Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

kami68
20. máj 2009

lucrezii,aj ostatným nastávajúcim mamičkám prajem pôrod bez komplikácií a perfekt.lekárov a sestričky.som tiež zdravotník a veľmi dobre viem,aká je profesionalita a LUDSKOST pre pacienta a samozrejme aj pre rodičku veľmi dôležitá.

domyyy
20. máj 2009

helka, ja podobne 😀 inak spominala si tie tvoje problemy ☹ viem co sa ti stalo ☹ dobre, ze uz ste v poriadku, ty aj Sabinka 😵

lumire
20. máj 2009

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či v nitrianskej pôrodnici prepichujú ušká dievčatkám hneď po pôrode alebo je to lepšie nechať na neskôr. 🙂

ilduska14
20. máj 2009

lumire prepichujú aj v nemocnici,ale nie vždy.nie všetky sestry to robia.ja som tiež chcela dať malej prepichnúť v nemocnici,tak mi sestričky povedali že to robia v deň odchodu domov a mám si dať naušnice na 24 hod.do liehu.a keď som potom šla za nimi aby tie ušká prepichli tak mi povedali že je víkend a nie je tam nikto kto to robí.tak mala dcérka naušničky na druhej poradni u pediatričky.ale na neskôr by som to potom nenechávala,podľa mňa čím skôr tým lepšie.ale som chúďatko ľutovala,lebo dosť plačkala ☹ ,ale to s tým chodí,tak čo už. ináč som tam ani nemohla byť pri nej poslali ma na chodbu.tebe sa to lumire kráti,už to máš len za pár.držím palce. 🙂

lumire
20. máj 2009

Ďakujem. 😉

helenkasabinka
20. máj 2009

ano prepichuju uska v porodnici,v den odchodu a ako pisala ilduska tak musis mat namocene nausnicky v liehu aspon tych 24 hodin......a je pravda ze cez vikend nikto neprepichuje uska detickam len v tyzdni

aj nas prepustali z porodnice v nedelu a kedze bol vikend tak nam ani nemohli uska prepichnut a musela som ist s malou na druhy den k pediatricke aby uska prepichla malej kedze som to chcela cim skor 😉

helenkasabinka
20. máj 2009

domyyy joj ha veru vytrpela som si az dost a hlavne ze mam zdravu a krasnu Sabínku a ze sme sa z toho nestastia dostali napokon

domyyy
20. máj 2009

helka...ja som taka rada, ze ste sa z toho dostali, po porode si to fakt mala tazke 😔 ale viem, ze Sabinka ti to teraz vsetko vynahradza 😵

kamila68
21. máj 2009

helenkasabinka aj pri Tvojom pôrode ten lekár čo bol pri Tebe urobil chybu a nemyslím si že by ho bolo treba vyhodiť z roboty

kamila68
21. máj 2009

lucrezia len tak pre zaujímavosť stránka nemeckej lekárskej komory vlani odobrali licenciu 2 (až dvom lekárom) rok predtým jednému, na to že Nemcov je 82 mil. majú lekárov na tisíc ovyvateľov o polovicu viac ako u nás, je to skutočne úctyhodný počet a naozaj je velmi jednoduché prísť o licenciu...
http://www.bundesaerztekammer.de/page.asp?his=0.1

simulienka
22. máj 2009

ahojte mamini chcela by som sa spýtať ako to vyzerá teraz v nemocnici chystám sa rodiť za nejaký mesiac a trošku sa toho bojim a ešte by som sa chcela spýtať ktorí doktor je podľa vás najlepší v nitrianskej nemocnici? a odporučili by ste mi klistir alebo radsej ani nie za odpoveď ďakujem

catrin1
22. máj 2009

simulienka no kazdy si chvali niekoho ineho...ja by som odporucila urcite Kellnera a Urbana.. 😉 ..a klistir by som ti odporucila,neni to nic hrozne...

kami68
22. máj 2009

simulienka...myslím že klisstýr dávajú každej mamine a ozaj sa to dá vydržata s tými lekármi je to tak,ako píše catrin a čo sa týka šestoned.,dá sa aj to,až na tie sprchy/rodila som vo febr.).

beruska113
22. máj 2009

Catrin,
este som nerodila, ale doktori su podla mna dobri uz spominany Urban- bol moj izbovy a Kellner, toho chvalia dost, aj moja kamoska unho rodila a druha zase u Urbana. A do nemocnice idem este len pozriet, ale na gynekologii je neprerobena cast hroza- teda sprchy. Izby sa daju, par dni vydrzis.

helenkasabinka
23. máj 2009

kamila nie mylis sa....mne neurobil lekar pri porode chybu-ja som mala super lekara pri porode .......

inokedy som zazila sklamanie v lekaroch,nie pocas porodu

helenkasabinka
23. máj 2009

ja som rodila u Kellnera a ten je perfektny doktor ,nemozem na neho povedat ani len krive slovicko a co sa tyka klistyru,tak to sa zvladnut urcite da nie je to nic hrozne 😉

a ta neprerobena cast na sestonedeli,tak tam ani nemusite ist do sprchy a na wc-su tam novucicke sprchy a toalety a su pekne cistucke(aspon vtedy boli ked som ja porodila) 🙂

dupinka
23. máj 2009

Simulienka: ja som pisala svoje dojmy na predch. strane.

helenkasabinka
23. máj 2009

baby je to pravda ze zasa v nasej porodnici zomreli dve zeny pri porode????? 😕 😒 ☹

dupinka
23. máj 2009

nie v nasej, ale v Petrzalke.

helenkasabinka
23. máj 2009

aha lebo mne to povedala kamoska a asi sa teda pomylila 😅

karinka
23. máj 2009

ahojte baby

simulienka,ja by som tiez doporucila Urbana,Kellnera a urcite aj Oberta

sima.p
23. máj 2009

Aj ja som to včera počula v správach - na Antolskej, behom 2 týždnov zomreli 2 rodičky

helenkasabinka
23. máj 2009

sima to je dost smutne ze? 😔

kami68
23. máj 2009

baby,to nieje len smutné ale strašné.ja som to nevidela v správach,ale prečítala som si to dnes na nete.

kamila68
23. máj 2009

helenkasabinka ja len že si dávnejšie spomínala, že v tebe zostal kúsok placenty a to je chyba lekára , ktorý je pri pôrode 😖

helenkasabinka
23. máj 2009

kamila nuz o tom sme sa tu uz tusim bavili a co narobime 😔

kami68
23. máj 2009

nuž,to je pravda...

helenkasabinka
23. máj 2009

som tu a to je hlavne-casom sa rany zahoja

janinad
28. máj 2009

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci sa da aj v nitre zazmluvnit lekar a co to asi tak stoji a aky je postup. Alebo sa dava vsimne alebo nieco podobne? Ja som sice proti vsimnemu a hocijakym uplatkom, ale prispevky na lekarov su tu rozne, tak mam trosku obavy a uvazujem aj nad takouto alternativou. Dakujem

kami68
28. máj 2009

janinad...nie,nedá sa,iba ak by si mala známeho lekára a dohodla sa s ním

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre