Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

molnitko
6. mar 2008

Mari, Gilanovi by som nešla. Síce ho osobne nepoznám, ale ležala som na gynekológii najaký čas a nepočula som na neho veľa dobrého. Jednej mojej spolubývajúcej nezistil mimomaternicové tehotenstvo - dal jej aj knižku ( po akútnych problémoch na pohotovosti zistili, že tehotenstvo je mimomaternicové, prišla skoro v poslednej chvíly) a ďajšej babe, ktorá sa ako tehotná sťažovala na bolesti v podbrušku dal magne B6 a bolo. Po dvoch potratoch ju neposlal do nemocnice!!!!!! Skončilo sa to tak, že porodila v 26 týždni!!!!!!!!! 😲
Ja by som z vlastnej skúsenosti odporučila Dr. kriaka, aj Mesároš je fajn, ale má okrem pôrodov aj rizikovú poradňu. Tiež je dobrý Obert a Ravinger 😉

veverca
6. mar 2008

Mari, Giliana nepoznám, ale Truska je dobrý. Ja chodím k Obertovi, tiež O.K.

mari.m
7. mar 2008

dikes baby..

ktora chodite teda k Dr.Truskovi???

asi prejdem k tomu..a to si mam od Dr.Lajtmana vypytat kartu?a neviete,ci sa nieco plati???
dikes

mari.m
8. mar 2008

to nikto nechodite k Dr.Truskovi??? 😖 😖 😖

helena
8. mar 2008

ahoj ja chodi k doktorovi KUNSKEMU a ja som s nim mooooc spokojna.....musim uznat ze je fakt dobry

zuzana14
8. mar 2008

ahojte baby ak sa môžem pripojiť ja chodím ravingerovi ,síce zaplatím mesačne 2000 sk ale spravý mi všetky vyšetrenia aj sono skoro každú poradnu pod jednou strechou a ešte je sním aj sranda

mari.m
8. mar 2008

helenka, moja mamina chodi ku Kunskemu, tiez si chvali..
ale ja chcem skusit toho Trusku,ale ked mi nikto nevie povedat aky je..
ach jaj 😒

helena
8. mar 2008

MARI no ja som nepocula zarial nic zle o Truskovi ale viem ze RAVINGER je uplne super gynekolog dokonca ma aj operoval a bola som s nim spokojna aj my po operacii vsetko super vysvetlil-co mi vlastne robili inak by som to doteraz asi ani nevedela ☹

zuzana14
8. mar 2008

baby ja viem že ravinger je dobrý odborník asi na dosť vecí ja Vám ho môžem len odporučiť a vie dobre vysvetliť čo sa deje a tak

michajela
8. mar 2008

mari.m ja chodim k Truskovi a odporucam....Objednava na cas,nikdy som necakala dlhsie ako 10 minut a v ordinacii nema naponahlo.Pekne Ti vsetko vysvetli,aj nakresli,ked je treba a ide z neho taka pohoda...A este jedno velke plus-vysetrenie u neho je najjemnejsie ake som kedy zazila 😉

zanettka
9. mar 2008

Ahojte, ja mám tiež Ravingera. odrodil mi aj dcérku. je to veľmi ochotný doktor a najma veľký odborník 😉 . Ten poplatok 2000 je na rok a nie na mesiac. Mne to určite stojí zato, lebo on je aj onkogynekológ a v dnešnej dobe človek nikdy nevie 😒

baskaj
9. mar 2008

mari.m - ja som teraz tiez presla k Truskovi, bo som o nom pocula same dobre veci. Tiez mi dva nezavisle zdroje potvrdili, ze je velmi jemny a aj ked som bola u neho prvy raz, pekne ma vypocul, popytal sa, starsi mily kludas a odbornik. Velmi prijemny. Potvrdzujem, ze sa u neho necaka dlhsie ako 10 min. A este jedno male bezvyznamne plus: vraj som sa pri nom aj narodila 😉

bublinkajasminka
9. mar 2008

ja mám ravingera kočky a ten ma aj odrodí, je to úžasný lekár, človek a proste fantastický gynekolog. Nemenila by som ho zanič....veľmi sa o mňa stará, je to aj rodinný známy, tak si na mojom pôrode zgustne 😀

bystricanka
10. mar 2008

helen...aj ja chodím ku Kunskému...super doktor, len sa tam veľmi dlho čaká. Tehotné prednostne neberú, tak som sa tam len krútila a nevedela ako si hopkať, aby bolo dobre aj mne aj bábu. Ale opakujem..doktor super 😉

mari.m
10. mar 2008

tak ja teda skusim toho Dr.Trusku..dikes za nazory dievcata 🙂

any23
10. mar 2008

mari.m ja som chodila ku Truskovi, v nemocke mal poradnu pre rizikové tehotenstvá a bol supeeer...hrozne dobrý prístup, milý, ochotný, vždy mi vysvetlil ked som niečomu nechápala...chodila som k nemu od cca 5 mesiaca a nevedela som si ho vynachváliť...poslal ma k nemu môj doktor /dr.Čech-brrr najhorší doktor na svete/ lebo som mala problémy, bola som na rizikovom...tak na nás dával pozor a všetko super dopadlo...po pôrode som prešla k dr.kunskému a s ním som tiež spokojná, no to čakanie v čakárni...ked budem druhýkrát tehotná tak prejdem k truskovi asi...

mari.m
10. mar 2008

any..ja si ho pamatam. z nemocnice..robil v ordinacii aj detskeho gynekologa..
ja k nemu chcem prejst aj za jeho super milu uzasnu perfektnu sestricku 😉
mna pozna uz od puberty..mam ju rada..je milucka..

helena
10. mar 2008

ahoj bystricanka
no ja som vzdy u lekara vo vnutri vzdy skoro na cas.....vzdy ked ma na hodinu urcitu objednaju tak aj vtedy idem dnu.... 😉

bystricanka
11. mar 2008

helen...tak to som asi proste mala len smolu. Vždy tam prišli rómske spoluobčianky a pchali sa dopredu...neobjednané. 😠

bublinkajasminka
11. mar 2008

u Ravingera som nikdy nevidela nijakú romku - žiadne tam asi nechodia - však treba platiť ročný poplatok a to by nedali 😀

any23
11. mar 2008

...mari.m veru jeho sestrička je zlatučká 🙂 ja som ju tiež mala rada...
...bys ja tiež vždy dlho čakám, hádam len raz za tie tri roky sa mi stalo že som čakala len nejakých päť-desať minúť bo vždy je to aspoň 40minút...a zažila som aj to, že som tam bola aj s alexíkom, vtedy mal nejakých 5 mesiacov a bola so mnou aj moja sestra /potrebovala od svojho dokiho predpis na HAK ona bola vybavená za päť minút a ja som tam trčala skoro dve hodiny.../ a malinký sa za ten čas čo ja som čakala a potom bola dnu v ordinácii stihol aj vyspinkať...ked sa sestra vybavila, zobrala ho von pred polikliniku a v kočíku si pekne pospinkal...
...helenka ty máš asi šťastie...že nečakáš...
...bublinka veru načo by platili ked nemusia?

cathrin
11. mar 2008

tiež odporúčam Dr. Trusku 😵 je veľmi milý, ľudský a veľký odborník a všetko pekne vysvetlí. A tiež som u neho v čakárni nikdy nečakala dlhšie ako 10 min. a sestrička je tiež veľmi zlatučká.....
ja som bola hneď po pôrode na čistení, takže som k nemu počas šestonedelia často musela chodiť kvôli kontrole a keďže som nemala, kde nechať malú, tak som ju nosila so sebou. Keď som išla na sono, malú som nechala u nich v ambulancii a postrážili mi ju 😵 ...........no proste radosť tam chodiť 😉

aviril
12. mar 2008

A kde má Dr.Truska ambulanciu? Platí sa u neho nejaký poplatok? Takže má aj svoje sono a čo krv, keď zoberú, treba nosiť do nemocnice alebo si to zabezpečujú sami a aj výsledky? Objednáva na určitú hodinu alebo sa tam chodí len tak naslepo? Trochu veľa otázok...

mari.m
13. mar 2008

v medicinskom centre na chrenovej,
neplati sa vstupny poplatok - teda aspon baby pisali,ze nie,
ma svoje sono,
objednava zadara na urcitu hodinu,takze necakas-max.10min.
pojdem k nemu skusit nabuduci tyzden 😉

katarinka1982
14. mar 2008

ahoj holky, ja sa tiez pridavam k tolkym chvalam na Dr. Trusku, fakt je velmi zlaty aj s velmi ochotnou sestrickou 😉 ja by som rada nejake infosky nove o tom sestonedeli, kde sa lezi a ake to tam je???? podla dnesnych vysledkov sa mam uz nachystat, ze sa to rozbieha - konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...... aka tam vladne asi atmoska? zalezi od smeny?

aviril
15. mar 2008

Dík za info. Držím palce katarinka nech ste obaja zdraví. A potom môžeš poinformovať o šestonedelí, aj mňa by zaujímalo, ako to tam teraz vyzerá s rekonštrukciou.

monika28
15. mar 2008

ahoj kočky. to fakt nikto nevie, v akom stave je to na šestonedelí momentálne?

aviril
15. mar 2008

Hádam nás katarinka poinformuje, držíme palce.

monika28
15. mar 2008

ak nas to nechyti skor 😀

mari.m
17. mar 2008

ahojte, vcera vecer sme boli na pohotovosti a sluzbu mal p.Dr.M.Kellner, poznate ho niektora???
bol uplne super..keby ma ordinaciu,hned prechadzam k nemu.neviete o nom niektora nieco viac?
taky super pristup som este nezazila..urobil na mna velky dojem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre