Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

danaja
22. jún 2010

silvikaa
gratulujem, prajem aby ste boli zdrave, z celej nitrianskej nemocnice mam take iste pocity,
kto sa nevie rozhodnut pre porodnicu, ja len odporucam rodit v NR
ahojte

dajna11
24. jún 2010

baby,v nitrianskej nemocnici už je všetko prerobene?aj šestonedelie?

zuzka1982
24. jún 2010

dajna11- vsetko prerobene, aj sestonedelie 🙂 ja som bola spokojna, vsetko bolo ciste, az na sprchy, ktore plesnili, lebo prave vtedy zateplovali a okna boli zalepene foliou, aby nebolo vidiet dnu, no inak super.

didiana333
24. jún 2010

@dajna11 do sprchy som mala šlapky...je tam síce čisto,ale ja by som tam bosou nohou aj tak nestupila... 😅

dajna11
24. jún 2010

@zuzka1982 díky baby...a aký bol personál?sestričky?a tak vobec?

zuzka1982
30. jún 2010

Zalezi od smeny a tiez, na koho narazis. Je tam jedna sestricka, taka tlsta a asi dost zakomplexovana, co tam nema co robit. Ostatne boli v pohode. Skoda, ze ich tam nie je viacej, mali by viac casu vsetko povysvetlovat.

elka74
1. júl 2010

@silvikaa dakujem za tieto slová.. toto som fakt potrebovala počuť. váham medzi Levicami a Nitrou. ale toto ma trochu posunulo k Nitre. ešte by som chcela vedieť čo potrebujem do porodnice pre seba a čo pre bábo.. dík

zuzanakarolinka
1. júl 2010

@elka74 pre seba si zober pyžamovú košeľu aj dve na gombíky, je strašne horko, ak chceš aj župan, samozrejme hygienické veci a šľapky do sprchy, pre malé plienky a utierky na riťku, zbytočne neber toho veľa, všetko ti prinesú ak bude treba, ja som ani veci pre malú nepotrebovala, všetko dávajú, iba v čom som ju brala domov a to mi mm priniesol, keď pre nás prišiel

dajna11
1. júl 2010

@zuzanakarolinka a košele dávaju erárne alebo si musim priniseť svoje?

elka74
2. júl 2010

@zuzanakarolinka si zlatá, vdaka

zuzanakarolinka
2. júl 2010

@dajna11 dávajú aj erárne, ale prines si aj svoje, erárnu Ti dajú, keď budeš mať svoje ušpinené, ja som mala SC tak ako ma prezliekali tak mi dali ich, ale žiadny problém s tým nebol, sestričky boli zlaté

dajna11
2. júl 2010

@zuzanakarolinka hej boli zlaté???toho sa bojím,aký je tam prístup.....ked si zoberiem dve svoje bude stačiť?ked zakrvavím tak by mi dali erár nie?

brnka
2. júl 2010

baby, a hlavne si nezabudnite vela vela vody na pitie

dajna11
2. júl 2010

@brnka čo odstavili vodovod&? 🙂 🙂 ....ako nič nové by to nebolo.....

brnka
2. júl 2010

nie, ale ja som rodila v auguste a bola som stale neuveritelne smadna, a vodu z vodovodu teda moc nemusim 😉

brnka
2. júl 2010

@dajna11, teraz pozeram, ze termin mas 15.8. - aj moj syn sa narodil presne v tento den 🙂

dajna11
2. júl 2010

@brnka no som zvedava kedy to na mna príde....aj včera mi doki hovoril že tam sú teraz v lete velmi prehriate izby lebo kima nieje a plastové okná nepustia vzduch ☹ takže budem piť isto ako ťava

brnka
2. júl 2010

@dajna11, to tam teda je horucava, a chudence babatka, byvaju v tych teplach nervozne. Drzim Ti paste, aby vsetko dobre dopadlo 🙂

dajna11
2. júl 2010

@brnka dakujem ti pekne,lebo mám z toho nervy......ach jaaaaaaaj 🙂

zuzanakarolinka
2. júl 2010

@dajna11 presne tak 2 svoje a potom ti dajú a ktoré z vás už viete, že budete mať sekciu, tak si pribalte kofoly alebo pepsiny, proste nejaké kolové nápoje, bude vás bolieť hlava tá cola pomôže aspoň trošku 😉

liaa5
6. júl 2010

ahojte.. chystam sa rodit v nitre, moj gynekolog ma uz poslal ze sa tam mam hlasit. problem je ze kedze niesom z nitry tak vobec netusim ze kde. prosiiiiim vie mi niekto poradit ktora budova?

zuzana76
6. júl 2010

@liaa5 ahoj lia, aj ja mam termin 1.8. , ides na sekciu sa objednat? ci ako? hlasit sa treba v takej oranzovej vynovenej budove na prizemi v prijmovej ambulancii

ak vojdes do arealu nemonice z ulice Spitalska, tak pojdes asi do stredu arealu a nalavo bude taka oranzovo-siva vynovena budova, tak tam vojdes dnu hlavnym vchodom a pojdes dolava a a tam je prijmova abulancia

liaa5
6. júl 2010

jeeej dakujem ti velmi pekne....mne sa posledny tyzden zvysil tlak a dneska na poradni mi doktor oznamil ze to vyzera na hospitalizaciu ☹ ale ze to rozhodnu az tam, tak som strasne zvedava... 😒
naplasil ma akutnou sekciou, tak som z toho teraz vyklepana....

niga
9. júl 2010

Ahojte, len vas chcem povzbudit, aby ste sa nebali nitrianskej porodnice. Bola som maximalne spokojna - od porodu az po odchod domov. Mozem len odporucat. S teplom na izbach mate pravdu, ja som mala stastie, lebo nadstandard je na strane, kde nesvieti slnko a je to znesitelne. Prajem vam, aby vsetko dobre dopadlo.

groka
9. júl 2010

ahojte

prosim vas moze mi niekto napisat zoznam co do porodnice pre mna a pre maleho si mam doniest?pre maleho naprikald ma zaujima aj oblecenie este pocas pobytu tam,ako ciapocka,deka,alebo ponozticky,dakujem

elka74
10. júl 2010

@niga mohla by si mi prosím ťa povedať, kolko si platila za nadštandard a či to treba dopredu objednať? vdaka

zuzana76
11. júl 2010

@niga ahoj zaujimalo by aj mna, kolko stoji nadstandard a ci si si ho objednavala dopredu? dakujem

niga
13. júl 2010

Ahojte, nadstandard stoji €22/noc alebo 35€/noc. Na drahsej izbe moze byt s Vami partner 24 hod denne, na lacnejsej nemozete prijimat navstevy. Objednat vopred sa neda, nahlasite si ju, ked Vas prevazaju z porodnej saly.
Groka - do porodnice pre maleho Ti stacia vlhcene utierky, plienky a vatove tycinky. Oblecenie ma erarne.

dajna11
14. júl 2010

@niga netreba oblečko svoje?iba pri odchode? a zavinovačka?všetko erár?

majovka111
14. júl 2010

hej erar,ale moja mala mala z toho nechutneho oblecenia alergiu,takze som ju pekne obliekla do mojeho vonaveho a cistuckeho a alergia presla hned. aj sestricka mi povedala,nech si ju prezleciem. ja by som si zobrala aj kosielky a bavlnene plienky.

na lacnejsej sa navstevy mozu prijimat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre