Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

danaja
25. apr 2010

Ahojte, je nieco nove v NR porodnici, zachvilu idem rodit, len tak vyzvedam. rodil niekto teraz?

zuzka1982
26. apr 2010

Ahoj, aj mna by zaujimalo, co je tam nove ... aki su tam lekari. Bola som na exkurzii c pani Jahnatkovou a bola som spokojna. Dokonca porodna asistentka, co mala sluzbu, tak s nami pokecala, zasmiala sa. Mala som velmi dobry pocit. CO sa tyka lekarov, pocula som dobre aj zle...

majovka111
26. apr 2010

aj ja budem coskoro rodit v Nr,tak som zvedava na nove postrehy 🙂 na exkurziu som sa velmi tesila,ale nemohla som sa jej zucastnit kedze od 32tt lezim 😢

berenisse22
27. apr 2010

ahojte, aj ja zachvilku rodim, a uz sa nato tesim 🙂 nech uz mame po tom baby

zuzka1982
28. apr 2010

Tak sa mozno vsetky stretneme 🙂 Ja sa uz tiez tesim, budem bez brucha a s malou doma 😎

majovka111
28. apr 2010

ja sa raz tesim a potom ma to prejde 😅 no ale v kazdom pripade sa nam to blizi.

lolita.9991
28. apr 2010

ahojte kocky mam otazku,chodite do porodky na monitor?
moj doki povedal ze netreba?

majovka111
28. apr 2010

lolita a ma tvoj doktor monitor v ambulancii?

lolita.9991
28. apr 2010

nie nemaa,tak neviem asi zavolam do porodky ainformjem sa

majovka111
28. apr 2010

no tak to bude asi lepsie,aj ked som pocula ze tam baby stravia vela casu,ale asi je dovod preco tam chodia . a nepytala si sa doktora preco tam nemas chodit?

zuzka1982
28. apr 2010

Ahoj, ani ja nechodim do nemocnice na sono, CTG .... a tiez mi povedal moj DR, ze netreba. Ked som sa pytala preco, tak mi odpovedal, ze nemam dovod tam ist. Ja som stale chodila do medicinskeho centra na sono, v nemocnici som nebola ani raz. V nemocnici sa caka 3 hodiny, co som pocula, treba si zobrat jest a pit, plus nabalit si vela trpezlivosti.

zuzanakarolinka
29. apr 2010

ja som na tom bola podobne ako zuzka, tiež som chodila iba k svojmu dr. a aj na sono, iba k nemu a až posledný týždeň som chodila do nemocky, bo som bola zaradené medzi rizikové, kvôli vysokému tlaku a to som tam bolo iba tuším 3x a potom som išla na príjem, ale to čakanie mi stačilo aj za tie 3 razy, inak si myslím, že to bolo ok

zuzanakarolinka
29. apr 2010

inak dobre ste nahustené s tými termínmi, tak nech všetko dobre dopadne a potom dajte vedieť, keď budete doma, držím palce a budem na vás myslieť

lolita.9991
29. apr 2010

ahoj zuzka ty si tiez z nr?
odkial presne?

majovka111
29. apr 2010

tak som bola dnes v poradni, ze to vyzera dobre, krcok drzi, cs mam 5.
ja tiez chodim na pasy a sono k mojmu doktorovi, ved to staci, ale lolitin doktor pasy nema.
veru nahustene to mame, sa mozno postretame 🙂

zuzka1982
29. apr 2010

Ja nie som z NR, byvam pri NR, no rodit idem do nasej nitrianskej nemocnice, aj ked ma odhovarali. Ked to prezili ine baby, musim aj ja.

majovka111
29. apr 2010

zuzi a kam okrem Nr by si isla? ja si tiz myslim ze treba zatat zuby a nieco vydrzat. V pripade komplikacii ti skor pomozu vo FN, ako niekde v malom meste, kde nemaju ani inkubator a potom babatka prevazaju do Nr. A myslim si, ze pristup personalu sa uz trosku zmenil.

zuzanakarolinka
29. apr 2010

baby ničoho sa nebojte, sestričky sú strašne zlaté, najzlatšie

zuzanakarolinka
29. apr 2010

lolita a ktorej zuzky si sa to pítala, tej čo ti odpovedala, lebo ja som z nr, z chrenovej

zuzanakarolinka
30. apr 2010

baby ja som včera asi spala, teraz som si všimla že pítala z í, ospravelňujem sa pýtala

zuzka1982
30. apr 2010

Ja som este uvazovala nad TO, ale odradilo ma to, ze ak by sa nieco stalo babu, tak ho prevazaju do NR, co sa mi nezda. Ja tam, ono tam....Takze zostavam v NR, ja si nemyslim, ze je to take strasne zle. Ved keby bolo, nikto by do NR nesiel 🙂

edit1989
30. apr 2010

Ahojte baby som tu nova🙂 som v 39 tt tiez budeme majove🙂 uz sa jej neviem dockat som prvorodicka.V pondelok idem na poradnu uvidim co mi povie doktor.Otvorena na 1cm som uz 2tyzdne a stale nic viac😢 uz to chcem mat za sebou...

lolita.9991
30. apr 2010

edit tiez by som to uz chcela mat za sebou,mat pri sebe ten svoj uzlicekk

edit1989
30. apr 2010

No veru hadam mi povie v pondelok dobru spravu🙂

edit1989
30. apr 2010

Lolita pekne foto🙂aj ja som uz tolko nakupila mam plne 2komody🙂)kde si kupovala malinkej vecicky?Kedy mas presne termin?Hadam sa tam s niektorou stretnem mam termin 12teho,ale uz citim ze to bude skvor...budem mat dievcatko Sarah a hrozne sa tesime ved ako vsetky🙂baby co hovorite na doktora Uharceka a Dlugosa?Alebo ktory je podla vas dobry?

zuzanakarolinka
1. máj 2010

edit dlugosa nepoznám a o uharčekovi hovoria rôzne, jedny nadávajú, ale ja mám na neho len pekné slovo, bol celkom milý, dalo sa s ním aj pokecať počas vyzity

edit1989
1. máj 2010

Lebo Uharceka by som mala mat pri porode preto sa pytam...baby aj vam tak tvrdne brucho ako mne?Kazdu chvilku a mala kope ako besna🙂

lolita.9991
1. máj 2010

edit hej aj mne tvrdne,a mala je akcna,a citim bolesti jak pri kramoch,az do krizov

a vecicky no vselikde,cez net,v tescu a segra z anglicka ponosila

majovka111
1. máj 2010

ja este beriem magnezium takze tvrdnutie nemavam zatial,ale od zajtra prestavam tak uvidim.
edit ked budes mat uharceka pri porode,ze ho budes mat vybaveneho tak urcite bude fajn a iny 😉

edit1989
1. máj 2010

Baby aj ja som brala magnezium ale zevraj sa uz nema brat od 36tt tak som ho vysadila🙂No mam ho vybaveneho,lebo suseda rodila mala Lajtmana a pri porode jej znicil cely klb☹buchal jej do nohy lebo ich od bolesti stahovala.Este jej aj ponadaval ze ako 3torodicka je onicom.Lenze jej chlapcek bol omotany,a v poslednej sekunde ho vybrali.A este si tam zoberte muzikov,budu milsi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre