Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

groka
14. máj 2010

berenise v NR porodnici to chodi totizto tak,tak ze musis mat stastie na pana "doktora" a stastie na to ,aku ma naladu,gratulujem k babatku a k tomu,ze si narazila na dobreho lekara,kto ti bol pri porode?sestra a doki ktori?

berenisse22
14. máj 2010

Vierka Birova a taka nova, neviem ako sa volala, ale boli obe super, a MUDr. Matejka 🙂

zuzanakarolinka
14. máj 2010

gratulujem k bábätkám, a čo sa to robí v pôrodnici?

berenisse22
15. máj 2010

co mas na mysli, ze co sa to robi v porodnici?

zuzanakarolinka
16. máj 2010

no čo to tu píšete, čo sa to tam zhoršuje či čo? alebo to bolo iba dočasné? lebo mi tie vaše slová prišli ako nejaké negatívum

helenkasabinka
16. máj 2010

to ono o tom asi nechce nikto pisat radsej verejne...... 😒

didiana333
16. máj 2010

Ja som mala teraz naposledy len dobré skusenosti... 😅

helenkasabinka
16. máj 2010

len niekto vravel ze pred par dnami zomrelo jednej tehotnej maminke v brusku babatko a zasa lekari pochybili 😅 ☹

a to v nasej porodnici,dostala v termine kontrakcie a lekari ju poslali este domov zbalit sa a babatko jej zomrelo v brusku ☹

didiana333
16. máj 2010

☹ ☹ ☹

zuzanakarolinka
17. máj 2010

ty kokos, to vážne? ☹

kamila68
17. máj 2010

helenkasabinka ,myslím, že trepeš kraviny, čo to je, že "niekto vravel" aj predtým si tu vypisovala, že "v našej pôrodnici zase zomrela mamička" pritom to boli tie bratislavské prípady

silvikaa
17. máj 2010

Ahojte, pridavam sa do temy. chystam sa rodit v nasej nitrianskej nemocnici. mate niekto nejake nove info, ako to tam prebieha a ci su lekari a sestricky ok? ake mate referencie na doktora Lajtmana? prvy porod som tam neabsolvovala, tak sa pytam. vopred moc dakujem.

helenkasabinka
17. máj 2010

kamila ak trepe jedna dotycna tak trepem aj ja ........a poprosim ta aby si do mna neutocila 😠

helenkasabinka
17. máj 2010

a ta co jej zomrelo babatko je z vrabel......

helenkasabinka
17. máj 2010

poznam jednu dotycnu ktorej kamoske sa to stalo,tak laskavo sa tu do mna nenavazaj a presvec sa o pravde ok? 🙄

helenkasabinka
17. máj 2010

a dokonca som nepisala len ja o tom pripade ale na strane 82 pisala o tom aj ina uzivatelka .....

danaja
17. máj 2010

Silvikaa, ja chodim k dr. Gilanovi a vo stvrtok tam ordinuje dr. Lajtman, par krat som bola aj u nho na vysetreni a v pohode, bola som spokojna, ale tu niektore mamicky s nim nemaju dobre skusenosti,

silvikaa
17. máj 2010

danaja - dakujem za info. clovek nikdy vsetkym nevyhovie. dost sa bojim porodu, viac ako pri prvom a som asi taka predzaujata voci nitre....kedze sa o tejto porodnici nic dobre nepise. ale ved uvidime. a ty ides tiez rodit do nitry? uz mas pomaly termin 🙂

seve_ranka
17. máj 2010

silvika, ja som chodila k lajtmanovi do poradne cele tehu a bola som spokojna. Pri porode nebol, resp. som od neho sla z poradne rovno na porodnu salu, takze mi stihol prepichnut plodovku a ponahlal sa na nejaky seminar. Slubil mi, ze sa o dve hodky vrati a odrodi ma, no nakoniec som ho predbehla 😉 mne osobne velmi vyhovoval ako lekar, aj ked som tu na neho citala rozne nazory.

silvikaa
17. máj 2010

severanka - moc dakujem za pozitivnu odpoved. zajtra idem k nemu prvy krat, tak som zvedava 🙂

seve_ranka
17. máj 2010

silvi, nemas za co 🙂 aj nabuduce 😉

danaja
17. máj 2010

silvi, idem rodit do NR, rodila som tam aj prvy krat, bola som velmi spokojna, rodil ma dr. Kellner, ale ten uz bohuzial odisiel za lepsim, ale aj sestricky na sestonedeli boli podla mna dobre, ja nemozem povedat nic zle na NR porodnicu.

aj ja idem zajtra na poradnu, v utorok tam byva Gilan, ale niekedy to maju s Lajtmanom poprehadzovane. Ty ides k Lajtmanovi do ordinacie pri Tesco? Ja tam mam byt o 8.00, a potom ma mozno poslu do nemocky na pasy a sono.

majovka35
18. máj 2010

Ahoj baby, mam uspesne po porode - rodila som sekciou - spinal a som maximalne spokojna, jak so samotnym priebehom, tak aj s personalom - osobitne by som vyzdvihla skvely pristup anesteziologicky a porodnika! No a sestricky pocas 24 hodinovej starostlivosti o mna na pooperacnom - uzas, skutocne som sa s takymtom super pristupom este nestretla a to som na operacke od detstva bola niekolkokrat....
Sestonedelie s novorodeneckym tiez uplne v pohode - samozrejme, vsade su nejake tie vynimky, ale tie sa dali prehliadnut....
Izby, socialky uplne v pohode... dlho som rozmyslala nad nadstandardnou izbou, nakoniec som rada, ze som zostala na klasickej izbe - aspon som nebola sama...
takze ked Vas porod este len caka, nebojte sa....

silvikaa
18. máj 2010

ahojte,
danaja - ja som bola dnes u lajtmana v nemocke , najprv na pasoch a potom u neho na tej rizikovej. vsetko je vraj ok a ana porod to zatial nevyzera . ale u mna to tak nevyzeralo ani den pred porodom pri prvom synovi 🙂 a ty si ako dopadla?

danaja
18. máj 2010

Ahoj, ja som mala ist dnes pri tesco, ale rano mi volal sestricka, ze Gilan je chory, ze aby som isla do nemocky k dr. Lajtmanovi, tak som bola ako aj ty, naskor pasy, potom k nemu a zajtra mam ist ku Gilanovi a v piatok do rizikovej, ani u mna to na porod nevyzera, ale uvidim, co mi povedia v piatok

silvikaa
18. máj 2010

tak drzim palce, aby sa to coskoro rozbehlo....aj toto hnusne pocasie ti moze pomoct, vtedy sa vraj rodi a rodi 🙂 aky si mala prvy porod? inak ja som fakt vecer pred prvym porodom nic necitila. do polnoci sme mali navstevu a este som vravela, ze ja asi nikdy neporodim a rano.....to som mala termin, mi odtiekla voda a sup do nemocky 🙂 aj teraz duuuuufam, ze nebudem prenasat. a gilan ti co vravel? ak do terminu neporodis, pomozu tomu, ci nechaju nech to pride prirodzene?

danaja
18. máj 2010

ja som 8 dni prenasala, v nedelu o 11.00 som mala prist na hospitalizaciu, v sobotu rano ma chytili bolesti a porodila som v nedelu o 4.00
A Gilanovi idem zajtra, lebo dnes bol PN, potom v piatok uz do rizikovej

danaja
18. máj 2010

majovka35, gratulujem, uz aj ja by som chcela mat po tom, toto cakanie v poslednych dnoch je asi najhorsie

zuzka1982
18. máj 2010

Ahojte, co sa tyka NR nemocnice, porodnicke pddelenie super, ja som mala pri porode MUDr. Krausovu, velmi mila osobka. Sestonedelie krasne, sprchy a WC tiez v pohode. Personal- sestricky gynekologicke- v pohode, novorodenecke v podstate tiez, az na vynimky, ktore tam nemaju co robit. Keby je tam viac personalu, bolo by to omnoho lepsie a sestricky by neboli take nervozne. A mozno by boli viac ustretovejsie.

simimarco
18. máj 2010

ahojte maminy...tak ja som rodila prvykrat v TO a teraz v nitre,mala som planovany cisarsky 5.4.som mala prist na prijem poobede s tym ze na druhy den rano urobia cs.no nase babo si to naplanovalo presne na termin cize 5teho,rovno na velkonocny pondelok😀 o tretej som mala dojst na prijem a doma asi o jednej mi zacali bolesti trochu a potom som trochu krvacala,tak sme sli a uz som bola na 3cm otvorena tak museli robit uz v ten den...malinka sa narodila o 18.00.porod bol spinalom,a mala som brestanskeho a lajtmana.u mna boli v pohode srandovali pocas celeho porodu aj ked tiez som o lajtmanovi citala aj ine nazori ma taky svoj humor,mozno som vystihla jeho dobru naladu:-O na sestonedeli tiez fajn aj sestricky boli ochotne mile,az na tu detsku rukavickovu to je hruza,stara dievka to hovori za vsetko...tak baby drzim vsetkym palceky a nebojte sa teste sa na male uzliky a uzite si to...mala ma uz 6tyzdnov hrozne to leti tak si treba vsetko vychutnat,prajem vam zdrave deticky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre