpoveď ďakujem
22. máj 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simulienka no kazdy si chvali niekoho ineho...ja by som odporucila urcite Kellnera a Urbana.. :wink: ..a klistir by som ti odporucila,neni to nic hrozne...
22. máj 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simulienka...myslím že klisstýr dávajú každej mamine a ozaj sa to dá vydržata s tými lekármi je to tak,ako píše catrin a čo sa týka šestoned.,dá sa aj to,až na tie sprchy/rodila som vo febr.).
22. máj 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Catrin,
este som nerodila, ale doktori su podla mna dobri uz spominany Urban- bol moj izbovy a Kellner, toho chvalia dost, aj moja kamoska unho rodila a druha zase u Urbana. A do nemocnice idem este len pozriet, ale na gynekologii je neprerobena cast hroza- teda sprchy. Izby sa daju, par dni vydrzis.
22. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamila nie mylis sa....mne neurobil lekar pri porode chybu-ja som mala super lekara pri porode .......

inokedy som zazila sklamanie v lekaroch,nie pocas porodu
23. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rodila u Kellnera a ten je perfektny doktor ,nemozem na neho povedat ani len krive slovicko a co sa tyka klistyru,tak to sa zvladnut urcite da nie je to nic hrozne :wink:

a ta neprerobena cast na sestonedeli,tak tam ani nemusite ist do sprchy a na wc-su tam novucicke sprchy a toalety a su pekne cistucke(aspon vtedy boli ked som ja porodila) :slight_smile:
23. máj 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simulienka: ja som pisala svoje dojmy na predch. strane.
23. máj 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je to pravda ze zasa v nasej porodnici zomreli dve zeny pri porode????? :confused: :unamused: :frowning2:
23. máj 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie v nasej, ale v Petrzalke.
23. máj 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha lebo mne to povedala kamoska a asi sa teda pomylila :sweat_smile:
23. máj 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby

simulienka,ja by som tiez doporucila Urbana,Kellnera a urcite aj Oberta
23. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som to včera počula v správach - na Antolskej, behom 2 týždnov zomreli 2 rodičky
23. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sima to je dost smutne ze? :pensive:
23. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,to nieje len smutné ale strašné.ja som to nevidela v správach,ale prečítala som si to dnes na nete.
23. máj 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenkasabinka ja len že si dávnejšie spomínala, že v tebe zostal kúsok placenty a to je chyba lekára , ktorý je pri pôrode :confounded:
23. máj 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamila nuz o tom sme sa tu uz tusim bavili a co narobime :pensive:
23. máj 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuž,to je pravda...
23. máj 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu a to je hlavne-casom sa rany zahoja
23. máj 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci sa da aj v nitre zazmluvnit lekar a co to asi tak stoji a aky je postup. Alebo sa dava vsimne alebo nieco podobne? Ja som sice proti vsimnemu a hocijakym uplatkom, ale prispevky na lekarov su tu rozne, tak mam trosku obavy a uvazujem aj nad takouto alternativou. Dakujem
28. máj 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janinad...nie,nedá sa,iba ak by si mala známeho lekára a dohodla sa s ním
28. máj 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok