Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

aviril
20. mar 2008

Ja som mala Mlynčeka

bublinkajasminka
20. mar 2008

catrin - presne také pocity ako ty mám aj ja - ked pôjdem do pôrodnice podľa mňa sa uvidíme a budeme vzdychať spolu..... 😀

vavka33
20. mar 2008

Na vzdycharni su tri postele,este niekoho vezmite so sebou 😀 lucku 😀

aviril
20. mar 2008

Ozvy zistili, keď som bola na pásoch, pri kontrakcii spomaľovalo srdiečko. Jednu chvíľu sa mi zdalo, akoby prestalo na malú chvíľku biť - pre mňa to však bola večnosť.
Vavka, vylúčené to nie je, že tretie u Teba by nebol chlapček. Možno Tebe by sa podarilo. Ja som sa už s tým zmierila, aj keď do tretieho tehu som išla s tým, že som chcela dievčatko. Ale hlavne nech je zdravý, aj keď to bude chlapček.

catrin1
20. mar 2008

bubli no bodaj by si mala pravdu...
vavka no jasne vezmeme ju.... 🙂

luci21
20. mar 2008

Ahojte bruská, našla som vás🙂 A ja že prečo je v marcovkách pusto 😀
Inak včera po vyšetrení som mala hnedý výtok 😒 už sa mi to raz stalo že po vyšetrení je to normálne ale teraz pred chvílou som ho mala zase, tak dúfam že sa krčok po všerajšku umúdril a niečo sa s ním deje, ale zátka to asi neni nie je toho tak vela 😒

catrin1
20. mar 2008

luci zatka ti moze odchadzat aj po kuskoch... 😉

luci21
20. mar 2008

🙂 tak sa to snad umudrilo

catrin1
20. mar 2008

veru hej..luci ja ked idem zajtra na zaznam a na prietoky bude tam nejaky doktor na prijme ???musi nie???

luci21
20. mar 2008

Nuž mal by byť ak sa nebude niekde tulat alebo nebude pri porode. Ale ved sa opytaj sestricky ze by si s nim chcela hovoriť.

catrin1
20. mar 2008

hej opytam sa ale vsak niekto mi musi zhodnotit ten zaznam ci je v poriadku no nie?????

luci21
20. mar 2008

No ved hej.

catrin1
20. mar 2008

ja pevne verim ze tam bude kellner...

vavka33
20. mar 2008

aviril,ja mam taku tabulku a som podla nej ukazkova,vychadzali tam baby a aj my vysli.vzdy vyjdu baby,mame s drahym trojrocny rozdiel 😀 Ale jasne,ze sa to moze stat,ze bude chlapec,tak musim vsetko casom prepocitat,aby to vyslo 😀 A keby bola baba aj tak nevadilen tato si bude musiet najst dalsie zamestnanie,aby mal z coho kupovat vlozky 😀

aviril
20. mar 2008

To bolo dobré s tými vložkami, vavka.
Ale radím Ti, nepočítaj. Ja som toto tretie počítala, uchýlila som sa k takým veciam, ktorým vôbec neverím - MUDr. Jonáš. Mala som od neho výpočet a toto tretie sme splodili vtedy, keď vypočítal dievča. A aj tak je to chlapec. Takže ja som sa poučila. Nikdy nekalkulovať. Veď príroda sa vypočítať nedá.

bystricanka
20. mar 2008

catrinka..na príjme je vždy nejaký doktor. Aspoň teda vždy bol, keď som tam bola ja. 😉

vavka33
20. mar 2008

Aj ja som mala vypocet,ale tusim to nebol Jonas,neviem,a mne to vyslo 😀

helena
20. mar 2008

CATRIN nemala si termin 6.marca????? este si neporodila???? 😕

ivanapav
20. mar 2008

Ahojte,nemáte niektorá skúseností s mladým dr.Breštanským?

catrin1
20. mar 2008

bystri ja dufam ze tam bude kellner ale bude tam aj zajtra nejaky doktor nie??
helena hej mala som ☹ ..este nie...neporodila som...
ivanapav brestansky je super...

luci21
20. mar 2008

Brestansky je tusim taky mlady, tmave vlsy ak je to ten co myslim tak je super.

catrin1
20. mar 2008

luci hej to je on..ty si si ako vybavila porod v nitre??vies lebo ked somnou nic nespravia pojdem do zamkov..ale neviem ako sa to vybavuje ani nic...

luci21
20. mar 2008

Catrin: ja som si nevybavila nijako porod v NR, ja som som sice z okresu NZ ale vsetkých doktorov mám v NR aj tohto gynoša Kozára on kedze robí v nemocke tak preto aj.

Ved teda keby tam bol zajtra Kellner s nim sa dá, normálne by si sa ho mohla na rovinu opýtať čo si myslí o takomto postupe.
Nuž a ked pojdes v utorok k svojmu povedz mu tie Zámky, ale neviem ako sa to vybavuje, ked zacnes rodit to je jedno do ktorej nemocky ides ale takto do rizikovej neviem ozaj. To by ti asi Krjak dal papier.

catrin1
20. mar 2008

jaaj luci ale bojim sa az do utorku cakat...zas ma chyta panika.... ☹

bublinkajasminka
20. mar 2008

no kočky - už nech to je za nami čo???

luci21
20. mar 2008

babuli: Veru už aby to bolo, ja mám ten hnedý výtok stále len dúfam že sa ten krčok umúdri aspon keby sa to o niečo pohlo........
Catrin: Ja viem chápem ta ale ze stres to len zhoršuje moja. ☹

catrin1
20. mar 2008

ja viem luci ale co mam robit..volala som do handlovej tam je sukromna porodnica..a sa az zhrozili ked osm povedala ze treti tyzden...povedala mi ze by ma zobrali

luci21
20. mar 2008

A co by ta to vyslo? Vies moja myslim ze kaslat na peniaze maleho a tvoje zdravie su prvorade. A do NZ si nevolala?

catrin1
20. mar 2008

do tych zamkov som nevolala...nic by ma to nevyslo.ze to ide cez poistovnu a ked chcem mat muza na izbe tak 400 sk na noc...tu je link na nich... http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_i...

bublinkajasminka
20. mar 2008

catrin úplne ťa chápem - skús a uvidíš a držím palčeky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre