Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

barny
16. aug 2014

@daninbazar ahoj presne nad tymto som rozmyslala, tiez prvy porod skoncil akutnou sekciou a potom zazitku o prirodzenom porode neuvazujem, bojim sa, nastastie ja som sa po sekcii zotavila rychlo, takze v NR ti navrhnu sekciu automaticky? Budes mat dohodnuty termin sekcie dopredu?

nara2
16. aug 2014

@daninbazar
No ja mám prve sekciou a teraz čakám druhe a tiez nechcem riskovať,len co domu čítala,tak baby písali,ze ďalšie rodili normál aj po roku a tak,tak som nevedela,ako to je v nr,lebo zatiaľ sa mi doktor k ničomu nevyjadril a uz som 30t,tak neviem,co a ako...lebo tiez sa bojim tej maternice a neviem,ci mám stresovat z normál pôrodu,alebo ci automaticky robia sekciu,alebo aspon na vyber dajú...

daninbazar
17. aug 2014

@barny Ano, nad prirodzenym porodom nerozmyslaju ak si mala sekciu. Automaticky by si mala ist sekciou s tym ze termin ti daju niekedy okolo 39 tyzdna. Aspon mne to takto dr povedala..

daninbazar
17. aug 2014

@nara2 hlavne sa nestresovat 🙂 na vyber mi nedali a aj keby ano tak sa rozhodnem sekciou.. daju presny termin tak sa da na to pripravit (hlavne psychicky).. a aj keby sa babo pytalo na svet skor spravia sekciu.. drzim paste aby vsetko dobre dopadlo..

nara2
18. aug 2014

No ja som hlavne nervózna z toho,ze ci by ma po sekcii nenechali normálne rodit.na druhu sekciu uz som pripravená psychicky;)))a toho som sa bala,ze co ak zacnem skôr rodit,ci by tiez urobili sekciu;) dúfam,ze si tam nijaky doktor nebude chciet nic "dokazovať";)))

seventeen
25. aug 2014

@reddy13 ahoj, dávajú v nitrianskej pôrodnici aj erárne košele, alebo aj na pôrod musím mať svoju?
a pre bábo nemusím brať kozmetiku na kúpanie?

airambe
1. sep 2014

@seventeen košele nedávajú, rodila som vo svojej, a kozmetiku na kúpenie tiež netreba, bábätko kúpajú sestričky a nič nepýtali, len zobrali bábätko a priniesli okúpané 🙂

tinka_14
9. sep 2014

Baby neviete ci sa dá v nitre rezervovať nadštandardna izba ak budem mat plánovanú sekciu?

luckarisko74
17. sep 2014

@tinka_14 nie neda sa rezervovat aj ked mas naplanovanu sekciu

tinka_14
17. sep 2014

@luckarisko74 s keď budem 24 hod po sekcii ležať mozě prísť manžel za mnou aj na normálnu izbu?

luckarisko74
18. sep 2014

ved ked prides na prijem hned sa opytaj ci je volna nadstandartna izba a oni ti povedia, mozno budu volne , ak bude pri porode pustia ho za tebou uz na tu pooperacnu izbu, no a potom na normalnu izbu neviem, asi nie zalezalo by od sestricky a ci by si tam bola sama

zebra41
18. sep 2014

ahojte, mate zaujem o takyto babybox?
Ruzovy balik 4Eur/ks TUPPERWAREchlebnicek, 1lcappy dzus, drziak na dudlik, dudlik NUK, fotoramik IKEA, RACE v plechovke, pol litrova mineralka, vzorka Silan, obrusky a plienka Pampers.
Fialovy balik 4Eur/ks je flaska AVENT 125ml, pol litrova mineralka, intimka, vzorka zubnej pasty Meridol, dvoje ponoziek, cistic DURGOL, platena taska.

ani_sama_neviem
2. okt 2014

@zebra41 ahoj kolko stoji cely ten balicek? dik

zebra41
2. okt 2014

@ani_sama_neviem ahoj 4Eur

ani_sama_neviem
2. okt 2014

@zebra41 tak to mam zaujem kde sa da objednat? 🙂

zebra41
2. okt 2014

@ani_sama_neviem poslala som vam spravu

zebra41
2. okt 2014
majuska77
14. okt 2014

Neviete niekto ci este robi v Nitrianskej nemocnici MUDr.Kellner?

adkoalauri
15. okt 2014

@tinka_14 možno píšem už neskoro, ale manžel na izbu po sekcii nemôže prísť, ale na druhý deň sa už stretnete na chodbe 🙂 postavia ťa a ty sa budeš tešiť, že máš pri sebe niekoho z rodiny 🙂

reddy13
18. okt 2014

@seventeen ahoj:o)
Erarne kosele ti nedaju, musis mat svoju. Aj pri porode rodis vo svojej. Pre dietatko ti netreba nic, ziadnu kozmetiku. Len ciapocku a rukavicky na rucky. A tiez nejaku deku.

cuculiatko88
18. okt 2014

@zebra41 dá sa to ešte objednať, ten.balíček? Ďakujem

zebra41
18. okt 2014

@cuculiatko88 posielam spravu

zebra41
18. okt 2014
cuculiatko88
18. okt 2014

@zebra41 ďakujem

eminka25
29. okt 2014

prosim vas neviete ake su navstevne hodiny na gynekoligii a ci mozu chodit navstevy na izbu a kolko posteli je vacsinou na izbe a ake su sestricky idem tam lezat asi na dlhsie a chcela by som vediet ako to tam funguje.dakujem

miri01
30. okt 2014

Baby,neviete ako je to v Nitre s podavanim epiduralky?ci je to vlastne možné a ci to treba nejak dopredu nahlásiť? Ďakujem

xevulax
30. okt 2014

@miri01 v NR sa rpidural nepodava. Mozes si dat maximalne rajsky plyn

zuzulik5
11. nov 2014

Baby taká otázočka, dá sa v Nitre zazmluvniť pôrodník?

mimzy123
14. nov 2014

Tie ktore ste rodili v Nitre alebo sa chystate, pridajte sa do mojej skupiny na fb Aj ja som rodila v nitre. Rada Vás pridám a odpoviem na Vaše otázky. https://www.facebook.com/groups/214335251935591/

lucida
25. nov 2014

@zebra41 ahoj,tento balicek este mas?s dudlikom,drziakom na dudlik,ramikom...?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre