Ako a na čo sa prichystať do pôrodnice v Nitre?

olusha2
28. aug 2007

Ahojte žienky! 😉

Nájde sa niektorá, čo rodila nedávno v Nitre?
Ako to tam vyzerá?
Čo personál?
Ktorý pôrodník je aký?
Aké doklady sa vyžadujú?
Čo zbaliť pre miminko?
...a iné postrehy...
Napíšte nejaké nové info, nech vieme na čo sa máme pripraviť 😉

zuzanaapeter
5. jan 2016

Ako to tam vlastne funguje? Môj gynekológ mi dá odporúčanie na sekciu a na rizikovej ambulancii ma objednajú na termín. Je to teda len o šťastí, ktorí z nich bude mať službu?

katja78
5. jan 2016

@zuzanaapeter aha..sekciou nie, o tom rozhoduje jedine profesor, kto bude koho operovať, on tvorí operačný program.

111misha111
5. jan 2016

ja mam termin 5.5. 🙂

111misha111
5. jan 2016

@jakubko7 ja mam termin 5.5. 🙂

zuzulik280
5. jan 2016

@zuzanaapeter Lajtman ma v utorok tam ambulanciu detskej gynekologie takze by tam asimal byt a ak nie na oddeleni ho najdes urcite

zuzulik280
5. jan 2016

@zuzanaapeter Mlynček je už stary on už dlho nerodi , robi asi len par sekcii, to je uz iny level on, špecializuje sa na operacie nadorov, hysterektomie, ku klasickemu porodu uz nechodi a osobne by som ho ani nechcela ved uz ma blizko 70

zuzanaapeter
6. jan 2016

Ahojte dievčatá, ďakujem za rady, postrehy. Najprv som bola pevne rozhodnutá pre Piešťany, ale aj prvé som rodila v Nitre a bola som spokojná. A opäť tie isté problémy vysoký tlak a ktomu ešte táto druhá je uložená priečne. Neviem ako sa otočí síce má ešte cca 2 mesiace, ale pohyby sú také slabšie nakoľko je veľká. Takže som sa rozhodla opäť pre Nitru.

katja78
6. jan 2016

@zuzulik280 nedávno oslávil 60-tku😅

katja78
6. jan 2016

Má presne 63 rokov😉

jakubko7
8. jan 2016

@111misha111 Ahoj mozno sa tam stretnem 🙂

janulka257
11. jan 2016

Profesor Mlynček k pôrodom chodí, keď slúži... 🙂 stále ešte slúžieva. A je skvelý, nič nepodcení 🙂

janulka257
11. jan 2016

@zuzanaapeter Na rizikovú prídeš, pred tým treba ísť na sono. Na rizikovej ja som viac krát bola u Dr.Lukáčovej. Aj ma po pôrode chodila pozerať. Na rizikovej dostaneš termín a budeš tam chodiť na kontroly keď bude treba.

janulka257
11. jan 2016

@zuzanaapeter podľa mňa bude stačiť, keď sa na rizikovej spýtaš, oni s tým nerobia vedu, poriadia ti

luucciaa
11. jan 2016

Aj ja na prof. Mlynceka nedam dopustit. Vlani ma rodil cisarom a bol perfektny. Navyse dnes pomali nieje vidno ani jazvu.

luucciaa
11. jan 2016

Teda v maji 2014 😉

luucciaa
11. jan 2016

@zuzanaapeter sekciu Ti daji i termin vybrat z niekolko datumov a nemyslim ze by bol problem ked sa pekne opytas ci by Ti nedali termin v den kedy sluzi prof. Urcite sa dohodnut da. Viem z vlastnej skusenosti ;)

zuzanaapeter
11. jan 2016

Dievčatá ešte mám jednu otázočku. Keď som rodila cca pred 3 rokmi sekciou tak mi urobia aj druhú alebo?

luucciaa
11. jan 2016

@zuzanaapeter mas ju doporucenu ale ked budes chciet a bude sa dat rodit normalne tak mozes

zuzulik280
11. jan 2016

@zuskamagic prosim Vas ked ste boli na nadstardatnej izbe, navstevy mozu aj na tu najlacnejsiu z tych nadstardatnych, kde je len sprcha? dakujem za odpoved

andreyca
11. jan 2016

@zuzanaapeter skus zavolat do rizikovej ambulancie a povedz, ze sa chces dohodnut s dr. Lajtmanom. Sestricka povie, ze kedy treba prist...teda kefy bude v nemocnici. Co sa tyka Oberta, mozno cez jeho sukromnu ambulanciu...a profesora neviem.

zuskamagic
11. jan 2016

@zuzulik280 ja som rodila uz pred viac ako troma rokmi a vtedy to bolo tak, ze navstevy mohli ist na vsetky nadstandardne izby.... ale ci sa od vtedy nieco nezmenilo, to naozaj neviem

andreyca
11. jan 2016

@zuzanaapeter Lajtman mava plny diar, takze na vyber nemusi byt...myslim termin.

usmiateslniecko
12. jan 2016

Ja som rodila minuly rok v aprily, mala som planovanu sekciu a robil mi ju Dr.Lajtman. Termin na vyber mi nedal, on rozhodol kedy ju spravi takze v podstate datum narodenia nasej dcerky vybral on 😀 Ale celkom pekny... 28.4.. Inak termin porodu som mala 3.5.

dupinka
27. jan 2016

@zuzulik280 ja som na tej izbe bola v júni a mohli prísť kedykoľvek. Samozrejme, dbali na hygienu, ak išli predným vchodom, cez celé odd., mali nivleky a nečumeli do izieb, ale väčšinou išli zadným vchodom priamo do izby. Buď zvonili sestričke, tá len vykukla, alebo som otvorila ja, keď bolo odomknuté.

baskaj
4. mar 2016

Prepáčte, že tak odveci - sono bedrových kĺbikov v nemocnici je v utorky al. v stredy? Lebo na stránke nemocnice majú, že v utorky, ale v jednej téme baba písala, že v stredy, tak aby sme sa zbytočne neprehnali. Ďakujem.

zuzulik280
7. mar 2016

@baskaj utorky a stvrtky

jakubko7
11. máj 2016

Ahojte mamicky..pred tyzdnom som sa vratila z porodnice...ako nemocnicu vreli odporucam

jakubko7
11. máj 2016

Ahojte mamicky pred tyzdnom som sa vratila z porodnice....mozem vrelo odporucit kazdej maminke...max spokojnost...peesonal...sestry...doktory proste vsetko top....bola som velmi spokojna aj so starostlivostou ci uz o mna ako aj o babetko....mozem len a len odporucit. 👍👍👍👍👍👍👍

janulka257
1. jún 2016

@jakubko7 na akých doktorov si mala šťastie?

triumka
20. sep 2016

@usmiateslniecko ahoj,prosim ta kolko stalo zazmluvnenie dr.Lajtmana.dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre