Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

nelinka0401
16. júl 2013

@tanicka696 nadštandart si vypýtaš až ked budeš priamo v pôrodnici ,nie vždy je volný.a vypláca sa v deň odchodu 🙂 stačí povedať sestričke

aries90
20. júl 2013

@katka708 tu je link, urcite uzitocne info aj o ostatnych porodniciach, mozno sa aj stretneme 😉 ja mam predpokladany termin 11., ale ved uvidime

katka708
22. júl 2013

@aries90 a kde nájdem ten link? no keď ma týždeň počkáš tak možno aj áno. podľa dr. je ale možné že ja budem týždeň ešte meškať 🙂

jaanuska01
23. júl 2013

Súčasná situácia v Nitrianskej pôrodnici - na čo sa ( a čo si ) prichystať? Nevie niekto poradiť ? Bola by som vďačná 😉

aries90
23. júl 2013

@katka708 haha ja som si az teraz vsimla ze mi to vyhodilo prec ten link skusim znova http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn...

rekisa75
26. júl 2013

MUDr.Uharček má ambulanciu v Nitre,Štefánikova 57,vchod z Mlynskej uličky pri Teranove-oproti malému Tescu a operuje v Nových Zámkoch.

vejkkka
27. júl 2013

@jaanuska01 A čo konkrétne by si chcela vedieť?

popinsonova
28. júl 2013

@jaanuska01 rozhoduješ sa medzi nitrou a galantou? najlepšie by sa ti to dalo porovnat, keby rodíš jedno dieta v nr a druhé galante a s tretím by si vedela určite najlepšie kde máš íst 🙂
ja doporučujem nitru, určite

jaanuska01
28. júl 2013

..veď to by bolo najideálnejšie :D ibaže toto bude moje prvé 🙂 ale aj u mňa má zatiaľ Nitra viac % 😉

jaanuska01
28. júl 2013

vejkkka - tak najlepšie všetko - ako to tam funguje, čo treba špeciálne pobaliť do Nitry..pocity, postrehy..

ifkael
28. júl 2013

@donna11 Ravingera mozem len odporucit;)

mariynka
31. júl 2013

ak by mala niektora zaujem o tehu fotenie za symbolicku cenu, info. IP 🙂 pekne dotehulkovanie vsetkym 🙂 🙂 🙂

ifkael
31. júl 2013

@mariynka ako fotografa amatera ma zaujima Tvoja praca...kde ju mozem vidiet?

niga
2. aug 2013

Ahojte, neviete mi poradit postup pri zazmluvneni porodnika? A nemate nejake skusenosti, ak by som si chcela zazmluvnit prof. Mlynceka? Dakujem.

zuzanna1512
2. aug 2013

@3kolka ahoj, mohla by si prosím ťa poslať aj mne zoznam vecí do pôrodnice, dakujem 🙂

aries90
5. aug 2013

@niga v Nitre sa zazmluvnit lekar neda, odrodi ta, ktory ma sluzbu, podla mna to je dobre, lebo musia byt vsetci na viac-menej rovnakej urovni

aries90
5. aug 2013

@3kolka prosim prosim aj ja zoznam dakujem 😀

niga
5. aug 2013

@aries90 Uz sa da zazmluvnit, je to tam aj oficialne vyvesene...

jaanuska01
5. aug 2013

@3kolka aj ja by som veľmi veľmi poprosila zoznam. Ďakujem 🙂

veve29
6. aug 2013

ahojte babenky, uz aj ja sa zacinam pomaličky chystať. Mozete aj mne poslať ten zoznam? A porodnik sa da zazmluvniť. 🙂 Len štve ma to ze nerobia epidural. Udajne tam maju nejaky plyn, ktory ked chcete tak sa priplaca, ale ci to pomaha to neviem.

vejkkka
7. aug 2013

@jaanuska01 No tak, pocity fajn vychytala som super pôrodníka - mladý, srandovný volá sa Brešťanský. Oddelenie 600 nedelia super, sestričky tiež chválim. Jedna staršia detská doktorka- pozor na ňu, krava na n-tú! Ja som mala pobalené úplne také veci, ktoré som ani nevyužila. Stačí ti pre bábätko plienky, vlhčené. Pre teba uterák, župan, papuče, hyg. potreby. To sú také najdôležitejšie veci, no nechám to na teba 🙂

vejkkka
7. aug 2013

@veve29 Tak ako som už vyššie napísala, pre bábo plienky, vlhčené utierky. Pre seba len najpotrebnejšie veci t.j, hyg. potreby -mydlo, sprcháč, šampón, kefka.... atď... Župan, prezúvky, uterák. Ja som mala milión vecí, ktoré som vôbec ani nevyužila. Bábo ti oblečú, okúpu, aj mastičku na ritku dajú. 🙂 ostatné je už len na tebe!

vejkkka
7. aug 2013

@veve29 Ten rajský plyn stojí 50 eur, no je to totálna hlúposť. Aj tak ti to dajú dýchať až tesne pred pôrodom. Keď už vydržíš, kontrakcie pôrod je malina 😉

veve29
7. aug 2013

@vejkkka takže ani kozmetiku pre malu si nemusim brať? A čo tie podložky, tie si mala?

veve29
7. aug 2013

@vejkkka aj si mala ten rajsky plyn?

veve29
7. aug 2013

@vejkkka a čo stvara ta doktorka? Čo mame od nej očakavať?

tanicka696
7. aug 2013

@vejkkka ty mysliš určite tu kravu doktorku docentku?taka blondata vysoka,vlasy mala vždy jak hrom do štetky ked udre!hnusna,drza,neprijemna!potom sa až ukludnila ked zistila že tam mam znamosti!vraj kvoli nej odišlo už velmi vela lekarov!

vejkkka
7. aug 2013

@veve29 Aha, ano na to som úplne zabudla. Podložky sa veľmi zídu, a samozrejme aj popôrodné vlož. :D Doktorka? celí pobyt bol kôli nej katastrofa. Hnusoba, hnusná, drzá, arogantná,j.....á.

vejkkka
7. aug 2013

@tanicka696 presne tú mám na mysli! Každé ráno na vizite som tŕpla, navyše malý mal žltačku a ako naschvál nie a nie ísť domov. Takže každý dník mi spríjemňovala.

veve29
7. aug 2013

@vejkkka fuuuuuuu, tak to aby som sa na ňu nachystala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre