Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

dragila
13. jún 2008

Suzie,nerozmýšľala som nad tým,lebo veď je len jedna tá izba a nevieme,kedy nás to chytí,tak určite nebude voľná práve odvtedy ako ma privezú z pôrodnej sály,mne je to vlastne jedno,len nech to všetko dopadne ok

dragila
13. jún 2008

Neila,tak držím päste,nech to máš rýchlo za sebou a všetko dobre dopadne,to ma asi všetky predbehnete 😵

helena
14. jún 2008

dzanka dakujem ti si zlata a ano nekojim 😒

kamila68
14. jún 2008

Helena takze pravda je teda taka ze ten fantasticky Kellner vedel ze placenta nevysla cela a neurobil Ti sono ani kyret?? Nuz ale potom je to cele jeho chyba. Vies trosku sa v tom vyznam, moja sestra je tiez gynekologicka skoda ze robi v Prahe. Ta mi povedala ze pokial doktor nema atestaciu tak si bez povolenia sefa teda primara nemoze ani prdnut. Moze robit len to co mu sef dovoli. v ziadnom pripade nemoze rozhodnut ze treba urobit cisarak. Takze ked bude problem bude musiet niekoho volat a cas moze byt strateny.

kamila68
14. jún 2008

Luciaa setra mi povedala ze k porodu treba vzdy toho ktoreho volaju ked su nejake komplikacie, ten ktory stoji a usmieva sa na teba ti mozno zabije dietatko

helena
14. jún 2008

KAMILA no ja neviem,ja sa tomu nerozumiem...proste chybu spravili vsetci,ktory okolo mna chodili....len nechapem na co su podom doktori ked zanedbaju zakladne veci???? preboha k comu sme to dospeli????
to ako keby ja ako kadernicka niekomu pri trvalej uplne spalim vlasy,tak ze mu uz nikdy nenarastu a necham to tak a ani prepacte nepoviem !!!! ved by som sa bala aj po svete chodit !!!

a to su len vlasy da sa povedat a NIE LUDSKY ZIVOT !!!!!!
jednoznacne som sa rozhodla ze do Nitrianskej porodnice nepojdem asi uz nikdy rodit ak by som cakala niekedy druhe babatko.....
¨samozrejme ze som chcela mat 2 deticky ale teraz po tychto skusenostiach to druhe asi tak lahko nebude !!!! 🙄
ak sa samozrejme nestane nahodou.... 😉 no dufam ze moj gynekolog s tym nieco spravi lebo mi kazal ze ked pojdem v stredu zo sona z nemocnice,tak mu mam hned zavolat na jeho mobil......no snad nieco planuje kedze aj on bol riadne na nich nastvany 😠

kamila68
14. jún 2008

Vidim ze to nebude ziadna slast najst spolahliveho porodnika

kamila68
14. jún 2008

Helena asi je to naozaj o tom ze musis mat niekoho dohodnuteho

helena
14. jún 2008

KAMILA ja by som si mozno aj vybavila niekoho keby som tych nasich uzasnich porodnikov poznala a moj gynekolog pri porody uz nechodi.... ☹

luciaakubko
14. jún 2008

iste, kamila, len si myslim, ze pokial nie su ziadne komplikacie, a tie, pripustam, mozu prist aj po porode, je velmi fajn, ked je pri tebe niekto mily a trebars i chapajuci to, ze reves ako pavian 🙂 ako vravim, kozar odbornik a som velmi rada, ze mal sluzbu prave on. hoci i skvely porodnik moze zlyhat. tiez je len clovek. individualna zalezitost, fakt tieto porody

luci21
14. jún 2008

luciaakubko: Aj ty si rodila u Kozára? Ja k nemu chodím aj ako pacientka a aj pri porode som ho mala a som max.spokojná a mám na porod len pekné spomienky aj ked boli trošku komplikácie.

luciaakubko
14. jún 2008

nastastie ano. hoci povodne som ho nechcela 🙂 takym prisnym dojmom posobi a pocula som o nom, ze je taky i pri porode. ale bol skvely 🙂 som mu velmi vdacna. aj celemu personalu nr nemocnice - vychadzajuc z vlastnej velmi dobrej skusenosti

luci21
14. jún 2008

Veru on len tak posobí ale podla mna je super, ja mu mozem dakovat za skvelu starostlivost pocas tehotenstva aza skvely porod, a tak isto aj celemu personalu čo sa o nas starali.

rebi
14. jún 2008

evi ahoj no so rada ze ta vidim 😀 dnes som ta videla vonku s malou . uz aby som bola s tebou a zuzkou na prechadzkach. 😉 mi sa dnes stahujeme uz mam nervy nechce sa mi a keby ma tak videl Ravinger tak ma odstreli mala by som sa setrit a ja sa tu vlacim s krabicama 😲 😖 ale ked ja uz tak tesim do noveho 🙂
zuzo ako sa citis ? daj vediet ako si dnes dopadla u miska uz sa tesime na babo 😀

rebi
14. jún 2008

baby ja nemam proti kozarovi nic 😠 chodila som k nemu ked som cakala malu bol v pohode pokial ma nezacal tlapkat po zadku 😠 dakujem to nie

dagdu
14. jún 2008

Ahojte baby.Termin mam 24.6. a velmi mi pomohli niektore rady,co som tu citala.Som z opacneho konca republiky,ale od aprila zijem v Nitre.Aj rodit budem tu.Nemam nic vybavene,co ma byt to bude,len dufam,ze maly aj ja budeme vporiadku.Uz sa neviem dockat.Urcite je nas viac s tymto terminom-tak si potom pokecame.Caute.

dragila
14. jún 2008

Ahojte, no Livia už som prišla od Miška,zatiaľ všetko ok,len dúfam,že ma to nechytí budúci týždeň,ide na dovolenku 😎 😲 . Už ma začína chytať depka z pôrodu,pomoooooc 😠 ☹ . Tak vy sa už sťahujete?
No super abudeš potom ešte chodiť do parku?

dada028
14. jún 2008

dadgu-ahooooj! to snad nie je mozne, ja som ten isty pripad, ten isty termin, od aprila som v NR, prisla som zo ZA! mozno sa stretneme, tiez si nic nevybavujem,proste pojdem a uvidim, co uz narobim. a ku komu chodis teraz na kontroly? tak vela zdaru, aj ja si to tu rada citam,papaaa 😀

kamila68
15. jún 2008

Baby a aky porodnik je Mesaros?? a mate niektora skusenosti s Uharcekom??

rebi
15. jún 2008

ahoj ja som rodila u uharceka dceru a teraz cakam druhe a urcite budem rodit zase u neho 😀 . bola som velmi spokojna a je to odbornik 😉 . mesaros neviem aky je ale tusim tiez rodi,,,, 😅

lubkaaa
15. jún 2008

kamila ako som už pisala, mňa odrodil uharček a je to v pohode lekár. mesaroš- chodila som k nemu do poradne a je prijemny, s pôrodom skusenosti nemam

kamila68
15. jún 2008

Len som pocula ze Uharcek tu teraz nie je

rebi
15. jún 2008

nie nieje tu je v zahranici pride az v auguste. kedy rodis?

kamila68
15. jún 2008

Ach tak, no ja ma termin v januari, pocula som ze na dlhsi cas ja prec, a myslela som ze to bude naozaj dlhsie

dzanka3
15. jún 2008

???????????? Uharcek tam nie je?
a kto je tam teraz prosim vas aj s atestaciami - co moze rodit aj sam a nepotrebuje nikoho este nad sebou????

luci21
15. jún 2008

kamila: Ja ked som chodila na zdravotnú chodili sme na prax k pôrodom a bola som pri Mészárošovi, je podla mna velmi dobrý, príjemný.

dagdu
16. jún 2008

Dada028 - Teraz chodim k Dr.Truskovi.Kazdy utorok.Je fantasticky,len skoda,ze nechodi ku porodom.
A Ty?Uz mas vybratu detsku lekarku?Vraj to treba mat dopredu dohodnute.Ja idem zajtra za jednou.Mala by maleho zobrat.Drz sa.Uz sa nam to krati.pa

dragila
16. jún 2008

Ahojte,no ja stále nič. Dadgu,mne bol dr. Truska pri prvom pôrode,bol perfektnýýýý
Rebiiiii,ako máš?

dada028
16. jún 2008

dagdu-ja chodim kazdy utorok k Dr.Krjakovi... a tiez uz nechodi k porodom, lebo sukromnici ☹ detsku lekarku ano mam, informovali sme sa u sestricky,netreba chodit dopredu oznamovat. ako som prehliadla 1x, tak tiez cakas chlapceka ako ja.. no parada, este povedz meno a ked bude aj to rovnake, tak oslavime niekde v meste niekedy 😀 😀 😀 a ano, uz sa nam to krati,uz aby to bolo za mnou, nic ine si nezelam, len byt konecne z nemocnice doma v plnom zdravi obaja 😅 ale to chceme predsa kazda z nas 😵 vela zdaru,paaa

dada028
16. jún 2008

dragila_ahoooj, neviem, ci som prehliadla, ale, mas vybaveneho porodnika? ci ides cisto prijem a hotovka 😅 a mas depku z porodu?? a co potom prvorodicky 😀 drz sa!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre